Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6235475 Napisano: 31.07.2016 14:50:12 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

joan napisał(a):

darog napisał(a):

Jakoś chyba tylko raz coś tam wpadło z Streamline. Nigdy nic ani ja ani moi znajomi nie wygrali nic watościowego w Streamline,
Oni to coś podobnego do Mysiorków?


Rozczaruję Cię -> akurat ja w Streamline wygrywam. Może nie samochody czy skutery, ale główne na pewno. Oprócz poprzedniego konka z samochodami, gdzie nie wygrałam zupełnie nic, statystyki mam świetne przy mikroskopijnej ilości zgłoszeń. Może nie nazywaj ich więc mysiorkami, bo to wielce obraźliwe w środowisku konkursowym emotka

joan halo halo! Nie nazwałem tylko zapytałem! O Mysiarkach troche poczytałem, tu ktos cos rozrysowal to sie zainteresowalem , kilka razy bralem udzial w ich konkursach.. skurecznosc mniej niz mierna.. nic nie wiem o nich, zapytanie czy to na podobieństwo Mysiorow a nie porównanie! od tego jestem daleki na szczescie. Co mnie cieszy>? że ludzie jak czytam to raczek bronia ich- co i mnie uspokaja,,  pozdraiwam Cie serdecznie. Dzieki takiemu wpisowi nie bede unikał ich konkursów tak jak Mysiorków!

Powiedz mi co takiego ten ktoś rozrysował? Co z tego wielkiego "rozrysowania" wynika? Chyba brak logicznego myślenia u wielu osób które się tym "podniecają", a później lament że nic w konkursach nie wygrywają, że ustawka - faktycznie, nie dziwie się że NIE WYGRYWAJĄ emotka

nic nie wynika, dlatego asekuracyjnie zapytałem! w Mysiorkach udziału nie biorę zupełnie-dzięki temu to tu poczytałem Nie szukam po 'internetach opinii" na Streamline..Kliknąłem zobaczyłem na rozrysowanie- nie chce mi się doszukiwac-wolę poznac zdanie forumowiczów. W sprawie Mysiorków jasne- i całe szczęscie że w Streamline jest co innego! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6235473 Napisano: 31.07.2016 14:45:06 w Wkurza mnie...
darog napisał(a):

joan napisał(a):

darog napisał(a):

Jakoś chyba tylko raz coś tam wpadło z Streamline. Nigdy nic ani ja ani moi znajomi nie wygrali nic watościowego w Streamline,
Oni to coś podobnego do Mysiorków?


Rozczaruję Cię -> akurat ja w Streamline wygrywam. Może nie samochody czy skutery, ale główne na pewno. Oprócz poprzedniego konka z samochodami, gdzie nie wygrałam zupełnie nic, statystyki mam świetne przy mikroskopijnej ilości zgłoszeń. Może nie nazywaj ich więc mysiorkami, bo to wielce obraźliwe w środowisku konkursowym emotka

joan , assal halo halo! Nie nazwałem tylko zapytałem! O Mysiarkach troche poczytałem, tu ktos cos rozrysowal to sie zainteresowalem , kilka razy bralem udzial w ich konkursach.. skurecznosc mniej niz mierna.. nic nie wiem o nich, zapytanie czy to na podobieństwo Mysiorow a nie porównanie! od tego jestem daleki na szczescie. Co mnie cieszy>? że ludzie jak czytam to raczek bronia ich- co i mnie uspokaja,,  pozdraiwam Cie serdecznie. Dzieki takiemu wpisowi nie bede unikał ich konkursów tak jak Mysiorków!

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6235468 Napisano: 31.07.2016 14:31:56 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

darog napisał(a):

Jakoś chyba tylko raz coś tam wpadło z Streamline. Nigdy nic ani ja ani moi znajomi nie wygrali nic watościowego w Streamline,
Oni to coś podobnego do Mysiorków?


Rozczaruję Cię -> akurat ja w Streamline wygrywam. Może nie samochody czy skutery, ale główne na pewno. Oprócz poprzedniego konka z samochodami, gdzie nie wygrałam zupełnie nic, statystyki mam świetne przy mikroskopijnej ilości zgłoszeń. Może nie nazywaj ich więc mysiorkami, bo to wielce obraźliwe w środowisku konkursowym emotka

joan halo halo! Nie nazwałem tylko zapytałem! O Mysiarkach troche poczytałem, tu ktos cos rozrysowal to sie zainteresowalem , kilka razy bralem udzial w ich konkursach.. skurecznosc mniej niz mierna.. nic nie wiem o nich, zapytanie czy to na podobieństwo Mysiorow a nie porównanie! od tego jestem daleki na szczescie. Co mnie cieszy>? że ludzie jak czytam to raczek bronia ich- co i mnie uspokaja,,  pozdraiwam Cie serdecznie. Dzieki takiemu wpisowi nie bede unikał ich konkursów tak jak Mysiorków! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6235465 Napisano: 31.07.2016 14:25:21 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

darog napisał(a):

kalka napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

haz0r napisał(a):

