Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ashley878

ashley878

#5109040 Napisano: 29.03.2012 08:17:17 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):


Koty najczęściej są przejeżdżane przez samochody swoich panów/pań tuż pod domem - nie umyślnie - po prostu koty są takie głupie i włażą pod koła.
Nie jest obłąkany, a podrywa psy, wykorzystuje i wypuszcza?

Mnie wkurzają zwierzaki puszczane samopas - powinny być tylko na smyczy. Ostatnio zatrzymałem się skuterkiem przy lesie. Ruszam, a tu zaczyna gonić mnie 90kg Bernardyn mało co mi tyłka nie odgryzł. A za mną samochód musiał się zatrzymać żeby nie przejechać bestii. Gdzie ludzie mają wyobraźnię?! Chomik, kot, nieważne - każdy zwierz powinien być na smyczy.


Mnie ta sytuacja niestety nie bawi tak jak ciebie, ale gratulacje poczucia humoru, zwierzaka raczej nie masz a jeśli masz to wyślij mi swoje zdjęcie z chomikiem na smyczy to też się pośmieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5108421 Napisano: 29.03.2012 05:18:44 w Wkurza mnie...
maro napisał(a):

ashley878 napisał(a):


to jest domek jednorodzinny jak kotek tak przeraźliwie miałcy to trudno mu odmówić, dziś kupiliśmy smycz i kilkumiesięczny zapas żwirku więc kotek będzie chodził na uwięzi przez tego psychola ale przynajmniej będzie bezpieczny.

to super,a kotka wykastrowana? to pomaga na miauczenie (czyt ruja) i hormony nie będą jej męczyć.




To jest przybłęda, przyszła do nas 5 lat temu i była już wykastrowana więc z tym wszystko w normie ale miałczek z niej straszny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5108240 Napisano: 29.03.2012 04:30:02 w Wkurza mnie...

to jest domek jednorodzinny jak kotek tak przeraźliwie miałcy to trudno mu odmówić, dziś kupiliśmy smycz i kilkumiesięczny zapas żwirku więc kotek będzie chodził na uwięzi przez tego psychola ale przynajmniej będzie bezpieczny. Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5108078 Napisano: 29.03.2012 03:45:17 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Dodam że nie jest to obłąkana osoba, facet jest sytuowany!




ashley878 napisał(a):


On całkowicie się wypiera, przeprasza, ucieka jak dziecko w popłochu, boi się kontaktu z ludzi, wydaje mi się że jest psychicznie chory...



to w końcu jest obłąkana/psychicznie chora, czy nie jest?
Dobrze sytuowany,a boi się kontaktu w ludźmi? Jakbyś o dwóch zupełnie różnych osobach pisała...



Facet ma pieniądze i firme więc musi funkcjonować normalnie w środowisku. Jak zaczyna się z nim rozmowa i kłótnia z nim zaczyna uciekać do domu jakby się bał ucieka zamyka drzwi i rozmawia przez drzwi, mówi przepraszam, ja ich nie zabijam Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5108023 Napisano: 29.03.2012 03:27:40 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Wkurza mnie brak człowieczeństwa emotka Jestem załamana. Rok temu zginął mi kot którego ocaliłam od śmierci i razem przeszłam z nim przez pół roku rehabilitacji żeby żył. Kociak nie wrócił na noc do domu rano słychać było przeraźliwe miauczenia kiedy wybiegłam na dwór usłyszałam tylko trzaśnięcie drzwi od samochodu sąsiada i z piskiem opon odjechał. Podejrzewałam że wywiózł kota i zrobił mu krzywdę, nie przyznawał się a ja nie miałam dowodów. Mamy jeszcze jednego kotka, wczoraj sytuacja się powtórzyła, nie wrócił na noc a o 5 rano obudziło mnie głośne miauczenia, wyszliśmy z narzeczonym na dwór w poszukiwaniu kici. Kotek był uwięziony w klatce u sąsiada na podwórku gotowy do wywiezienia. Na osiedlu zginęło już kilka kotków a psy są podrywane i znajdywane przy drodze na poboczu! Poradźcie mi co mam zrobi emotka Jestem w szoku kicia jest przestraszona z nami w domu, nie chce zejść z kolan nie wiem co on jej robił emotka . Cała sytuacja ma miejsce na obrzeżach miasta, to nie jest wieś i wolna amerykanka a nie mogę sobie poradzić z tym człowiekiem. Dodam że nie jest to obłąkana osoba, facet jest sytuowany! Ma klatki z zapadkami, włada do nich jedzenie z trutkami jak zwierzak tam wchodzi zostaje automatycznie zatrzaśnięty!! Jestem w szoku i chce mi się płakać że nie udało mi się ocalić naszego poprzedniego kotka emotka


