Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inka113

inka113

#2844393 Napisano: 14.11.2009 12:38:22 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

a mnie wkurza jedna osoba z forum..zachałanna jak mucha w wodzie....po co jej trzy nagrody..babo daj wygrac innym..nie jesteś pępkiem tego świeta emotka emotka



Baaardzo łatwo jest kogoś oceniać, przypiać etykietki... Ten zachłanny, ta chytra, ten tylko sprzedaje wygrane, ktos tam wygrywa 10 razy w tym samym konkursie... Nie warto jednak tak tymi ocenami szastać a prawo i lewo moi mili. Czy my sie tu znamy?! Chyba niewiele, prawda? Nie znam niczyjej sytuacji i nie siedze u nikogo w portfelu ani w głowie. Jeśli ktoś wygrywa 10 bonów po 500zł to mnie nie interesuje, skoro grał uczciwie z paragonami i miał tyle inwencji twórczej żeby pisać hasła które się spodobały to należy go podziwiać i pogratulować! Jeśli wygrał 3 żelazka i je sprzedaje to też mnie to nie obchodzi! Prawda jest taka, że każdy chce żyć i musi cos do gara czasem wrzucić! Jedni grają dla przyjemnosci inni dla zysku i to jest normalne. Siedząc tu po 6 godzin dziennie ludzie tez wykonują pracę, jesli robią to dobrze to niech wygrywaja i jeśli chcą- sprzedają czy robią z nagrodami co im się tam podoba.
Dla mnie konkursy kilka lat temu też były jedynym źródłem jakiejś gotówki, siedziałam w domu z dzieckiem i tylko tak mogłam sobie dorobić. Czy komuś krzywde robiłam w ten sposób? Myslę, że nie! Więc dlaczego oceniać kogoś i przypinać łatkę zachłannego?
A poza tym każda nagroda cieszy emotka i nie ma co ukrywać, na wiele przyjemnosci napewno bym sobie nie mogła pozwolić gdyby nie wygrane w konkursach... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2844375 Napisano: 14.11.2009 12:02:26 w Paragony
rafiki napisał(a):

Odkupię paragony na produkty Schwarzkopf za min. 11 zł z datą do 19.10, ewentualnie do 20.10.
Zaznaczam, że w tym konkursie nie ma listy rezerwowej, nieprzekazane nagrody przechodzą na rzecz organizatora. Wszystkich już obdzwoniono.


wzruszające... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2841253 Napisano: 12.11.2009 10:35:18 w Paragony
kadjas123 napisał(a):

grancias napisał(a):

A tak w temacie ile najczęściej bierzecie za paragon lub Waszym zdaniem ile wypada dać za paragon, jak nagroda jest tak do 500 zł ?



Na to nie ma reguły, niektórym nie sprzedałabym paragonu nawet za połowę wartosci nagrody bo skoro wiem, ze ktos nagminnie cwaniakuje albo wchodzi tu tylko po to zeby kupic paragon to nie ma sensu mu pomagać. Ale na forum jest kilka osób którym zawsze pomogę jeśli bede mogła, oddałabym wtedy za 'free' bez problemu!

Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2840439 Napisano: 12.11.2009 06:51:43 w Połączenia nieodebrane
marzanna napisał(a):

fragles napisał(a):

dzwonili do kogoś z zastrzeżonego koło 11.30, bo mam trzy połączenia nieodebrane



O tej porze dzwoniła do mnie z zastrzeżonego babka z Neste i próbowała wydusić ze mnie dane osobowe emotka


i z Bueno dzwonili z zastrzeżonego Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2839229 Napisano: 12.11.2009 12:13:15 w co chcielibyście wygrać?
mahuska napisał(a):

coś na prymacie emotka może ten piekarnik emotka


a były juz wyniki z października? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2839068 Napisano: 12.11.2009 11:28:01 w Paragony
maja21z napisał(a):

ja też łudze się na rezerwową, nie oddałam paragonu za 200 zł z Loreala osobie która wygrała nagrodę za 5tyś i wpadła nagroda z rezerwowej właśnie 200zł


