Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inka113

inka113

#2943370 Napisano: 15.12.2009 10:38:09 w Wkurza mnie...
izoldaaa6 napisał(a):

marmoladella napisał(a):

aleks21 napisał(a):

taleksander napisał(a):

marmoladella napisał(a):

Jestem po dwugodzinnej drzemce, a wciąż chce mi się spać emotka W ogóle od dawna się nie wysypiam emotka I kawa na mnie nie działa! A przecież teraz chciałabym napisać dwa listy do świętego Mikołaja! Oczywiście na konkursy emotka



miałam tak jak Ty. A potem się okazało... że jestem w ciązy.



Ja tak samo. Na pocieszenie dodam, że z końcem I trymestru przechodzi emotka



emotka



potwierdzam podejżenia poprzedników emotka przechodziłam to dwa razy emotka
jak coś to gratki emotka



ja to już wstawałam zmęczona i najchętniej zaraz wróciłabym do łóżka... leciałam tylko po batonika i hop do wyrka spowrotem! a później to już były dwie kreski itd... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2940609 Napisano: 14.12.2009 11:12:52 w TESCO konkursy
do mnie też bon przyjechał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2940235 Napisano: 14.12.2009 09:10:55 w TESCO konkursy
Garnier w TESCO:
§ 16. Każdy ze zwycięzców zostanie poinformowany przez Koordynatora o wygranej telefonicznie (na
numer telefonu podany w przesłanym emailu zgłoszeniowym) do dnia 25.11.2009 r., w celu ustalenia
danych niezbędnych do przekazania nagrody.

Czy ma ktoś numer do Red Age? Ten pod który dzwoniłam w piątek nie odpowiada... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2940220 Napisano: 14.12.2009 09:06:11 w Rossmann
sylzab2294 napisał(a):

a co z weekendami z garniera?
nie było chyba jeszcze wyników..
mialy byuc niby di kinca tygodnia zeszlego ale chyba byla cisza..


o którym konku mówisz? mnie te Garniery i L'Oreale już się pomieszały zupełnie...
RedAge spóźnia się z Garnierem w Tesco, Realu. Dziwne... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2936445 Napisano: 12.12.2009 01:16:31 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie spamy!!! po co jest wątek KLIKNIJCIE skoro od kilku dni dostaje od tej samej osoby linki? Mówię raz, drugi grzecznie nie bo mój głos obiecałam komuś a taka nie rozumie i dalej przysyła! ile mozna tłumaczyć?! nie biorę udziału w konkach klikanych i nie klikam (wyjątek zrobiłam raz bo obiecałam) nie interesuje mnie, że ktoś chce odklikać w zamian bo nie ma w czym bo mnie takie konki nie interesują!!! emotka emotka emotka wrrrrrrrrrrrrrrrrrr Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2936440 Napisano: 12.12.2009 01:11:31 w Wkurza mnie...
krzyszu napisał(a):

mio napisał(a):

marielu napisał(a):

mio napisał(a):

wyprobowalam prawie wsztstkiego po kolei.. z desperacji emotka
wiec w temacie ... wkurza mnie ze i tak nie zeszlo emotka musialo sie jakos wżreć czy co bo normalnie zawsze pomagal spirytus i tym podobne
emotka (nie byl to zelowy dlugopis tylko normalny) corka ma szlaban na dlugopis emotka



zainwestuj 5 zł w benzynę ( sklep z farbami, chemiczny) mała rzecz a cieszy - zmiecie gumę do żucia z ubranek w mig długopis z ceratek, parapetów, kredkę świecową z szyby.. mmm mmm wiem coś na ten temat emotka


oo tak benzyna to jest to musi pomoc
dziekowac emotka


a podpalać trzeba? emotka


nie trzeba ale można... wtedy jest skuteczniejsza! emotka
potwierdzam, benzyna powinna sobie poradzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2934425 Napisano: 11.12.2009 03:20:14 w TESCO konkursy
a o Garnierze w Tesco nadal cisza!? emotka przeginają... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2932677 Napisano: 10.12.2009 11:12:34 w Wkurza mnie...
frezja napisał(a):

