Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mio

mio

#3083432 Napisano: 04.02.2010 01:47:48 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
slavek napisał(a):

z newslettera Skody - Dealer Emida Krakow pewnie

http://www.emida....aleria-rozrywki.html


taaa cos gadala o newsletterze
dziekuje Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3083408 Napisano: 04.02.2010 01:39:34 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
moze ktos mi pomoze..
wlasnie dzwonila pani z jakiejs firmy zwiazanej ze skodą i powiedziala ze wygralam jakis bon 100zl i ze mi wysla go do domu, podalam adres, no i chcialam jeszcze raz zapytac o nazwe strony ale padl mi telefon emotka i nie wiem ocb wiem tylko ze gadala o skodzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3081692 Napisano: 03.02.2010 08:46:46 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ze dysk mi w kompie siadl emotka
moze zna ktos jakies dobre dyski do laptopow? tzn nie musi byc super bo nie potrzebuje duzo miejsca wlasciwie tylko do neta, zdjec itp
jestem zielona w tym temacie a znajac zycie w sklepie mi wcisna nie wiadomo co juz wole przez neta kupic ;(
nie mam ostatnio szczescia emotka normalnie plakac mi sie chce Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3081248 Napisano: 03.02.2010 06:23:55 w GFK
tez mialam ankiete o zdrowiu dzieci 37pkt emotka (chyba 37) mi bardzo czesto przesylaja jak narazie ale zobaczymy co bedzie dalej Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3079063 Napisano: 02.02.2010 07:53:56 w Wkurza mnie...
iwek napisał(a):

mio napisał(a):

wkurza mnie nieziemsko ze laptop mi sie zchrzanil emotka wlaczylam go wyskoczylo jakies czarne tlo na nim biale literki klikam w wlacz system winodws normalnie i co? i wielkie NIC emotka emotka niby cos sie zalacza sle po 5 min znow powraca do czarnego tla emotka i nic sie nie wlacza ani tryb awaryjny ani nic
pisze do Was teraz z drugiego kompa ze starego 100letniego wielkiego pudla emotka


Nie chcę straszyć ale u mnie w pracy skończyło się to oddaniem kompa do serwisu. I nie pytajcie na jakiej stronie wirusa załapałam. emotka



emotka jak mnie to wkurza ze rzeczy sie psuja \niby nieuknione ale ostatnio posula sie pralka potem zamek w drzwiach, teraz to ...
co bedzie nastepne? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3078722 Napisano: 02.02.2010 06:09:50 w Wkurza mnie...
wkurza mnie nieziemsko ze laptop mi sie zchrzanil emotka wlaczylam go wyskoczylo jakies czarne tlo na nim biale literki klikam w wlacz system winodws normalnie i co? i wielkie NIC emotka emotka niby cos sie zalacza sle po 5 min znow powraca do czarnego tla emotka i nic sie nie wlacza ani tryb awaryjny ani nic
pisze do Was teraz z drugiego kompa ze starego 100letniego wielkiego pudla emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3076962 Napisano: 02.02.2010 08:30:20 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

tato999 napisał(a):

agava napisał(a):

wkurza mnie jeszcze krem na noc AA, wygrany ze styl.pl. Dostałam dziś i postanowiłam się nasmarować - twarz piecze, oczy szczypią (a starałam się omijać okolice oczu) To ma być krem do skóry wrażliwej??? Mam nadzieję, że do rana skóra z twarzy mi nie zlezie emotka




ja pilling sobie zrobiłam i tak mnie zaczęło szczypać że musiałam zmyć a twarz po tym miałam przez kilka godzin czerwoną

nie mam skóry wrażliwej więc stanowczo odradzam te kosmetyki ludziom z wrażliwą cerą


A ja nie wygrałam ale miałam zamiar je sobie kupić,ale teraz to się zastanawiam,bo należę do osób,które mają wrażliwą skórę i myślałam,że kosmetyki AA będą się nadawać,bo w końcu przecież są dla tych z wrażliwą skórą.Kiedyś miałam krem pod oczy z AA i był dobry.Może to tylko ta rozświetlająca seria jest do niczego.Ale kupię jeden krem i zobaczę.


