Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chmurka

chmurka

#3286044 Napisano: 10.04.2010 10:52:04 w Żegnamy zmarłych
Nie znamy dnia i godziny... (*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

chmurka

#3273695 Napisano: 06.04.2010 08:21:46 w Giełda Kodów ; )



Oddam kody z Kubusia za konto żelkowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3237915 Napisano: 26.03.2010 10:07:09 w GFK
ola2493 napisał(a):

chmurka napisał(a):

Czy ma Pani dziecko/ dzieci w wieku od 3 do 9 roku życia? co zaznaczyć ?


ale czego od Ciebie wymagać jak Ty nawet nie wiesz czy masz dzieci emotka emotka emotka



emotka emotka emotka pilnuj swojego nosa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

chmurka

#3235739 Napisano: 25.03.2010 02:50:45 w GFK
ola2493 napisał(a):

Co do podawania odpowiedzi to mam mieszane uczucia emotka

nie rozumiem co ciebie to obchodzi ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3216262 Napisano: 19.03.2010 02:12:40 w GFK
kto miał remonty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3212650 Napisano: 18.03.2010 02:01:09 w GFK
Ko miał ankiete reklamy ? Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3205681 Napisano: 16.03.2010 03:34:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
ciekawski89 napisał(a):

Nawiązując do wyników Carrefour-a i patrząc na myślenie organizatorów Vichy tamte osoby nagrodzone w Carrefour nie miałby żadnych szans w jakimkolwiek konkursie organizowanym w sieci czy też w mediach.

Osobiście nie brałem udziału w żadnym ale Vichy strasznie mnie rozbawiło, szczególnie ten administrator, który w pewnym momencie zakręcił się jak mrówka na bungge.


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3202034 Napisano: 15.03.2010 12:32:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
magdappk napisał(a):

chmurka napisał(a):

magdappk napisał(a):

plocia napisał(a):

orchidea27 napisał(a):

arta napisał(a):

Dodatkowo z konkursu wyrzucaliśmy strony gromadzące graczy internetowych i wiecznych konkursowiczów - pośród wyrzuconych była jedna osoba grająca jednocześnie w 12 konkursach.

-> nie brałam w tym udziału, ale czy to oznacza, że jeśli ludzie od nas z forum tu zbierali uczciwie głosy, to ich wywalono? emotka



ponoc tak bo wszyscy wylecielismy chyba ze ktos został smutne to



kolezanka dzownila i powiedzieli jej ze to 1 os. tak łamała, to dlaczego NAS wsyzstkich wywalili?? gdzie jest mowa w regulaminei ze jak 1 oszukuje to wszyscy wylatuja !!


bo ta jedna osoba stworzyła program który nabijał wszytkim.



To niech tego hakera wywalą a nie wszystkich !

dlaczego ja mam nie miec nagrody bo haker chciał sobie punktów ponabijać emotka


Chmurko prosze zrozum. Ten haker nabijał wszystkim. Bowiem ten program rozpoznawał wizaż i nabijał go wszystkim którzy mieli link w swoim podpisie. Tak w życiu jest. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
Lepiej zrobicie jak zgłosicie to na tej stronie, że jest ktoś taki, niech on wam więcej nie miesza.



Ale skoro administrator wie co to za odoba ten haker to niech tylko jego konta pousuwa a nie nas z rankinku.
Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3202007 Napisano: 15.03.2010 12:26:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
magdappk napisał(a):

plocia napisał(a):

orchidea27 napisał(a):

arta napisał(a):

Dodatkowo z konkursu wyrzucaliśmy strony gromadzące graczy internetowych i wiecznych konkursowiczów - pośród wyrzuconych była jedna osoba grająca jednocześnie w 12 konkursach.

-> nie brałam w tym udziału, ale czy to oznacza, że jeśli ludzie od nas z forum tu zbierali uczciwie głosy, to ich wywalono? emotka



ponoc tak bo wszyscy wylecielismy chyba ze ktos został smutne to



kolezanka dzownila i powiedzieli jej ze to 1 os. tak łamała, to dlaczego NAS wsyzstkich wywalili?? gdzie jest mowa w regulaminei ze jak 1 oszukuje to wszyscy wylatuja !!


bo ta jedna osoba stworzyła program który nabijał wszytkim.



To niech tego hakera wywalą a nie wszystkich !

dlaczego ja mam nie miec nagrody bo haker chciał sobie punktów ponabijać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3202000 Napisano: 15.03.2010 12:25:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

orchidea27 napisał(a):

arta napisał(a):

Dodatkowo z konkursu wyrzucaliśmy strony gromadzące graczy internetowych i wiecznych konkursowiczów - pośród wyrzuconych była jedna osoba grająca jednocześnie w 12 konkursach.

