Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inka113

inka113

#3311014 Napisano: 21.04.2010 09:27:15 w TESCO konkursy
henryczka62 napisał(a):

nie wiecie kiedy zmienili regulamin z konka z Gillete Venus? Bo wydaje mi się że jak na początku patrzyłam to trzeba było co innego napisać a do wygrania było tylko 30 prostownic emotka


chyba od poczatku była rozbierznosc... na stronie głównej konka było 56 prostownic a w regulaminie 30. ktos juz się zastanawiał 'w którą' stronę pójdą zmiany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3303757 Napisano: 18.04.2010 05:52:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
kadjas123 napisał(a):

infatne napisał(a):

nie orientuje sie ktoś czy już wszystkie loreale obdzwonione ? mam paragon z lutego i nie wiem czy zaczynali od początku czy od końca ? emotka


z L'oreala były smsy-z obu miesięcy
telefonicznie informowali tylko zwycięzców głownych nagród


czy ktoś widział jaki oni mają termin wysyłania nagród w konkursie Loreala?! Matko- 1.sierpnia! a biorąc pod uwagę ich tradycyjne opóźnienia to pewnie kosmetyki przed końcem roku dotrą... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3301848 Napisano: 16.04.2010 08:50:42 w Paragony
mam jeden wolny paragon L'Oreala. początek promocji. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3291842 Napisano: 13.04.2010 08:30:56 w Carrefour konkursy
kasienka619 napisał(a):

czy ktoś jeszcze nie dostał bonów z Domowy Budżet II? Kosze produktów doszły na 2 raty. Niestety bonów brak. Czy ktoś wie może, kto to organizował?

Pozdrawiam



swiift Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3290901 Napisano: 12.04.2010 07:07:53 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

inka113 napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

Znalazłam źródło tego Paskurdztwa, była to świezutka dziś otwarta Vegeta!!, z wierzchu nic ale troszke potezasłam i zaczeło wychodzić paskudztwo ze wszystkich zakamarków, normalnie wpadłam w szał, nawet coś wyfruneło. Zaraz naskrobie do nich maila, jaki syf ludziom pociskają, musze całe szafki zdezyfekować bo mam świra na tym punkcie, i dziś raczej już nie zasne , bo pewnie zdążyło się rozprzestrzenić. Normalnie chyba 2 albo 3 rodzaje małych paskudztw. W zyciu juz nie zjem zadnych zupek chinskich ani goracych kubków. Eeeeeehhh jstem przewściekła.


spakuj to i wyslij im paczke emotka



Dokładnie!!!.

Ja też kiedyś oprócz krupnika, kupiłam takie batoniki zbożowe z pełnego ziarna. Ja swojego zjadłam w całości emotka i chciałam męża poczęstować i pokarmić, bo jechał samochodem, to mu odpakowałam i podałam. on ugryzł, a ja kazałam mu pluć, bo zaczęły mi łazić po ręce i wyłazić z tego batona.
Okropieństwo!!!! emotka emotka


matko!! tego jeszcze nie było! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3290872 Napisano: 12.04.2010 06:47:53 w Wkurza mnie...
kochaniutka napisał(a):

Znalazłam źródło tego Paskurdztwa, była to świezutka dziś otwarta Vegeta!!, z wierzchu nic ale troszke potezasłam i zaczeło wychodzić paskudztwo ze wszystkich zakamarków, normalnie wpadłam w szał, nawet coś wyfruneło. Zaraz naskrobie do nich maila, jaki syf ludziom pociskają, musze całe szafki zdezyfekować bo mam świra na tym punkcie, i dziś raczej już nie zasne , bo pewnie zdążyło się rozprzestrzenić. Normalnie chyba 2 albo 3 rodzaje małych paskudztw. W zyciu juz nie zjem zadnych zupek chinskich ani goracych kubków. Eeeeeehhh jstem przewściekła.


spakuj to i wyslij im paczke emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3290766 Napisano: 12.04.2010 06:09:05 w Wkurza mnie...
kochaniutka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

sophie napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

Ale jstem wściekła, od rana gotuję rosół, teraz już jest gotowy rozlewam do talerzy dumna bo naprawdę mi się udał, patrze a w srodku plywają małe glizdy podobne do przyprawy emotka emotka ale w różnych stadiach rozwoju od malutkich z oczkami po takie dżdżowniczki. Po prostu jestem wściekła bo cały rosół do kibla i cholera wie skąd się to wzięło, mięso ok, warzywa ok, przyprawy dodałam (Warzywko, kucharek) i kostkę rosołową winiary. Ale opakowania sprawdzam i z wierzchu nic nie widać. No ale to najwikesze prawdopodobienstwo ze z przyprawy, SZlaaaaag!!! emotka emotka emotka




ja kiedys sam wywar gotowałam na razie bez warzyw i z porcji rosołowej miesne robaczki mi wypłyneły. Z kaszy w krupniku równiez mi sie kiedys zdarzyło ...:/ obrzydzenia miałam jakis czas.