Nie wiem czy już było na forum, ale kolejna afera z ustawionymi wynikami tym razem Biedronka ;-(

http://www.wykop....omych-organizatorow/

Poczytaj kilka stron wstecz  emotka

Kolejny odkrywca  emotka

Tylko, że nagrodzeni w Biedronce, to nasi starzy forumowicze, a do tego oskarżona o oszustwo "pracownica" Streamline, to właśnie forumowiczka, więc błagam, przynajmniej na forum zaprzestańmy chorych insynuacji - delikatnie ujmując sprawę emotka  

Jakoś chyba tylko raz coś tam wpadło z Streamline. Nigdy nic ani ja ani moi znajomi nie wygrali nic watościowego w Streamline,
Oni to coś podobnego do Mysiorków?

U mnie też raz, nagroda dodatkowa. A dla porównania mój przyszły szwagier pierwszy raz zagrał w konkursie na hasło i wygrał u nich główną w ITM - mojego wymarzonego Thermomixa:D 

Akurat to, że ktoś tam nie wygrywa, to jeszcze za mało, by publicznie oskarżać kogokolwiek o oszustwo. Czy w końcu to mało, że oskarżeni o "układ" to zwykli konkursowicze z naszego forum   emotka   Jak się czyta te artykuły, to  ciśnie się na usta : "zawiść jest ślepa"    emotka    
W konkursach biorę udział ok 10 lat, w Streamline też kiedyś wygrywałam rzadko, ostatnio nawet pasty nie mogłam tam wygrać, podczas, gdy w innych agencjach miałam dużo większe osiągnięcia, ale do głowy mi nie przyszło, aby tylko na tej podstawie oskarżać agencję o oszustwo!!! W przypadku Mysiorków to zupełnie inna sytuacja, razem w grupą forumowych znajomych wyczailiśmy aferę, znaleźliśmy twarde dowody,ale nawet wtedy dążyliśmy do rozstrzygnięcia sprawy w sposób cywilizowany, koleżanka skierowała sprawę do adwokata z Łodzi i dopiero na podstawie sprawdzonych dowodów telewizja Łódź zdecydowała się zająć sprawą. 
Przez chorych  z zazdrości ludzi firmy przestają organizować konkursy, konkursowiczów coraz więcej, konkursów mniej, więc trudno się dziwić, że się mniej wygrywa. Pamiętacie konkursy Jogobelli, w których co roku były wypasione nagrody? Właśnie przez zawistnych, bezpodstawnie oskarżających ich ludzi (którzy "nic tam wygrywali",  albo wygrywali "za mało"  emotka  ) Jogobella powiedziała, że w Polsce kończą z wielkimi nagrodami, powiedzieli, że w innych krajach  "TAKICH"  chorych problemów nie mają - tam te konkursy będą robili nadal. Wstyd i obciach !  emotka

Kalka. Zgadzam się. Częściowo. .. A że wspomniałem Streamline - to dla podania faktu-że tam nic nie wpadło wielkiego -a nie że "mnie oszukali" .
Nie wierzę, że konkursy przestaną być organizowane.
Moim zdaniem nagrody są coraz słabsze, trzeba kupować coraz więcej - to efekt socjologiczny. Widać, że ilośc konkursowiczów nie zmalała, a może wzrosła-to co mają fundowac lepsze nagrody.. Nawet Kaufland zmniejszył te swoje "budżety" z 4 nagród na sklep do 3..
Agencje walczą wręcz o to by "robić" konkurs, sami oferty do firm wysyłają.. Bo tu chodi - by mieli robotę.. Pzreciez Agencje reklamowe to własnośc a nie tzw. burżetówka.


Penie robię błedy, soryy, mam tyle piwa lech w którym nic oczywiście nie wygrałem, że własnie się detektulę. musze wpasc w końcu na to i spzredxwwać paragony.. niedlugo spokojniie na maklature  bede mogl w pudla pakowac. No i jestem na to wkuriny
Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

darog

#6235407 Napisano: 31.07.2016 10:10:41 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

haz0r napisał(a):

Nie wiem czy już było na forum, ale kolejna afera z ustawionymi wynikami tym razem Biedronka ;-(

http://www.wykop....omych-organizatorow/

Poczytaj kilka stron wstecz  emotka

Kolejny odkrywca  emotka

Tylko, że nagrodzeni w Biedronce, to nasi starzy forumowicze, a do tego oskarżona o oszustwo "pracownica" Streamline, to właśnie forumowiczka, więc błagam, przynajmniej na forum zaprzestańmy chorych insynuacji - delikatnie ujmując sprawę emotka  

Jakoś chyba tylko raz coś tam wpadło z Streamline. Nigdy nic ani ja ani moi znajomi nie wygrali nic watościowego w Streamline,
Oni to coś podobnego do Mysiorków? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6235349 Napisano: 30.07.2016 22:52:24 w Wkurza mnie...
nie czytałem regulaminu, więc zaufałem..
https://www.e-kon...ni.html#.V50SCDVPI6U
kupiłem towar..a tu trwał do 31 maja...no..2 mies po terminie..
ale w bazie aktualny do września... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6235222 Napisano: 30.07.2016 08:41:31 w SZUKAM....
joan napisał(a):

masza napisał(a):

kto wozi bony z ŻABKI?