wkurzaja mnie wiochy ten smrod ,brud a fuj emotka emotka emotka


taaaaaak, wejdź może w jakąś 'meliniarską' uliczkę tzw. wielkiego miasta jak ci wiocha śmierdzi! zobaczysz pijaków i psy sikające (i nie tylko) gdzie popadnie i inne pachnidła też poznasz! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2926991 Napisano: 09.12.2009 01:55:08 w Paragony
mam paragon z Leclerca na konk z Vanishem! Bonów oczywiście nie trafilam a paragonów mam tyle, że z jeden mogę sprzedać... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2926825 Napisano: 09.12.2009 01:15:11 w Wkurza mnie...
kinga1 napisał(a):

polec napisał(a):

eveline22 napisał(a):

jola29k napisał(a):

a mnie wkurza moj syn i przedszkole po miesiacu poszedł do przedszkola (4 dni) i znowu chory emotka emotka juz nie wiem co mam z nim zrobic (aktimela pije , tran dostaje , owoce je ) emotka


ja z tego powodu moją córkę miesiąc temu wypisałam z przedszkola



Ja też tak miałam, jak syn zaczął chodzić do żłobka, co dwa tygodnie antybiotyk. koszmar. W końcu zostaliśmy przekonani i sprowadziliśmy ze Szwajcarii w styczniu suplement dla olimpijczyków w Niemczech. To są warzywa&owoce w kapsułkach (sproszkowane) albo żelki z syropem klonowym lub ew. forma do ssania. Wszystkie 3 formy wypróbowane i od stycznia syn był chory 2 razy, w tym raz miał antybiotyk. Chodzi znowu od września do żłobka i ani razu nie miał nawet kataru. Gdzie dzieciaków połowy nie ma. Drogie, ale jestem naprawdę zadowolona.


wszedzie tak jest


actimel to zwykły jogurt z większą ilością cukru! koleżanka jest chemikiem spożywczym, badała actimela i śmieje się do łez, jak to ludzie dają się nabierać na te głupoty o jego ochronnym dzialaniu! cena jak za duże opakowanie dobrego jogurtu a pojemność miniaturowa. wystarczyło im napisać na opakowaniu coś o jakiś niewiadomych bakteriach (których działania 95% społeczeństwa i tak nie potrafi dokładnie zdefiniować) ponoć chroniących organizm i ludzie wszystko kupią... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2926555 Napisano: 09.12.2009 12:05:08 w Wkurza mnie...
Aż mi się ciepło zrobiło... Właśnie znalazłam moje dwa paragony z konka Vanisha w Leclercu! Niestety zupełnie nieczytelne! emotka Zapomniałam o tym konkursie i paragony mieszkały sobie w miejscu gdzie nie miały prawa przetrwać! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2926533 Napisano: 09.12.2009 11:56:26 w Inne mniejsze markety
toudikot napisał(a):

inka113 napisał(a):

monia24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

ciekawe kiedy bedą informować o bonach z L'eclerka z konkursu Vanisha emotka



też czekam emotka
do czwartku mają czas emotka



oj czekam i ja emotka


no to ja też czekam. paragonów mam kilka a pewnie znów lipa wyjdzie tak jak z każdymi bonami o które gram! i znów bedę mogła się wykrzyczeć w moim ulubionym wątku 'wkurza mnie...' emotka emotka emotka


ja Ci juz mowilam, wygrasz porzadne bony tylko wtedy gdy ja wreszcie wygram spa emotka


emotka
weź ty się spręż troche i wygraj wreszcie to SPA! ja tak bym chciała te boniki... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2926441 Napisano: 09.12.2009 11:24:14 w Inne mniejsze markety
monia24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

