Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inka113

inka113

#3021289 Napisano: 15.01.2010 09:36:55 w Wkurza mnie...
Od tygodnia nie wygrałam nawet długopisu emotka emotka emotka czy wreszcie zła passa się odwróci?! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3020149 Napisano: 14.01.2010 06:01:46 w Paragony
maariuszz napisał(a):

Może ktoś nie wyrzucił jeszcze paragon z Garnier Real. Molestują mnie z tym zestawem kosmetyków... ja nie chcę a oni dzwonią.. emotka


hehehehe ja też nie chce i też dzwonia! emotka chyba mało oblegany ten konk był.
nadal mam wygrany numer j&j z carrefoura a paragonu brak, oferty na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3019194 Napisano: 14.01.2010 12:51:35 w Wkurza mnie...
jutis napisał(a):

nie chcesz- nie czytaj. nie chcesz- nie wpisuj. na moje to możecie wypisywać wygrane na ścianach we własnych domach. wolna wola. ale na forum większość użytkowników chciałaby porządku.
nie oczekuj, że cały świat podziela Twoje zdanie. nie szkoda czasu na ciągłe wałkowanie tego samego tematu emotka powysyłajcie lepiej konkursy bo jak wszyscy będą narzekać to nie będzie czym się chwalić i oba wątki umrą śmiercią naturalną emotka


niby tak, ale akurat w tym wątku to można sobie ponarzekać do woli... nikt nie łamie regulaminu! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3019188 Napisano: 14.01.2010 12:50:23 w Wkurza mnie...
karkocka napisał(a):

missy7 napisał(a):

Już się dowiedziałam czy mnie wkurza czy nie, nowy wątek w którym wpisujemy że własnie otrzymaliśmy nagrodę !!

- Wkurza mnie !! bo większośc i tak pisze o tym w moje dzisiejsze wygrane , więc dalej jest bałagan emotka


teraz nawet jest jeszcze większy bałagan emotka


każdy pisze o nagrodach gdzie chce albo dwa razy to samo... lepiej by było z wątku MDW wyeliminować pytaczy a skąd, a gdzie, a kiedy, a jak, a ile oraz 'gratulujacych' bo to mozna zrobić na PW a nie cytaty na pół strony robić. To moim zdaniem by wystarczyło, żeby był porządek! Zdublowane tematy i nawet się czytać tego wszystkiego nie chce...
Swoja droga to chyba żaden wątek nie narobił tyle zamieszania co ten wczorajszy! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3019017 Napisano: 14.01.2010 11:42:21 w Paragony
inka113 napisał(a):

Czy ma ktoś paragon z J&J z konka z Carrefoura z Łodzi? Dzwoniła pani, jest lista rezerwowa. Mogę oddac nagrodę lub kupie paragon.


dokładniej mówiąc Teaofilów jest potrzebny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3018999 Napisano: 14.01.2010 11:35:34 w Paragony
kiki napisał(a):

Dobrzy ludzie pomóżcie głosami:) zbieramy głosy na szaloną podróż poślubną!!!:D

htp://www.epokaleibniz.pl/#/Galeria/272

Wielkie dzięki


napewno jak zaśmiecisz każde forum to wszyscy ci pomogą... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3018969 Napisano: 14.01.2010 11:29:50 w Paragony
Czy ma ktoś paragon z J&J z konka z Carrefoura z Łodzi? Dzwoniła pani, jest lista rezerwowa. Mogę oddac nagrodę lub kupie paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3017905 Napisano: 13.01.2010 07:30:27 w Wkurza mnie...
pionas napisał(a):

a mnie wkurza to że od dwóch dni mam czerwony nos, niczym jak stary menel (co jest nie prawdą) emotka emotka


kup krem do cery naczynkowej i problem zniknie. to przez zmiany temperatur biedne nie wiedzą jak funkcjonować (ciepło w domu- zimno na zewnątrz). Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3017038 Napisano: 13.01.2010 02:10:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Biżuteria z Wedla dojechała (dziękuję Iwek emotka ) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3016976 Napisano: 13.01.2010 01:40:23 w Wkurza mnie...
Czy dziś już każdy załozył swój nowy wątek? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3013540 Napisano: 12.01.2010 08:32:51 w Wkurza mnie...
cobra176 napisał(a):

