Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ja-sylwia

ja-sylwia

#3299133 Napisano: 15.04.2010 10:03:41 w Wkurza mnie...
barbara1910 napisał(a):

ja-sylwia ty jestes jakas sfrustoana ,zaparz sobie meliske napewno ci przejdzie emotka


nie jestem sfrustowana, wyrażam swoje opinie i nie obchodzi mnie co sobie pomyślą inni.Bronie swojego Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3299131 Napisano: 15.04.2010 10:02:42 w Wkurza mnie...
barbara1910 napisał(a):

dajcie spokoj a niby czemu ma ja ktos usuwac ,a co musi kazdemu przyklaskiwac co kto napisze ,nie moze miec odmiennego zdania

monisi napisał(a):

magic18girl napisał(a):

Prosze o to mądry tekst aloevera

Jezus???? hahahaahahahaha, trafilas na ateistke, hahahah, idz pocaluj trumne kaczora, swojego pana i innych, lej zale, i oddaj wszystko co mas zdla rodzin a najlepiej idż się powies wtedy spelnisz wole swojego jezuska, hahahahahha

mam nadzieje że admin zrobi coś z tą użytkowniczką która ma zero szacunku do innych.Jestem zszokowana tym jak inni potrafią wyrażac swoje poglądy


gdzie indziej sie nie zgadzamy ale ta wypowiedz mnie sszokowala gdzie szacunek dla innych ludzi ateistka ta totalne odmozdzenie wkurza mnie to



odmiennego zdania?? według ciebie to w porządku że kazała mi sie iść powiesić?????? Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3299126 Napisano: 15.04.2010 10:01:02 w Wkurza mnie...
monisi napisał(a):

magic18girl napisał(a):

Prosze o to mądry tekst aloevera

Jezus???? hahahaahahahaha, trafilas na ateistke, hahahah, idz pocaluj trumne kaczora, swojego pana i innych, lej zale, i oddaj wszystko co mas zdla rodzin a najlepiej idż się powies wtedy spelnisz wole swojego jezuska, hahahahahha

mam nadzieje że admin zrobi coś z tą użytkowniczką która ma zero szacunku do innych.Jestem zszokowana tym jak inni potrafią wyrażac swoje poglądy


gdzie indziej sie nie zgadzamy ale ta wypowiedz mnie sszokowala gdzie szacunek dla innych ludzi ateistka ta totalne odmozdzenie wkurza mnie to


miałam łzy w oczach jak to czytałam.Już nawet nie chodzi o mnie ale o to w jaki sposób potraktowała religie i Boga Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3299120 Napisano: 15.04.2010 09:54:10 w Wkurza mnie...
Prosze o to mądry tekst aloevera

Jezus???? hahahaahahahaha, trafilas na ateistke, hahahah, idz pocaluj trumne kaczora, swojego pana i innych, lej zale, i oddaj wszystko co mas zdla rodzin a najlepiej idż się powies wtedy spelnisz wole swojego jezuska, hahahahahha

mam nadzieje że admin zrobi coś z tą użytkowniczką która ma zero szacunku do innych.Jestem zszokowana tym jak inni potrafią wyrażac swoje poglądy Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3299098 Napisano: 15.04.2010 09:41:16 w Wkurza mnie...
krzyszu napisał(a):

magic18girl napisał(a):

a mnie wkurza aloevera która straszy mnie na pw że nabije mi głosów ze zmiennego IP bo zobaczyła że mam w opisie konkurs na forum który zresztą już dawno sie zakończył. I myślała że mnie tym przestraszy bo mnie organizatorzy wywalą z konkursu emotka skoro taka mądra jestes to czemu nie napisałaś o tym na publicznym forum tylko straszysz mnie na pw?? boisz się o karniaczka za groźby??


