Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6209475 Napisano: 07.06.2016 15:06:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
zezowaty_kot napisał(a):

Mnie to najbardziej rozbawiła pewna konkursowa szycha, która rozpisywała się z fejkowego konta na temat powielania pomysłów i analizowała, czy laureat ma prawa autorskie skoro koncepcja już gdzieś była... i w pewnym momencie zapomniała się przelogować i wpisała się ze swojego oficjalnego konta, tak żałuję, że nie mam screena, bo myślałam, że padnę ze śmiechu emotka wszak tę osobę i jej "pomysły" kojarzy absolutnie każdy, bo milion razy wysyła na konkursy te same fotografie z np zmienionym logo, albo ten sam pomysł, tylko z drobnymi przeróbkami na potrzeby marki emotka Hipokryzja na najwyższym poziomie emotka
Komentarza już tam nie ma, ale jeden awanturujący się Pan zdążył jej odpowiedzieć cytując jej imię i nazwisko emotka


Nie patrzyłem FB.. ale z treści wyżej mój umysł mówi mi, że chodzi o M.U...Poznań/ Konin?.. haha,, a to Ci    b.a.b.a...jeśłi to ta osoba, to pamiętam, że nie tyle sama te same fotki wysyłała tu i tam..ale tez te same fotki na dane Karolak?/Konin? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6209225 Napisano: 07.06.2016 11:18:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
defed napisał(a):

gosia16 napisał(a):

darog napisał(a):

Skąd Poznań lub Konin wziął tyle durszlaków i garnków?

http://eksperci-o...ion,get,id,4699.html

Aaaaa to ja już wiem czemu tak mało wygrywam - bo ja całe życie myślałam, że wieża pisze się przez ż  

emotka  faktycznie!!! Bo za mało w siebie wierzymy emotka

no i po co ten "błąd" ? zacznij defed wieżyć w cód a nie wierzyć...jak wierzysz...Pozdrawiam! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6209221 Napisano: 07.06.2016 11:17:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
gosia16 napisał(a):

darog napisał(a):

Skąd Poznań lub Konin wziął tyle durszlaków i garnków?

http://eksperci-o...ion,get,id,4699.html

Aaaaa to ja już wiem czemu tak mało wygrywam - bo ja całe życie myślałam, że wieża pisze się przez ż  


taki błąd ortograficzny... uff.. "wierza"??? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6209194 Napisano: 07.06.2016 10:39:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
? dotarły cukierki Candy King Biedronka,, tyle, że wygraliśmy BILETY do kina.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6209064 Napisano: 07.06.2016 00:03:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
kursykon napisał(a):

clfan napisał(a):

Heh zwyciezce juz wykryli:

Wykryli i od razu usunął te zdjęcie ze swojej strony.

czyli co? mesia nie dostanie??? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6209047 Napisano: 06.06.2016 22:59:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zapytam tu.

SURF Biedra.

Nr paragonu- to ten na przeciwko daty? Czy systemowy na dole? Dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6209034 Napisano: 06.06.2016 22:37:13 w Biedronka
SURF Biedra.
Numer paragonu to który trzeba podać? Ten na przeciw daty, czy na dole "systemowy"? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6209004 Napisano: 06.06.2016 22:20:40 w Połączenia nieodebrane
zaczytana-pola napisał(a):

darog napisał(a):

228884402

Automat Eski albo innego SPAMu.

dzięki ilonar Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6208994 Napisano: 06.06.2016 22:11:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
Skąd Poznań lub Konin wziął tyle durszlaków i garnków?

http://eksperci-o...ion,get,id,4699.html Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6208413 Napisano: 06.06.2016 12:49:12 w Połączenia nieodebrane
228884402? niby Wawa...ale...? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6207466 Napisano: 03.06.2016 19:13:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

darog - możliwe, skoro "Wielkie testowanie" w C4 miało promować Duracell, a nie było żadnych baterii na liście emotka


tu bardziej skomplikowane. Organizator Studio Versus, w załączniku są- ale tylko kosmetyki do twarzy.. do ciała można było wg regulaminu kupić..tylko ani jednego w tej tabeli w załączniku nie ma.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6207421 Napisano: 03.06.2016 18:25:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

darog - szampony chyba i tak nie są liczone, jako "do ciała", tylko jako "do włosów".

