Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika yuliya25

yuliya25

#3396502 Napisano: 20.05.2010 11:26:24 w Rossmann
krzyszu napisał(a):

andzia2005 napisał(a):

klikasz ustrzel okazję i na to zdjęcie a kod wychodzi jako osobne okienko


wchodzę tu na stronke http://www.rossnet.pl/okazje klikam na pieliszki i przekierowuje mnie na tą stronke http://www.rossnet.pl/okazja_dnia ale zadnego kodu tam nie widze emotka


Bo ten kod będzie można pobrać dopiero od 24:00, czyli w piątek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3388418 Napisano: 17.05.2010 04:25:13 w Dziś cieszę się z.....
A ja się dziś cieszę z wygranego blenderka, oraz z tego, że nie jestem aż tak pazerna i zachłanna, jak te osoby co do mnie na PW piszą emotka że jaka ja niemądra bo raport podałam do ogólnej wiadomości, i że teraz już nie wygram, i że po co - mi i tak nikt nigdy nie pomoże... Opanujcie się ludziska, nie wariować proszę!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3386026 Napisano: 16.05.2010 10:20:16 w Wkurza mnie...
asiasia napisał(a):


A tak a propos tego domu, to fakt, sama się cieszę że mieszkam na wsi, ale mam tylko 4 km do miasta najbliższego i 25 km od Wrocka... ale dom.... do wymiany wszystko: dach, podłoga, ogrzewanie, okna.... i to mnie wkurza, bo wydatek taki, jakbym nową chałupę miała wykończyć, ale rozkładu pomieszczeń zmienić nie mogę, a u nas z pokoju do pokoju się wchodzi, jak w pociągu emotka



Kurcze może mi nie uwierzysz, ale ja naprawdę wolałabym mieć dom nawet do remontu niż mieszkać tu gdzie mieszkam. tak jak pisałam we wczesniejszym poscie kiedyś uwielbiałam to miejsce, do rynku minute, na uczelnie 2 minuty, knajpy pod nosem... Ale teraz jak mam synka i żeby mały pobył troszke w jakimś przyjaznym środowiskowo miejscu (nie mam tu na mysli kulkolandów) to musze zapierniczać ładnych pare kilosów.
Aż tak bardzo to nie narzekam emotka bo w mieście mieszkać nie chcę emotka i wole przez okres jesień-zima-wiosna nosić drzewo i węgiel na opał 18 schodków do góry, niż zamienić moje grille i podwórko na ogrzewanie centralne emotka nie wiem czy zrozumiale się wyraziłam emotka ale polka nie jestem, to mogę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3386017 Napisano: 16.05.2010 10:10:46 w Carrefour konkursy
szczupak napisał(a):

polec napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

czy mozna kupić mały proszek Ariel technologia 7? emotka



można emotka


a macie na paragonie napis ariel 7 technologii,
bo ja mam ariel whi ( do białego)
i ariel oxy( color)
może tak być , uznają?


powinni, bo w wielu konkach nazwy na paragonach są inne niż na opakowaniach Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3386009 Napisano: 16.05.2010 10:05:32 w Wkurza mnie...

Jak ja Ci tego domu zazdroszczę, ja mieszkam w centrum Krakowa i odkąd mam synka to normalnie przeklinam to miejsce które kiedyś, za czasów studenckich, uwielbiałam. Teraz oddałabym naprawde dużo za malutki domek na uboczu i kawałeczek własnej trawki.
To mnie oczywiście wkurza.
A na dodatek denerwuje mnie mój małzonek który sam oferuje swoja pomoc w zakupach konkursowych, a później zapomina zabrać paragonu lub kupuje złe produkty. Dziś np. miał kupic drożdże babuni, a kupił drożdże domowe emotka Jak się go pytam dlaczego kupił nie te co trzeba to mi mówi że nie czytał nazwy tylko zobaczył obrazek ze starsza panią i myślał że takie mogą być. emotka emotka
A tak a propos tego domu, to fakt, sama się cieszę że mieszkam na wsi, ale mam tylko 4 km do miasta najbliższego i 25 km od Wrocka... ale dom.... do wymiany wszystko: dach, podłoga, ogrzewanie, okna.... i to mnie wkurza, bo wydatek taki, jakbym nową chałupę miała wykończyć, ale rozkładu pomieszczeń zmienić nie mogę, a u nas z pokoju do pokoju się wchodzi, jak w pociągu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3386001 Napisano: 16.05.2010 09:58:56 w Wkurza mnie...
OOOOOOOOOOO, to ja swojego lubego tylko i wyłącznie o NIEwyrzucanie rachunków proszę emotka Ostatnio kupił sobie 2 hellenki, (nawet zakrętki schował do torby, wychowałam!!!) emotka , ale rachunek wyrzucił emotka No i przemawiaj do takiego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3385981 Napisano: 16.05.2010 09:36:45 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

