Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6219675 Napisano: 24.06.2016 00:34:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nivea w drogerie Natura (zakupy za 30 zł) Studio versus
- czy rozwiązany? już chyba miesiąc minął?
Tam było 25 nagród - kosmetyki na rok?

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6219674 Napisano: 24.06.2016 00:33:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniecha1985 napisał(a):

Dziękuję edzia21 emotka

ja też dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6219637 Napisano: 23.06.2016 23:03:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

1Hiacynta1 napisał(a):

Czy w konkursie Gwiazdorski weekend w Cannes podawało się w formularzu numer telefonu?

nie, tylko imię oraz maila emotka


A czy wiadomo juz w koncu na dane jakiej firmy wysłac ten paragon? w regulaminie chyba tylko jest adres.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6219634 Napisano: 23.06.2016 23:00:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

darog napisał(a):

"Ostateczna weryfikacja 16 czerwca...'"

dostał kos jakąś nagrodę?? (zestaw kibica)

http://poczujsile...gulamin_Konkursu.pdf

a laureaci już zostali powiadomieni?????


no chyba max do 16.06  łacznie z lista rezerwową i wysłaniem paragonów..Nikt nic nie wygrał?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6219468 Napisano: 23.06.2016 17:16:09 w SZUKAM....
na jaka firmę trzeba wysłać dokumenty z konkursu Loreal Gwiazdorski weekend?? jest tylko adres...
https://www.e-kon...es.html#.V2v6pzVPI6U Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6218973 Napisano: 23.06.2016 00:02:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"Ostateczna weryfikacja 16 czerwca...'"

dostał kos jakąś nagrodę?? (zestaw kibica)

http://poczujsile...gulamin_Konkursu.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6218680 Napisano: 22.06.2016 15:05:33 w Wkurza mnie...
Dziś spotykam znajomą w sklepie ja kupowałem opakowania 3x 100 gr łososia ze Suempola.. a ta do mnie: oooo... to jakiś konkurs że łososia TYLE kupujesz??
NIE k...wa! Lubie! A 300 gr dla faceta to co?? Przeje się??

Zauważyłem, że co poniektórzy zaczynają mi do kosza zaglądać i w domu się rozglądać jak w gości przychodzą- jakie to towary kupuje.. (bo pewnie wszystko potem wygram?!) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6218678 Napisano: 22.06.2016 15:03:07 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

asantesana napisał(a):

darog napisał(a):

wygrałem kiedyś na adres ciotki rower Nivea..
uprzedziłem, że przyjedzie..
myślałem że już taką nagrodę to ja sobie wezme (kosmetyki, kawy jej oddawałem) liczyłem, że może kiedyś na tak wyjątkowe dane osobowe wygram jakiś konkret...

ZONK. a ona do mnie: Ty wiesz Darek, to ja ci te 30 zł za paragon zwrócę,, bo to jednak rower przywiozą.. Zostawiłem,..ale..żeby ta ciotka jeszcze kiedyś mi czekolade kupiła,.. wszystkim trzeba - dawała. Darkowi nie- bo on zaradny, on ma...

Darek, to może pograsz na moje nazwisko, zwrócę Ci za paragon jeśli wygrasz emotka
A serio, pamiętaj, ze rodziców się nie wybiera, ale ciotki już można, po co Ci taka?  emotka

cwana ta ciotunia emotka
ja na Twoim miejscu powiedziałabym, że owszem, może rower zatrzymać, ale by go zdobyć wysłałeś np 5 czy więcej paragonów. A wygrał jeden, więc inwestycja w rower wyniosła 150 zł (lub więcej), i taką kwotę ciocia niech oddaje emotka

strzał w 10-tkę! tak-zainwestowałem 5 paragonów. = 150 zł.. kosmetyki porozdawałem tu i tam- bo i tak mam za dużo, i rowera niet.. ciocia zapomniała oddać za ten JEDEN paragon 33 zł.. ot zarobił! (+ koszt smsów i wysyłka list polecony paragon) I tak to świetne niespotykane dane spalone... bo wyobrażam sobie co to by było, gdybym na nią auto gdzies wygrał.. ("daj 30 tys to pojade do Warszawy odebrać??")

