Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mio

mio

#3015935 Napisano: 12.01.2010 11:14:25 w skojarzenia
foch - z przytupem Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3015933 Napisano: 12.01.2010 11:12:40 w skojarzenia
0 0

mio

#3015812 Napisano: 12.01.2010 09:36:36 w Rossmann
ja wygralam 4 razy w opisowkach gram od pazdziernika Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3014345 Napisano: 12.01.2010 01:12:23 w Rossmann
mam zestaw AA emotka emotka emotka wreszcie! emotka po takim czasie suszy na rossnecie to prawdziwy cud, pierwsza wygrana w nowym roku Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3012237 Napisano: 11.01.2010 04:24:57 w Dziś cieszę się z.....
ciesze sie ze przed chwila byl u mnie... ksiądz! pierwszy raz odkąd mieszkam w nowym mieszkaniu emotka
nie spodziewalam sie go...dzwonek do drzwi otwieram a tam... ksiądz! bardzo sympatyczny, taki zwykły ludzki człowiek, nie chcial wziasc ofiary nie pytał ile razy chodze do kosciola no normalnie jestem w szoku, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3012029 Napisano: 11.01.2010 03:21:44 w Wkurza mnie...
dalej wałkujecie ten temat...
Kazdy ma inne zdanie i musicie sie z tym pogodzić. Jeden lubi zime drugi na nią narzeka i jakoś nikt na niego nie napisze nic złego, a to takie samo inne zdanie jak na temat wosp. Dziwne i chore jest obrazanie kogos tylko dlatego ze ma inne zdanie, spotkaly mnie przykrosci od dzieciakow z puszkami,swoja droga troche wyrosniatych bo wygladali na liceum, dlatego moje zdanie jest takie a nie inne o zaczepianiu na ulicy. a nie szukam dziury w calym, wielokrotnie na tym forum widzialm jak ktos pisze dzis wkurza mnie wszystko i nikt go nie wyzywal od malkontentów za to ja zostalam tak nazwana za to ze w chwili zlosci napisalam ze wkurzaja mnie puszkowcy. skonczcie ten temat, i troche tolerancji dla czyjegoś INNEGO zdania! to tak samo jak ktos powie nie lubie murzynow,żydów zaraz wielki szum rasista,antysemita itd, a jak murzyn powie nie lubie białego to jest dobrze ma prawo. mysle ze czas skonczyc ten temat Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3011328 Napisano: 11.01.2010 11:33:03 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

mio napisał(a):

emanuela24 zarzucasz ze zabieram dziecku zabawki opanuj sie!mojen dziecko ma ich wystarczajaca ilosc!
zejdz ze mnie kobieto! co cie obchodzi co wystwaiam to po pierwsze
po drugie nie zarzucaj mi klamstwa bo to juz przesada nie znasz mnie a takie rzeczy piszesz, przykra jestes




przykra to jest ta rozmowa - sama sobie przeczysz w którym momencie powiedziałaś że chętnie byś dała - pamiętaj że tu można szybciutko posty posprawdzać emotka

i teraz serio to mój ostatni post w tej sprawie - nie będę dyskutowała z ludzi którzy jak już wcześniej pisałam są jak chorągiewka emotka
teks wkurza mnie WOŚP - świadczy dla mnie o tym że cała ta akcja Cie wkurza - a nie tylko nielicznie namolni zbierający


nie chce cytowac ale w poscie na 711 stronie Napisano: Dzisiaj, 11 Stycznia 2010, 11:00:54 prezczytaj sobie.
od poczatku chodzilo mi o forme zbierania
ale zrobiono ze mnie zieczulice, choragiewke, itp itd
opanujcie sie kazdy ma prawo miec inne zdanie to ze ktos uwaza inaczej nie znaczy ze jest gorszy!
jolcia12 dziekuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3011249 Napisano: 11.01.2010 11:18:44 w Wkurza mnie...
emanuela24 zarzucasz ze zabieram dziecku zabawki opanuj sie!mojen dziecko ma ich wystarczajaca ilosc!
zejdz ze mnie kobieto! co cie obchodzi co wystwaiam to po pierwsze
po drugie nie zarzucaj mi klamstwa bo to juz przesada nie znasz mnie a takie rzeczy piszesz, przykra jestes Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3011220 Napisano: 11.01.2010 11:11:29 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

olus15 napisał(a):

