Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inka113

inka113

#3087438 Napisano: 05.02.2010 09:15:21 w Wkurza mnie...
pisze- jest napisane! wrrrrrrrrrrr! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3087418 Napisano: 05.02.2010 09:12:01 w Paragony
olus15 napisał(a):

radosna napisał(a):

radosna napisał(a):

A ja znowu dla kogoś poszukuję paragonu za zakup Clear (sprzed 22 stycznia).



Najlepiej, by to była osoba z Warszawy, która mogłaby w weekend osobiście oddać zainteresowanemu paragon.



czyli kolejny raz na 10 nagród wygrał ktoś bez paragonu ....
nic osobistego sama tam wygrałam ale...

fajnie by było jakby każdy kupował sobie paragon zawsze!!! po informacji o wygranej
I jeszcze najlepiej marnować czas i paliwo żeby ktoś mógł sobie prawie na czysto tysiaczka zwinąć
Ja rozumiem , że starsza osoba i nie dla ciebie (czy jakie są te tłumaczenia) ale my tu wszyscy gramy i przynajmniej staramy się dostosować do zasad danego konkursu
Ja też muszę inwestować i nieraz nie kupić dziecku zabawki a bez sensu trzeci Clear czy pastę do zębów i wkurzają mnie osoby notorycznie szukające paragonów

Sorry ale nie mogłam się powstrzymać czytając jeszcze o tym dojeździe





też się na początku na to wkurzałam, teraz już chyba przywykłam... tak jest i bedzie, nikt nic na to nie poradzi a na walkę z wiatrakami szkoda energii. zawsze znajdzie się ktoś kto paragonu potrzebuje i ktoś kto chce go spieniężyć! jednak przyznaję, że irytujące nadal jest dla mnie jeśli ktoś notorycznie, bez przerwy, uporczywie gra bez paragonu a widać jak na dłoni kto to robi. niestety ów starszy pan od którego temat się zaczał też tak chyba działa, choć jeśli nie mam racji- przepraszam... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3087395 Napisano: 05.02.2010 09:04:32 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

katjen27 napisał(a):

Mnie wkurza ten/to/ta 'perfum-a'.
28 lat skończyłam i nigdy nie spotkałam sie z taką odmianą, czy słowotwórstwem, czy coś... Aż trafiłam tutaj emotka
Perfumy - dla mnie to tak oczywiste, jak to, że dniem - jasno, nocą - ciemno emotka


A co powiesz na bryloczek? Też wiele osób tak pisze...



Dodajmy do listy DRUSZLAK emotka Wkurza mnie to słowo emotka



to KECZAP jeszcze dorzuce... wrrrrrrrr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3087073 Napisano: 05.02.2010 06:51:32 w TESCO konkursy
martu18 napisał(a):

wierzę,
ale u mnie to się nie sprawdza, jak nie będę liczyć na nagrodę to może wreszcie wygram cos w Tesco emotka bo jak czekam i czekam to lipa jest...


nie wiem jak to jest ale ja mam podobnie... jak zapominam o konkursie to zwykle cos w nim wygrywam! do tesco to jakoś nie mam szczęścia za to carrefour mnie lubi! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3085908 Napisano: 05.02.2010 11:06:55 w Paragony
mam wolny paragon soraya z 11.01
PW Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3078044 Napisano: 02.02.2010 01:49:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
slonko365 napisał(a):

inka113 napisał(a):

olus15 napisał(a):

slavek napisał(a):

http://www.headan...kurs-co-100-tny-SMS/

dobrze, że nie brałem udziału KOMPROMITACJA organizatorów emotka emotka emotka



ja też to olałam bo wiedziałam , że tak to się skończy
MAKABRA


swoją drogą ciekawa jestem dlaczego jakiś wyższy organ kontrolujący poczynania organizatorów konkursów się takim czymś nie zainteresuje... przecież widać gołym okiem, że przypadkowe osoby to może ze dwie wygrały! sorry ale gdyby z Wa-wy było 7 zwycięzców to można to uznać za przypadek ale z jakiegoś 'pipidówka mniejszego' to juz raczej nie jest 'szczęśliwy' zbieg okoliczności! można tak organizować konkursy i otwarcie oszukiwać ludzi?



