Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inka113

inka113

#2865338 Napisano: 19.11.2009 06:25:25 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

wkurzyło mnie to, że przed chwilą trysnąłem sobie mandarynką w oko emotka


a tak swoją drogą jak to się dzieje, że te mandarynki to zawsze w oko trafią... nie w nos, czoło czy gdzie tam jeszcze tylko zawsze prosto w oko! mają cela, nie ma co! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2865311 Napisano: 19.11.2009 06:18:05 w Wkurza mnie...
kinga1 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

sydariameki napisał(a):

dawidekk napisał(a):

wkurzyło mnie to, że przed chwilą trysnąłem sobie mandarynką w oko emotka


ja bym się cieszył,że to nie grapefruit emotka
brak pracy mnie wkurza w temacie...


ostatnio chciałem powąchać jak pachnie taki odświeżacz powietrza co co jakiś czas psika, więc przykładam do nosa i akurat psiknął emotka późneij czułem ciągle zapach pomarańczy xd


rafi padlam emotka emotka emotka


dobrze ze był o zapachu pomaranczy a nie czegos innego:)


leśny albo morski tez fajny! mnie rafi tez rozwaliłeś... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2865302 Napisano: 19.11.2009 06:14:56 w Carrefour konkursy
z Johnsona smsują codziennie czy na koniec wszystkim powiedza jednoczesnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2865284 Napisano: 19.11.2009 06:09:41 w Wkurza mnie...
abodak napisał(a):

monia24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

ati88 napisał(a):

wkurzyła mnie dziś poczta, rano do 11 byłam w domu na krok się nie ruszałam wychodze na uczelnie zagladam do skrzynki awizo... patrze data dzisiejsza wrrr ... a byłam cały czas jade na poczte i pytam się co to ma znaczyc jak w domu jestem cały czas i takei rzeczy się dzieją. Oczywiscie list polecony dmuchany a w nim kolczyki z allegro. a ta Pani do mnie, ze co... mói mi ze listonosz mie ma obowiązku roznoszenia listów pod drzwi, tymbardzie duzych i ciezkich. Się pytam.. czy ten list jest ciezki ? - Nie..
Czy jest duzy ? - Nie.. no to o co ****** chodzi. usłyszałam, ze listonosz nie ma obowiązku aby mi dostarczyc ten list wystarczy awizo emotka Już taka nieźle wkurzona, pytam się gdzie jest Pani, która wcześniej roznosiła ( wszytko mi przynosiła czy było duze czy małe emotka teraz od tygodnia jej nie ma i dali jakiegos gościa) a Ona do mnie ze nie może mi udzelic takich informacji i że powinnam się cieszyć, ze wogóle dostałam ten list emotka emotka

jak sie wkurzyłam... chyba z 20 minut się z nią kłóciłam, a jeszcze raz cos takiego się zdarzy to nie popuszcze emotka emotka


ja juz jestem po takiej awanturze i teraz listonosz na avizie ma pisac godzine emotka juz nie zdaza sie ze jak ktos jest w domu on nie zaglada , a jak pani powiedziala ze duzo , ze ciezko to powiedzialam zeby w takim razie dali paczkowemu , bo my placimy za dostarczenie paczki do domu , a nie na poczte




ja też jestem po takiej awanturze i teraz jak nie przyniesie do domu tylko zostawia awizo to puka do drzwi i grzecznie pyta czy moze awizo zostawic bo sie nei zabrac emotka


Niedawno w nto pojawił sie artukuł kiedy moze listonosz zostawic avizo-Moze gdy paczka jest duza przyniesc avizo ale ma obowiazek zapukac do drzwi i tak jak monia powiedziala, poinformowac ze paka jest duza.Oczywiscie jak Cie nie ma to wtedy wrzuca avizo do skrzynki z notka iz Cie nie zastał ale mysle ze sa na tym forum prawdziwi znawcy praw i obowiazkow poczty emotka



noooo mój ostatnio zapukał, powiedział, że paczka taka że do torby nie wchodzi mu i awizo zostawił. lece więc na poczte ciekawa co to takiego ogromnego a tam.... jedna paczka tabletek Satinea emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2865177 Napisano: 19.11.2009 05:46:58 w Paragony
magdus8 napisał(a):

a co

bip napisał(a):

taaga20 napisał(a):

pechowa13 napisał(a):

pechowa13 napisał(a):

szukam paragonu z Gillette z Rossmana sprzed 03.11 PW




aktualne


100 zł za paragon to dla tej Pani za dużo, więc jakby ktoś chciał sprzedać jej to od razu mówię że chce mniejszą kwotę emotka


moze i jestem cham ujawniając korespondencje prywatną, trudno. ta pani 30zł jest skłonna zapłacić...