To po prostu jest chore!!! emotka emotka emotka
Normalnie się wierzyć nie chce!
Moim zdaniem, najlepiej zadzwoń do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (niekoniecznie nawet do oddziału w Twoim mieście) i opowiedz całą tę historię.
Myślę, że tam Ci najlepiej powiedzą, co można z tym zrobić i jak.
Zabijanie zwierząt na szczęście jest już w tym kraju karalne!
Trzymam za Ciebie i Twoją kicię emotka




Dziękuje kochan emotka dzwoniłam już, kazali mi zgłosić sprawę na policję jako kradzież emotka Muszę mieć zdjęcia kota lub jakiś filmik.. Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5107988 Napisano: 29.03.2012 03:19:51 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Wkurza mnie brak człowieczeństwa emotka Jestem załamana. Rok temu zginął mi kot którego ocaliłam od śmierci i razem przeszłam z nim przez pół roku rehabilitacji żeby żył. Kociak nie wrócił na noc do domu rano słychać było przeraźliwe miauczenia kiedy wybiegłam na dwór usłyszałam tylko trzaśnięcie drzwi od samochodu sąsiada i z piskiem opon odjechał. Podejrzewałam że wywiózł kota i zrobił mu krzywdę, nie przyznawał się a ja nie miałam dowodów. Mamy jeszcze jednego kotka, wczoraj sytuacja się powtórzyła, nie wrócił na noc a o 5 rano obudziło mnie głośne miauczenia, wyszliśmy z narzeczonym na dwór w poszukiwaniu kici. Kotek był uwięziony w klatce u sąsiada na podwórku gotowy do wywiezienia. Na osiedlu zginęło już kilka kotków a psy są podrywane i znajdywane przy drodze na poboczu! Poradźcie mi co mam zrobi emotka Jestem w szoku kicia jest przestraszona z nami w domu, nie chce zejść z kolan nie wiem co on jej robił emotka . Cała sytuacja ma miejsce na obrzeżach miasta, to nie jest wieś i wolna amerykanka a nie mogę sobie poradzić z tym człowiekiem. Dodam że nie jest to obłąkana osoba, facet jest sytuowany! Ma klatki z zapadkami, włada do nich jedzenie z trutkami jak zwierzak tam wchodzi zostaje automatycznie zatrzaśnięty!! Jestem w szoku i chce mi się płakać że nie udało mi się ocalić naszego poprzedniego kotka emotka


I tak sytuacja wygląda lepiej niż u mnie,chociaż wiem ze to cię nie pocieszy emotka Mieszkam w domku i sąsiad obok jest fanem golębi nigdy go nie zlapalam na uczynku ale podejrzewam ,ze to on z paru powodów..efekt jest taki ,że w tamtym roku na wiosnę potrul wszystkie koty w okolicy a moja kotka miala się kocić na dniach...jak ją znalazłam martwą to ryczałam jak bóbr emotka Najgorzej bylo z synem szukal jej kilka dni bo mu powidziałam że wyszła i nie wrocila..podli ludzie emotka