"Do ciała" mogłyby być np. balsamy nawilżające, dezodoranty albo peelingi emotka


a pomyliłem się joan, żele pod prysznic kupione.. tylko ten regulamin i załącznik mnie zwalił z nóg.. W treści wyraźnie:
3. ZASADY KONKURSU
 
3.1. Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu:
 
A) dokonać zakupu dowolnych produktów
 
do pielęgnacji twarzy i/lub do pielęgnacji ciała marki NIVEA
 
za kwotę min. 30 zł,oferowanych w sieci Drogerii NATURA

tyle, że w tej tabeli chyba zapomnieli dodać asortyment kosmetyków DO CIAŁA..
  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6207302 Napisano: 03.06.2016 16:24:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Natura Nivea.

kupilem kosmetyki do ciała...szampony..za 30 zł..tyle ze w regulaminie jest zapis: kup Nivea do twarzy i/lub ciała za min 30 zł...potem jest tabela ...a tam wszystko do twarzy...

Po co piszą w regulaminie kup DO CIAŁA. Skoro nie ma takiego asortymentu w tym załączniku..

Moze Versus nie rozumie, ze wstawił tylko tabele z kosmetykami do twarzy?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6206610 Napisano: 03.06.2016 09:05:43 w Kaufland konkursy
olivkap napisał(a):

katrin1 napisał(a):

darog napisał(a):

joan napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Budżet prosi mnie o skan dowodu osobistego, mam wysłać obie strony czy tylko awers? mogę zasłonić numer dowodu i pesel ? i w ogóle po co im skan dowodu?


Powinnaś im przesłać dowód tak, żeby odsłonięte były fragmenty z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania, ewentualnie początkiem PESEL. Resztę możesz ukryć.

Oni czasem wołają o kopię dowodu, nie należy się przejmować emotka

Chyba ktoś powinien w końcu załatwić oficjalnie te przesyłanie skanów dowodów osobistych, przydałoby się jakies oficjalne oświadczenie z np. od Rzecznika Praw Obywatelskich czy z Urzedu Ochrony Danych Os..

ps. nawet Banki nie mogą kserowac dowodów osobistych i przechowywać- i jest oficjalne stanowisko w tej sprawie. Poza tym , aby wątpię by w takich agencjach były zatrudnione osoby które moga i mają uprawnienia by przechowywac skany dowodów osobistych..

Rozumiem, taki mkonk, gdzie wygrało się flache- to oczywista oczywistość- osoba pełnoletnia.. ale i tu - ktoś kto przekazuje nagrode ( listonosz/ kurier- może byc zobowiązany do sprawdzenia dowodu osobistego) ale nikt z agencji na odległośc takie weryfikacje przeprowadzać..

takie mam zdanie.

Mam dokładnie takie samo zdanie. Dane typu pesel, nr dowodu są chronione, nie powinni od nas żądać skanów dowodu w żadnym konkursie. Wystarczyłoby oświadczenie że jesteśmy osobami pełnoletnimi ew. data urodzenia. Nie wiadomo gdzie te nasze dane sobie wędrują później i kto z nich może skorzystać emotka

Ja bym wysłała obydwie strony dowodu zasłaniając zdjęcie, nr dowodu i pesel. Chcą po prostu potwierdzić Twój adres zameldowania. Robią to wyrywkowo lub gdy im się coś nie zgadza emotka


Jaki adres zameldowania??

Już od chyba 2 lat dowody wydawane są bez adresu... Mam prawo przeprowadzać się co miesiac...A dowodu zmieniac nie musze, skoro jest ważny- wydany np 5 lat temu ...a na nim stary adres.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6206583 Napisano: 03.06.2016 08:37:40 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Budżet prosi mnie o skan dowodu osobistego, mam wysłać obie strony czy tylko awers? mogę zasłonić numer dowodu i pesel ? i w ogóle po co im skan dowodu?