ja też się tego bedę trzymać... ktos juz powiedział tutaj, że jeden niesprzedany paragon to jedna nagroda z rezerwy więcej dla uczciwie grających! i chyba się z tym zgadzam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2838871 Napisano: 12.11.2009 10:43:19 w Paragony
beciala napisał(a):

benon69 napisał(a):

brunetka napisał(a):

bip napisał(a):

ehh widze ze niektórzy nie wyciągają wniosków. a nie wolicie poczekac na rezerwe z tymi paragonami niz je sprzedawać? było 100 rowerów wiec napewno bedzie sporo wygranych bez pokrycia...


emotka




nie ma rezerwy emotka



To pewne, że nie ma rezerwy?
Regulaminu już brak... emotka


jakos nie wierze ze tyle nagród a rezerwy nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2838746 Napisano: 12.11.2009 10:11:47 w Paragony
brunetka napisał(a):

bip napisał(a):

ehh widze ze niektórzy nie wyciągają wniosków. a nie wolicie poczekac na rezerwe z tymi paragonami niz je sprzedawać? było 100 rowerów wiec napewno bedzie sporo wygranych bez pokrycia...


emotka


ja tam czekam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2837021 Napisano: 11.11.2009 03:57:18 w Pomocy!!!!
Moja kamerka z Welli wogóle sie nie włącza!!! Czy ktos tez tak ma? Zepsuta? Co wtedy zrobic? Do agencji powinnam ja odesłac? Kurcze a tak sie cieszyłam z niej emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2835075 Napisano: 10.11.2009 09:17:00 w Wkurza mnie...
cb656 wyślij to na jakiś konk! chociaż nagroda wpadnie Ci jakaś za te 'przeboje' bo tekst normalnie jak z felietonu dobrego! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2832971 Napisano: 09.11.2009 09:00:12 w Rossmann
polec napisał(a):

aggie napisał(a):

artcafe napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

A ja w ogóle się dziwię,że oni już dają rezerwową z tego Odkryj świat piękna,bo niby do 10 listopada mieli czekać na paragony emotka W ogóle wyslalam najpierw temu gościowi nieczytelny paragon,kazał wysłać ponownie,a jak wysłałam,to nie odpowiada na maile czy został już zaakceptowany ten paragon emotka



Ten gość jest dziwny... Mi nie odpowiada w ogóle na e-maile. Czy komuś przesłał liste sklepów do wyboru?

Na marginesie - kupie paragon Loreal emotka




To ja Wam opowiem moją historię w odcinkach:
1. Dostaje maila ze wygrałam nagrodę II stopnia - skacze ze szczęścia
2. Wysyłam paragon po czym dowiaduje się ze nie może byc zaakceptowany bo jest krzywy i daty nie widać, nie chcą mi dać nagrody
3. Buntuje sie trochę, CHCE MOJ¡ NAGRODÊ, to nie moja wina ze paragon krzywy!!!! - każą iść do rossmanna po oświadczenie kiedy został wydany paragon i dlaczego jest krzywy
4. Lece do mojego Rossmanna, miła Pani podpisuje oświadczenie, wysyłam, dostaję info ze jest ok i nagroda się mi należy
5. Dzis dostaje maila ze nie wypełniłam warunków i nagroda zostaje mi odebrana
6. Wściekła pisze maila do Pana ze po jakiego grzyba ja biegałam do rossmana i jakim prawem mi odebrali...cisza...
7. Wściekła dzwonie do Pana i pytam DLACZEGOOOOO &%#$#$$????????
8. Okazuje się ze to jakieś nieporozumienie i nagrodę mam, a dzisiejszy mail to pomyłka
9. cdn - czekam na happy end



mnie kiedyś tez date obcieło, cały bok jeden i akurat paragon był z ostatniego dnia konka 23.
3 była ucieta w połowie i stwierdzili, że to 8 może być równie dobrze emotka a wtedy paragon byłby nieważny! dobrze ze wtedy z kolezanką grałyśmy razem, wygrałam tylko ja i dała mi swój paragon!

Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2832849 Napisano: 09.11.2009 08:24:31 w Paragony
frezja napisał(a):

enia2007 napisał(a):

jeśli ktoś posiada paragon z Rossmana na zakup produktow loreal za 39 zł (bony 200 zł) i jest chętny na połowę nagrody,zapraszam na pw.


połowe jak trzeba bylo kupic produkt za 39 zł a w sumie ponad 40 bo nic z loreala nie ma za 39 zł...zaden interes emotka


no szampony są troche tańsze, odżywki, balsamy do ciała... coś by się znalazło! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2832714 Napisano: 09.11.2009 07:49:50 w Carrefour konkursy
blackorchid napisał(a):

ati88 napisał(a):

podpowie ktos jak mam słac emotka ? emotka



przyłączam sie
emotka emotka


Z tym słaniem smsów to według mnie jest tak ze złotego środka nie ma! Każdy telefon jest inny i w innym czasie wysle wiadomość. Ja mam dwa aparaty i w jednym wysyłam 8 sek przed pełną, w drugim 3 sek. wcześniej! Sądzę, że to trzba samemu wyczuć i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2832129 Napisano: 09.11.2009 05:15:13 w Paragony
czarnygreg napisał(a):

A to trzymanie w lodówce pomaga zeby nie wyblakł? Mam taki jeden paragon, jeszcze nie mogę go odesłać a on cholernie wręcz blaknie!


pewnie, że w lodówce nie blakną! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2831858 Napisano: 09.11.2009 04:01:44 w Paragony
ati88 napisał(a):

bip napisał(a):

ati88 napisał(a):

inka113 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

stokrotka60 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

inka113 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

mam taki paragon przez czysty przypadek.Nie grałam w tym konkursie ale jezeli ktoś liczy ze za dołądowanie 10 zł sprzedam to na łeb upadł.Jezeli jeszcze raz ktoś mi taką oferte wpisze na pw to zablokuje


delfinka, wez mnie nie rozbrajaj! naprawde ktoś za 'dyche' chciał? emotka emotka


Tak dostałam wiadomosc; jezeli masz paragon to mozemy sie dogadac.zapytałam co proponuje a on ze doładowanie..powiedizałamdoładowanie? ze nakiem zapytania a on tak 10 zł.napisałam tylko hahahahaha
zaproponował 30
odpisałama by mnie nierozsmieszał; napisał; ale ty niewygrałas wiec po co ci;odpisałam brzydku; aby cenzura sobie podetrzec..taks konczyla sie rozmowa


emotka emotka emotka moze wytepi sie sie wreszcie tych co zeruja na ludzkiej naiwnosci...nie kupi wysyła smsy bo moze sie uda a guzik nie sprzedawac pargonow sa jeszcze listy rezerwowe a nagrody nie byle jakie wiec warto zostawic pargony emotka


Ja nie brałam udziału w tym konkursie jakos nie pamietałam o nim a produkty moja mama kupiła..
Ktoś mi pisał czy jak wygra sprzedam za bony do reala 750 zł..za taka kwote mogę sprzedac, bony sie przydadza a nie 10 zł..


no to już jest uczciwa propozycja... emotka


niby tak ale mogło by sie zdarzyć ze ktoś wziołby udział świece przekonany ze ma paragon, potem co sie okazuje ze nie ma lub zbladł, np moj z rosmana juz ledwo na nim cokolwiek wiadc chociaż siedzi w lodowce.
Tutaj połowa osób jak nie ma paragonu to chciałaby go kupic za 10 zł a jak juz ma to najlepiej za wartosć nagrody.. Sama kiedys kupiłam paragon za niewielka sume, bo swój paragon poprostu najzwyczajniej potragałam bo nie widziałam sie na liście zwycięzców.
z Harbala z tego co wiem nie ma rezerwowych.
a chytry 2x traci emotka