kaczord napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Wkurza mnie brak człowieczeństwa emotka Jestem załamana. Rok temu zginął mi kot którego ocaliłam od śmierci i razem przeszłam z nim przez pół roku rehabilitacji żeby żył. Kociak nie wrócił na noc do domu rano słychać było przeraźliwe miauczenia kiedy wybiegłam na dwór usłyszałam tylko trzaśnięcie drzwi od samochodu sąsiada i z piskiem opon odjechał. Podejrzewałam że wywiózł kota i zrobił mu krzywdę, nie przyznawał się a ja nie miałam dowodów. Mamy jeszcze jednego kotka, wczoraj sytuacja się powtórzyła, nie wrócił na noc a o 5 rano obudziło mnie głośne miauczenia, wyszliśmy z narzeczonym na dwór w poszukiwaniu kici. Kotek był uwięziony w klatce u sąsiada na podwórku gotowy do wywiezienia. Na osiedlu zginęło już kilka kotków a psy są podrywane i znajdywane przy drodze na poboczu! Poradźcie mi co mam zrobi emotka Jestem w szoku kicia jest przestraszona z nami w domu, nie chce zejść z kolan nie wiem co on jej robił emotka . Cała sytuacja ma miejsce na obrzeżach miasta, to nie jest wieś i wolna amerykanka a nie mogę sobie poradzić z tym człowiekiem. Dodam że nie jest to obłąkana osoba, facet jest sytuowany! Ma klatki z zapadkami, włada do nich jedzenie z trutkami jak zwierzak tam wchodzi zostaje automatycznie zatrzaśnięty!! Jestem w szoku i chce mi się płakać że nie udało mi się ocalić naszego poprzedniego kotka emotka


Wszystko dokumentuj- fotografuj te klatki, i inne podejrzane rzeczy. Spróbuj zainteresować tym media, w końcu tyle się mówi o znęcaniu się nad zwierzętami... Mylę, że dobrym sposobem będzie też jakieś porozumienie z sąsiadami, którym również zaginęły zwierzęta, ale przede wszystkim media!!!




Dziękuję za otuchę kochani emotka Każdy kto jest zainteresowany domyśla się że to on.. Dodam jeszcze że miesiąc po rehabilitacji połamał mojemu kotu tylne łapki i pozrywał więzadła w efekcie kotek był kaleki, nie był już taki skoczny i na pewno ciężej był mu uciec emotka On całkowicie się wypiera, przeprasza, ucieka jak dziecko w popłochu, boi się kontaktu z ludzi, wydaje mi się że jest psychicznie chory... Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5107941 Napisano: 29.03.2012 03:05:33 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie brak człowieczeństwa emotka Jestem załamana. Rok temu zginął mi kot którego ocaliłam od śmierci i razem przeszłam z nim przez pół roku rehabilitacji żeby żył. Kociak nie wrócił na noc do domu rano słychać było przeraźliwe miauczenia kiedy wybiegłam na dwór usłyszałam tylko trzaśnięcie drzwi od samochodu sąsiada i z piskiem opon odjechał. Podejrzewałam że wywiózł kota i zrobił mu krzywdę, nie przyznawał się a ja nie miałam dowodów. Mamy jeszcze jednego kotka, wczoraj sytuacja się powtórzyła, nie wrócił na noc a o 5 rano obudziło mnie głośne miauczenia, wyszliśmy z narzeczonym na dwór w poszukiwaniu kici. Kotek był uwięziony w klatce u sąsiada na podwórku gotowy do wywiezienia. Na osiedlu zginęło już kilka kotków a psy są podrywane i znajdywane przy drodze na poboczu! Poradźcie mi co mam zrobi emotka Jestem w szoku kicia jest przestraszona z nami w domu, nie chce zejść z kolan nie wiem co on jej robił emotka . Cała sytuacja ma miejsce na obrzeżach miasta, to nie jest wieś i wolna amerykanka a nie mogę sobie poradzić z tym człowiekiem. Dodam że nie jest to obłąkana osoba, facet jest sytuowany! Ma klatki z zapadkami, włada do nich jedzenie z trutkami jak zwierzak tam wchodzi zostaje automatycznie zatrzaśnięty!! Jestem w szoku i chce mi się płakać że nie udało mi się ocalić naszego poprzedniego kotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5107403 Napisano: 29.03.2012 12:37:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

deva napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

nie bardzo podoba mi się ta agencja PMI, emotka



ogólnie nie najlepiej to o nich świadczy, też się boję o konk tesco wedla, bo brałam udział...