Też tak sobie kiedyś myślałam, że takie konkursy to kompromitacja organizatorów, ale oni po prostu na tym nieźle zarabiają: tracą tylko Ci, którzy ślą po jednym smsie albo są gotowi utopić w smsy mniej pieniędzy niż ci profesjonaliści. Czytałam jakiś czas temu artykuł, w którym było napisane, że jedna z sieci komórkowych, biorąc pod uwagę ilość uczestników i koszt smsa zarobiła na akcji coś ok. 50 milionów, a koszty całej promocji razem z furą samochodów to było ok 10 mln. No to co się dziwić, że ta robią, jak na takim konkursie można na czysto 40 mln zarobić emotka
A jak się ktoś czuje oszukany, to mu zawsze mogą powiedzieć: trzeba było przeczytać regulamin emotka
co też sama robię i w takich konkursach udziału nie biorę


ja tez nie grałam w tym bo wiem ze bez sensu... chodzi o formę jedynie, głupotę i naciąganie... szkoda! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3077961 Napisano: 02.02.2010 01:25:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
olus15 napisał(a):

slavek napisał(a):

http://www.headan...kurs-co-100-tny-SMS/

dobrze, że nie brałem udziału KOMPROMITACJA organizatorów emotka emotka emotka



ja też to olałam bo wiedziałam , że tak to się skończy
MAKABRA


swoją drogą ciekawa jestem dlaczego jakiś wyższy organ kontrolujący poczynania organizatorów konkursów się takim czymś nie zainteresuje... przecież widać gołym okiem, że przypadkowe osoby to może ze dwie wygrały! sorry ale gdyby z Wa-wy było 7 zwycięzców to można to uznać za przypadek ale z jakiegoś 'pipidówka mniejszego' to juz raczej nie jest 'szczęśliwy' zbieg okoliczności! można tak organizować konkursy i otwarcie oszukiwać ludzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3077198 Napisano: 02.02.2010 09:54:27 w Wkurza mnie...
ati88 napisał(a):

też jestem za aby takie wielkie psy, nie były trzymane w bloku, ale te mniejsze czemu nie? Jeśli dziecko chce mięć bardzo psa, a z racji tego ze mieszka w bloku to ma być mu odebrane marzenie? Może tak myślę dlatego ze sama mam małego pieska.. Uważam ze lepiej mu u mnie niż, jakby nie miał właściciela, lub resztę życia w klatce w schronisku przesiedział. Bo ze schroniska go zabrałam emotka Jak jest w domu zazwyczaj leży obok mnie, na dworze szaleje ale zawsze jest na smyczy, z racji tego, że nie miałam go od początku nie dało się go nauczyć aby przy nodze chodził, po za tym jest bardzo zwariowany i czasem chce skakać po innych, ale to z radości emotka .. a inni po prostu sobie mogą tego nie życzyć.. tez nie chciałabym aby jakiś pies obcy po mnie skakał. Wiec go trzymam na smyczy, a po za tym boje się ze mógłby pobiec za jakimś psem i sie z nim pogryzł. Mój pies bardzo nie lubi innych psów, ale to mu zostało zapewne po schronisku, czasem nawet na suczki się rzuca A jak jadę na wieś i zamiast biegać po ogrodzie, to się gdzieś walnie i całymi dniami leży i śpi.. no chyba ze jakiś pies przebiegnie obok ogrodzenia to pobiega z 5 min i sie zmęczy i dalej leży emotka
a mnie bardzo wkurza to, ze po osiedlu biega pełno bezpańskich psów, takich wielkich aż strach przechodzić obok albo wyjść z psem, żeby go nie pogryzły i krzywdy mu nie zrobiły.



dla mnie człowiek w bloku może trzymać nawet 5 kaukazów jeśli ma ochotę byle sprzątał po nich! obojętnie czy malutki czy duży ale niestety trzeba zaopatrzyć się w sprzęt, ciut odpowiedzialności i wyobraźni majac takiego pupila bo nie jest to tak że skoro mały to może się bez problemu załatwiać na trawnikach... zwierze to nie tylko przyjemność ale też obowiązek! wkurza mnie najbardziej jak ktoś wychodzi z pieskiem, piesek robi co ma robić a paniusia udaje że nie widzi bo akurat w inna stronę patrzy! bo to przecież takie obrzydliwe sprzątnąć więc lepiej głupa przypalić! płakać się normalnie chce i nie wiem czy lepiej pozbywać się psów czy głupich właścicieli! szkoda, że mandaty za to są tak mało popularne i chyba jednak stanowczo za niskie! po którymś z kolei niejedna babcia czy inna tam dama może by się zastanowiła... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3076580 Napisano: 01.02.2010 11:19:43 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

jutis napisał(a):

emanuela24 napisał(a):