Ale to nie jest skąpstwo tylko oszustwo, nie rozumiesz tego? Tak jak z korupcją! Jak dajesz to się przyczyniasz do jej wzrostu! Sprzedając taki paragon najzwyczajniej w świecie odbierasz szansę na nagrodę uczciwej osobie! Gdyby jomico nie zhandlowała paragonu komus kto grał na 'lewo' moze by była jedna wygrana więcej z rezerwy dla kogoś kto miał paragon i grał 'jak pan bóg przykazał'! A za nieuwagę tez ponosi się konsekwencje, paragony w miesiąc nie bledną do białości, należy czytac regulamin a nie tłumaczyć co raz to bardziej panoszących się oszustów (przypadek opisany przez delfinkę naprawdę rozbawił mnie do łez 'bo tobie nie potrzebny...') Kabaret!!!


oszustwo czy nie oszustko po cos ten temat powstał, a ludzie i tak beda dalej handlowac paragonami i tak, owszem 10 zł to za mało, pozatym ja zawsze jak gram posiadam paragon, ale nalezy tez uwzglednić przypadki losowe, ani nie potepiam ani nie chwale takiej wymiany


widzę, że znów dyskusja się rozkręca... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2831837 Napisano: 09.11.2009 03:58:41 w Paragony
emmmiliaaa napisał(a):

dobrze ze teraz numery paragonów trzeba wpisywac.

a w jakim konursie loreala trzeba wpisywac teraz numery paragonu?


w loreala to nie wiem ale co raz wiecej takich się pojawia... tez to popieram! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2831754 Napisano: 09.11.2009 03:38:56 w Paragony
bip napisał(a):

stokrotka60 napisał(a):

jomico napisał(a):

szukam paragonu rossmana za 39 zl odkryj świat piekna

swój oddałam

bardzo prosze o pomoc


za darmo ddałas czy odsprzedałas a tak swoja droga to nie wiesz ze trzyma sie paragony bo z listy rezerwowej mozna wygrac hmmmm a to wołaj teraz na to osobe ktorej odsprzedałas czy tam oddałas emotka wreszcie sprawiedliwosci stało sie zadosc w konkursie loreala emotka emotka emotka


dobrze ze teraz numery paragonów trzeba wpisywac.


dobra już nie pomstujcie... jomico dostała już nauczkę! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2831633 Napisano: 09.11.2009 03:12:21 w Rossmann
dysia napisał(a):

jomico napisał(a):

Witam,



Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, iż znalazł się Pan/i na liście Laureatów nagrody drugiego stopnia w konkursie Odkryj Świat Piękna z LOréal Paris w drogeriach Rossmanna


kto poratuje paragonem? swoj oddałam

emotka emotka emotka


totalny pech


uuuuuuu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2831599 Napisano: 09.11.2009 03:06:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

marudzicie emotka nie ten konk to inny , a nie pierwszy raz tak jest emotka tez uwazam ze mialam bardzo dobre hasla , ale to moj gust a oni mogli wybrac zdrowia szczescia i my niestety nic na to nie poradzimy emotka
Nic nam nie zostaje jak brac sie za inne konki z nadzieja ze teraz nas wybiora ( wylosuja) emotka


statystycznie częściej się trafia wygraną jak sie gra niż jak się nie gra, więc w końcu kiedyś na każdego przyjdzie pewnie kolej! Tylko, że statystycznie bardzo dużo osób się zniechęca przegranymi konkami i przestaje grac wiec kiedy powinna przyjść ich kolej oni nie wysyłają zgłoszenia więc i nie wygraywają... Ale sobie pobełkotałam! emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2831570 Napisano: 09.11.2009 03:00:35 w Rossmann
malineczka23 napisał(a):

agawa78 napisał(a):

Właśnie przyszedł mail - różowy rowerek jest mój emotka




ja nie mam e-maila ja chce różową maszyne!!! emotka emotka emotka emotka emotka


malineczka, nie wyj! jest szansa... emotka jak cos to kupiłam na ten konk różowe maszynki Giletta, jak cos to zamiast maszyny odpale Ci maszynke! Wyświetl w wątku >>
0 0