no to sobie teraz poczekamy na Wedla Tesco. PMI zarzucone reklamacjami to do jesieni wyników nie podadzą emotka




źle to wróży...



Jak nie podadzą wyników w terminie też będę dzwonić do wedla i wiem że nie tylko ja, jak powiedział ktoś mądry na forum wymagają terminów to my też dopilnujemy żeby byli terminowi! emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5107387 Napisano: 29.03.2012 12:32:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oni powiadamiali oststnie osoby dokładnie 28 i na odesłanie było chyba 7 dni... Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5107296 Napisano: 29.03.2012 12:07:45 w Carrefour konkursy
monikar napisał(a):

vilemo napisał(a):

to ja się przyznam do 22, 23 i 26 emotka



no to mam konkurencję emotka



chodzi o colgate moniś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5107273 Napisano: 29.03.2012 12:03:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jeśli dobrze licze to już 9 emotka
Pani powiedziała że sprawa zostanie prawdopodobnie rozwiązana z korzyścią dla nas więc bądźmy dobrej myśli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5107232 Napisano: 29.03.2012 11:54:45 w Carrefour konkursy
myślę że każdego dnia będzie spora konkurencja emotka Oni wybierają jutro? Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5107146 Napisano: 29.03.2012 11:26:00 w Carrefour konkursy
A ja posłałam 21 i 23 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5106724 Napisano: 29.03.2012 09:22:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w regulaminie nie ma może zapisu że powinni nas poinformować o utracie nagrody? Niestety nie mogę znaleźć;/
Czy jest ktoś na forum kto dostał piłkę z rezerwy? ponoć Pani dzwoniła.. ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5106652 Napisano: 29.03.2012 09:01:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciekawe kiedy będzie jakiś finał tej sprawy.. Może trzeba będzie składać reklamacje do PMI Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5106532 Napisano: 29.03.2012 08:29:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ale jak to w krakowie jak miał iśc do wawy? Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5106512 Napisano: 29.03.2012 08:22:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzwońcie do wedla i zgłaszajcie sprawę pod numerem 226707702 taki numer dostałam na infolini i pod tym numerem pani przyjmuje skargi. To na pewno nie jest wina poczty, chyba że listy zostały tam specjalnie przetrzymane ;/ już sama nie wiem co mam myśleć;/ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5105303 Napisano: 28.03.2012 03:15:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Na poczcie mi powiedzili że nie mogę składać reklamacji bo list dotarł po 17 dniach ale dotarł!? emotka Jak to możliwe że w jednym mieście można a w innym nie!!


17 dni szedł list ?
makabra




A babka na poczcie i mówi że nie mogę składać bo list dotarł do nadawcy więc mogę jedynie napisać sobie zażalenie na poczcie ale pieniędzy za nic mi nie zwrócą! ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5105278 Napisano: 28.03.2012 03:05:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na poczcie mi powiedzili że nie mogę składać reklamacji bo list dotarł po 17 dniach ale dotarł!? emotka Jak to możliwe że w jednym mieście można a w innym nie!! Wyświetl w wątku >>
0 0

ashley878

#5104893 Napisano: 28.03.2012 12:13:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wsciekly napisał(a):

czy tu nie ma haczyka, ze nagrody niewydane zostają u Organizatora emotka




jest lista rezerwowa która liczy 10 osób... Wyświetl w wątku >>
0 0