Czasami prosiłem o jakiś paragon, pamiętam "E" z Biedry.. ale ona w takim proszku nie pierze, więc nie kupi!!! Prosiłem kiedys o paragon na płatki czy co tam Cleanic za min 10 zł.. Ledwo kupiła na 1 paragon- tydzień pier..liła , że po co jej tyle tych płatków.. i co drugi dzień o nagrodę pytała-czy będzie.. (sam kupiłem na 3 paragony i nic, płatki, patyczki rozdałem)..

Wkur.. mnie takie coś że hej! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6217261 Napisano: 20.06.2016 16:56:05 w Wkurza mnie...
wygrałem kiedyś na adres ciotki rower Nivea..
uprzedziłem, że przyjedzie..
myślałem że już taką nagrodę to ja sobie wezme (kosmetyki, kawy jej oddawałem) liczyłem, że może kiedyś na tak wyjątkowe dane osobowe wygram jakiś konkret...

ZONK. a ona do mnie: Ty wiesz Darek, to ja ci te 30 zł za paragon zwrócę,, bo to jednak rower przywiozą.. Zostawiłem,..żeby ta ciotka jeszcze kiedyś mi czekolade kupiła,.. wszystkim trzeba - dawała. Darkowi nie- bo on zaradny, on ma...

To to jeszcze nic. Dzisiaj ciocia do mnie tekst: ty Darek dla siebie to i koszulki i blendery i TV, a dla nas to tylko kosmetyki i czekolady...

Ile to ja mam propozycji.. Wygraj im! A oni WTEDY za paragon dadzą..

I tekst jak już wygram coś raz na pół roku. "ty to masz szczęście/farta" ! Normalnie siedziałem sobie na ławce w parku, patrzyłem w niebo, nic nie robiłem i cyk kurier mi ni stąd ni zowąd paczke do domu przywiózł.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6216772 Napisano: 20.06.2016 09:06:07 w Las Vegas Energy Drink
katthlyn napisał(a):

darog napisał(a):

a ci wybrani za pierwszym razem (którzy nie brali udziału w konkursie) też byli z wami? te pozostałe  20 osób? czy jakoś organizator LV ukrywał ich ?? emotka

nie widzieliśmy ich na oczy ... 

a Tu moja relacja z wyjazdu: http://kolorowywa...anie-we-francji.html

haha! skoro nie mogli odebrać im nagród "bo zostali powiadomieni" to pewnie ukryli tych swoich w jakimś 5* hotelu w centrum Paryża, pewnie środek transportu - samolot.. by broń Boże nikt nie udokumentował ich twarzy... emotka a wszelkie dobroci nagrodowe należały się Wam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6216588 Napisano: 19.06.2016 12:14:21 w Wkurza mnie...
gosposia07 napisał(a):

defed napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Daj jeden rower, bo po co Ci dwa

Pozwolę sobie na przekleństwo: co za mugolskie sępy! emotka

ooo, skąd ja to znam ! U mnie nawet nie chodziło o nagrody , ale w rzeczy  które kupowałam i w których chodziło , czy miało moje dziecko,( czego nie dostałam za darmo, nie wygrałam). Moja siostrzyczka również ma te same teksty "Daj ten rower/ fotelik samochodowy/wózek/ łóżeczko/ubrania do chrztu/ bo przecież już NIE POTRZEBUJESZ. Tyle,że czasami starałam się coś sprzedać, żeby kupić coś nowego...Ja rozumiem sytuacje, kiedy sama CHCĘ jej coś oddać, ale  nie na zasadzie "DAJ", bo ona wiecznie nie ma , albo jej żal kasę wydać, lepiej wydępić od kogoś.  Mi manna z nieba nie spada, ja na to wszystko muszę sobie zarobić, kiedy ona tymczasem siedzi na dupsku i nic nie robi emotka emotka


Dosłownie miałem "ekstra" ofertę, Rower Cono Sur (prawie 1500zł) - pewna pani proponowała mi..300zł...bo w regulaminie widziała że wart 1100zł..(czyli pełna świadomość)  tyle że raz traf chciał, że kwote nagrody zaniżyli.. w rzeczywistości rower  1450 zł z oficjalnej strony Plumbike.. a zreszta..nawet jak rower 1100zł.. to jak kurdemol można proponowac 300zł???
Jeden rower zamieniłem za nagrody warte (bony) warte 1000zł ale z człowiekiem z którym aż miło się gadało i rzeczowo.. to dla takich celów warto. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6216573 Napisano: 19.06.2016 11:31:15 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie oferty które dostaje na PW.. Typu:

"choć się zamienimy, daj mi Ray Bany (550 zł) a ja tobie vileomatik vileda (130 zł)" i ponawia propozycje 3x dzień po dniu..Nie reaguje na panna na delikatne wtyki "sprawdź ceny produktów na jakie chcesz zamiane"... dziś znowu- czy się zamieniamy? .. bo ona tak świetnie by wyglądała!.. taka z niej laska."!. ku..de czy to już forum matrymonialne??

