Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6198986 Napisano: 18.05.2016 16:39:05 w Smolar
parole21 napisał(a):

Mysia napisał(a):

monikar napisał(a):

Już wiem jak Smolar "wybiera" zwycięzców swoich konkursów. Przed chwilą dostałam sms o wygranej piłce z Carlsberg Mila z tym, że ja...nie brałam udziału w tym  konkursie emotka emotka

emotka czyli sposób na smolara to nie wysyłać smsów? emotka doceniają, że się tyle nie gra pewnie emotka

No własnie nie mogłem sobie przypomnieć, że brałem udział w tym konkursie. Kupowałem innym piwa na ten konkurs i chyba za to Smolar mnie nagrodził emotka Zajrzałem w historię wysłanych smsów na numer 70908 i okazało się, że brałem udział w konkursie mili i Carlsberga, ale w grudniu 2015 emotka emotka emotka


bo to rezerwa rezerwowej rezerwa rezerwy...a co? paragonu nie masz? a Smolar uczciwy nie zostawił sobie nagród... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6198796 Napisano: 18.05.2016 12:32:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

Pitach napisał(a):

vivi napisał(a):

yreks napisał(a):

Pitach napisał(a):

Ech,nie mogę już patrzeć na Lay'sy emotka
Apeluję do jakiejś dobrej duszy o poradę na pw - co trafia w gust tej agencji? Dziecię marzy o pufie,a ja wciąż trafiam jak kulą w płot...

nie tylko Ty, ja również walczę z wiatrakami ,,,

ja również nie odkryłam co rozbawi Szanowne Jury, jeśli ktoś poratuje wskazówką na PW będę bardzo wdzięczna emotka

Trzymam kciuki za wszystkich rozczarowanych i zniechęconych emotka

jak patrzę na te dymki to sama mam ochotę puścić dymka ew bąka bo nic mi do głowy nie przychodzi emotka
VENY BRAK 

A ja mam kilku takich wesołych znajomych dziś poprosiłam ich o pomoc, podali mi kilka fajnych dialogów ciekawe czy coś trafię . emotka  



A ustalone ze znajomymi uczciwie, że w razie wygranej autor hasła otrzyma należytą część??
Mam na myśli uczciwość i prawa autorskie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6198213 Napisano: 17.05.2016 14:14:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
to TV z ubiegłego tygodnia już rozdane?
jak to się ma? kto ma pufe - ten TV?
czy niekoniecznie wygrana pufa a TV jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6198084 Napisano: 17.05.2016 12:57:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kwiatek777 napisał(a):

W niektorych konkursach IQ wysyłana informacje o wygranej sukcesywnie, jakas nadzieja pozostaje


Tylko że...Warszawa wygrana (z dołu listy) Bielsko Biała wygrana (z góry listy) Jakby...wybrane wszystko??? I żółte rowery pojechały.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6198049 Napisano: 17.05.2016 12:42:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
? skąd oni wiedzą, czy to laureat to Jan S, czy Eugeniusz P. ??? skoro w formularzy należało tylko podać e-mail??

https://auchan.wy...sniadanie.pl/galeria Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6197662 Napisano: 16.05.2016 19:45:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nałęczowianka.

ten konkurs jeszcze trwa? Wbijam "nałęczowianka" w bazie szukaj ni nic.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6197382 Napisano: 16.05.2016 13:42:46 w MC - Agencja inna niż wszystkie
staszek napisał(a):

Czy wszyscy dostali od MC sms z informacją o wysyłce roweru? U mnie cisza...


Rowery miały być wysłane tylko po pozytywnej weryfikacji paragonu.
Znany jest mi jeden przypadek "podróbki" paragonu i również ta osoba smsa nie otrzymała. Reszta ma rowery już w domu. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6194936 Napisano: 11.05.2016 12:02:16 w Kaufland konkursy
brudny napisał(a):

shell napisał(a):

Czy od czwartku będzie konk z bonami? emotka
Mam chemię do kupienia i nie wiem czy się wstrzymać emotka

raczej za szybko

To już były wyniki tego ostatniego? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6194685 Napisano: 10.05.2016 21:39:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

darog napisał(a):