a kiedy dzwonili emotka czyli znowu kicha emotka


nie łam się, jest szansa, że jedna nagroda z rezerwy bedzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2864758 Napisano: 19.11.2009 04:10:21 w Paragony
awe napisał(a):

moze macie paragony z Pragne byc piekna gdy... tesco 15.09 do 13tej prosze na pw


co to za konk? co trzeba było kupić? kurcze juz mi sie mieszają... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2864655 Napisano: 19.11.2009 03:44:34 w Paragony
pechowa13 napisał(a):

Jestescie ostatnimi osobami,które powinny się wypowiadac na tym forum.Powodów zagubionego paragonu Wam tłumaczyc nie będę.Sami odwiedzacie ten wątek w jednym celu!
Przemawia przez Was nic innego jak tylko zazdrość.


a jakie osoby są pierwsze do wypowiadania się na tym forum według ciebie? tak z ciekawości pytam, bo wiesz czasami wiecej mozna załatwić 'uśmiechem' i miłym słowem niż wrzucaniem wszystkim po kolei i irytowaniem kolejnych osób swoimi nie do końca grzecznymi komentarzami... skoro masz tylko kilka postów niestety ale wygląda na to że pojawiłaś się tu tylko w jednym celu a widzisz tu ludzie oprócz handlu paragonami też sobie czasem pomagają, pagadać wchodzą, przyjaźnią się na ile to możliwe wirtalanie oczywiście i wtedy również paragonami ratują się wzajemnie czasem nawet za darmo! więc wypadałoby najpierw 'wtopić' się w tłum może poznać ludzi... no chyba, że ja już staroświecka się zrobiłam emotka i się nie znam! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2864610 Napisano: 19.11.2009 03:34:50 w Paragony
olus15 napisał(a):

inka113 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

inka113 napisał(a):

szunia napisał(a):

pechowa13 napisał(a):

szukam paragonu z Gillette z Rossmana sprzed 03.11 PW


uuu... paragon na taką nagrodę tani być nie może.. emotka


a co tam trzeba było zakupić?


dowolny produkt gillette to na prawde drobny zakup


wrrrrrr dlaczego ja o tym konku nie wiedziałam?! a paragon taki na Herbala i tak miałam emotka emotka



ale to nie było w tym samym terminie
przynajmniej mój paragon się nie nadawał
a na herbalu miałam gillette


3 dni sie pokrywały. mój jest ok... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2864265 Napisano: 19.11.2009 02:23:18 w Paragony
nineczka17 napisał(a):

inka113 napisał(a):

szunia napisał(a):

pechowa13 napisał(a):

szukam paragonu z Gillette z Rossmana sprzed 03.11 PW


uuu... paragon na taką nagrodę tani być nie może.. emotka


a co tam trzeba było zakupić?


dowolny produkt gillette to na prawde drobny zakup


wrrrrrr dlaczego ja o tym konku nie wiedziałam?! a paragon taki na Herbala i tak miałam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2864245 Napisano: 19.11.2009 02:19:17 w Paragony
szunia napisał(a):

pechowa13 napisał(a):

szukam paragonu z Gillette z Rossmana sprzed 03.11 PW


uuu... paragon na taką nagrodę tani być nie może.. emotka


a co tam trzeba było zakupić? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2864226 Napisano: 19.11.2009 02:16:41 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

hittmanka napisał(a):

taleksander napisał(a):

wkurza mnie dzisiejszy dzień. Wyników z oleju nie ma, wódki ze streetcomu nie widać, l'oreal opóźnienie. Nic nie przychodzi, wyników nie ma, gdzie nie zadzwonię, to proszą o cierpliwość, bo wystąpiły opóźnienia. Noż, jak piszą regulamin i potrafią wywalić z konkursu za jego nieprzestrzeganie, to niech sami się stosują.


no właśnie... też czekam na olej a zaraz idę do pracy i się chyba nie doczekam... a tak chciałabym go wygrać... ale jak tak czekam i czekam to pewnie lipa z tego będzie emotka emotka


to samo olej wynikow nie daje, delma niechce slac, carrefour nie dzwoni , wszystko milczy i jak tu siedziec spokojnie emotka


ja to najczesciej wygrywam kiedy nie pamiętam, że wyniki miały być i tak z zaskoczenia dzwonią lub smsik przychodzi! takie wyczekiwane to zwykle lipą się kończą... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2864003 Napisano: 19.11.2009 01:38:27 w Carrefour konkursy
malineczka23 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

ziolko napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

ziolko napisał(a):

olus15 napisał(a):

