Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inka113

inka113

#3111481 Napisano: 15.02.2010 03:37:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
aniajukej napisał(a):

Wyniki z łazienek się właśnie zmieniły.
Dianek została,karolkas przenieśli piętro niżej emotka


matko! masakra... karolkas! jak mozna tak dać komuś a za chwile odebrac! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3111475 Napisano: 15.02.2010 03:35:56 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

Pamiętacie konkurs z zestawami herbacianymi w Selgros? wieki temu wysłałam fax paragonu-jak chcieli, dziś sms że zestaw czeka a oni czekają na paragon!Szlag by to trafił! Paragon wywaliłam , szukam teraz tej kartki do faxu, ale sobie chyba daruję. Taka to moja wygrana.


czy ktoś dostał info kiedy te zestawy bedzie mozna odbierac? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3111453 Napisano: 15.02.2010 03:28:35 w Carrefour konkursy
yaro2004 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

to ten na Przybyszewskiego prosze mi zostawic
a w reszcie mozecie sie bawic emotka emotka emotka



za późno emotka


nooo! na Przybyszewskiego to myslałam ze tylko wiatr hula a tam widze wszyscy buszowalismy! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3110030 Napisano: 15.02.2010 08:31:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy ktos dostał już info z e-lazienki? Do dziś chyba maja czas na rozwiązanie konka. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3109990 Napisano: 15.02.2010 08:14:36 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

benon69 napisał(a):

inka113 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

anemie82 napisał(a):

benon69 napisał(a):

murion napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

a jak konkurencja w Łodzi? spi??;p oby emotka



W łodzi masz duuużą konkurencje emotka


Musiałeś od razu zdradzić niespodziankę? emotka emotka


emotka emotka emotka emotka emotka emotka


i ja jeszcze emotka


ale w Łodzi carrefourow tez sporo...jakos sie podzielimy ;DD


no nie wiem czy trzy to aż tak dużo! emotka



chyba 4 emotka


Retkinia też bierze udział??? emotka


kurcze faktycznie jest w regulaminie... dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3109986 Napisano: 15.02.2010 08:11:48 w Carrefour konkursy
benon69 napisał(a):

inka113 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

anemie82 napisał(a):

benon69 napisał(a):

murion napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

a jak konkurencja w Łodzi? spi??;p oby emotka



W łodzi masz duuużą konkurencje emotka


Musiałeś od razu zdradzić niespodziankę? emotka emotka


emotka emotka emotka emotka emotka emotka


i ja jeszcze emotka


ale w Łodzi carrefourow tez sporo...jakos sie podzielimy ;DD


no nie wiem czy trzy to aż tak dużo! emotka



chyba 4 emotka


Retkinia też bierze udział??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3109965 Napisano: 15.02.2010 08:04:59 w Carrefour konkursy
alaalex40 napisał(a):

anemie82 napisał(a):

benon69 napisał(a):

murion napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

a jak konkurencja w Łodzi? spi??;p oby emotka



W łodzi masz duuużą konkurencje emotka


Musiałeś od razu zdradzić niespodziankę? emotka emotka


emotka emotka emotka emotka emotka emotka


i ja jeszcze emotka


ale w Łodzi carrefourow tez sporo...jakos sie podzielimy ;DD


no nie wiem czy trzy to aż tak dużo! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3105377 Napisano: 12.02.2010 07:42:29 w Zostań testerem.
u mnie klocki i niedziałająca kawa... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3095783 Napisano: 09.02.2010 07:34:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
jokan napisał(a):

aloevera napisał(a):

Czy kktoś z Was wygrał cokolwiek na ibeauty.pl? brałam tam udział naście razy w różnych konkach foto. Jest napisane, że jakość nie ma znaczenia.... wysyłam fotki... wygrywają same profesjonalne.... następnym razem wysyłam zgłoszenie.... wygrywają zdjęcia z kiepskiej jakości telefonu... a ogólnie po przejrzeniu każdej galerii konkursowej stwierdzam fakt, że najładniejsze zdjęcia nigdy nie wygrywają.... emotka




ja bralam udzial 3 razy jak dotad i nic nie wygralam emotka

przeszlo mi jakos z ich konkursami emotka



ja 3 razy trafiłam tam jakąś nagrodę! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3094113 Napisano: 09.02.2010 09:59:23 w Wkurza mnie...
olus15 napisał(a):

inka113 napisał(a):