Może w Lindor patrzyli na gramature i cene zakupionych pralin? My akurat mamy te najtańsze po 9,99 może dlatego zero wygranych..

ja tez za 9.99 i praliny wpadły emotka

darog ale Ty zawsze masz rozkminy...emotka  a to "kupiłem 3 nowe startery, ale chyba zostały już wykorzytsane przez jakiegoś konkursowicza, bo nic nie wygrałem", a to teraz "JET patrzył na gramature, bo nie wygrałem" itd... trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - konkurencja jest coraz większa, a bywa i tak że firmy coraz mniej przykładają się do wyszukiwania i nagradzania perełek (widząc natłok zgłoszeń). Ot co emotka

edzia...;-)) prawdę piszesz... a fakt taki, ja po prostu głośno rozważam swoje porażki ;-( Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6194651 Napisano: 10.05.2016 20:35:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

darog napisał(a):

 joan...Forum o konkursach jest z 20 w necie...Nie widzę w tej treści iż to forum e-konkursy... Kobieta nie zdzierżyła, napisała, a ilu TU jest takich, co mają 3 konta? jedno do szukania paragonów, inne , etc... Też zgłaszasz do administratora? Nadgorliwośc nie jest Ok.. A jak sprawdzasz prawdziwość profila na fb?? Bądź konsekwentna! Z pewnością wśród swoich znajomych tez masz inicjały typu obywatel "Pe Be". Mi by nie przeszkadzało, gdyby nawet ktoś na fejsbuku napisał: cenzura ryża... Wolność słowa ludki..


Masz rację, odruchowo pomyślałam o nas - bo na inne fora nie wchodzę emotka Tu się przyznaję do błędu myślowego.

Ilu tu jest głupków, pytasz? Myślę, że standardowa ilość, średnia społeczna emotka

joan...jeśli ona czyta i jest na TYM forum..to te wpisy z fb już usunęła...zaraz po pierwszym TU komentarzu.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6194643 Napisano: 10.05.2016 20:26:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Już  myślałem, że do mnie spóźniony mail od pralin wysłali..I tak się zastanowiłem: meble rattanowe? Były takie nagrody dodatkowe??  A to Lidl..
Zero wygranych, moje 2 zgłoszenia.

Ale w sumie, jeśli patrzą przy wyłonieniu laureatów na adresy/miasta/ nazwiska, to nieteges... Skoro mają super odp-to dlaczego mają nie wygrać?? Choćby i 10 raz w Lindt? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6194632 Napisano: 10.05.2016 20:12:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

darog napisał(a):

joan napisał(a):

marzenier napisał(a):

(...) Tymczasem na fc na profilu lindor komuś się ulało emotka (...)


Widziałam. Szkoda, że to również konkursowiczka, co widać w profilu. Ale że profil niezgodny z regulaminem FB, nie omieszkałam tego zgłosić emotka


Nie wierze w to co czytam.. Taa... bo profile osób biorących udział w konkursach-również tu zalogowanych są zawsze prawdziwe i zgodne z regulaminem fb.... Zgłaszac wszystkich.. po kolei.. Nagrode zabrała "konkursowiczka" ? Nie podoba mi się taki system "zemsty"


To nie jest żadna "zemsta".

W mojej prywatnej opinii siedzenie tutaj na forum & korzystanie z bazy & korzystanie z porad na forum, a potem robienie dymu sponsorowi na profilu, jest żenujące. Cytuję: "Seszele. Konkurs. Czy wygra kiedyś normalny człowiek-nie "konkursowicz" który jeździ 5x w roku na SPA i wygrane wycieczki?? (...)" oraz "ludzie dostali maile po 17:00 "stali konkursowicze" chwalą się na forum konkursowym.."
WiochaPeeL.