,ja mam bardzo wrazliwa cere poza tym jestem alergiczka a kremiki AA sprawdzaja sie swietnie emotka ale kazdy ma inna skore, nawet woda moze uczulic emotka (czytalam kidys o czlowieku uczulonym na wode ze w kontakcie z nia mi pecherze emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3076574 Napisano: 01.02.2010 11:18:16 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

mio napisał(a):

Kula - sprzedawcy ją wciskaja bo jest znacznie drozsza od zwyklego akwa o takim samym litrażu, poza tym kula rybce wypacza obraz, zobaczcie jaki ma malutki otwor, nie da sie tam dobrej pompki zamontowac, ryby w niej glupieją wrzućcie swoja rybke z kuli do normalnego akwa to albo bedzie sie krecila w kolko albo zdechnie (ale owszem sa tez bardziej zatwardziale osobniki)
dla jednego bojka min to 25litrow i prostokat!
a jezeli samice to 45l bo inaczej sie pozagryzaja konieczna jest grzalka
a tzw zlotej rybce rownie czesto trzymanej w kuli pompka!
poza tym znacznie lepij trzymac troszke wiecej rybek ale w zwyklym prostokatnym akwarium
rybka w kuli sie meczy... ale robi jak kazdy uwaza emotka tylko szkoda zwierzatek meczyc
pozdrawiam



mio - w zoologicznym też często nikt nie poradzi fachowo tylko poradzi tak aby było jak najlepiej dla jego kieszeni, tylko kasa, kasa, kasa a nikt nie pomyśli o zwierzęciu emotka


otoz to emotka
Dobra to teraz ja sie przyznam ze mialam kiedys rybke w kuli (malenkiej a jescze sprzadawca mowil ze moze byc tak 5 rybek!) bojowinika dostalam go na imieniny...rybka byla osowiala blada zaczelam troszke sie interesowac tym gatunkiem, radzic sie roznych specjalistow i z przerazeniem odkrylam jaka krzywde robi zwierzatku kula... kupilam bojkowi akwa 25l od razu odzyl! planuje teraz zakupic 45 i 2 samiczki,mam tez duze akwa wielogatunkowe z pompka,grzalka i wszystkim co jest niezbedne rybkom.

Poza tym... pies zawyje jak mu zle,jak siedzi w ciasnej komorce, (sasiedzi zadzwonia na skarge) kot zamiauczy... a taka rybka? siedzi cicho i wszyscy mysla ze skoro plywa i je to znaczy ze jest jej dobrze
cierpienie w milczeniu
ale powtarzam kazdy robi jak uwaza Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3076553 Napisano: 01.02.2010 11:01:42 w Wkurza mnie...
Kula - sprzedawcy ją wciskaja bo jest znacznie drozsza od zwyklego akwa o takim samym litrażu, poza tym kula rybce wypacza obraz, zobaczcie jaki ma malutki otwor, nie da sie tam dobrej pompki zamontowac, ryby w niej glupieją wrzućcie swoja rybke z kuli do normalnego akwa to albo bedzie sie krecila w kolko albo zdechnie (ale owszem sa tez bardziej zatwardziale osobniki)
dla jednego bojka min to 25litrow i prostokat!
a jezeli samice to 45l bo inaczej sie pozagryzaja konieczna jest grzalka
a tzw zlotej rybce rownie czesto trzymanej w kuli pompka!
poza tym znacznie lepij trzymac troszke wiecej rybek ale w zwyklym prostokatnym akwarium
rybka w kuli sie meczy... ale robi jak kazdy uwaza emotka tylko szkoda zwierzatek meczyc
pozdrawiam
Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3076485 Napisano: 01.02.2010 10:26:07 w Wkurza mnie...
Ja rozpatrzylam to tak ze zostalo powiedziene ze bezmozgie bezwlosia nie odboraczaja psow i ich nie szczepia...
a znam ludzi ktorzy 1.nie maja wlosow, 2. maja duze obronne psy 3.swietnie je wychowuja i o nie dbaja

a jak ktos nie chce psa wychowywac to niech przestawi sie na rybki akwariowe lub zlowie (im wystarczy tylko wyposażone akwa,jedzenie i podmiany wody)
sama mam i nie zaluje emotka bo na wychowywanie psa nie mam czasu i zapewne predyspozycji, chociaz psy uwielbiam