To groźby karalne chyba są emotka emotka emotka Wkurza mnie, że zamiast iść spać to siedze tu na forum i czytam temat Wkurza mnie oraz STOP NARODOWEJ HISTERII


to skoro już tak czytasz to może przyłączysz się do dyskusji ?? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3299092 Napisano: 15.04.2010 09:36:04 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza aloevera która straszy mnie na pw że nabije mi głosów ze zmiennego IP bo zobaczyła że mam w opisie konkurs na forum który zresztą już dawno sie zakończył. I myślała że mnie tym przestraszy bo mnie organizatorzy wywalą z konkursu emotka skoro taka mądra jestes to czemu nie napisałaś o tym na publicznym forum tylko straszysz mnie na pw?? boisz się o karniaczka za groźby?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3297272 Napisano: 15.04.2010 10:03:03 w Nasze kochane zwierzątka
a ja mam suczke rasy jamnik emotka Kropeczka ma na imie i jest przekochana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3297078 Napisano: 15.04.2010 08:36:52 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

aaa... i jeszcze piramidalnie wkurza mnie opera emotka emotka emotka co tylko otworzę jakiś dokument w pdf to później nie mogę go zamknąć! cała opera mi się wiesza, później wyskakuje jakiś komunikat o wysyłaniu raportu z błędami. Miałam kilka stron otwartych na kartach i teraz nie pamiętam jakie to były, bo mi się wszystko zamknęło emotka

kto ma taki sam problem??? może mi napisze, jak to rozwiązać?????????


mam podobny problem tylko że mi wogóle nie chce otwierać dokumentów w pdf i też mi sie opera zamyka a jak włącze i dam kontunuuj przerwaną sesje czy jakoś tak to i tak wyskakuje mi opera bez tych moich otwartych okienek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3296480 Napisano: 14.04.2010 08:52:29 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

matko kochana!nie twierdzę, ze wielbię Wałęsę ale nie chowajcie go jeszcze!
A serio:dostał Nobla? Dostał!
A tu co: bohatera, prądem!!???

nic dla kraju nie zrobił tylko okradał ludzi.To moje zdanie i tysięcy innych Polaków.kończe temat

Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3296468 Napisano: 14.04.2010 08:47:36 w Wkurza mnie...
katjen27 napisał(a):

Wqrzaja mnie jeszcze te kilkunastoletnie siuśki, co to poszły krzyczeć i protestować w sprawie pochówku imć prezydenta... Tak zwana młodzież (przynajmniej jej większość) nie wie, o co kaman, a będzie wrzeszczeć, jak mohery w sprawie ojczulka... To jest straaaaszne !!


dokładnie, to samo miałam pisać ale już nie chciałam się kłócić z osobami które by pochowały wałęse na wawelu emotka po samym tym widać ze nic nie wiedzą o polityce skoro wałese uznawają za bohatera i godnego tego miejsca.. Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3295891 Napisano: 14.04.2010 04:59:46 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

korni84 napisał(a):

Mam wrażenie że niektórzy zapominają, że żyjemy w XXI wieku i nasza polityka nie odbywa się już z szabelką na koniu... I dlatego mam takie pytanie do wszystkich zbulwersowanych pochówkiem na Wawelu. Co powinien bohaterskiego uczynić prezydent żeby sobie zasłużyć na Wawel?








Rodzina a szczególnie córka to z rozpaczy nie bardzo wie jak się nazywa, ufa i podporządkowuje się wszystkim decyzjom. To nie jest decyzja rodziny. Można mieć wiele ale, ale nie posądzajmy pochopchnie, my też będziemy sądzeni.
A z drugiej strony skoro tyle zawiści na tak małym forum, to można tylko domyślać się jaka armia musiałaby strzec grobu na otwartych Powązkach, aby nie został zbeszczeszczony emotka


masz bardzo dużo racji w tym co napisałaś/eś Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3295405 Napisano: 14.04.2010 12:57:04 w Wkurza mnie...
frezja napisał(a):

co ty zyczysz komus smierci tragicznej ,chyba nie wiesz ile jest tu osob ,ktorym ktos tragicznie zmarl ...wiesz nawet gdybym zadecydowala zeby pochowali u mnie w kosciele ksiadz nie zgodzil by sie na to...koniec tematu emotka i nie zycz co tobie nie mile bo my nie zyczylismy mu smierci tylko rozmawiamy o pochowku tak jak wiele osob w kraju emotka