Normalnie laski myśla,że faceci zupełnie niekumaci... ile co i jak... KURKA WODNA!  Toć to świadczy o zupełnej głupocie składającego takie oferty... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6216396 Napisano: 18.06.2016 09:31:27 w Las Vegas Energy Drink
a ci wybrani za pierwszym razem (którzy nie brali udziału w konkursie) też byli z wami? te pozostałe  20 osób? czy jakoś organizator LV ukrywał ich ?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6215326 Napisano: 16.06.2016 11:35:35 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

Old Spice będzie dopisany do regulaminu emotka  bo przeoczyli.
Jest tak mało marek biorących udział w konkursie, bo piłka nożna to z reguły męski sport, więc trzeba kupić "męskie marki".

Piłki są sponsorowane przez Gillette, więc podpis powinien być oryginalny, skoro Lewandowski jest ambasadorem Gillette. Ale jeszcze ma się zapytać, bo ją zaskoczyłam tym pytaniem emotka   emotka

To informacje od pani z TQ. Ale nie dzwońcie i nie pytajcie, bo może się wkurzyć.

A jeśli nie jest, a Lewy się o tym dowie.. to jego prawnicy taki hajs od Organizatora w sądzie wywalczą , że hej !!! emotka ) i do więzienia posadzą//. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6215321 Napisano: 16.06.2016 11:32:59 w Kaufland konkursy
koper napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Może tutaj podpisał te piłki, skoro zgarnęli od PG z żoną kasę za 3 reklamy, to trochę piłek mógł podpisać emotka

Wiesz co, myślę że on szanuje swój czas. Pospisywanie piłek zajmuje go całkiem sporo. 
A jakby na piłkach był jego własnoręczny podpis to trąbili by o tym nie tylko w regulaminie, ale i na ulotkach i plakatach w sklepie. 
No i cena regulaminowa piłki byłaby ciut wyższa...

Podrabianie podpisu jest karalne... Ciekawy konkurs.. Może znajdzie się ktoś - kto zapyta menagera, czy na FB czy rzeczywiście pan Lewandowski te piłki podpisywał.. No i ciekawe jeśli już - to ile jest tych oryginalnych podpisów? czyli ile piłek znalazło swoje miejsce w domach organizatora i znajomych a ile się maznęło samodzielnie dla deklarowanej równej ilości.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6214699 Napisano: 15.06.2016 14:28:55 w Carrefour konkursy
to te grille z Kamisa pewnie pierwsze poinformowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6212597 Napisano: 13.06.2016 09:14:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TYSKIE BIEDRA.

Kurka wodna, zapomniałem tydzień temu wysłac ten formularza. A oni TV losują z tych zgłoszeń co już mają potwierdzone tak? I te auto z głównej na koniec..??

Mają w systemie-skoro ktoś nie odesłał paragonu-pewnie go nie ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6212593 Napisano: 13.06.2016 09:12:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ty
nkba napisał(a):

pakowa napisał(a):

czy jest różnica wysłać zgłoszenie Lays z kodów z dużych paczek a z małych? czy wygrał ktoś małymi paczkami?

Nie ma różnicy emotka

Nie spotkałem jeszcze promocyjnych opakowań małych Lays z info na opakowaniu o konkursie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6209794 Napisano: 07.06.2016 22:33:30 w SZUKAM....
szukam info.

Kurier dobry, niedrogi, bezpieczny do wysyłki mikrofali, robota...
Polecacie coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6209572 Napisano: 07.06.2016 17:05:20 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

bethan napisał(a):

joan napisał(a):

Że od jakiegoś czasu można mieć dokument bez adresu, niczego nie zmienia, bo w użyciu są jeszcze te z adresami.

Jak to nie zmienia? Zweryfikują co (w dowodzie bez adresu)?


To, czy taki laureat w ogóle się narodził emotka



taaa. czyli zamiast dowodu teraz trzeba słać ...świadectwo chrztu świętegoemotka ?? Wyświetl w wątku >>
0 0