Od Streamline? Chyba nikt jeszcze emotka

Kurier zadzwonił do mnie rano z hasłem, że ma dla mnie ekspressy - myślałam, że przesyłki ekspresowe od Streamline, czyli bony do Żabki. A okazało się, że jemu chodziło o ekspresy do kawy emotka

Czy Streamline chciało wyłącznie oryginał paragonu? Coś mi się kojarzy, że mieliśmy tam inne produkty i wysłaliśmy ksero. czyli nagroda przepadła?/ Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6235220 Napisano: 30.07.2016 08:22:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzieki Rani za odp. jakoś z nikąd do nas nie wydzwaniają.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6235207 Napisano: 29.07.2016 23:30:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Versus dzisiaj powiadamiał o Nivea rowery i z Carrefour i z Tesco? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6234146 Napisano: 27.07.2016 23:14:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Smolar nagrody wysyła jaką firmą kurierską? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6234095 Napisano: 27.07.2016 21:45:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dużo tej rezerwy z Loreala.
U nas 2 nagrody z SPH..
Długo im zajęło informowanie laureatów Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6233492 Napisano: 27.07.2016 00:05:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

Czyli nie do sprawdzenia.Bardzo wygodne.
Może się jednak ktoś ujawni czy wygrał? emotka

ze sponsorem musieli sie jakoś rozliczyć..wydawało mi się że regulamin przewiduje przetwarzanie ndanych os do celów konkursu... haseł też opublikowac nie mogą?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6233470 Napisano: 26.07.2016 22:38:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

darog napisał(a):

estrelitta napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy ktoś na forum wygrał coś z tego konkursu?
NATURA  emotka ( Natura Poczuj siłę rywalizacji).

niestety nikt się nie chwalił emotka Jak ktoś ma kontakt do tej agencji to mogę zadzwonić

 do 22 lipca max mieli powiadomić

Podobno powiadomione, ale nikt się nie chwalił emotka

Niemożliwe.28 nagród i nikt słowem nie pisnął?
Raczej kolejna szemrana agencja...emotka

raczej nie wierzę, że konkurs jest rozwiązany...a zamieszczają gdzies listę zwycięzców? albo do sponsora z tym pytaniem-czy organizator się wywiązał etc.. Wyświetl w wątku >>
1 petunija1 0

darog

#6233319 Napisano: 26.07.2016 15:33:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy ktoś na forum wygrał coś z tego konkursu?
NATURA  emotka ( Natura Poczuj siłę rywalizacji).

niestety nikt się nie chwalił emotka Jak ktoś ma kontakt do tej agencji to mogę zadzwonić

 do 22 lipca max mieli powiadomić Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6232625 Napisano: 24.07.2016 19:43:11 w Oddam za darmo
coca cola kod "promocja piłkarska 2016)
nie wiem czy te piłki jeszcze aktualne..
Kod podam na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6232281 Napisano: 22.07.2016 21:06:23 w Czy informują/ informowali?
scrabble napisał(a):

nataszka napisał(a):

scrabble napisał(a):

Hej a Lech Free z C4 było? Pogubiłam się, za dużo piwa   emotka

Było tylko 10 rowerów,więc nawet nie wiem czy ktoś da info.....a może już dawno ktoś cieszy się  dwoma kółeczkami!

Dzięki, tak właśnie się zastanawiałam czy ominęłam czy nikt się nie chwalił, bo mało nagród? Czas mieli chyba do 25 więc pewnie po wszystkim. 

powiadomienie tel do 26 lipca.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6232213 Napisano: 22.07.2016 17:46:11 w Smolar
Czy Smolar informował o rowerach z Neutrogeny?
Chrześniaczka nie może się doczekać info.. czy jej rower sprezentuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6231523 Napisano: 21.07.2016 09:26:33 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali ostatnio z czegoś z jakiejś "rezerwy" ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6230832 Napisano: 19.07.2016 13:58:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maa napisał(a):

wiecie może co z dalszymi wynikami z tego konkursu?

https://www.konku...ca.pl/zwyciezcy.html

nie wiem, ale też czekam (y) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6230780 Napisano: 19.07.2016 12:10:19 w SZUKAM....
Gdzie można wygrać PRALKĘ wąską, małą porządną?
Gdzie można wygrać LODÓWKĘ porządną? Wyświetl w wątku >>
0 0