dziekuje z całego serducha emotka
no wiec... biore sie za konkursy bo z tej depresji-konkusowo-nie-wygraniowej (nie jestem analfabeta to moje własne słowo emotka ) odechciało mi sie grać

yiliya25 brzydka pogoda minie i mała sie wybiega na swiezym powietrzu emotka ja ze swoją 2,5latka musze wychodzic do piaskownicy przed blok gdzie nie wiadomo co było moze jakas czupakabra albo cos emotka ... oczywiscie nie racza ogrodzic glupiego placyku zabaw dla dzieci kawalek siatki im szkoda zeby bezdomne psy nie lały, gownierze pozrywały hustawki eh wygadałam (czyt. wypisałam) sie juz mi lepiej
emotka


No i z jednej strony masz lepiej, bo masz plac zabaw pod nosem, a z drugiej... ja swojej niuni kupilam muszelkę-piaskownicę, więc ma ją na podwórku, ale ona chce do dzieci, więc i tak muszę jeździć praktycznie codziennie do miasta na plac zabaw, bo inaczej w domu wojna jest
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3385959 Napisano: 16.05.2010 09:22:16 w Wkurza mnie...
A tak a propos prezentów z wygranych... miałam i sumie dalej czasem mam ten sam problem... ale po tym jak mama dostała górę kosmetyków, a mąż wymarzone gry komputerowe i wycieczkę - trochę zmniejszyli swoją agresję wobec konkursów. Mąż nawet ostatnio dzwonił z niemiec, żeby podać mi kod na wedla emotka bo sobie na opakowaniu wyczytał, że można coś wygrać emotka ale teksty typu ale ty masz szczęście/ farta/ los Ci sprzyja słyszę notorycznie i tłumaczenie każdemu że te konki zajmują nam czas, często wydajemy na nie pieniądze, albo trzeba się postarać fajną fotę strzelić nie docierają... więc wolę nie mówić o wszystkich wygranych i mężowi też kazałam trzymać buzię na kłódkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3385944 Napisano: 16.05.2010 09:13:22 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

krynia Z nami od: 2.5.2010 i 524 posty emotka wooow

w temacie wkurza mnie ze znowu w tym roku nigdzie nie pojade na wakacje bo zwyczajnie nie mam kasy... za rok kupujemy mieszkanie i kazda złotowka sie liczy, nie pamietam kiedy gdzies byłam bo ciagle cos... a to corka za mała a to nie ma kasy a to jest masa wazniejszych spraw.... itd itp normalnie mam ochote sie poryczec kolejne lato w bloku (ktore to juz z rzedu?) marze zeby wyrwac sie gdziekolwiek na tydzien dwa odpoczac od codziennosci... emotka emotka emotka


Miałam podobnie, tylko że mieszkam na wsi w domu 3-rodzinnym, więc mam gdzie grilla zrobić, czy posiedzieć ze znajomymi, ale zawsze też mi się wyjazd marzył... na początku swojej kariery konkursowej, walcząc o zegarek z Kinder Bueno wygrałam weekend w Paryżu.... cudo! Zostawiłam córunię ( pierwszy raz w życiu!) z mamą i teściową ( przyjechała do mnie aż 400 km. żebym do tego Paryża poleciała, jest super babką ) i spędziłam super weekend z mężem w Paryżu - wiele chodzenia, moc wrażeń i bez obowiązku gotowania i sprzątania emotka Więc naprawdę życzę Ci wygranej wycieczki! Jak w jakimś konku klikanym to zapraszam PW - zaklikam emotka
A w temacie - wkurza mnie deszcz i paskudna pogoda od kilku dni, mała nie może się wylatać na świeżym powietrzu i jest marudna.. Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3385245 Napisano: 16.05.2010 05:01:06 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję wszystkim za pomoc z moim telefonem, super nowoczesną i ekskluzywną Nokią 1209 emotka emotka emotka emotka już idą smski emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3384522 Napisano: 16.05.2010 12:11:03 w Oddam za darmo
yuliya25 napisał(a):