..... i na prawie każdym sprzęcie było serduszko Orkiestry. Ja lubię i szanuję Owsiaka ale rozumiem każdy może mieć swoje antypatie ale z szacunku dla tego co robi i w jaki fenomenalny sposób fundacja dzięki zwykłym ludziom ratuje życie nie wypowiadałabyś się
Jeżeli twoje dziecko leżało w szpitalu tymbardziej powinnaś widzieć sens tej akcji

Nikt przecież nie podważa sensu akcji. Post mio odczytałem jako protest przeciwko formie (wymuszanie na siłę), a nie przeciwko idei. Wczytaj się raz jeszcze.


o wlasnie!!! o to mi chodzi! pisalam wielokrotnie ze chetnie bym na to dala,ale jezli co sekunda ktos podlazi i wrecz wymusza zakup serduszka to juz mnie wkurza, czuje sie wtedy jakby miala obowiazek na to dawac a przeciez to jest dobra wola i moge nie miec pieniedzy itp i nie maja prawa np chodzic po domach a zdarza sie ze chodza.

emanuela24 a co cie obchodzi za co placilam za co nie!i jakie moje dziecko mialo badania,uwazam to za sprawe prywatna.

w temacie: WKURZA MNIE ze nie mozna na tym forum miec innego zdania! Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3011135 Napisano: 11.01.2010 10:45:32 w Wkurza mnie...
emanuela24 TAK zapalcilam za swoj porod za wszelkie badania bo rodzilam w prywatnym szpitalu, a Tobie nic do tego.
powtarzam nikt nie ma prawa mnie zaczepiac na ulicy po kilkanascie razy i koniec tego sie bede trzymala.
P.S. Rydzyk Rydzyk, a Owsiak nic z tego nie ma tak? emotka
zaczelam temat - koncze go Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3011110 Napisano: 11.01.2010 10:38:30 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

jasnoska napisał(a):

a mnie wkurza moja poczta która skrócila sobie prace od 1 stycznia i teraz jest czynna
od 11 do 17.30
te godziny to chyba dla rencistów i emerytów
bo normalny pracujący smiertelnik to bedzie musial chyba urlop wziąść zeby odebrać polecony emotka emotka emotka


mnie też wkurza moja poczta... niby pracują od 8.30 do 17.30 ale kiedyś mąż pojechał z pracy odebrać list to grubo przed 17 już była zamknięta emotka emotka


emotka jak dobrze ze moja od 8:00 do 19:00

w temacie dzis mnie wkurza ze nie moge dojechac do dziadka na wsi bo posazypywalo drogi a w malych miejscowosciach nikt nie patrzy zeby odzniezyc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3011011 Napisano: 11.01.2010 10:00:54 w Wkurza mnie...
inka113 napisał(a):

mio napisał(a):

każdego dobra wola czy na to da czy nie. wszyscy wokół trąbią żeby dawać dawać dawać i jest dobrze a jak ktoś powie żeby nie dawać to od razu jest złyyy... wkurza mnie WOŚP
P.S> nie jestem moherem emotka



oczywiście, dobra wola każdego... nie wiem czy w twoim przypadku to bunt wieku dojrzewania (nie dam bo wszyscy dają) czy jakieś inne względy toba kierują. obyś nigdy nie potrzebowała jednak pomocy, oby kogoś tobie bliskiego nie musieli wozić po Polsce w poszukwaniu odpowiedniego sprzętu i obys nie musiała patrzeć na bezradne gesty lekarzy którzy gołymi rękami niewiele mogą zrobić... obyś nie musiała w szpitalu kiedy będziesz mieć swoje dzieci patrzeć na te serduszka na inkubatorach bo strasznie może przecież cię to zirytować! chore dziecko to największe nieszczęście jakie może spotkać człowieka, nie ma nic gorszego niż patrzeć na cierpienie małego człowieka! synek mojej przyjaciółki żyje właśnie tylko dzięki orkiestrze, moja siostra która jest ratownikiem w karetce sama przyznaje ilu rzeczy na wyposażeniu by nie mieli gdyby nie ta natrętna orkiestra. brak sprzętu to bezradność wobec smierci, pamietaj to kiedy następnym razem wkurzysz się na WOŚP.