O rany Julek ,nie gadajcie że takie numery są ,ja jeszcze w życiu nie widziałam takiego czegoś,a może się nigdy dobrze nie przyglądałam emotka emotka

A wczoraj rosół jadłam ,był smaczny z mięskiem .
emotka


ja dziś jadłam rosół z makaronem i był ok.Dziewczyny,mam nadzieję,że gości nie miałyście na obiedzie jak takie zupy Wam wyszły z robaczkami emotka


Ja normalnie jestem załamana, aż mi cał głód przeszedł, fuuuuj normalnie. Mowię mężowi , że to mogło być z mięsa, to się obraził bo mięso dostaliśmy od jego mamy. emotka że niby specjalnie atakuję teściową emotka


mój brat kupił kiedys mieso na grilla (karkóweczka) rozkroił a tam w środku niespodzianka! wielki apetyczny ropień! ponieważ jest lekarzem 'dbał o znalezisko' cały weekend a wponiedziałek rano zawiózł do sanepidu. po badaniach stwierdzono, że gdyby pies nawet to zjadł to mógłby spokojnie zdechnąć... nooo troche grubszy plaster by ukroił i ropieniek pozostałby niezauważony! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3289696 Napisano: 12.04.2010 10:47:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
co z konkiem Monini? dostał ktoś maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3289526 Napisano: 12.04.2010 09:46:42 w Inne mniejsze markety
ango napisał(a):

monia24 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

taaga20 napisał(a):

ja dostałam potwierdzenie przeczytania emotka



ja dostałam prosbe uzupełnienia danych bo pesel zapomniałam wpisac emotka



moja siostra wysylala w dzien info o wygranej, potwierdzenie miala we wtorek i prosbe o nr dowodów, bo nie podała, ja wysylalam maile w czwartek - nie mam potwierdzenia


Ale tam nie trzeba bylo podawac numerow dowodow chyba emotka


trzeba. u mni cisza, potwierdzenia brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3283505 Napisano: 09.04.2010 11:49:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
anava napisał(a):

Co z wynikami MoNINI?


no własnie chciałam o to spytac... chyba dziś powinny być maile? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3280101 Napisano: 08.04.2010 01:08:26 w TESCO konkursy
inka113 napisał(a):

czy moze ktos podać linka do tego konka Venus?


przepraszam, slepa chyba jestem. juz mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3280095 Napisano: 08.04.2010 01:07:32 w TESCO konkursy
czy moze ktos podać linka do tego konka Venus? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3279204 Napisano: 08.04.2010 09:53:24 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

toka napisał(a):

inka113 napisał(a):

Dzwoniłam do Swiifta w sprawie brakującego kosza z Misji! I co sie dowiaduje?! emotka Nie przeszłam pozytywnie weryfikacji! Mój numer został odrzucony i pani nie potrafi powiedzieć dlaczego! Kosza wiec nie dostane bo czas składania reklamacji juz się skonczył!!! emotka emotka emotka


a dostałas tego smsa o poprawnej weryfikacji?


kurcze właśnie nie pamietam! miałam wygrane na trzech telefonach, dwa kosze doszły a jednego brak wiec postanowiłam zadzwonic... no! i się dowiedziałam! emotka


jeśli ktoś nie dostał jeszcze tego kosza to proponuję zadzwonić i spytać bo pani powiedziała, że sporo zgłoszeń nie przeszło popranie tej ich weryfikacji... emotka może więc być tak, że te osoby które miały dostać nagrodę już dostały a pozostali nie maja na co czekać (nie mówię oczywiście o bonach)! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3279157 Napisano: 08.04.2010 09:44:47 w Carrefour konkursy
toka napisał(a):

inka113 napisał(a):

Dzwoniłam do Swiifta w sprawie brakującego kosza z Misji! I co sie dowiaduje?! emotka Nie przeszłam pozytywnie weryfikacji! Mój numer został odrzucony i pani nie potrafi powiedzieć dlaczego! Kosza wiec nie dostane bo czas składania reklamacji juz się skonczył!!! emotka emotka emotka


a dostałas tego smsa o poprawnej weryfikacji?


kurcze właśnie nie pamietam! miałam wygrane na trzech telefonach, dwa kosze doszły a jednego brak wiec postanowiłam zadzwonic... no! i się dowiedziałam! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3279126 Napisano: 08.04.2010 09:40:08 w Carrefour konkursy
Dzwoniłam do Swiifta w sprawie brakującego kosza z Misji! I co sie dowiaduje?! emotka Nie przeszłam pozytywnie weryfikacji! Mój numer został odrzucony i pani nie potrafi powiedzieć dlaczego! Kosza wiec nie dostane bo czas składania reklamacji juz się skonczył!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3279060 Napisano: 08.04.2010 09:30:29 w Carrefour konkursy
właśnie dostalam zwrotke z Pantene tyle, że dwa razy! a smsa wysłałam jednego... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3276247 Napisano: 07.04.2010 02:51:49 w Carrefour konkursy
czy ktoś kto wygrał książkę lub perfumy ze schwarzkopfa może mi powiedzieć gdzie odesłać dane z paragonem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3274625 Napisano: 07.04.2010 09:28:38 w Paragony
olciak napisał(a):

szukam paragonu Schwarzkopf- Carrefour sprzed godziny 11, 06.04.2010 - pw


ja też szukam takiego paragonu albo odstąpię wygraną książkę Trinity&Susannah osobie z własnym paragonem. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3274529 Napisano: 07.04.2010 09:02:12 w Carrefour konkursy
czy komuś jeszcze brakuje pseudokoszy z Misji? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#3271400 Napisano: 06.04.2010 09:38:00 w Carrefour konkursy
jolcia12 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

pumex napisał(a):

W Carrefourze też jest:

a) Przy zakupie produktów promocyjnych w sieci Real „LOOKS.R odpowiedź na pytanie konkursowe”
b) Przy zakupie produktów promocyjnych w sieci Carrefour „LOOKS.C odpowiedź na pytanie konkursowe”
c) Przy zakupie produktów promocyjnych w sieci Tesco „LOOKS.T odpowiedź na pytanie konkursowe”
d) Przy zakupie produktów promocyjnych w innym niż ww. sklepie „LOOKS.odpowiedź na pytanie konkursowe”



a gdzie jest ta glowna strona konkursowa?;D


http://www.looks2010.com.pl/ emotka


piękne dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0