Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lolaxpx

lolaxpx

#6775353 Napisano: 14.04.2021 12:56:42 w Smolar
U mnie jeszcze gorzej, bo wprawdzie dostałam SMS o wygranej, ale chcąc im wysłać skan paragonu zauważyłam, że wpisałam, w numerze paragonu, dodatkowo zamiast jednej 3 - dwie! Co w takim wypadku robić? Czy nagroda przepadnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6757859 Napisano: 12.01.2021 15:31:39 w moje dzisiejsze wygrane :)

lolaxpx

#6757853 Napisano: 12.01.2021 15:17:57 w Informują
Informują z Konkurs "Kinder Karnawał"

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
za 11.01 Wyświetl w wątku >>

lolaxpx

#6738496 Napisano: 23.10.2020 09:19:47 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Monika11 napisał(a):

Świętuj razem z nami!" Biedronka   Do 21 października mieli czas- słali coś ?

Podobno dzisiaj wozi GLS, przyszedł sms. Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

lolaxpx

#6706229 Napisano: 29.05.2020 16:49:30 w Czy informują/ informowali?
androm napisał(a):

jokan napisał(a):

deva napisał(a):

czy ktoś dostał info z everyday me, konkurs zimowy?
Były maile lub telefony??

nic nie było, a ogłaszają się już z nowym konkursem....jak się ich pytałam mailowo wczoraj, ale na razie nic nie odpowiedzieli

oni tak prowadzą te konki, że masakra

Ja wczoraj napisałam do nich i dostałam taką odpowiedź: Szanowna Pani,

Dziękuję za kontakt z nami.

Uprzejmie informuję, że Administrator konkursu informuje wyłącznie zwycięzcy
konkursu drogą mailową albo telefonicznie w ciągu 30 dni od daty
zakończenia konkursu.
Ponadto bardzo proszę jeszcze raz zwrócić uwagę na punkt 5 Regulaminu oraz na kryterium które miały być spełnione. 

Wszystkie zgłoszenia od Państwa dostaje spółka Pelargos Sp. z o.o. Nasz
dział, do którego Pani wysłała maila, nie ma poglądu do odpowiedzi
uczestników konkursu oraz wyników konkursu.

Bardzo proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Z poważaniem,
Inna Hlyniuk
Dział Obsługi Konsumenckiej  Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6601368 Napisano: 19.05.2019 22:16:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

lolaxpx napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

lolaxpx napisał(a):

W Kinder Bueno można dodać więcej niż jedno zdjęcie? Widzę w galerii, że niektórzy dodają po dwa, trzy.

pewnie że można Ale jedno tylko wygrywa

Tylko, że dodałam jedno i nie ma opcji dodanie następnego. Dziękują za udział w konkursie.

to nie wiem jak dodajesz bo ja w poprzednim etapie dodałam dwa zdjęcia,lecz nie za jednym zamachem tylko po kolei

Dziękuję .Spróbuję jutro dodać:) Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6601365 Napisano: 19.05.2019 21:59:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

lolaxpx napisał(a):

W Kinder Bueno można dodać więcej niż jedno zdjęcie? Widzę w galerii, że niektórzy dodają po dwa, trzy.

pewnie że można Ale jedno tylko wygrywa

Tylko, że dodałam jedno i nie ma opcji dodanie następnego. Dziękują za udział w konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6601363 Napisano: 19.05.2019 21:56:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Kinder Bueno można dodać więcej niż jedno zdjęcie? Widzę w galerii, że niektórzy dodają po dwa, trzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6582099 Napisano: 19.03.2019 19:16:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wowela napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ktoś wie co to za firma altmaster bibula? Importem coś mi wyslali          

Też się chętni dowiem,też mam info na mailu

No wlasnie... co to moze byc?

pieluszki lupilu z TestMeToo Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6569724 Napisano: 07.02.2019 17:07:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

lolaxpx napisał(a):

FBdexmark napisał(a):

lolaxpx napisał(a):

Wawel- ITM Dużo dobrego do wygrania- czy w oświadczeniu trzeba podawać PESEL czy nr dow. osobistego? Na jaki e mail trzeba to odesłać? Nie dostałam Sms tylko babka automat tel przekazała mi wiadomość.

Telefonicznie mieli tylko informować zwycięzcę nagrody głównej....czyżby samochód wygrałaś? emotka

Dobrze by było emotka Jednak podałam im nr tel stacjonarnego i nie mogli przysłać sms. Dzwoniła tylko babka automat. Sepleniła niewyraźnie i praktycznie nic nie wiem z tego. Dostałam e maila z załącznikami i nie wiem na jaki adres odesłać im te oświadczenia i po co im PESEL.

