Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ja-sylwia

ja-sylwia

#3495211 Napisano: 25.06.2010 09:12:51 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

swibek napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Wkurza mnie mój mąż- nic do chłopa nie dociera, wrócił z pracy, zjadł, rozsiadł tyłek przed telewizorem, ja do niego mówię, a on nic, zero reakcji. emotka


emotka kapciem go, kapciem !!!! emotka



No heloł, jak dopiero wrócił z pracy to ma prawo emotka emotka


widać że chłop chłopa zawsze zrozumie i poprze..
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3495138 Napisano: 25.06.2010 08:48:53 w Pomocy!!!!
adamo79 napisał(a):

witam czy ktoś może mi poweidzeć gdzie się zaznacza by zapisywao wysyłane wiadomości z PW??


zaraz pod wiadomością jest taki komunikat zapisz wiadomość czy coś takiego, chyba ze korzystasz z takiej przeglądarki gdzie nie widać tego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3495124 Napisano: 25.06.2010 08:46:11 w Avatar
a kto oglądał film avatar emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3488701 Napisano: 23.06.2010 07:56:29 w Zostań testerem.
madzia34 napisał(a):

akinom85 napisał(a):

shorty87 napisał(a):

do mnie pan dzisiaj zadzwonil mowil ze juz wczesniej dzwonil i ze teraz w sprawie nagrody wzial dane adresowe i powiedzial ze mi wysla bon zakupowy emotka


do mnie tez:)


moja znajoma dzieki mnie tez ma bon:)


do mnie też dzisiaj jakas pani dzwoniła po dane aby wysłac mi bon
emotka powiedziała że mój nu,er telefonu został wybrany wraz z innymi czy cos takiego Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3480692 Napisano: 21.06.2010 04:32:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
missy7 napisał(a):

zestaw Ziaja Intima (4) nie mam pojęcia skąd emotka


możliwe że ze strony Wizaż lub z oficjalnej strony Ziaja, bo tam były organizowane takie konkursy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3479963 Napisano: 21.06.2010 01:45:35 w Allegro.pl - bez linków
ati88 napisał(a):

Witam
mam do was pytanko
sprzedałam telefon na allegro - dziś - koles chciała abym mu opuściła 50 zł, wiec sie zgodziłam tym bardziej że dziś chce odemne go odebrać, chciałam odwołać oferte bo wystawiałm go przez kup teraz, i oczywiscie nie zdarzyłam, bo go juz kupiła ta sama osoba, z którą się umawiałam ze opuszcze 50 zł. Tylko po to chciałam opuścić aby nie płacic prowizji i teraz wyszło na to ze musze jej 20 zł zapłacic allegro. Zawsze jak ktoś chciał kupić po za allegro to wycofywałam oferte i wszytko było ok, tylko teraz tak miałam co amm zrobić ?
Darować mu to sprzedac ten telefon taniej o 50 zł i zapłacic prowizje w wysokosci 20 zł.
Czy sprzedac mu o 50 zł taniej i pwoiedzec aby pokrył na pół prowizję- czyli opuscic mu tylko 40 zł.
Kolezanka podpowiada- skoro kupił przez kup teraz to ma zapłacić tyle za ile go wystawiałm..

Pomozecie ? emotka



uważam że powinien pokryć prowizję. Wkońcu to allegro a nie bazar!! wiedział za ile go kupuje. Pamiętaj że nie możesz być na tym stratna a 50zł to sporo kasy, jeśli chce to możesz mu symbolicznie opuścić 5zł i niech sie cieszy ze chociaz tyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3471138 Napisano: 18.06.2010 05:13:08 w Zostań testerem.
rwas napisał(a):

ale to byl konkurs dla znajomych ekspertow

http://www.streetcom.pl/vogue


ta Pani nie pytała czy znam tego eksperta ani nie pytała o jego dane tylko spytała czy jakikolwiek ekspert rozmawiał ze mną o tym i nic więcej Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3471118 Napisano: 18.06.2010 05:08:05 w Zostań testerem.
i pisało sie imie i nazwisko:) a oni jak juz takie informacje mają to znajdą cały adres w bazie streetcom emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3471006 Napisano: 18.06.2010 04:36:59 w Zostań testerem.
ewelcia napisał(a):