-> nie brałam w tym udziału, ale czy to oznacza, że jeśli ludzie od nas z forum tu zbierali uczciwie głosy, to ich wywalono? emotka



ponoc tak bo wszyscy wylecielismy chyba ze ktos został smutne to



ja zostałam, ale poza rankingiem z 8 % głosów.



a to przez procenty powywalało emotka ja nie widzę ile ja mam.:(
Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3201993 Napisano: 15.03.2010 12:24:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
orchidea27 napisał(a):

arta napisał(a):

Dodatkowo z konkursu wyrzucaliśmy strony gromadzące graczy internetowych i wiecznych konkursowiczów - pośród wyrzuconych była jedna osoba grająca jednocześnie w 12 konkursach.

-> nie brałam w tym udziału, ale czy to oznacza, że jeśli ludzie od nas z forum tu zbierali uczciwie głosy, to ich wywalono? emotka



ponoc tak bo wszyscy wylecielismy chyba ze ktos został smutne to



no ktoś został
emotka dziwne to trochę że jedne osoby z e-konkursów są nadal na liście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3201973 Napisano: 15.03.2010 12:17:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
magdappk napisał(a):

Zostało wyjaśnione dostatecznie jasno :
KTOŚ ZAMIESZAŁ I ZROBIŁ PROGRAM BOTA, KTÓRY KLIKAŁ NA WSZYSTKIE WIZAŻE TUTAJ! bYŁ Z TYM TAKI KŁOPOT, ŻE POSTANOWIONO USUN¡Æ WSZYSTKIE GŁOSY Z TEJ STRONY.
MOŻECIE TYLKO PODZIÊKOWAÆ WSPÓŁTOWARZYSZOWI!

Ja podejrzewam który to użytkownik, dlatego zastanawiam się czy dla dobra was wszystkich nie trzeba tego zgłosić, bo tak będzie i na innych konkursach!




To nieprawda bo niektóre dziewczyny z e-konkursów są dalej na liście. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3201970 Napisano: 15.03.2010 12:16:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
plocia napisał(a):


Zmieniona została TYLKO data zakończenia NA WNIOSEK wielu osób biorących udział w konkursie. Uczymy się dopiero tego typu zabaw i założyliśmy stanowczo zbyt długi czas trwania. Następne będą trwały ok. 3 tygodni, a nie 5-6...


hahaha śmiech na sali, uczą się a my króliki !!!



Wnioski były od tych osób co już punktów się nałykało a im % spadały. Jeszcze tydzien a utomat by ich sam powywalał stamtąd
emotka i był strach. Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3201947 Napisano: 15.03.2010 12:12:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

Nawet skrócony link może mieć z tym związek, paranoja jakaś.



Przestań, oni ściemniają jak mogą
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3201888 Napisano: 15.03.2010 12:00:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
arta napisał(a):

Jedna konkretna strona - pomijając jej cel oraz zawartość - wykazała się sama bardzo dużą czułością na ataki profesjonalnych klikaczy. Taki klikacz miał:

a. napisany program-bota do zakładania wątków i postów na tej stronie (nikt nie jest w stanie napisać 100 postów w 60 sekund)

b. drugi program tłukł u mnie kliki podając jako referery posty założone przez bota na tym forum, korzystając przy tym z prywatnego proxy (różne numery IP).

c. jak zbanowałem pierwszego spam-bota, po 2 godzinach miałem ich 10, wkrótce 50.

Wniosek: zbanowałem całe forum zainfekowane tym botem. Podejrzewam, że kilka osób uczciwie grających wpadło do tej samej miski co autorzy oprogramowania i bardzo mi z tego powodu przykro. Mogę jedynie doradzić, aby na przyszłość nie korzystać z tego forum.

emotka




ale sobie wymyślili
emotka emotka to jakieś kłamstwo wymyslone na poczekaniu emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3201881 Napisano: 15.03.2010 11:59:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
arta napisał(a):

Dodatkowo z konkursu wyrzucaliśmy strony gromadzące graczy internetowych i wiecznych konkursowiczów - pośród wyrzuconych była jedna osoba grająca jednocześnie w 12 konkursach.

-> nie brałam w tym udziału, ale czy to oznacza, że jeśli ludzie od nas z forum tu zbierali uczciwie głosy, to ich wywalono? emotka


dokładnie tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3197719 Napisano: 14.03.2010 08:22:57 w skojarzenia
it's my life- Dr. Alban emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3197499 Napisano: 13.03.2010 10:38:28 w skojarzenia
szansa- jedna na milion emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chmurka

#3197215 Napisano: 13.03.2010 09:05:34 w GFK
0 0