kod na filiżankę czekolady -> PW


oddane Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3384498 Napisano: 16.05.2010 12:02:12 w Oddam za darmo
kod na filiżankę czekolady -> PW Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3383079 Napisano: 15.05.2010 08:35:36 w Popraw sobie humor...
ziolko napisał(a):

marielu napisał(a):

Działo się to na prawdę, dwa dni temu , na poczcie
godzina 16.00 długi ogonek ludzi :


dzieć: Mamo kup mi tę gazetkę , plosie....
mama: Nie syneczku, byłeś dziś bardzo niegrzeczny, nie zasłużyłeś..
dzieć: Mamusiu ale ja już będę grzeczny obiecuje, no kup...
mama: nie ma mowy, jak prosiłam byś posprzątał to schowałeś sie w szafie a do tego urwałeś kółko od auta .. nie mogę spełnić twojej prośby
dzieć : Ale mamo, prosze!! Zobacz tam jest ( tu nie zapamiętałam o co dzieć zabiegał bo słuchałam jednym uchem)
mama: nie kupie i koniec dyskusji ( już nerwowa)
dzieć: Mamo kup gazetkę !! Jak mi nie kupisz to powiem babci że całowałaś tatusia w siusiaka emotka emotka emotka


Mina mamusi - bezcenna emotka




łoooo emotka emotka


emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3382375 Napisano: 15.05.2010 03:02:54 w Pomocy!!!!
radosna napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

Czy ktoś mi może pomóc? Mam telefon - starą Nokię 1209, używam jej na codzień i zawsze wszyskto było ok, ale od 2 dni nie chce mi wysyłać smsów emotka zaznaczam że mam kasę na koncie, i karta ważna do 2011 roku, więc co się dzieje.... emotka




Moja Mama też tak miała w tym roku. Telefon na kartę - na karcie kasa. Nie mogła wysyłać sms-ów ani dzwonić. Natomiast do niej można było i sms-y dochodziły. Poszła do punktu Plusa, poklikali w telefonie i telefon działa. Natomiast uprzedzili ją, że kasują się przy tym wszystkie sms-y przychodzące i wychodzące. Ale Mamie one były niepotrzebne. Trzeba zmienić ustawienia początkowe czy jakoś tam. Nie byłam w punkcie Plusa, to nie wiem. Ale tutaj na forum są znawcy od takich rzeczy, to na pewno pomogą.


Dzięki wielkie emotka tylko że ja mam Heyah Mix, i w telefonie nie grzebałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3382336 Napisano: 15.05.2010 02:41:38 w Pomocy!!!!
A żeby było śmieszniej, to smsy na zwykłe nr dochodzą, a na konkursowe nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3382328 Napisano: 15.05.2010 02:38:17 w Pomocy!!!!
Czy ktoś mi może pomóc? Mam telefon - starą Nokię 1209, używam jej na codzień i zawsze wszyskto było ok, ale od 2 dni nie chce mi wysyłać smsów emotka zaznaczam że mam kasę na koncie, i karta ważna do 2011 roku, więc co się dzieje.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3375481 Napisano: 13.05.2010 08:17:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Nareszcie bony Kaufland emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3374861 Napisano: 12.05.2010 09:15:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
5 zeta doładowania z konka jednodniowego z topu teraz emotka dzięki wielkie za dodanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3374275 Napisano: 12.05.2010 05:00:04 w Paragony
Mam:
Kaufland Air Wick z 15.04
Kaufland Quantum z 17.04 Wyświetl w wątku >>
0 0

yuliya25

#3373946 Napisano: 12.05.2010 02:37:41 w Paragony
Mam paragon Air Wick z początku promocji, z kauflanda Wyświetl w wątku >>
0 0