hahaha jezeli bunt wieku dojrzewania przypada na 23 rok zycia bo tyle lat skoncze w tym roku to moze i tak. chetnie bym na to dala ale...zniecheca mnie ze ktos mnie zaczepia na ulicy żebrżąc - wspomoze pani wspomoze pani to mnie to wkurza. powinni stac zeby czlowiek SAM mogl podejsc i wplacic jesli ma na to ochote! a nie zaczepiaja! tyle
P.S mam letnia coreczke ktora lezala w szpitalu, wiec bez takich


cb656 w sumie racja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3010595 Napisano: 10.01.2010 11:13:08 w Wkurza mnie...
ale skoro w tv, puszkowcy itp mowią daj daj to ksiądz mogł powiedzieć nie daj
nie chodze do kosciola zeby nie bylo - nikogo nie bronie.
narazie do prywatnych domów a niedługo wlezą kominem
i jescze mnie wkurza ze jeszcze nie spie, ale juz naprawiam tez błąd, dobranoc Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3010583 Napisano: 10.01.2010 11:05:13 w Wkurza mnie...
każdego dobra wola czy na to da czy nie. wszyscy wokół trąbią żeby dawać dawać dawać i jest dobrze a jak ktoś powie żeby nie dawać to od razu jest złyyy... wkurza mnie WOŚP
P.S> nie jestem moherem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3010557 Napisano: 10.01.2010 10:54:41 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie dzieciaki z puszkami które łażą po ulicach i żebrzą przepraszam wszystkich ktorzy sie lubują w WOŚP ale... do szału mnie doprowadzają ich ataki! nie potrafią zrozumieć ze nie mam ochoty mieć przyczepionego tego serduszka i nie będę miała! Moze niedlugo zrobia nakaz wpłacania na wosp i łażenia z serduszkiem? to moja dobra wola czy na to dam czy nie i nikt nie ma prawa mnie zaczepiac na ulicy!! przejsc spokojnie nie mozna z lewej atak z prawej atak grrrrrr ulzylo mi. dziękuje za ten temat emotka emotka emotka


i wkurza mnie moj karniak Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3009274 Napisano: 10.01.2010 01:59:47 w Wkurza mnie...
ola2493 napisał(a):

A może napiszmy wszyscy do Pionasa na gg że chcemy aby marielu wróciła i się zgodzi emotka


to troche nisprawiedliwe zeby jednego odblokowali a drugiego nie bo np byl mniej lubiany...wszyscy powinni byc rowni,jakby sie zgodzili zeby jedna osobe odblokowac to zaraz reszta by pisala zeby odblokowac innych

w temacie wkurza mnie ze jest tak zimno ze sypie snieg ze sa zaspy wyszlam z corka na spacer to nie dalo rady wozkiem po chodniku jechac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3008785 Napisano: 10.01.2010 10:42:56 w Poczta kradnie
co do zostawiania awizo, czekalam na jedna wygrana siedzialam caly dzien w domu co przed wieczorem znalazlam w skrzynce? awizo! polecialam na poczte bo myslalam ze byma dla listonosza za ciezka paczka i zostawil ja na poczcie... co sie okazalo?na poczcie jej nie ma! emotka czyli bezczelnie mial ja w torbie tylko nie chcialo mu sie wejsc na gore na drugie pietro emotka emotka zlozylam skarge teraz wszystko w zebach przynosi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3008752 Napisano: 10.01.2010 10:22:13 w Poczta kradnie
merynosek napisał(a):

Mi już tyle różnych przesyłek zaginęło w tajemniczych okolicznościach, że masakra... Nic nie dały moje nerwy z Paniami z PP... Z nimi nie wygrasz jeśli nie masz nadania przesyłki...


masz racje jesli nie ma sz nadania to sprawa dla nich zakonczona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3008408 Napisano: 10.01.2010 12:01:47 w Wkurza mnie...
i zamiast spac w aucie niech idzie do jakiegos hoteliku za noc nie zaplaci milionow bez przesady w zimnie spac w samochodzie Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3008405 Napisano: 09.01.2010 11:59:04 w Wkurza mnie...
co do polaków pracujących za granica nie uogólniajcie... moja mama ciocia siostra ojczym nie bede dalej wymieniac bo to sie zrobi nudne pracuja za granica i to bardzo ciezko emotka tylko ja bidulka zostalam ehhh nieraz zaluje, wrrróć bardzo często żałuje ...ale czasu nie cofniesz
czarna2318 moze zna jakiegos polaka (zaufanego)ktory dobrze zna jezyk i moglby z nim isc na policje

w temacie wkurza mnie ze nie mozna cofnac czasu i naprawic paru rzeczy emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0