.Zycze wam tego żebyscie nigdy na własnej skórze nie przekonali się jaki to ból kiedy umrze wam ktoś z rodziny i nie będzie mógł być pochowany tam gdzie wy byście chcieli.

przeczytaj jeszcze raz dokładnie a może zrozumiesz co chciałam przez to powiedzieć.Kończe ten temat
Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3295378 Napisano: 14.04.2010 12:49:28 w Wkurza mnie...
Widze że jak kilka osób jest przeciwnym temu żeby był pochowany na wawelu to już wszyscy idą tą samą drogą bo boją sie sprzeciwić... wiec brawa dla was za wytrwałość może kiedyś zrozumiecie o ile nie bedzie za pózno.Zycze wam tego żebyscie nigdy na własnej skórze nie przekonali się jaki to ból kiedy umrze wam ktoś z rodziny i nie będzie mógł być pochowany tam gdzie wy byście chcieli.Już sie nie wypowiadam bo szkoda nawet słów.Prezydenta już niema a w was nadal żyje zawiść.Szkoda wogóle rozwijac ten temat. Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3295360 Napisano: 14.04.2010 12:43:39 w Wkurza mnie...
frezja napisał(a):

magic18girl napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

magic18girl napisał(a):

Tak bardzo boli was to że chcą pochować w godnym miejscu człowieka który kochał swój naród i był wielkim patriotą?? szkoda że dopiero po śmierci tyle ludzi to dostrzegło jakim dobrym był człowiekiem... a was razi to gdzie chcą go pochować!! jak wogóle możecie pisać że trzeba sobie zasłużyć na wawel?????????? przecież on już nie żyje!! to nie jest jakaś przyjemność żeby móc sobie na to zasłuzyc! Prezydent nie żyje i z nim umarła częsc Polski,to już nie jest ten sam kraj!


Ale pomyśl logicznie i poczytaj jeśli nie wiesz kto tam leży.
Wawel nie jest kryptą rodzinna aby to rodzina decydowała kto ma tam leżeć - to dobro całego kraju!
Dlaczego nie powiązki ?
Żeby godnie kogoś pochować nie trzeba robić z niego króla czy bohatera którym nie był

W takim razie powiedz mi dlaczego nie Kaczorowski ?


Wiec także sobie przeczytaj..
To nie był pomysł rodziny, to była zgoda rodziny. I chciałbym, żeby to było jasno i wyraźnie zaakcentowane - dodał minister Duda.

jest wyraźnie powiedziane że to nie jest decyzja rodziny.
A Prezydent dla wielu tysięcy ludzi był właśnie bohaterem, nawet to go nim uczyniło że pomógł rodzinie kupując bardzo drogie leki na które nie było ich stać. I to w bardzo szybkim czasie odpowiedział na ich prośbe.Po za tym mieszkał bardzo skromnie,nie liczyły sie dla niego zyski tylko dobro Polski!

o rany ale argument leki,myslam ze podasz inne aargumenty,a moj prezydent miasta biednej rodzinie ,ktora nie stac bylo na zakup protez rowniez im zasponsorowal bo nie byliby w stanie kupic
emotka


podałam ten argument poniewaz jedna tablekta tego leku to koszt 7tys i odrazu po ich prosbie przysłał im te lekarstwa. Może pooglądajcie sobie chwile wiadomości i zobaczcie ilu tysięcy polaków dziekuje mu za pomoc! ile zrobił dla naszego kraju choć się wcale nie wywyższał,uważał sie za zwykłego człowieka! pozatym decyzja o pochowaniu go na wawelu była od najważniejszych osob w panstwie weic jakim prawem mozecie protestować przeciwko nim??? Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3295339 Napisano: 14.04.2010 12:36:12 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

magic18girl napisał(a):

Tak bardzo boli was to że chcą pochować w godnym miejscu człowieka który kochał swój naród i był wielkim patriotą?? szkoda że dopiero po śmierci tyle ludzi to dostrzegło jakim dobrym był człowiekiem... a was razi to gdzie chcą go pochować!! jak wogóle możecie pisać że trzeba sobie zasłużyć na wawel?????????? przecież on już nie żyje!! to nie jest jakaś przyjemność żeby móc sobie na to zasłuzyc! Prezydent nie żyje i z nim umarła częsc Polski,to już nie jest ten sam kraj!