Co do zgłaszania profili, pisałam już o tym na forum; zgłaszam każdego, kto mi się nawinie. Bez osobistych wycieczek.

 joan...Forum o konkursach jest z 20 w necie...Nie widzę w tej treści iż to forum e-konkursy... Kobieta nie zdzierżyła, napisała, a ilu TU jest takich, co mają 3 konta? jedno do szukania paragonów, inne , etc... Też zgłaszasz do administratora? Nadgorliwośc nie jest Ok.. A jak sprawdzasz prawdziwość profila na fb?? Bądź konsekwentna! Z pewnością wśród swoich znajomych tez masz inicjały typu obywatel "Pe Be". Mi by nie przeszkadzało, gdyby nawet ktoś na fejsbuku napisał: cenzura ryża... Wolność słowa ludki.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6194572 Napisano: 10.05.2016 18:52:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może w Lindor patrzyli na gramature i cene zakupionych pralin? My akurat mamy te najtańsze po 9,99 może dlatego zero wygranych.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6194569 Napisano: 10.05.2016 18:50:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

marzenier napisał(a):

(...) Tymczasem na fc na profilu lindor komuś się ulało emotka (...)


Widziałam. Szkoda, że to również konkursowiczka, co widać w profilu. Ale że profil niezgodny z regulaminem FB, nie omieszkałam tego zgłosić emotka

Nie wierze w to co czytam.. Taa... bo profile osób biorących udział w konkursach-również tu zalogowanych są zawsze prawdziwe i zgodne z regulaminem fb.... Zgłaszac wszystkich.. po kolei.. Nagrode zabrała "konkursowiczka" ? Nie podoba mi się taki system "zemsty" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6194567 Napisano: 10.05.2016 18:45:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grandprix napisał(a):

joan napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jezu, serio nie mam nawet pralinek? emotka  Czas odpuścić sobie konkursy ewidentnie! 


Się tylko zastanawiam, czy lista laureatów tego konkursu byłaby taka sama, gdyby w zgłoszeniu nie podawało się: imienia, nazwiska i miasta zamieszkania emotka

Mam te same wątpliwości.

U mnie nazwiska wcale nie znane agencjom reklamowym, a właśnie pytałem-czy ktoś jutro przynosi Lindory do pracy. Nikt nie wygrał. Nikt maila/smsa nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6193146 Napisano: 07.05.2016 20:18:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

czy podanie nr pesel w różnych oświadczeniach jest obowiązkowe, i naprawdę potrzebne? mam tv z lays, i w oświadczeniu nie wymagają jego podania, pomimo wartościowej nagrody, a w np. carex, chcą i pesel, i nr dowodu, chociaż nagroda jest dużo niższej wartości:( dlaczego jedne agencje zbierają takie dane, skoro, jeśli innym ich nie trzeba, to znaczy, że można się bez nich obejść? czy ktoś z Was wygrał w carex bez podawania pesela, i wszystko okazało si


Niektóre agencje do loterii chcą nawet ksero dowodu osobistego..

"tylko pierwszej strony z imieniem nazwiskiem i peselem...biorąc udział w konkursie wyrazili państwo zgodę na jego treśc, nie zastosowanie się do regulaminu skutkuje nie wydaniem nagrody...""

mimo, że nagroda warta 100zł..I ich odp. "Dyrektor Agencji celnej zaakceptował regulamin, ksero dowodu potrzebne jest do ustalenia wieku pełnoletności uczestnika".. Autentycznie mam taką odp  w swoich dokumencikach.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6193080 Napisano: 07.05.2016 12:14:39 w Paragony
Paragon Kamis Intermarche potrzebny.
Najlepiej na zamianę, na inne paragony.

PW Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6193016 Napisano: 06.05.2016 22:15:53 w Intermarche
magdalena_g napisał(a):

mixik napisał(a):

A co z.carlsbervgem/okocimiem? Smolar ruszyl?

Do dziś mieli czas na poinformowanie zwycięzców ale nikt się nie chwalił 

czekam niecierpliwie... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6192484 Napisano: 05.05.2016 21:22:28 w Czy informują/ informowali?
rettib napisał(a):

rettib napisał(a):

A czy Cono Sur Intermarche też poinformowane?

Ponawiam pytanie

tak... z całą pewnością emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6192035 Napisano: 05.05.2016 09:24:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
joasiajulia napisał(a):

Rower z Cono Sur -Carrefour emotka Superrrrrrrrremotka

 u nas x 2 rowery  ( sprzedamy/wymienimy) dane trzeba dzisiaj smsem podać. Paragony  mamy swoje.
Wyświetl w wątku >>
0 0