ewelcia napisał(a):

magic18girl napisał(a):

u mnie sie najpierw spytała czy poświęce jej dwie minuty na wypełnienie ankiety. Zapytała sie czy pale pózniej ile mam lat następnie czy rozmawiałam w ostatnich tygodniach z jakims ekspertem o tych papierosach pózniej czy ja o kims z tym rozmawiałam no i chciała nr telefonu do tych osób więc podałam nr mamy i taty emotka


a czy pytała o dane?? bo do mojej mamy dzwonila, i nie chciala danych emotka


ok juz doczytalm ze nie chcieli, hmm dziwne emotka


ale oni mają Twoje dane po w tym formularzu trzabyło podać więc nic sie nie martw:) Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3470939 Napisano: 18.06.2010 04:24:58 w Zostań testerem.
u mnie sie najpierw spytała czy poświęce jej dwie minuty na wypełnienie ankiety. Zapytała sie czy pale pózniej ile mam lat następnie czy rozmawiałam w ostatnich tygodniach z jakims ekspertem o tych papierosach pózniej czy ja o kims z tym rozmawiałam no i chciała nr telefonu do tych osób więc podałam nr mamy i taty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3470906 Napisano: 18.06.2010 04:18:32 w GFK
nie moge znalesc innego tematu więc pisze tu. dzwoniła dopiero Pani ze streetcomu odnośnie papierosów Vouge z zastrzeżonego Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3466654 Napisano: 17.06.2010 12:28:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nagroda niespodzianka z carmeno jaką okazał sie film DVD Avatar + zestaw firmowych gadżetów(smycz,breloczek i podstawka na usb do podgrzewania kubków) Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3456477 Napisano: 14.06.2010 08:44:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
monisia23 napisał(a):

magic18girl napisał(a):

kaoa napisał(a):

magic18girl napisał(a):

wie ktoś co z tym konkursem http://bip.zmyslowa-bielizna.eu/ ??


07.06. dostałam takiego e-maila:
Pierwsza edycja konkursu Poczuj się kobieco i zmysłowo... organizowanego
przez sklep internetowy www.zmyslowa-bielizna.eu właśnie dobiegła
końca.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, wszystkim uczestniczkom, że
zdecydowały się doradzić innym kobietom, które mają problem z wyborem
odpowiedniej bielizny...

Losowanie nagród odbędzie się 6 czerwca w siedzibie firmy. O wynikach
losowania nagród wszystkie uczestniczki konkursu zostaną poinformowane
mailowo 7 czerwca br.


Z pozdrowieniami,
Zespół Sklepu Internetowego zmyslowa-bielizna.eu

PS. Jeśli nie brałaś udziału w dyskusji, to skasuj tę wiadomość.


potem nic, a w mdw nikt się nie chwalił


ja właśnie też dostałam takie emaila i to w dniu w którym mieli powiadamiać o wygranej a skoro jest 6 tysięcy nagród to napewno bardzo dużo osób z forum by sie załapało..



Dostałam identycznego mejla i cisza długi czas, coś mi śmierdzi ten cały konkurs, żadna z nas nie trafiła? Dziwne...


napisałam do nich meila po tym jak ich strona chwilowo zniknęła jeszcze za nim przysłali te powiadomienie że konkurs sie zakonczył ale na tamtego meila nic mi nie odpisali... Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3456454 Napisano: 14.06.2010 08:34:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
kaoa napisał(a):

magic18girl napisał(a):

wie ktoś co z tym konkursem http://bip.zmyslowa-bielizna.eu/ ??


07.06. dostałam takiego e-maila:
Pierwsza edycja konkursu Poczuj się kobieco i zmysłowo... organizowanego
przez sklep internetowy www.zmyslowa-bielizna.eu właśnie dobiegła
końca.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, wszystkim uczestniczkom, że
zdecydowały się doradzić innym kobietom, które mają problem z wyborem
odpowiedniej bielizny...

