Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barbara1910

barbara1910

#2747741 Napisano: 14.10.2009 12:17:11 w Nocna Zmiana Warty
79magda napisał(a):

Nie chce jeść - niech nie je - ja wyznaję taką zasadę. Zje jutro. Dorosłemu też raz apetyt dopisuje ( patrz pani M., co to znów coś wcina, bo głosu nie zabiera... ), a dzieciak to przecież taki mały dorosły...

kochana jest, żeby tylko tyle nie mówiła... emotka Jeszcze oczu nie otworzy, już nadaje. I tak caaaały dzień. Ciekawe, po kim to ma emotka


u mnie jest to samo ,ze ja czesto mowie czy mozesz sie przymnknac na 5 minut emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2747737 Napisano: 14.10.2009 12:12:39 w Nocna Zmiana Warty
wow ale lamana chinszczyzna napisalam emotka emotka ej baby no co z wami do jasnej popielatej a ty smsowicz nie siedz w krzaczorach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2747736 Napisano: 14.10.2009 12:09:05 w Nocna Zmiana Warty
a twoja Madziu jak nie chce jesc przyjdzie taki czas ze zacznie ,mialam tak ze starsza wygladala jak szczypiorek a pozniej jak weszla w okres dojrzewania o moj boze jaka baba byla a teraz dzieki bogu ze powrocila jej figura ...zreszta ja nigdy nie bylam gruba ,ojciec tez nie,wiec nie ma po kom byc taka tezsza a jesli chodzi o mnietez bylam szczypiorkiem ,niejadkiem matka wiecznie z pasem stala,byla anemia,omdlenia itd ...napewno sie to wszystko zmieni pozniej cierpliowsci ...a swoja droga pamietam jak lekarka mowila zdrowa ,waga dobra ,wyniki tez ,chowa sie dobrze wiec czego tu wymagac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2747734 Napisano: 14.10.2009 12:04:49 w Nocna Zmiana Warty
79magda napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

79magda napisał(a):

dzwonka - sronka - dziewczyny, trzeba po prostu się troszkę odstresować, a nie zajadać smuteczki. Poza tym karpie śmierdzą mułem emotka

a ja lubie karpie ,one zawsze przypominaja mi wigilie
stresa mam i juz spac wczoraj nie moglam ,dziecko mnie wqurza i wszystko do bani...



chcesz się zamienić na córeczki - ja pójdę z Twoja na balety, a Ty moją poduczysz troszkę dobrych manier, bo to istna torpeda...


boshe ja dopiero mam zlote dziecko od urodzenia emotka nawet nie wiesz ile ja przeszlam z nia, ile karet pogotowia sie przewinelo,auto ja najechalo,psy pogryzly,setki upadkow ,glowy, .skroni,warg rozwalonych,polamanych palcy ,obojczykow,pelno zszysc i juz nie potarfie tego wszystkiego wyliczyc ajak juz wchodzilam do szpitala to pytanie co sie znowu stalo a juz nie mowie jak byla mala ile nocy nieprzespanych emotka nie chcialabys jej a predkie a szybko mowi a przecie w biegu nie robiona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2747723 Napisano: 13.10.2009 11:50:50 w Nocna Zmiana Warty
79magda napisał(a):

dzwonka - sronka - dziewczyny, trzeba po prostu się troszkę odstresować, a nie zajadać smuteczki. Poza tym karpie śmierdzą mułem emotka

a ja lubie karpie ,one zawsze przypominaja mi wigilie
stresa mam i juz spac wczoraj nie moglam ,dziecko mnie wqurza i wszystko do bani...
Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2747719 Napisano: 13.10.2009 11:41:31 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

nie jest dobrze ile jeszcze moge myslec dobrze emotka


Bądź optymistką... Gdybym ja nią nie była, raczej nie widzielibyście mnie już na tym forum... emotka


jestem ale co z tego ,guzik i nic emotka emotka emotka dola zlapalam


ja mam doła od kwietnia... Zresztą wiesz... Zero pracy, zero kasy, zero przyjemności... Powoli wychodzę, Ty też wyjdziesz z tego !!! Czy masz jakieś życzenia, które moglibyśmy spełnić na forum, a Tobie poprawiłoby to humor ???


