Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mio

mio

#2994479 Napisano: 05.01.2010 01:05:48 w Wkurza mnie...
wkurza mnie taka susza w konkach wielkie zerooooooooooo
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2994342 Napisano: 05.01.2010 12:30:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
a ja mleka nie lubie nigdy go nie pilam nawet jako male dziecko,brrr moj koszmar z dziecinstwa emotka dodaje tylko odobine do kawy a kawe pije jedna na 3 dni, moja corka ma skaze bialkowa,narzeczony tez nie lubi wiec nie bralam udzialu . za to powysylalam mase kodow z lowickiego bo moj ojciec pije to mleko litrami bleee Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2993831 Napisano: 05.01.2010 10:26:47 w Rossmann
sa dzis jakies wyniki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2993007 Napisano: 04.01.2010 10:32:17 w Pomocy!!!!
na tlenie u nikogo nie dziala przed chwila sprawdzaly mi 3 osoby, mam nadzieje ze do jutra naprawia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2992931 Napisano: 04.01.2010 10:09:47 w Pomocy!!!!
potworkaa napisał(a):

czy mozecie wysylac maile z konta na o2?? bo u mnie na kilku mailach nie wysyła emotka


ja tez nie moge emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2992618 Napisano: 04.01.2010 08:57:20 w Wkurza mnie...
martu18 napisał(a):

mio napisał(a):

wkurza mnie poczta na tlenie, nic sie nie wysyla, czy ktos ma i jemu tez? emotka


moja działa...


dziekuje za wiadomosc, mi sie zaden mail nie wysyla od paru godzin i zapisuje go w kopiach roboczych a musze wazne powysylac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2992600 Napisano: 04.01.2010 08:54:12 w Wkurza mnie...
wkurza mnie poczta na tlenie, nic sie nie wysyla, czy ktos ma i jemu tez? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2987593 Napisano: 03.01.2010 01:00:09 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

saphira19 napisał(a):

a mnie wkurza moja mama... buuuu mam czasem dość, rodzicom nigdy nie dogodzisz....


tak czasami bywa... ale pamiętaj: oni zawsze kochają nas najmocniej i życzą jak najlepiej!
czasami trzeba długo czekać, aby to zrozumieć...
emotka emotka


bruce swiete slowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2984456 Napisano: 01.01.2010 08:38:58 w Wkurza mnie...
ze dopiero wstalam po nocy pelnej wrazen i dzien zmarnowany Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2978272 Napisano: 30.12.2009 12:49:08 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ze robie sylwka u siebie, slowo sie rzeklo wiec juz nie odwolam ale po przemysleniu wszystkich za i przeciw zdecydowanie wyszlo wielkie przeciw, policja bedzie co 10min, sasiedzi to tragedia sami robia biesiadne imprezy ze sie niedobrze robi, a jak u mnie jest odrobine glosniej od razu dzwonia na 997 emotka poza tym to sprzatanie pozniej, zdecydowanie woalabym isc na gotowe emotka ale... moja wina trzeba bylo wczesniej przemyslec emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2978246 Napisano: 30.12.2009 12:43:18 w Pomocy!!!!
szukam kontaktu do firmy kurierskiej ktora wysyla paczki osobom prywatnym nie tylko firmom emotka tam gdzie dzwonie tylko firmy i firmy
prosze o pomoc Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2976221 Napisano: 29.12.2009 07:13:39 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

mio napisał(a):

w temacie wkurza mnie ze sie choinka na mnie przewrocila i to dwa razy czesc bombek sie potlukto


...skoro na Tobie się potłukły, z tego wniosek, że jesteś twardziel-kobita i to już optymistyczne emotka
bo dasz sobie radę w życiu i nie wymiękasz w zetknięciu z przeciwnościami losu, jak byle bombka emotka


emotka emotka emotka a jak! emotka
i nawet mnie nie drasnęły Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2976218 Napisano: 29.12.2009 07:12:51 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

mio napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

cb656 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Faceci to dranie, mój mnie nie chce zostawić emotka emotka


A Ty co, ubezwłasnowolniona jesteś, że czekasz, aż on Cię zostawi? Jak tak Ci na tym rozstaniu zależy, to sama się zdecyduj na jakiś krok! No, ale oczywiście - księżniczka czeka, bo przecież musi być to z winy faceta, a jakże!
...a później będzie: widzicie? Zostawił mnie, ale świnia!

emotka



Niestety w życiu nie jest tak łatwo cb656. Więc czasem warto zastanowić się nad tym, co się napisze...



hm to wybacz o co chodzi ?? jesteś zależna finansowo?? (chociaż i do takich sytuacji nie mam szacunku - nazwałabym jakoś takie panie które wieszają się na szyi faceta i same sobie poradzić nie potrafią)
bo dla mnie to proste nie chce być z kimś to się rozstajemy i po sprawie a nie czekam aż np wpadnę i będzie dziecko całe życie cierpiało że z rozbitej rodziny jest, lub nie wie co to miłość bo rodzice stale się tłukli ( w ten sposób tylko krzywdzisz przyszłe potomstwo) emotka
wybacz ale bardzo nieodpowiedzialne podejście do życia masz


ze sie wetne... piszesz ze nie masz szacunku do takich sytuacji gzie kobieta jest zalezna finansowo od mezczyzny. ja jestem zalezna bo wychowuje 2letnia corke,wiec jakby nie bylo jestem zalezna bo nie pracuje (tylko dorywczo na weekendy) i nie mam wlasnych wiekszych dochodow.Tzn ze nie masz do mnie szacunku? tak to zrozumialam...