P.S. w temacie wkurza mnie jak ktos trzyma rybki w kuli emotka najczesciej bojowniki...nie moge patrzec jak sprzedawcy trzymaja je w plastikowych kubeczkach a zaraz potem taka rybka wedruje do niewiele wiekszej kuli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3076419 Napisano: 01.02.2010 09:47:20 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

isiulka napisał(a):

emanuela24 napisał(a):


popieram - później będzie już za późno
zazwyczaj ludzie sie budzą jak już pies kogoś pogryzie lub zagryzie ;/

swoja drogą (zaraz gromy na mnie polecą) powinien być zakaz trzymania psów w bloku emotka
pies musi mieć miejsce do biegania - i z cała pewnością nie powinien to być plac zabaw dla dzieci emotka takiego właściciela powinno się zamknąć na cały dzień w pomieszczeniu metr na metr - ciekawe jakby się poczuł emotka pies musi mieć swój wybieg - najfajniejsi sa właściciele wielkich psów którzy trzymają je w mieszkaniu 50m2 emotka emotka emotka emotka jak dla mnie kompletny brak odpowiedzialności


Masz mega racje, pies musi mieć nie tyle wybieg co swój własny teren który sobie obsika, wylata się i bedzie go pilnował, moim zdaniem pies wtedy jest przeszczęsliwy. Taki psiur w domu się strasznie męczy choćby dostawał żryć na srebrnej tacy to nic nie zastąpi mu przestrzeni do wybiegania się! Pies to nie jest maskotka! A już najbardiej zabijają mnie matoły co kupują te swoje śmieszne pitbulle i amstafy nie mając zielonego pojęcia o tej rasie emotka
U moich rodziców na osiedlu zbierała się kiedyś banda łysoli, oczywiście pies jest nieodłącznym składnikiem tego typu ludzi. Potem jakos im się znudziło więc po prostu wypuszczali te psy na samowolkę. I może to chamskie co teraz powiem, ale miałam taką sytuację. Jechałam na wesele do koleżanki, więc musiałam swojego psa (Bernardyn) zawieźć do rodziców, nawet jakby został sam to nic by się nie stało ( ma swój kojec) , ale wole jak jest pod opieką. Ledwo wyszłam z samochodu i już na mnie ( a może na mojego spa) ruszył czyjś zabłąkany pitbull. Nie muszę chyba mówić, że zostało z niego tylko futerko.




emotka a przebadałaś po tej akcji swojego psa ??
takie psy chodzące luzem najczęściej tylko zarazy roznoszą - cenzuraą w piaskownicy potem dzieci łapią pasożyty emotka bo bezmózgie bezwłosia nie pofatygują sie psa zaszczepić odrobaczyć etc
wrrrrr ludzie powinni przechodzić badania psychologiczne przed zakupem zwierzęcia


pewnie bezmozgioe bezwlosia emotka
moj cioteczny brat po chemii tez nie mial wlosow i nie raz staruszki sie krzywo patrzyly
nie wszystkie bezwlosia sa bezmozgie
ludzie z wlosami tez psow nie odrobaczaja i nie szczepia Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3075976 Napisano: 01.02.2010 07:09:10 w Wkurza mnie...
joka napisał(a):

wkurza mnie hustawka nastrojów emotka raz jestem wesoła a teraz wsciekła grom wie na co emotka emotka


tez tak mialam jak bylam w ciąży emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3075974 Napisano: 01.02.2010 07:08:35 w Wkurza mnie...
katjen27 napisał(a):

mio napisał(a):

katjen27 napisał(a):

Napiszę drukowanymi: WQRZA MNIE, ŻE W¡TEK MOJE DZISIEJSZE WYGRANE NIE JEST PRZEJRZYSTY I NA TEMAT, A TAKI BYÆ POWINIEN...