ciekawe kiedy bedą informować o bonach z L'eclerka z konkursu Vanisha emotka



też czekam emotka
do czwartku mają czas emotka



oj czekam i ja emotka


no to ja też czekam. paragonów mam kilka a pewnie znów lipa wyjdzie tak jak z każdymi bonami o które gram! i znów bedę mogła się wykrzyczeć w moim ulubionym wątku 'wkurza mnie...' emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2922323 Napisano: 08.12.2009 10:23:49 w TESCO konkursy
tak mi się przypomniało... co z Garnierem w Tesco? ogłaszali wyniki? dostał ktoś info? za chwile chyba powinni też ogłaszać wyniki tego konka w Realu a tu taka cisza... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2921358 Napisano: 07.12.2009 11:07:05 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że skonczyłam czytac książkę. a taka była fajna... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2921320 Napisano: 07.12.2009 10:58:09 w Wkurza mnie...
katjen27 napisał(a):

Chyba tylko mnie wqrza to, co dzieje się w wątku MojeDzisiejszeWygrane... Syf totalny, że tak nieładnie powiem...

Proszę teraz zajrzeć, jeśli ktoś nie wierzy emotka


jeśli to moje wynurzenia tam cie wkurzają to przepraszam. sama juz nie mogłam się powstrzymać bo jak się czyta ten wątek to właściwie o wygranych i tak niewiele mozna się tam dowiedzieć... o ile gratulacje jestem w stanie przeżyć (choć moze lepiej z nimi na PW) to jakiś głupich dogadywanek bez powodu już nie do końca... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2920363 Napisano: 07.12.2009 07:06:38 w Konkursowiczki w ciąży
karosi napisał(a):

ja się dopisuje do wątku, dwukreskowy test dzisiaj:)


kurcze, moze ja tez się niedługo dopisze... emotka jakoś ciągle jedna i tylko jedna krecha wychodzi! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2918245 Napisano: 07.12.2009 10:32:05 w Carrefour konkursy
glinusia2 napisał(a):

odsyłał już ktoś paragon na wygraną zabawkę z J&J? oryginał czy kopie?


jak mam oryginał na którym nie mam innych promocyjnych produktów to wolę wysłac zawsze oryginał. skan sobie zostawiam na wszelki wypadek. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2918224 Napisano: 07.12.2009 10:27:29 w Inne mniejsze markety
zurcio napisał(a):

Grał ktos w konkurs PEPSI ze stokrotki ?


taaaaa, chciałam zagrać, męża po pepsi wysłałam, wrócił z dwoma butelkami. mówię 'daj paragon' a on na to 'jaki paragon? przeciez na pepsi miałaś zagrać a nie na paragon!'... emotka
emotka normalnie ręce mi opadły... jak wygram to jako dowód te butelki chyba powinnam wysłać! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2913332 Napisano: 04.12.2009 10:58:01 w Wkurza mnie...
fikumiku napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

fikumiku napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

nieodpowiedzialność niektórych matek emotka emotka emotka toć bym takiej jednej do dupska nakopała
jestem za tym aby każda ciężarna badał psychiatra czy aby nadaje się na to aby zostać matka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka




emotka emotka



kochana wyobrażasz sobie aby mieć dziecko w szpitalu i w tym czasie zamiast być z dzieckiem robić imprezę w domu - a co tam dziecko - nie to to się drugie zrobi - matko kochana ale mam ciśnienie podniesione emotka emotka emotka emotka emotka



sory za post pod postem
ale wydaje mis ie ze z taka matko na 100% coś jest nie tak emotka emotka emotka emotka emotka emotka



No niektóre te matki takie jakieś grusiowate są emotka emotka


kiedyś koleżanka urodzila dziecko u którego rozwineło sie zaraz zapalenie płuc... ona frrru zaraz do domu a dziecko w szpitalu zostało. wszystko by było ok gdyby nie to ze wracała do niego tak co trzy dni (chyba sprawdzić czy żyje emotka ) oczywiście później odebrała do domu i nawet teraz we łbie jej się wyprostowało bo naprawde po kilku latach widać że kocha to dziecko. no ale wtedy stwierdziła, że noworodkowi to wszystko jedno jest kto go przewija... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0