Jakby prezydent umarł na grypę czy zawał to w ogóle ktokolwiek pomyślałby o pochówku na Wawelu ????.

Szczerze wątpię!!


Prezydent umarł śmiercią tragiczną tak jak wiele innych ważnych osób.Chciał złożyć hołd ofiarom Katynia, miał wygłosić przemowe w której była ukryta cała prawda o zamordowanych polakach! A jego żona będzie z nim pochowana bo była pierwszą Polską Damą i prezydentową wiec to chyba nie jest takie dziwne!! Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3295329 Napisano: 14.04.2010 12:31:46 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

magic18girl napisał(a):

Tak bardzo boli was to że chcą pochować w godnym miejscu człowieka który kochał swój naród i był wielkim patriotą?? szkoda że dopiero po śmierci tyle ludzi to dostrzegło jakim dobrym był człowiekiem... a was razi to gdzie chcą go pochować!! jak wogóle możecie pisać że trzeba sobie zasłużyć na wawel?????????? przecież on już nie żyje!! to nie jest jakaś przyjemność żeby móc sobie na to zasłuzyc! Prezydent nie żyje i z nim umarła częsc Polski,to już nie jest ten sam kraj!


Ale pomyśl logicznie i poczytaj jeśli nie wiesz kto tam leży.
Wawel nie jest kryptą rodzinna aby to rodzina decydowała kto ma tam leżeć - to dobro całego kraju!
Dlaczego nie powiązki ?
Żeby godnie kogoś pochować nie trzeba robić z niego króla czy bohatera którym nie był

W takim razie powiedz mi dlaczego nie Kaczorowski ?


Wiec także sobie przeczytaj..
To nie był pomysł rodziny, to była zgoda rodziny. I chciałbym, żeby to było jasno i wyraźnie zaakcentowane - dodał minister Duda.

jest wyraźnie powiedziane że to nie jest decyzja rodziny.
A Prezydent dla wielu tysięcy ludzi był właśnie bohaterem, nawet to go nim uczyniło że pomógł rodzinie kupując bardzo drogie leki na które nie było ich stać. I to w bardzo szybkim czasie odpowiedział na ich prośbe.Po za tym mieszkał bardzo skromnie,nie liczyły sie dla niego zyski tylko dobro Polski! Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3295311 Napisano: 14.04.2010 12:25:22 w Wkurza mnie...
Tak bardzo boli was to że chcą pochować w godnym miejscu człowieka który kochał swój naród i był wielkim patriotą?? szkoda że dopiero po śmierci tyle ludzi to dostrzegło jakim dobrym był człowiekiem... a was razi to gdzie chcą go pochować!! jak wogóle możecie pisać że trzeba sobie zasłużyć na wawel?????????? przecież on już nie żyje!! to nie jest jakaś przyjemność żeby móc sobie na to zasłuzyc! Prezydent nie żyje i z nim umarła częsc Polski,to już nie jest ten sam kraj! Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3295265 Napisano: 14.04.2010 12:14:17 w Wkurza mnie...
Niewiem jak wogóle możecie osądzać gdzie mają pochować pare prezydencką!! Postawcie sie na miejscu rodzin i milionów ludzi którzy cierpią z powodu tej tragedi! poza tym był to jedyny prezydent który naprawde chciał dobrze dla Polski i który był jej wierny i oddany i któremu nie zależało na interesie tylko na ludziach!! Widze że niektórzy wogóle nie rozumieją co sie stało.. to nie jest zwykła śmierc tylko tragedia która dotyczy nas wszystkich! Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3280940 Napisano: 08.04.2010 05:13:57 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że jutro ważny sprawdzian z matmy a ja nie rozumiem tych postaci kanonicznych i iloczynowych emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3225996 Napisano: 22.03.2010 05:53:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
płyta zet kids emotka Wyświetl w wątku >>
0 0