Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inka113

inka113

#2883362 Napisano: 25.11.2009 04:08:51 w Paragony
słuchajcie, nie wiem co jest grane ale teraz zobaczyłam ze na moim paragonie delikatesów jest napisane 'społem' emotka ktos tez tak ma?? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2883331 Napisano: 25.11.2009 03:56:46 w Paragony
jeśli ktoś ma własny paragon z Delikatesów Centrum mozemy sie dogadać i oddam tosterek! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2883316 Napisano: 25.11.2009 03:51:46 w Paragony
karol26 napisał(a):

szukam parogonow z carrefoura z zakupami carefree. Prosze o pw


były juz wyniki? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2882941 Napisano: 25.11.2009 01:40:54 w Konkursy ABC
jeśli ktoś ma własny paragon z poczatku akcji to też mogę oddać deske. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2882895 Napisano: 25.11.2009 01:22:28 w Konkursy ABC
toka napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

toka napisał(a):

Może jest ktos kto uwaznie przeczytał regulamin i moze mi powiedziec czy mozna 2 nagrody na jedno gospodarstwo domowe? Nie widze nic na ten temat w regulaminie ale moze cos przeoczyłam emotka


no wlasnie tez sie zastanawiam czy moge deske na siebie i meza na ten sam adres ?


ja sie nei dopatrzyłam przeciwskazań ale ta agencja jest tak dziwna że może cos napisali miedzy wierszami a ja tego nie widzę emotka


chyba jedna osoba dwóch tych samych nie moze wygrac... czy jesli wygrałam wypiekacz z ABC i DC to moge na siebie wszystko wysłać? chyba to są dwa osobne konki wiec nie jest to problem. tak sie tylko upewniam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2882670 Napisano: 25.11.2009 12:17:00 w Wkurza mnie...
jomico napisał(a):

wkurza mnie terravita i to, że kręcą z wydaniem nagrody.


jomico jak oni ci wydadzą czekolade na całe życie? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2882569 Napisano: 25.11.2009 11:47:08 w Konkursy ABC
ja tez mam deche wolna i moze bedzie tez toster z DC wolny (wieczorem powinnam wiedzieć) Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2882564 Napisano: 25.11.2009 11:46:04 w Wkurza mnie...
kitusbajdus napisał(a):

a mnie wkurza to, że nie wiedziałam o ankiecie streetcom batycki. Teraz wszyscy mają telefony a ja nawet nie wiem co i jak


ja tez nie wiedziałam! nadal nie moge jej znalesc! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2882240 Napisano: 25.11.2009 10:24:55 w Pomocy!!!!
jak aktywować poczte głosowa na TakTaku? nie moge sie dodzwonić pod ten numer *501 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2882193 Napisano: 25.11.2009 10:09:57 w Paragony
radosna napisał(a):

Szukałam miesiąc temu osoby chętnej do kupienia Delmy w sklepach abc i szczerze mówiąc nie było chętnych. Ale jedna z osób napisała w tym wątku, że jeśli wygram, to podaruje mi paragon. Szukam tej osoby.


radosna, ja kupiłam (przed promocją) od kogos ale tylko skan który nie jest mi do niczego potrzebny dostałam... a oryginału jak nie było tak nie ma!
Więc niestety ale musze spróbować kupić teraz jeszcze raz bo skoro tamten od trzech tygodni nie dotarł to chyba raczej juz go nie zobacze! emotka jeśli ktos ma wolny paragon to zapraszam na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2881427 Napisano: 24.11.2009 09:55:55 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

inka113 napisał(a):

polec napisał(a):

A mnie wkurza mój mąż, bezduszny materialista-ekonomista. Jak można wszytsko przeliczać na pieniądze.

Podarowałam dzisiaj przyjaciółce, która przeżywa bardzo osobistą tragedię, bon do SPA wygrany z Garniera na 500 zł, może ja to chociaż troszkę postawi na nogi. W końcu z ludźmi trzeba sie dzielić, a szczególnie kiedy sprawia CI to radość, cieszę się, ze chociaż tyle mogłam zrobić.

A mój mąż mi na to, ze powinnam to z nim skonsultować, a najlepiej sprzedać ten bon za 300 zł, bo on musi pracować w soboty!!!!.