Losowanie nagród odbędzie się 6 czerwca w siedzibie firmy. O wynikach
losowania nagród wszystkie uczestniczki konkursu zostaną poinformowane
mailowo 7 czerwca br.


Z pozdrowieniami,
Zespół Sklepu Internetowego zmyslowa-bielizna.eu

PS. Jeśli nie brałaś udziału w dyskusji, to skasuj tę wiadomość.


potem nic, a w mdw nikt się nie chwalił


ja właśnie też dostałam takie emaila i to w dniu w którym mieli powiadamiać o wygranej a skoro jest 6 tysięcy nagród to napewno bardzo dużo osób z forum by sie załapało.. Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3456387 Napisano: 14.06.2010 08:09:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
0 0

ja-sylwia

#3442513 Napisano: 08.06.2010 06:08:15 w Zostań testerem.
jokan napisał(a):

shorty87 napisał(a):

szkoda ze ostatnio usunelam wszystkie wiadomosci ze skrzynki i nie wiem kto mi wyslal ta ankiete ale kurna dziwie sie ze nikt nie chce sie przyznac



a ja mam wiadomości i odszukam tę osobę
emotka

tylko trochę mi to zajmie, bo mam ponad 2300 wiadomości emotka emotka


ja przeszukałam całą skrzynke i nic w niej niema bo chyba nikt mi nic nie wysyłał.. Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3442401 Napisano: 08.06.2010 05:36:41 w Zostań testerem.
agulecece napisał(a):

doalki napisał(a):

taleksander napisał(a):

kto mi na PW poda swoje dane, abym mogła powiedzieć, że ta osoba poleciła mi papierosy Vogue, proszę



Ja też proszę b. ładnie emotka


ja również bardzo ladnie prosze


a co jeśli nie będzie sie miało tych danych?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3439064 Napisano: 07.06.2010 01:13:56 w Oddam za darmo
Oddam kupon ze zniżką 40% na 3 dowolne pizze w pizzeri DOMINIUM. UWAGA: TYLKO DLA OSÓB U KTÓRYCH W MIEJSCOWOŚCI JEST TA PIZZERIAProsze pisać na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3299144 Napisano: 15.04.2010 10:14:06 w Wkurza mnie...
Widze że na tym forum niema zadnego zrozumienia.Potraficie tylko grozić i sie nasmiewać.Dla was smierc to jest tylko zwykła kolej rzeczy.Nic tu po mnie.Więcej na te forum nawet nie zajrze.Powodzenia Wyświetl w wątku >>
0 0

ja-sylwia

#3299139 Napisano: 15.04.2010 10:07:46 w Wkurza mnie...
monisi napisał(a):

magic18girl napisał(a):

monisi napisał(a):

magic18girl napisał(a):

Prosze o to mądry tekst aloevera

Jezus???? hahahaahahahaha, trafilas na ateistke, hahahah, idz pocaluj trumne kaczora, swojego pana i innych, lej zale, i oddaj wszystko co mas zdla rodzin a najlepiej idż się powies wtedy spelnisz wole swojego jezuska, hahahahahha

mam nadzieje że admin zrobi coś z tą użytkowniczką która ma zero szacunku do innych.Jestem zszokowana tym jak inni potrafią wyrażac swoje poglądy


gdzie indziej sie nie zgadzamy ale ta wypowiedz mnie sszokowala gdzie szacunek dla innych ludzi ateistka ta totalne odmozdzenie wkurza mnie to


miałam łzy w oczach jak to czytałam.Już nawet nie chodzi o mnie ale o to w jaki sposób potraktowała religie i Boga

wszystko wszystkim ale takie teksty mnie wkurzaja ateisci taka wiare maja ze wieszac sie kaza przesada z lekka jast konto zablokowac i juz to moze sie czegos nauczy wkurzyłem sie jak nie wiem syf nie wypowiedz


przepraszam wzięłam Cie wczesniej za kobiete. a co do monisi to ok poglądy może własne wyrażac i nikt nie broni ale nie żeby w ten sposób kazała mi sie zabijać Wyświetl w wątku >>
0 0