Powinnaś im przesłać dowód tak, żeby odsłonięte były fragmenty z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania, ewentualnie początkiem PESEL. Resztę możesz ukryć.

Oni czasem wołają o kopię dowodu, nie należy się przejmować emotka

Chyba ktoś powinien w końcu załatwić oficjalnie te przesyłanie skanów dowodów osobistych, przydałoby się jakies oficjalne oświadczenie z np. od Rzecznika Praw Obywatelskich czy z Urzedu Ochrony Danych Os..

ps. nawet Banki nie mogą kserowac dowodów osobistych i przechowywać- i jest oficjalne stanowisko w tej sprawie. Poza tym , aby wątpię by w takich agencjach były zatrudnione osoby które moga i mają uprawnienia by przechowywac skany dowodów osobistych..

Rozumiem, taki mkonk, gdzie wygrało się flache- to oczywista oczywistość- osoba pełnoletnia.. ale i tu - ktoś kto przekazuje nagrode ( listonosz/ kurier- może byc zobowiązany do sprawdzenia dowodu osobistego) ale nikt z agencji na odległośc takie weryfikacje przeprowadzać..

takie mam zdanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6204667 Napisano: 31.05.2016 15:49:48 w SZUKAM....
trampek, napisał(a):

mam pytanie czy da sie jakos odzyskac lub zrobic duplikat paragonu tzn mam numer paragonu i sklep bo mam problem z kamisem wyslalam nie ten numer paragonu, a nie wiem gdzie jest ten prawidlowy juz wszystko przeszukalam emotka ? i zastanawiam sie bo chca skan czy da sie jakos odzyskac jakbym poszla do sklepu?

 jeśli było płacone kartą visa, mastercard etc.. to owszem.. jak udowodnisz, że to TWÓJ paragon? a duplikat powinni wydać - ale właścicielowi. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6201700 Napisano: 24.05.2016 22:59:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
agicho napisał(a):

monikar napisał(a):

Czy ktoś się orientuje czy organizator ma prawo nie przyznać nagród w konkursie ze względu na słabą estetykę przesłanych prac? 

Jeśli taki punkt był zawarty w reg. to mogą niestety i często to wykorzystują.


zupy d'aucy - to było mistrzostwo świata, rozdali mniej jak 50%... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6199146 Napisano: 18.05.2016 21:20:54 w Zdjęcia naszych wygranych
katrin1 napisał(a):

Powinno być  ok 100 sztuk tych czekoladek, skoro 8 szt kosztuje w granicach 12 zł. Jest ich  tyle? emotka


ale...im większe opakowanie tym taniej wychodzi pralina Lindor... więc nie ma co liczyć w taki sposób jak wychodzi "najdrożej", a sponsor powinien dać nagrodę jak w cenach hurtowych..w końcu chyba 50 laureatów po 130 zł.. no..i jako luz..a nie w pudełkach to też taniej.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6198990 Napisano: 18.05.2016 16:43:12 w Smolar
xjustx napisał(a):

mksmichal napisał(a):

A czy jest ktoś kto nie wygrał w MILI, mimo, że brał udział? Może wszystkim wysłali przez pomyłkę, których mieli w bazie.

ja nie wygrałam emotka  


tyle, że żadnej "bazy" mieć legalnie nie mogą.. bowiem dane podawane są wyłącznie ku przeprowadzeniu konkretnego konkursu... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6198988 Napisano: 18.05.2016 16:40:59 w Smolar
defed napisał(a):

bodzio213 napisał(a):

monikar napisał(a):

Już wiem jak Smolar "wybiera" zwycięzców swoich konkursów. Przed chwilą dostałam sms o wygranej piłce z Carlsberg Mila z tym, że ja...nie brałam udziału w tym  konkursie emotka emotka

Mam to samo emotka moge prosic o link do regulaminu bo nie wiem z ktorego okresu musi byc paragon

emotka  paragon musi mieć numer identyczny jak ten, który zgłosiłeś,
a skoro nie zgłosiłeś się do konkursu, nie będzie nagrody - widocznie im się pomyliło lub coś popsuło

Wyświetl w wątku >>
0 0