Wkurza mnie, że dziś prawie nie pojawia się wątek MDW!!! Co z tymi konkami? Gdzie nagrody? emotka



też odczuwam przestój:(
i jeszcze wczorajsza porażka w Lidlu i Winiarach
ech!


czyżby kryzys nawet konkursy dopadł? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3094018 Napisano: 09.02.2010 09:32:51 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że dziś prawie nie pojawia się wątek MDW!!! Co z tymi konkami? Gdzie nagrody? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3088431 Napisano: 06.02.2010 01:34:15 w Wkurza mnie...
anetka2a napisał(a):

A mnie wkurza, hm nie wiem jak to określić pazerność? Byłam dziś na zakupach, z zamiarem kupienia Nutelli aby zdobyć punkty do jednego z konków, i jakie było moje zdziwienie jak na niektórych słoikach zobaczyłam zdrapane (nieudolnie) punkty emotka Maskara po prostu!


żeby ten punkt w domu z nutelli oderwać musiałam się z 15 minut męczyć! trzymałam słoik w wodzie, podważałam... a i tak wyszło nieudolnie! w sklepie to można tylko chyba zniszczyć etykiete! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3087714 Napisano: 05.02.2010 11:05:22 w TESCO konkursy
nie moge otworzyc regulaminu Palmolive. czy moze mi ktoś powiedzieć do kiedy mają powiadamiać zwycięzców? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3087649 Napisano: 05.02.2010 10:26:00 w Wkurza mnie...
katjen27 napisał(a):

No ale wkurza mnie, jak się na makaron mówi 'kluski'... Przecież na żadnym opakowaniu makaronu w sklepie nie pisze 'kluski', tylko 'MAKARON' taki, a taki... emotka


kluski carbonara, kluski z sosem bolońskim... też to słyszalam! śmiesznie brzmi! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3087628 Napisano: 05.02.2010 10:17:35 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

inka113 napisał(a):


tego też nigdy nie słyszałam... co to i w jakim celu? emotka



dzień przed ślubem ( jak ślub tradycyjnie w sobotę to jest to w piątek)
przychodzą wszyscy znajomi i tłuką pod domem butelki ( pod pojęciem butelek jest wszystko co ze szkła) na szczęście - przychodzą wszyscy którzy Ci szczęścia życzą
uroczystość jeśli jest kulturalna trwa do północy ( następnego dnia młodzi mają ciężki dzień)
a i polewa się wszystkim którzy przychodzą tłuc butle - dzieciakom daje się lizaki itd


kurcze nigdy o tym nie słyszałam... fajne! w sumie nawet z sensem, człowiek ze stresu i tak nie moze spać to chociaż coś się dzieje... emotka
a tak swoją drogą to bogate zwyczaje w Polsce mamy, szkoda, że wiele juz powoli się zaciera... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3087604 Napisano: 05.02.2010 10:07:27 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

katjen27 napisał(a):

A ja wolę iśc na pole, niż na dwór - no bo ten dwór to królewski, czy jaki ?
A pole - to ogródek, park, łąka, ulica, wszystko na zewnątrz, etc.

Pyry ? wiem, że to ziemniaki, ale mieszkam między Katowicami, a Krakowem... W sumie ziemniaki u nas rządzą, bo nie kartofle, czy pyry emotka

Kiedy studiowałam w Kielcach tam nagminnie mówiono 'kluski' - na początku myślałam sobie: 'O co im chodzi ? O kluski na parze ? Że niby ktoś w akademiku będzie robił ? No bez jaj...'
Dopiero później dowiedziałam się, że makaron - nitki, kokardki, świderki, rurki, etc., to 'kluski'... emotka