Chłopy to są jednak prymitywy emotka emotka emotka emotka


mój to czasem nawet chce sprzedawać to co potencjalnie mam szanse wygrać... ehhh szkoda słow! emotka




Daj spokój. Spodziewałam się reakcji w stylu ... no kochanie, może dobrze zrobiłaś, a on mi tu na dzierganą serwetę wyjeżdza z takim czymś. Myślałam, ze mnie szlag trafi!!!. Nie ch się wypcha, wygram mu SPA za 3000zł, żeby mu sie zwrócio i żeby w jedną sobotę do pracy nie poszedł, ajk sobie je sprzeda!!. Ależ jestem wściekła. NA drzewa z tymi troglodytami emotka emotka emotka


no wiem, wiem. dla mnie te SPA to naprawde coś fajnego bo moge komuś albo prezent zrobić albo sobie megaprzyjemnośc na którą nie mogłabym sobie pewnie pozwolić... a tu tekst że 'lepiej sprzedać' i pewnie w konsekwencji kiełbasy za to kupić!? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2881390 Napisano: 24.11.2009 09:43:24 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

A mnie wkurza mój mąż, bezduszny materialista-ekonomista. Jak można wszytsko przeliczać na pieniądze.

Podarowałam dzisiaj przyjaciółce, która przeżywa bardzo osobistą tragedię, bon do SPA wygrany z Garniera na 500 zł, może ja to chociaż troszkę postawi na nogi. W końcu z ludźmi trzeba sie dzielić, a szczególnie kiedy sprawia CI to radość, cieszę się, ze chociaż tyle mogłam zrobić.

A mój mąż mi na to, ze powinnam to z nim skonsultować, a najlepiej sprzedać ten bon za 300 zł, bo on musi pracować w soboty!!!!.

Chłopy to są jednak prymitywy emotka emotka emotka emotka


mój to czasem nawet chce sprzedawać to co potencjalnie mam szanse wygrać... ehhh szkoda słow! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2880930 Napisano: 24.11.2009 07:03:06 w Wkurza mnie...
jomico napisał(a):

inka113 napisał(a):

jomico napisał(a):

inka113 napisał(a):

jomico napisał(a):

inka113 napisał(a):

jomico napisał(a):

a ja chciałabym napisać coś, żeby tu nikt nie napisał, że wkurzył się na torebki batycki/streetcom

jeśli zadzwoni do Was kobieta z pytaniem czy palicie - odpowiedzcie, że tak bo w innym przypadku się rozłączy

popyta o papierosy a potem zapyta o adres, na który ma przesłać torebkę emotka



widzisz, do mnie nawet ona nie chce zadzwonić choć nie pale i pewnie w pierwszej chwili gdybym nie wiedziała to bym jej tak powiedziała...




pewnie jeszcze zadzwonią emotka rozmowa trwa kilka minut a z tego co pamiętam było 300 torebek, więc może jutro emotka ale pamiętaj, że palisz emotka



no pale, pale! ale tylko jak zadzwonią... oni dzwonią do tych osób które my poleciliśmy i oddaliśmy jedną paczke batonów musli? jak to było?



nie, nie to do tej kampanii davidoffa papierosów. ktoś wrzucił to kiedyś w topie teraz.


a z batonów też był chyba jakiś konkurs... kurde myli mi sie wszystko juz!



polecam notatnik/kalendarzyk emotka


oj chyba musze już, naprawde albo konków za dużo albo to już starośc... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2880909 Napisano: 24.11.2009 06:55:49 w Wkurza mnie...
jomico napisał(a):

inka113 napisał(a):

jomico napisał(a):

inka113 napisał(a):

jomico napisał(a):

a ja chciałabym napisać coś, żeby tu nikt nie napisał, że wkurzył się na torebki batycki/streetcom

jeśli zadzwoni do Was kobieta z pytaniem czy palicie - odpowiedzcie, że tak bo w innym przypadku się rozłączy

popyta o papierosy a potem zapyta o adres, na który ma przesłać torebkę emotka



widzisz, do mnie nawet ona nie chce zadzwonić choć nie pale i pewnie w pierwszej chwili gdybym nie wiedziała to bym jej tak powiedziała...




pewnie jeszcze zadzwonią emotka rozmowa trwa kilka minut a z tego co pamiętam było 300 torebek, więc może jutro emotka ale pamiętaj, że palisz emotka



no pale, pale! ale tylko jak zadzwonią... oni dzwonią do tych osób które my poleciliśmy i oddaliśmy jedną paczke batonów musli? jak to było?



nie, nie to do tej kampanii davidoffa papierosów. ktoś wrzucił to kiedyś w topie teraz.