A w mailu nie pisze jaki rodzaj nagrody?

 Pisze- "Gratulujemy wygranej nagrody dnia w konkursie Wawel - Dużo dobrego do wygrania!" Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6569718 Napisano: 07.02.2019 17:00:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBdexmark napisał(a):

lolaxpx napisał(a):

Wawel- ITM Dużo dobrego do wygrania- czy w oświadczeniu trzeba podawać PESEL czy nr dow. osobistego? Na jaki e mail trzeba to odesłać? Nie dostałam Sms tylko babka automat tel przekazała mi wiadomość.

Telefonicznie mieli tylko informować zwycięzcę nagrody głównej....czyżby samochód wygrałaś? emotka

Dobrze by było emotka Jednak podałam im nr tel stacjonarnego i nie mogli przysłać sms. Dzwoniła tylko babka automat. Sepleniła niewyraźnie i praktycznie nic nie wiem z tego. Dostałam e maila z załącznikami i nie wiem na jaki adres odesłać im te oświadczenia i po co im PESEL. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6569695 Napisano: 07.02.2019 16:01:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wawel- ITM Dużo dobrego do wygrania- czy w oświadczeniu trzeba podawać PESEL czy nr dow. osobistego? Na jaki e mail trzeba to odesłać? Nie dostałam Sms tylko babka automat tel przekazała mi wiadomość. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6527591 Napisano: 11.09.2018 21:26:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie konkursu Sobieski Party. Wysyłając SMS-a z odpowiedzią trzeba poprzedzić go prefiksem i numerem paragonu, czy od razu pisać odpowiedź? W regulaminie nic nie wspominają o tym. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6490416 Napisano: 17.05.2018 16:48:41 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
mariolakal napisał(a):

kaka72 napisał(a):

a w Lidlu co najtaniej wychodzi na konkurs na Dzień Dziecka?

Chyba czekoladki 4 x 20 g za 2,99 zł., ale na paragonie jest  tylko opis: czekolada mleczna...  emotka

Mam tak samo opisany paragon. Czyli to oznacza, że nieważny? Pierwszy raz biorę udział w konkursie Lidla. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6490077 Napisano: 16.05.2018 19:59:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Lidl "Najwspanialsza wakacyjna przygoda" wystarczy że na paragonie będzie produkt" czekolada mleczna" cena 2,99 czy musi być coś jeszcze dopisane? Chodzi mi o cztery małe czekoladki mini chocolate, które kupiłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6481430 Napisano: 12.04.2018 14:43:11 w Pomocy!!!!
Założyłam konto na Portalu Ambasadorek Le Petit Marseillais. Nie mogę jednak połaczyć konta z Fb, a przez to udostępniać grafik. Wyskakuje mi komunikat:Nie można załadować adresu URL: Domena tego adresu URL nie jest uwzględniona w domenach aplikacji. Aby można było załadować ten adres URL, dodaj wszystkie domeny i poddomeny aplikacji w polu „Domeny aplikacji” w ustawieniach aplikacji.
Czy ktoś mnie oświeci w czym problem? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6455365 Napisano: 22.01.2018 22:56:15 w Biedronka
Poratuje ktoś dobrą radą co pisać do konkursu colgate w Biedronce? Brałam już u nich udział wiele razy i nigdy nie udało mi się  wygrać cokolwiek (ani rymy, ani proza). Może losują zwycięzców? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6325760 Napisano: 24.02.2017 21:40:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

lolaxpx napisał(a):

barbe_66 napisał(a):

W Kaufie SPA nie ma limitu znaków czym ślepa? 'wpisz hasło' sugeruje coś krótkiego, ale sama już nie wiem...a na domiar tego chcą PESEL

Mam te same pytania. Może ktoś nas oświeci?


Przeczytaj Regulamin i sam/a sobie odpowiedz emotka

Zadanie konkursowe, którego wykonanie umożliwia udział i wygraną w Konkursie, polega na jak najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie „Jak dbasz o siebie i jak Kaufland może Ci w tym pomóc?”, zwanej dalej „Odpowiedzią

Dziękuję ślicznie za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6325412 Napisano: 23.02.2017 22:49:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barbe_66 napisał(a):

W Kaufie SPA nie ma limitu znaków czym ślepa? 'wpisz hasło' sugeruje coś krótkiego, ale sama już nie wiem...a na domiar tego chcą PESEL

Mam te same pytania. Może ktoś nas oświeci? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6289774 Napisano: 24.11.2016 14:09:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ksantypa napisał(a):

szala napisał(a):

Czy tylko ja nie mam blend-a-med?:D

ja też emotka

i ja jak zwykle:( Wyświetl w wątku >>
0 0