podeslij karpia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2747717 Napisano: 13.10.2009 11:36:36 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

nie jest dobrze ile jeszcze moge myslec dobrze emotka


Bądź optymistką... Gdybym ja nią nie była, raczej nie widzielibyście mnie już na tym forum... emotka


jestem ale co z tego ,guzik i nic emotka emotka emotka dola zlapalam Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2747715 Napisano: 13.10.2009 11:31:45 w Nocna Zmiana Warty
nie jest dobrze ile jeszcze moge myslec dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2747713 Napisano: 13.10.2009 11:26:15 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

emotka emotka emotka emotka emotka do d..py to wszystko emotka emotka emotka emotka


Co Ci nie pasi ??? Nie ma Cię na gg ani nie było na forummm. Cósik się stało ??/ emotka


wszystko pod gorke i wqurza mnie to juz emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2747709 Napisano: 13.10.2009 11:21:56 w PODZIĘKOWANIA
beataa81 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

Dziękuję mojemu najdroższemu mężowi (wiem,że czytasz forum po cichaczu jak wychodzę robić obiad) za to,że jest taki sam jak wtedy kiedy sie poznaliśmy-kochający,opiekuńczy i wrażliwy...i za to ,że jest wspaniałym ojcem dla naszego synka (wiem,że gotowałeś mu zupę pieczarkową o 23.00 jak miał gorsze dni i nie chciał nic jeść emotka ),a także za to,że się nie poddaje i potrafi wybrnąć z każdego kłopotu emotka kocham Cię emotka

wow a nie lepiej napisac liscik i podrzucic pod kolderke
emotka


hehe..pod kołderką to on co innego woli emotka ...ach tak mi się zebrało...na sentymenty emotka


emotka emotka emotka ale jak wrzucisz liscik to...
super powialo romantyzmem...ech wzruszylam sie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2747704 Napisano: 13.10.2009 11:17:49 w Nocna Zmiana Warty
emotka emotka emotka emotka emotka do d..py to wszystko emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2747700 Napisano: 13.10.2009 11:16:08 w PODZIĘKOWANIA
beataa81 napisał(a):

Dziękuję mojemu najdroższemu mężowi (wiem,że czytasz forum po cichaczu jak wychodzę robić obiad) za to,że jest taki sam jak wtedy kiedy sie poznaliśmy-kochający,opiekuńczy i wrażliwy...i za to ,że jest wspaniałym ojcem dla naszego synka (wiem,że gotowałeś mu zupę pieczarkową o 23.00 jak miał gorsze dni i nie chciał nic jeść emotka ),a także za to,że się nie poddaje i potrafi wybrnąć z każdego kłopotu emotka kocham Cię emotka

wow a nie lepiej napisac liscik i podrzucic pod kolderke
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2747699 Napisano: 13.10.2009 11:13:57 w PODZIĘKOWANIA
79magda napisał(a):

Basia1910

bo jak zobaczy, że Mariola jest, a Jej nie, to mnie rozniesie na strzępy... Basia - jak już przyjedziesz, to Ci podziękuję osobiście emotka


Magdaleno jak ja cie lubie emotka emotka emotka emotka emotka emotka tylko jestem troszku wkurzona bo tak jakos pod goreczke emotka ale bardzo co dziekuje za wszystko i Mariolce rowniez ...kochane kobitki emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2745207 Napisano: 13.10.2009 12:53:21 w Nocna Zmiana Warty
smsowicz napisał(a):

Idę spać, drogie Panie emotka emotka


emotka emotka emotka
Madzie jutro udusze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2745198 Napisano: 13.10.2009 12:35:48 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

Myślcie nad erekcją, a ja idę chwilowo do karpika... Przy okazji cósik przekąszę... emotka


emotka emotka emotka peknie ci beben emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2745191 Napisano: 13.10.2009 12:27:44 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

smsowicz napisał(a):

mariolakal napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

smsowicz napisał(a):

mariolakal napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

a teraz pytanie do was ,moze odgadniecie...dlaczego nasza Madzia loguje sie i wylogowywuje ze konkow?
moja odpowiedz jest taka Madzia lata do lazienki po naszych rozmowach i tam robi ten tegos emotka emotka emotka a wy jak myslicie emotka emotka