a z batonów też był chyba jakiś konkurs... kurde myli mi sie wszystko juz! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2880888 Napisano: 24.11.2009 06:50:54 w Wkurza mnie...
jomico napisał(a):

inka113 napisał(a):

jomico napisał(a):

a ja chciałabym napisać coś, żeby tu nikt nie napisał, że wkurzył się na torebki batycki/streetcom

jeśli zadzwoni do Was kobieta z pytaniem czy palicie - odpowiedzcie, że tak bo w innym przypadku się rozłączy

popyta o papierosy a potem zapyta o adres, na który ma przesłać torebkę emotka



widzisz, do mnie nawet ona nie chce zadzwonić choć nie pale i pewnie w pierwszej chwili gdybym nie wiedziała to bym jej tak powiedziała...




pewnie jeszcze zadzwonią emotka rozmowa trwa kilka minut a z tego co pamiętam było 300 torebek, więc może jutro emotka ale pamiętaj, że palisz emotka



no pale, pale! ale tylko jak zadzwonią... oni dzwonią do tych osób które my poleciliśmy i oddaliśmy jedną paczke batonów musli? jak to było? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2880867 Napisano: 24.11.2009 06:44:07 w Wkurza mnie...
jomico napisał(a):

a ja chciałabym napisać coś, żeby tu nikt nie napisał, że wkurzył się na torebki batycki/streetcom

jeśli zadzwoni do Was kobieta z pytaniem czy palicie - odpowiedzcie, że tak bo w innym przypadku się rozłączy

popyta o papierosy a potem zapyta o adres, na który ma przesłać torebkę emotka



widzisz, do mnie nawet ona nie chce zadzwonić choć nie pale i pewnie w pierwszej chwili gdybym nie wiedziała to bym jej tak powiedziała... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2880844 Napisano: 24.11.2009 06:40:06 w Wkurza mnie...
cobra176 napisał(a):

wkurza mnie kolejny dzień bez nagrody w tym miesiącu emotka A jest już 24 emotka

co się dzieje?


ja mam podobnie, takiej przerwy daaaawno nie miałam... no moze miałam, pare tygodni temu a później wpadł Mauritius więc teraz jak nie wygraywam to też się będę oszukiwać, że coś super zaraz wpadnie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2879135 Napisano: 24.11.2009 09:51:12 w TESCO konkursy
aggie napisał(a):

inka113 napisał(a):

szunia napisał(a):

aggie napisał(a):

beata28 napisał(a):

beata28 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

ja już zdążyłam zapomnieć o tym konkursie emotka
a kto organizuje ten konk?



RED age Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie,


obsługa konka

Organizatorem konkursu jest spółka L’Oreal Polska Sp. z o. o. z siedzibą W Warszawie, przy ul. Daniszewskiej 4, 03-230 Warszawa,




A czy dobrze mi się wydaje ze red age to raczej mailem informuje zazwyczaj?


oj, nie, nie.. zazwyczaj dzwoni pani Justyna Sadura emotka


a z konka L'Oreala z Tesco pan dzwonił ostatnio...



A do mnie ten pan pisał i namieszał troszke, ale ostatecznie chyba będzie happy end. Pisze chyba bo bony chyba od jutra do odebranie dopiero.


hehehehe do mnie też pisał, wchodze na skrzynke a tam od RedAge 5 maili, mówie co jest!? a on pisał bo pomieszał konkursy, wszystko mu się poplątało, później jeszcze 2 maile ze sprostowaniami przysłał... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2879124 Napisano: 24.11.2009 09:48:49 w Carrefour konkursy
elupus napisał(a):

Czy bony z Carrefoura zostały wszystkim rozdane? Ma ktoś może informacje na ten temat?


z jakiego oni numeru dzwonili? zastrzeżony? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2879108 Napisano: 24.11.2009 09:43:09 w TESCO konkursy
szunia napisał(a):

aggie napisał(a):

beata28 napisał(a):

beata28 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

ja już zdążyłam zapomnieć o tym konkursie emotka
a kto organizuje ten konk?



RED age Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie,


obsługa konka

Organizatorem konkursu jest spółka L’Oreal Polska Sp. z o. o. z siedzibą W Warszawie, przy ul. Daniszewskiej 4, 03-230 Warszawa,




A czy dobrze mi się wydaje ze red age to raczej mailem informuje zazwyczaj?


oj, nie, nie.. zazwyczaj dzwoni pani Justyna Sadura emotka


a z konka L'Oreala z Tesco pan dzwonił ostatnio... Wyświetl w wątku >>
0 0