w temacie wkurza mnie ze sie choinka na mnie przewrocila i to dwa razy czesc bombek sie potlukto




to jest całkowicie inna sytuacja
nie szanuje kobiet które są nieszczęśliwe , nie chcą być z facetem, wręcz czasami go nienawidzą a nie potrafią odejść ze względów finansowych - czyli hm... jakby to napisać żyją z facetem tylko dla kasy żeby przeżyć (jakoś to się nazywa - sponsoring?? czy nazwij to jak chcesz) - nie widzisz różnicy ??
czym innym jest żona wychowująca wspólne potomstwo czym innym utrzymanka - zależna finansowo dziewczyna - widać młodziutka (po awatarze i wypowiedziach to stwierdzam) chociaż nie wiem jakie są powody dla których nie odchodzi od faceta - być może nie chodzi o kasę nie osądzam - ale będzie płacz i zgrzytanie zębami jeśli tak jest i pojawi sie dziecko uwiąże sie z facetem którego nie kocha i nawet gdy nie zostaną razem zawsze to dziecko będzie ich łączyło (sugeruje po wypowiedzi że on nie chce jej zostawić - jakąś umęczoną w tym związku jest)
sama byłam na utrzymaniu męża jakieś 2 lata emotka ale powtarzam męża z którym jestem szczęśliwa

emotka


rozumiem emotka jesli chodzi o wypowiedz o byciu z facetem dla kasy bedac nieszczesliwa to popieram...ale sa tez rozne sytuacje
p.s. a lat mam 22 ale o dowod mnie prosza jak np chce wejsc do klubu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2976161 Napisano: 29.12.2009 06:54:41 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

cb656 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Faceci to dranie, mój mnie nie chce zostawić emotka emotka


A Ty co, ubezwłasnowolniona jesteś, że czekasz, aż on Cię zostawi? Jak tak Ci na tym rozstaniu zależy, to sama się zdecyduj na jakiś krok! No, ale oczywiście - księżniczka czeka, bo przecież musi być to z winy faceta, a jakże!
...a później będzie: widzicie? Zostawił mnie, ale świnia!

emotka



Niestety w życiu nie jest tak łatwo cb656. Więc czasem warto zastanowić się nad tym, co się napisze...



hm to wybacz o co chodzi ?? jesteś zależna finansowo?? (chociaż i do takich sytuacji nie mam szacunku - nazwałabym jakoś takie panie które wieszają się na szyi faceta i same sobie poradzić nie potrafią)
bo dla mnie to proste nie chce być z kimś to się rozstajemy i po sprawie a nie czekam aż np wpadnę i będzie dziecko całe życie cierpiało że z rozbitej rodziny jest, lub nie wie co to miłość bo rodzice stale się tłukli ( w ten sposób tylko krzywdzisz przyszłe potomstwo) emotka
wybacz ale bardzo nieodpowiedzialne podejście do życia masz


ze sie wetne... piszesz ze nie masz szacunku do takich sytuacji gzie kobieta jest zalezna finansowo od mezczyzny. ja jestem zalezna bo wychowuje 2letnia corke,wiec jakby nie bylo jestem zalezna bo nie pracuje (tylko dorywczo na weekendy) i nie mam wlasnych wiekszych dochodow.Tzn ze nie masz do mnie szacunku? tak to zrozumialam...

w temacie wkurza mnie ze sie choinka na mnie przewrocila i to dwa razy czesc bombek sie potlukto Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2975289 Napisano: 29.12.2009 02:44:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
w drugiej pracy nie ma polskich znakow? hmm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2975254 Napisano: 29.12.2009 02:36:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

tedance napisał(a):

Nagrodzone prace w konkursie Alleprezenty emotka

http://www.ceneo....su_swiatecznego.html


emotka


zwykłe prace, co tak zdziwienie was ogarnęło?


Byłam przekonana, że wygrają jakieś lepsze, wyjątkowe, no sama nie wiem, a wniosek z tego taki, że wygrać mógł każdy, ale szczęście uśmiechnęło się do kogoś innego.

1 i 3 fajne są emotka


tez te mi sie podobaja emotka
nie ma co sie dziwic wiekrzosc z organizatorow chce aby nagrody wpadly do zwyklych osob a nie do tych co wygrywaja bardzi czesto bynajmiej takie jest moje zdanie i czasemk wystarczy napisac fajny tekst bez zadnych udziwnien emotka
zreszta jakie teksty by nie byly i tak znajda sie osoby ktore beda twierdzic ze mialy lepsze prace


mi tez sie te prace podobaja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2973415 Napisano: 28.12.2009 11:00:58 w skojarzenia
0 0

mio

#2973005 Napisano: 28.12.2009 09:42:02 w skojarzenia
Rudy 102... - szarik Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#2969315 Napisano: 27.12.2009 10:38:52 w skojarzenia
0 0

mio

#2969302 Napisano: 27.12.2009 10:33:57 w skojarzenia
skarby - klejnoty Wyświetl w wątku >>
0 0