co do zachowań psa to owszem on zawsze będzie tylko psem - ale ludzie oswajają zwierzęta i je wychowują i trzeba być za to odpowiedzialnym - jak ktoś sam sobie rady nie daje psa zawsze można na szkołę wysłać
psy bardzo pomagają ale muszą to być odpowiednio przez odpowiednie osoby UŁOŻONE PSY np dogoterapia - tam się nikt nie boi o dziecko z psem - dlaczego?? niech już sobie każdy sam odpowie na to pytanie


znam dwa fantastyczne pieski przeszkolone do dogoterapii, ułożone, posłuszne, słodkie i wszystko naj w pozytywnym sensie, brałam udział w zajęciach z nimi przez ostatnie 2 lata, zawsze bez najmniejszych zastrzeżeń ale i tak nie potrafiłabym im na bezgranicznie zaufać. bo tak jak już napisałam, pies to pies, ma swój instynkt, nie zna naszych zamiarów a my jego doświadczeń... poza tym moim zdaniem psy tak jak i ludzie bywają różne, mają różne charaktery. i jeśli ktoś tak bardzo ufa psom niech sobie żyje z nimi jak chce ale nie ma prawa narażać innych na niebezpieczentwo realne czy tez wyimaginowane.




ze zwierzętami trzeba stosować zasade ograniczonego zaufania
bo nikomu ufać nie można
mój kolega mawiał nikomu nie ufaj nawet sobie

fakt jest taki że zwierze to tylko zwierze i co mu się dziwić jak człowiek człowieka potrafi napaść, ograbić, pobić itd

a co taki pies ma w głowie jak siedzi w mieszkaniu w bloku emotka zamknijcie człowieka w pomieszczeniu metr na metr i zobaczycie jak po roku będzie się zachowywał emotka


ehhh pieska można mieć kiedy ma się warunki lokalowe i troche oleju w głowie! najbardziej mnie wkurzają tabuny spacerowiczów podblokowych z pieskami z których żaden nie pomyśli, że wypada sprzątnąć po swoim pupilu! co tam, że jedyny trawnik w poblizu to ten wokół piaskownicy gdzie dzieciaki biegają... przecież pies też ma prawa i musi się gdzieś załatwić! najczesciej niestety to są babcie którym dzieci przeszkadzają na każdym kroku ale z psami jedzą z jednego talerza... masakra! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3075505 Napisano: 01.02.2010 04:22:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
iaziaz napisał(a):

toudikot napisał(a):

iaziaz napisał(a):

chasia napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

pinki napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

chasia napisał(a):


Były już dziś sms-y z Sheby emotka



dzisiaj losowanie - chyba tydzień maja na poinformowanie ( o ile dobrze pamiętam) emotka


dzis losowanie i dzis maja byc smsy emotka




faktycznie teraz sprawdziłam :
W dniu losowania, o którym mowa w § 16 zwycięzcom zostaną wysłane
SMSy z informacją o wygranej oraz o zasadach odbioru nagrody.

no to czekamy emotka



Pewnie dziś sms-ów już nie będzie emotka Jakie to jest wkurzające emotka


ponoc były kilka osob sie chwaliło w mdw emotka

tylko cos dziwnie malo jak na taka ilosc nagrod...


dokładnie chyba 4 osoby na 100 kilka nagrod emotka


o 15.12 dokładnie dostałam smsa... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3075293 Napisano: 01.02.2010 02:52:40 w Rossmann
marzencia2007 napisał(a):

polec napisał(a):

ashley878 napisał(a):

nie emotka jutro o 12 sa wyniki z clear i z Kamill:)



a nie 3.02 ???


o kurde to juz sie zagubiłam emotka ja myslałam ze 4.02 emotka emotka


Kamill jest 2.02 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3067570 Napisano: 29.01.2010 03:30:15 w Wkurza mnie...
inka113 napisał(a):

grancias napisał(a):

endzi1984 napisał(a):

wkurza mnie ze obleciałam u siebie pół miasta i nigdzie nie ma tych promocyjnych opakowan Kinder do konkursu zimamistrzów emotka



U mnie tak samo, w zwyklych sklepach ciezko nawet Kinder Bueno promocyjne wyczaic ;/ Niestety pozostaje zakup w sieciowkach.

A wkurza mnie, ze nie moge nigdzie znalezc (nawet w sieciowkach) Tic Taców Cherry Passion.