więc lepiej niech zadzwonią bo stracę zapał do tych marketowych konków emotka


podpisuję się pod tym wszystkimi czterema kończynami emotka emotka




a ja pięcioma emotka



a gdzie masz piątą?? emotka




emotka emotka emotka


emotka emotka emotka emotka


malineczka ty się nie ciesz bo ja Cię uduszę! emotka satinea przyszła od Ciebie... Ty wiesz już co chcę powiedzieć?! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2863813 Napisano: 19.11.2009 12:55:24 w Carrefour konkursy

olus15 napisał(a):

mój też powoli się przyzwyczaja
ale jak coś jest w domu to bardzo niechętnie kupuje pod konkurs , wręcz jest zły bo przecież nie muszę grać w każdym itd.ale i tak go w końcu namówię
Niestety ja już się uzależniłam od tego marketowego wyczekiwania na tel, smsa
też mieszkam w mniejszej miejscowości i muszę go prosić żeby zrobił rundę po marketach
szkoda, że nie mam prawka


eh moze jak sie mieszka dalej od marketów to się mniej wydaje... ja do carrefoura mam 3min drogi piechotą, do tesco 20minut a do reala jakieś 10min samochodem. leclerc tez jest po drodze jak się uprzeć. i to wcale nie jest fajne bo strasznie duzo sie wydaje kasy na te wszystkie promocje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2861639 Napisano: 18.11.2009 09:40:36 w Paragony
truli napisał(a):

Mam Cote d'or z 7.11 i 9.11 pw


były juz wyniki? ktoś wygrał? nie jestem w temacie... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2858329 Napisano: 18.11.2009 10:04:06 w Wkurza mnie...
aswiercinska napisał(a):

a mnie wkurza ze kupiłam jonson za 18.90 bo posypka na kasie okazała się tańsza i zobaczyłam to dopiero w domu i d..pa emotka


oddaj jeśli nie używane! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2858159 Napisano: 18.11.2009 09:24:33 w co chcielibyście wygrać?
laptopa
bony (dużo bonów)
emotka emotka emotka
zmywarkę
i tyle by mi wystarczyło... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2858154 Napisano: 18.11.2009 09:23:28 w Zostań testerem.
ati88 napisał(a):

mam pytanko przy kampani NESTLE, był taki mały konkurs, niektóre osoby dostały po 2 paczki, i gdy tę 2 paczke oddały np kolezance i ta kolezanka się miała zarej. w stret. i tak własnie zrobiła, pisało mi ze mam gwarantowane 3 kampanie.. juz ruszyła wysyłka BRISA.. a tu nie ma... ma ktos podobnie a na @ mi nie odpisują emotka


ja tez nie mam Brise ale wiesz to chyba chodzi o to, że mamy 3 gwarantowane kampanie w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Nie było w sumie napisane, że to maja być pierwsze 3... Na to licze przynajmniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2857135 Napisano: 17.11.2009 09:48:42 w Pomocy!!!!
Szukam odpowiedzi na pytania o stypendium. Ponieważ dostałam je w prezencie (dzięki fragles raz jeszcze) nie wczytywałam sie wczesniej w regulamin. Czy zakupy muszą być zrobione w jakimś konkretnym sklepie i w jakim terminie. Bardzo proszę jakąś doświadczoną w tej kwestii dobrą duszyczke na PW
mam paragon z tesco z domestosami za ponad 30zł ale mam tez tam kosmetyki na garniera i wolę wysłac te paragony z Dove, tylko że te kupowałam je w Drogerii Natura i Super Pharmie. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2854483 Napisano: 17.11.2009 12:19:36 w Carrefour konkursy
tynka9863 napisał(a):

niuniu napisał(a):

Szukam osóbki która ma małe dzieciątko i której przydadzą się kosmetyki Johnson's Baby tzn. Kupi mi w carrefour'ze za 20 zł a odesle tylko paragon - proponuje 1/2 czyli 10 zł


niestety cora juz wieksza ale husteczek zrobie zapas,a czy tylko johnsons baby mozna?


a na ten konkurs też mozna husteczki kupować? czy tylko płyny, szampony, oliwki? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2850529 Napisano: 16.11.2009 02:29:06 w TESCO konkursy
infatne napisał(a):

kojarzy ktoś konkurs z sekretów pielęgnacji o co chodziło ? Bo dostałam maila :
Miło mi poinformować, że wygrała Pani w konkursie Sekrety Pielęgnacji XIII â�� konkurs artykuł zestaw pościeli plus płyn do płukania Lenor Parfumelle.


były do wygrania 3 zestawy satynowej pościeli. trzeba było odpowiedzieć na pytanie na jakie luksusy byś miała ochotę gdybyś mogła oderwać sie od rzeczywistości.
Gratuluje! Wyświetl w wątku >>
0 0