emotka

Kazałam mojemu kochanemu mężowi kupiś zupki Knorra (Knorra z wiadomych powodów). I kupił emotka ... tylko paragonu zapomniał emotka emotka


eee, zupka pare złotych kosztuje (chyba, że hurtowo kupował), mój tak wrócił kiedyś z 3 zestawami L'Oreala (każdy 39zł)! Pytam 'gdzie paragony?' a on wielkie oczy na mnie, jąka się i 'przecież kosmetyki kazałaś kupić, nie paragony...'!
emotka ale tak się przejął biedny, że pocieszać go sama musiałam jeszcze.... ehh te chłopy! emotka emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3010871 Napisano: 11.01.2010 09:13:14 w Carrefour konkursy
siwy28 napisał(a):

ewachem napisał(a):

tynka9863 napisał(a):

melissa napisał(a):

Czy komuś coś wiadomo nt. wyników jesiennych konkursów Garniera i Loreal w Carrefour?


przylaczam sie do pytania


i ja zapytuje emotka




jak znam agencję to sobie poczekamy....


Z L'Oreala mają do 15.01 wybrać zwycięzców Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3010784 Napisano: 11.01.2010 08:11:32 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

każdego dobra wola czy na to da czy nie. wszyscy wokół trąbią żeby dawać dawać dawać i jest dobrze a jak ktoś powie żeby nie dawać to od razu jest złyyy... wkurza mnie WOŚP
P.S> nie jestem moherem emotka



oczywiście, dobra wola każdego... nie wiem czy w twoim przypadku to bunt wieku dojrzewania (nie dam bo wszyscy dają) czy jakieś inne względy toba kierują. obyś nigdy nie potrzebowała jednak pomocy, oby kogoś tobie bliskiego nie musieli wozić po Polsce w poszukwaniu odpowiedniego sprzętu i obys nie musiała patrzeć na bezradne gesty lekarzy którzy gołymi rękami niewiele mogą zrobić... obyś nie musiała w szpitalu kiedy będziesz mieć swoje dzieci patrzeć na te serduszka na inkubatorach bo strasznie może przecież cię to zirytować! chore dziecko to największe nieszczęście jakie może spotkać człowieka, nie ma nic gorszego niż patrzeć na cierpienie małego człowieka! synek mojej przyjaciółki żyje właśnie tylko dzięki orkiestrze, moja siostra która jest ratownikiem w karetce sama przyznaje ilu rzeczy na wyposażeniu by nie mieli gdyby nie ta natrętna orkiestra. brak sprzętu to bezradność wobec smierci, pamietaj to kiedy następnym razem wkurzysz się na WOŚP.
Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3010565 Napisano: 10.01.2010 10:59:09 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

iwek napisał(a):

krzyszu napisał(a):

Kiedyś jak ja chodziłem i zbierałem kaske to stało dwóch chłopaków i jeden pytał drugiego na co zbierasz? A on odpowiada na buty a ten drugi zbierał na spodnie emotka


No ja dziś tylko chłopaków kwestujących spotkałam, nie wyglądali zachęcająco. emotka Więc miast wrzucić do puszki wysłałam smsa. emotka

A wkurza mnie armagedon za oknem. emotka


sa rozni ludzie ale to nie znaczy ze kazdy wolontariusz musi uzbierac pelna puszke
mnie wkurzalo dzisiaj babsko rodem mocherowy beret wiedzacy wszystko lepiej od innych wyzywajacy wolontariuszy o wielkie jej oburzenie ze zbieramy na terenie kosciola zreszta zaprzyjaznionego od lat tam zbieram brr emotka


Wkurzają mnie mohery. Rydzyk powie, że Owsiak jest zły, to one najchętniej by go ukamienowały. A propos kamieniowania:
http://www.youtub.../watch?v=1dyxOnuIiO8
emotka



Dzisiaj dowiedziałam się, że ksiądz na mszy w kazaniu- NAKAZAŁ, żeby nie dawać kasy na WOŚP, bo tak naprawdę to nie są pieniądze na dzieci z chorobami onkologicznymi, tylko na Woodstock.
Jak to dobrze, że nie chodzę do kościoła emotka


Ciemnogród... Jak można byc tak głupim i slepym! A na maybacha to im nie było szkoda Rydzykowi zaskórniaczków wysupłać. Ehhh za 20- 30 lat w kościele wiatr tylko hulał będzie jeśli się nie zreformują trochę! emotka
A o dewotach to już 400 lat temu Kochanowski pisał chyba:
Jeśli nie grzeszysz, jako mi powiadasz,
Czego się, miła, tak często spowiadasz?
Czasy się zmieniaja ale nie ludzie...

Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3004113 Napisano: 08.01.2010 10:34:21 w TESCO konkursy
agusiac87 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

A jak obstawiacie Noworoczne Postanowienie? Tzn, co według Was ma szanse wygrać? Coś krótkiego? Długiego? Hasło, czy może jakiś wierszyk?


ja obstawiam że tam będzie tyle zgłoszeń że nawet nie będą tego oceniac...emotka takie moje zdanie emotka


a który to konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3003785 Napisano: 08.01.2010 09:23:10 w Paragony
olciak napisał(a):

olciak napisał(a):

olciak napisał(a):

oddam wygraną Zimowa pielęgnacja -Selgros osobie która ma 2 paragony-pw




czy ktos w smsie z tego konka dostał info aby podać też adres zamieszkania? czy tylko imie, nazwisko, maila... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3003700 Napisano: 08.01.2010 09:05:01 w TESCO konkursy
ezka napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

andzia___ napisał(a):

loreal tesco za 150zl nadal do nikogo nie dotarlo?...


do mnie na pewno nie emotka


do mnie też nie emotka




dzwoniła do reg Age powiedzieli, że nagrody zostały wczoraj wysłane i dziś powinny po woli zostać doręczane emotka a więc czekamy emotka mam nadzieję, że tym razem to prawda emotka emotka


taaaa zawsze jak się dzwoni to wysłane wczoraj.
ściemniaja od dwóch miesięcy non stop! konkurs Garniera w Tesco też pewnie już rozwiązany tylko jeszcze nie poinformowali bo pewnie czasu brak...
prosimy o cierpliwość
już wysłaliśmy
jutro wysyłamy
to nie zależy tylko od nas
organizator opóźnia to cz tamto
już zamiast tam dzwonić to za pomocą tych zwrotów sama sobie mogę odpowiedzieć na swoje pytania...
Ostatnio to się chyba robi jedna z najmniej wiarygodnych i terminowych agencji! emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3003246 Napisano: 07.01.2010 11:26:03 w Paragony
cudaczek121 napisał(a):

Ma ktoś może do sprzedania paragon z Loreala z 20 listopada lub daty wcześniejszej.Swój akurat wczoraj sprzedałam Forumowiczce za 30 zł,a teraz dostałam propozycję odkupienia wygranej.PW proszę


Cudaczek! Ty przestań rozdawać te paragony emotka Ty za dobra kobito jestes i sama później musisz się nakombinować! emotka emotka emotka
Tak na marginesie to myśle, że Ty masz bardzo miękkie i dobre serduszko... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3003190 Napisano: 07.01.2010 10:48:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tedance napisał(a):

mysza662 napisał(a):

ee nic a nic, a wiecie co anjsmieszniejsze, ze bralam udzial w konkursie i bylo 120 suszarek do wygrania, jak sie okazalo tylko 80 osob dobrze rozwiązala ten quiz... niestety zrobilam cos zle... masakra


Ale co setna osoba dostawała suszarkę, a nie każda, która dobrze rozwiązała...Wyobrażasz sobie tylko 80 osób łaszących się na suszarę? emotka


na długopisy czy próbki z rossmana lud się rzuca jak szalony a co dopiero suszarki... wracając do próbek rossmanowych to sama czasem nie wiem po co po nie łaże, te ostatnie były jeszcze w miare ok ale wczesniejsze to żenada... jednak mam juz jakieś zboczenie (nie tylko ja tutaj chyba to mam- tak sie pocieszam) jak widze że coś dają to ide jak w amoku... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3002538 Napisano: 07.01.2010 06:40:46 w Paragony
emmmiliaaa napisał(a):

Cytat ciriness:
Szukam paragonu Real Garnier jeszcze...:(

PW


również szukam - jeśli ktoś ma odsprzedać proszę o PW

przyszly jakies maile z rezerwy czy to jeszcze z tego pierwszego rzutu? emotka


na pierwszy rzut to już by chyba było po terminie... Wyświetl w wątku >>
0 0