Z chęcią czytam o nagrodach, ale zanim przebrnę przez gratki i lincz - to trochę trwa...


heh patrzac po Twoich punktach karnych tez zasmiecalas emotka



Zaśmieciłam dwukrotnie (kiedy jeszcze służby działały) w temacie 'Wyniki' - odpowiadając na pytania dot. konkretnego konkursu. To nie były gratki, czy obrażanie kogoś...
Gwoli ścisłości - karniaki dostało wówczas wiele osób emotka
Ty, jak widzę, też nie jesteś 'klarowna'
emotka


ale to tez bylo zasmiecanie, zgadza sie niechcacy (poniosly mnie emocje emotka ) napisalam cos w temacie w ktorym nie trzeba bylo mianowicie wlasnie w MDW i od razu karniak, nie zycze nikomu zle ale bede sie czuje sie poszkodowana jak tylko wybrani je dostaja emotka emotka
w temacie tez mnie wkurza takie zasmiecanie i wiem ze innych tez wkurza dlatego teraz sie pilnuje i innym tego zycze emotka
poza tym wkurza mnie ze glowa mnie booolii emotka chyba mnie chorobsko bierze Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3075919 Napisano: 01.02.2010 06:54:22 w Wkurza mnie...
katjen27 napisał(a):

Napiszę drukowanymi: WQRZA MNIE, ŻE W¡TEK MOJE DZISIEJSZE WYGRANE NIE JEST PRZEJRZYSTY I NA TEMAT, A TAKI BYÆ POWINIEN...

Z chęcią czytam o nagrodach, ale zanim przebrnę przez gratki i lincz - to trochę trwa...


heh patrzac po Twoich punktach karnych tez zasmiecalas emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3075255 Napisano: 01.02.2010 02:40:17 w Wkurza mnie...
co kogo obchodzi co robie z wygrana?moge ją nawet do kosza wyrzucic... bo jest Moja przez duze M
emotka wkurza mnie ze ludzie sie wtracaja czy ktos sprzedaje czy zostawia sobie,niedlugo jak ktos wygra balsam to beda pytania czy sprzedal czy nim tylek wysmarowal, bo jak tylko noge to za malo
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3074836 Napisano: 01.02.2010 12:18:11 w Wkurza mnie...
alaalex40 napisał(a):

a wrecz mnie wkurw*a ze nie dziala poczta na tlenie a akurat musze odpisac na waznego maila emotka


dziala emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3074331 Napisano: 01.02.2010 09:45:43 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ze jest cos takiego jak program spowalniajacy wkurza mnie ze jestem tak zacofana ze nie wiedzialam o jego istnieniu i ze w ogole dopuszczaja wyniki typu 0 sek skoro jest niemożliwe jego osiagniecie!
poza tym wkurza mnie ze nie chce mi sie robic nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3073780 Napisano: 31.01.2010 10:34:10 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
ola2493 napisał(a):

A mi się marzy aby przy danym konku był licznik,ile osób zaznaczyło takowy,że bierze w nim udział.Tak dla orientacji jak bardzo jest popularny emotka


super pomysl emotka
poza tym kiedy wreszcie bedzie archiwum wiadomosci wyslanych emotka nie wiem co i do kogo pisalam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3071944 Napisano: 30.01.2010 11:43:52 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

mnie wkurza to że dałam sie wykorzystać, pracowałam przez miesiąc w takiej budce gastronomicznej przed Tesco,nie było ogrzewania ani ściany czyli jaka temperatura na dworze, to taka sama w budce, pracowałam cały grudzień na lewo bez umowy i do tej pory nie dostałam wypłaty , kilka razy umawiałam się na wypłate i nic właścicielka nie przyjeżdzała,ah szkoda gadać jestem wkurzona na maxa! emotka a najlepsze jest to że nic z tym nie moge zrobić bo nie miałam umowy a właścicielka jest mi wina 870zł, jestem wkurzona na maxa że dałam się tak wykorzystać! emotka emotka



a to @ emotka postraszcie ja, moze w koncu sie opamieta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mio

#3069070 Napisano: 29.01.2010 10:06:27 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

tedance napisał(a):

A mnie wkurza brak przelewu z konka emotka


Dokładam katar i ból głowy. Żyć, nie umierać emotka



tez mam katar i głowa mi pęka emotka

emotka i tez mnie to wkurza
poza tym wkurza mnie ze jest 23 a córka szaleje w łóżeczku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0