Właśnie! Czy ktoś je widział w Łodzi?! Normalnie mam wrażenie, że konk zrobili a na rynek jeszcze nie wpuscili... emotka


odwołuję, już mnie to nie wkurza!!! znalazłam!!!! emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3067003 Napisano: 29.01.2010 12:39:54 w TESCO konkursy
tedance napisał(a):

toka napisał(a):

tedance napisał(a):

toka napisał(a):

co z pomarańczami? emotka


Wyrzucone w śnieg za bramą Tesco emotka emotka emotka


emotka


Przecież w konku o paragon chodziło, a co kto zrobi z pomarańczami, to nie ich broszka emotka emotka emotka


one tylko do tego sie nadawały żeby je w śnieg wrzucic bo do jedzenia napewno nie! chyba ze ktoś trociny lubi... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3066739 Napisano: 29.01.2010 10:57:01 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

inka113 napisał(a):

grancias napisał(a):

endzi1984 napisał(a):

wkurza mnie ze obleciałam u siebie pół miasta i nigdzie nie ma tych promocyjnych opakowan Kinder do konkursu zimamistrzów emotka



U mnie tak samo, w zwyklych sklepach ciezko nawet Kinder Bueno promocyjne wyczaic ;/ Niestety pozostaje zakup w sieciowkach.

A wkurza mnie, ze nie moge nigdzie znalezc (nawet w sieciowkach) Tic Taców Cherry Passion.


Właśnie! Czy ktoś je widział w Łodzi?! Normalnie mam wrażenie, że konk zrobili a na rynek jeszcze nie wpuscili... emotka


o o o w Łodzi jest ich malo tylko 159 szt...

wkurza mnie że od rana nie widze pługów a czas wyprowadzić trabanta z garażu emotka


oooo Mery! dawno Cię nie było... z więzienia karniakowego wróciłaś!? dobrze, dobrze bo smutno było bez Ciebie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3066721 Napisano: 29.01.2010 10:46:03 w Wkurza mnie...
grancias napisał(a):

endzi1984 napisał(a):

wkurza mnie ze obleciałam u siebie pół miasta i nigdzie nie ma tych promocyjnych opakowan Kinder do konkursu zimamistrzów emotka



U mnie tak samo, w zwyklych sklepach ciezko nawet Kinder Bueno promocyjne wyczaic ;/ Niestety pozostaje zakup w sieciowkach.

A wkurza mnie, ze nie moge nigdzie znalezc (nawet w sieciowkach) Tic Taców Cherry Passion.


Właśnie! Czy ktoś je widział w Łodzi?! Normalnie mam wrażenie, że konk zrobili a na rynek jeszcze nie wpuscili... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3064991 Napisano: 28.01.2010 09:33:03 w Wkurza mnie...
toudikot napisał(a):

inka113 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

i ze złości zjadłam paczkę żelków i teraz przytyje przez tego kuriera wkurza mnie


wkurza mnie, że kaki napisała o żelkach, narobiła mi ochoty, co gorsze była paczka w domu i tez ją zjadłam! emotka emotka emotka


a mialas byc na diecie... emotka a w temacie wkurza mnie juz moja dieta emotka


nie wywlekaj mi prywatnych brudów na forum! emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3064685 Napisano: 28.01.2010 09:02:01 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

i ze złości zjadłam paczkę żelków i teraz przytyje przez tego kuriera wkurza mnie


wkurza mnie, że kaki napisała o żelkach, narobiła mi ochoty, co gorsze była paczka w domu i tez ją zjadłam! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3062745 Napisano: 28.01.2010 01:50:52 w Wkurza mnie...
olus15 napisał(a):

kurcze Inka spa wczoraj wygrałaś i narzekasz
Jeszcze Mauritius przed tobą
masz na co czekać emotka


olus! ja uzależniona jestem... to co wczoraj czy tydzień temu to już tak mniej mnie pociąga! fakt, na brak spa a nawet wycieczek nie narzekam ale ja grać chcę ciągle! bo nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonic go... emotka emotka emotka adrenaliny mi brakuje chyba! Jezu... źle ze mną! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3062611 Napisano: 28.01.2010 01:21:32 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że jest tak mało fajnych konkursów! Jak tu wygrać jak nie ma gdzie grać... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3059747 Napisano: 27.01.2010 07:20:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ewikewik napisał(a):

mandat do zapłaty emotka


to jeśli takie się kwalifikują to ja też mam! wezwanie do zapłaty za przekroczony czas parkowania (4min!!!) znalezione za wycieraczką, pięknie zapakowane w torebeczkę co by nie zawilgotniało... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0