I bądź tu mądry emotka




no właśnie u Ciebie pole - to wszystko u nas pole to ma rolnik tak jest ogólnie przyjęte - na polu mogą rosnąć ziemniaki, zboże, krowy pasą się na polu itd dla nas pole to na wsiach mają

u nas na dwór to wszystko to co na zewnątrz domu - podwórko, park, łąka itd
dlatego tak się zdziwiłam że koleżanka na pole wychodzi

a i jeszcze jedno u nas na pierwszą komunię mówi się przyjęciny - a koleżanka zdziwiona na co Ty idziesz ?? kto gdzie zostaje przyjęty??dla mnie komunia to komunia co tydzień w niedzielę można przyjąć

a i zwyczaje opowiadam jej o moim tłuczeniu butelek a koleżanka wielkie oczy - jakie tłuczenie butelek po co na co się butelki tłucze ?? u nas każdy przed ślubem ma tłuczenie butelek i nie znam nikogo z naszych stron kto by nie miał tłuczenia butelek przed ślubem



tego też nigdy nie słyszałam... co to i w jakim celu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3087598 Napisano: 05.02.2010 10:04:05 w Wkurza mnie...
hittmanka napisał(a):

a ja zawsze mam coś do powiedzenia jak koledzy w pracy mówią, że jedli rosół z kluskami ( też są z kieleckiego ) Zanim zaskoczyłam, że to makaron to długo wyobrażałam sobie ślaskie kluski zalane rosołem emotka


takie na parze albo śląskie? emotka matko... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3087590 Napisano: 05.02.2010 10:01:27 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

Moja mama mówi płynną gwarą śląską (bo z Katosów pochodzi), mój tata to Scyzoryk (Kielce rządzą). Mix na maksa, ale u nas w domu się w ogóle nie mówiło gwarą. NIGDY. Akcent wiadomo, to całe życie już się ma i jak moja mama do mnie przyjeżdża, to potrzebuje teraz kilka dni, żeby przywyknąć. Po tacie to często słyszę z Kielc brak końcówek: kąpę, kłamę itd.
Widać, ze można i w życiu nie będę uznawać ludzi mówiących gwarą za dwujęzycznych to już gruba przesada!!!



mam ciotke, która pochodzi ze wschodu (okolice lubelskiego) a teraz mieszka z mężem w centrum. mówi więc raczej normalnie ale kiedy jezdzi do swoich stron to już w samochodzie zaczyna tak zaciagać, że nikt nie może jej zrozumieć, nawet własne dzieci... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3087527 Napisano: 05.02.2010 09:38:34 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

monia24 napisał(a):

tedance napisał(a):

taleksander napisał(a):

a mnie wnerwia huźdać, huźdawka i peruga (słownictwo mojej teściowej)


Przeczytałam pierogi emotka



bo Ty Tedzia za dużo drinkow wypiłaś emotka


Nie piłam drinków, tylko czystą emotka
polec napisał(a):

No i...
umie, rozumie, i umiom i rozumiom
łosz matko... JA UMIEM, ROZUMIEM i ONI UMIEJ¡ I ROZUMIEJ¡


Moja nauczycielka na tablicy pisała umię, rozumię, na szczęście nie udzieliło mi się od niej...
I jeszcze mnie wkurza mylenie końcówek -ą z -om w zależności od przypadku...idę z koleżanką ALE dziękuję koleżankom


ehhh pamiętam jak moja polonistka w 6 klasie wysłała dwie koleżanki podczas lekcji żeby na tabliczce z nazwą ulicy sprawdziły jak napisać PIŁSUDSKI. musiały biec kawał drogi po mieści bo ona nie wiedziała! dobrze, że co do JÓZEFA nie miała wątpliwości... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3087503 Napisano: 05.02.2010 09:33:30 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

a mnie w słownictwie najbardziej wkurza różnorodność regionalna - rozmawiam z koleżanką a ona mówi wiesz zaraz idę na pole a ja emotka to co kurcze pole sobie kupili, uprawia coś ??
a u nich tak się właśnie mówi i to naturalne ( u nas na pole to pole no wiecie uprawia się żyto itd. u nas wychodzi się na dwór)
strugaczka też mnie zadziwiła u nas strugaczka to do obierania ziemniaków u nich do ostrzenia kredek
i jeszcze jedno - jesteśmy z siostrą w Zakopanym i siostra kurtkę ogląda i pyta mnie i co fajna?? na to ja odpowiadam - jo i tu nagle góral się cieszy jak małpa blaszką aż podskakuje - KOCIEWIE - i opowiada że jego brat się ożenił z dziewczyną z naszego regionu i ona tez używa słówka JO emotka



tylko w Łodzi jest chyba migawka i krańcówka... wszyscy znajomi wielkie oczy robią jak to słyszą. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0