Ja bym też zrobiła chętnie ten teges, ale chyba sama ze sobą... Ale po co sie wylogowywać ??? emotka


Marielu napisała mi ostatnio, że lubię sobie popatrzeć, a popatrzałbym sobie emotka


A nie masz starszej siostry ??? Mój brat zawsze mnie podglądał /przyznał się po latach/, a jest młodszy o 7 lat... emotka


o boshe co za zboczeniec emotka a moze chcial cie zgwalcic emotka


nie stał mu jeszcze... emotka



Coś mi tu kłamstwem śmierdzi. Chyba nie masz syna emotka


Znasz mój życiorys, a nie wiesz, że mam aż dwóch i to dorosłych ??? Ale oni mają swoje laski i nie muszą mnie podglądać... /na razie się nie przyznali/... A propos, rano stoją im jak cholera..../przypadkiem zauważyłam/... emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2745183 Napisano: 13.10.2009 12:18:24 w Nocna Zmiana Warty
no nie i znowu Madziua poszla sie ... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2745182 Napisano: 13.10.2009 12:17:07 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

mariolakal napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

smsowicz napisał(a):

mariolakal napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

a teraz pytanie do was ,moze odgadniecie...dlaczego nasza Madzia loguje sie i wylogowywuje ze konkow?
moja odpowiedz jest taka Madzia lata do lazienki po naszych rozmowach i tam robi ten tegos emotka emotka emotka a wy jak myslicie emotka emotka


Ja bym też zrobiła chętnie ten teges, ale chyba sama ze sobą... Ale po co sie wylogowywać ??? emotka


Marielu napisała mi ostatnio, że lubię sobie popatrzeć, a popatrzałbym sobie emotka


A nie masz starszej siostry ??? Mój brat zawsze mnie podglądał /przyznał się po latach/, a jest młodszy o 7 lat... emotka


o boshe co za zboczeniec emotka a moze chcial cie zgwalcic emotka


nie stał mu jeszcze... emotka


PS. Potem bzykał mnie mój były... Ale też braciszek podsłuchiwał... emotka


jejku ty robilas toooooooooo przy otwartych drzwiach emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2745179 Napisano: 13.10.2009 12:16:21 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

smsowicz napisał(a):

mariolakal napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

a teraz pytanie do was ,moze odgadniecie...dlaczego nasza Madzia loguje sie i wylogowywuje ze konkow?
moja odpowiedz jest taka Madzia lata do lazienki po naszych rozmowach i tam robi ten tegos emotka emotka emotka a wy jak myslicie emotka emotka


Ja bym też zrobiła chętnie ten teges, ale chyba sama ze sobą... Ale po co sie wylogowywać ??? emotka


Marielu napisała mi ostatnio, że lubię sobie popatrzeć, a popatrzałbym sobie emotka


A nie masz starszej siostry ??? Mój brat zawsze mnie podglądał /przyznał się po latach/, a jest młodszy o 7 lat... emotka


o boshe co za zboczeniec emotka a moze chcial cie zgwalcic emotka


nie stał mu jeszcze... emotka


emotka emotka nieladnie Mariolka moglas trafic do ciupy emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#2745177 Napisano: 13.10.2009 12:15:08 w Nocna Zmiana Warty
smsowicz napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

mariolakal napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

a teraz pytanie do was ,moze odgadniecie...dlaczego nasza Madzia loguje sie i wylogowywuje ze konkow?
moja odpowiedz jest taka Madzia lata do lazienki po naszych rozmowach i tam robi ten tegos emotka emotka emotka a wy jak myslicie emotka emotka


Ja bym też zrobiła chętnie ten teges, ale chyba sama ze sobą... Ale po co sie wylogowywać ??? emotka


Marielu napisała mi ostatnio, że lubię sobie popatrzeć, a popatrzałbym sobie emotka


jak popatrzysz na nas to ci sie odechce emotka


Udowodnij tę tezę emotka


wystarczy przyjechac emotka emotka emotka juz sie ciesze z tych krociutkich wskrzeszen emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0