Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barbara1910

barbara1910

#3261007 Napisano: 01.04.2010 08:39:18 w PODZIĘKOWANIA
stasiak50 dziekuje ...wzruszylam sie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3260358 Napisano: 01.04.2010 06:08:31 w Dziś cieszę się z.....
bardzo sie ciesze ,ze bede mogla ponownie goscic u siebie dysiaczka i ze bedziemy mogly udac sie razem w podroz marzen emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3256681 Napisano: 31.03.2010 07:17:46 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

kingaa napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

kingaa napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

osoba o niku kinga1
jesli się wymieniacie to uważajcie na kinga1.
Dziś spotkała mnie bardzo przykra sytuacja.
Piszę to, aby przestrzec innych wymieniających się. Uważajcie na osobę o niku kinga1. Parę dni temu dogadałam się z nią na wymianę, a raczej sprzedaż. Miałam dostac miseczkę Bobovita, sliniak, łyżeczkę i inne drobne z Bobovity oraz 2 OSŁONKI BOBOVITA na szybę. Za wszystko zapłaciłam 33 zł. Przelałam pieniądze na konto. Dziś dostałam paczkę i okazało się, że jest wszytsko ale brak jednej osłonki. Dostałam tylko jedną osłonę na szybę do samochodu. Napisałałam do kinga1, ze brakuje osłonki, a płaciłam za dwie, o czym była mowa w mailach – ma wszytsko do wglądu dla zainteresowanych. Ona tłumaczyła się, ze nie wiedziała i że drugiej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaproponowałam, aby oddała mi 10 zł jako rekompensatę – no bo po co mi jedna osłonka do samochodu na szybę, skoro tylko dwie spełniają swoją rolę, a ona zaczęła bardzo nieładnie się zachowywac i odpisywać, że sprawa dla niej jest zakonczona.Zaproponowalam tez ze mogę odesłać jej wszystko i poprosiłam o zwrot pieniędzy, a ona ze sprawa jest zakonczona. Tak się nie postępuje. Jestem bardzo rozczarowana tą transakcją. Jeśli ktos nie chce się rozczarowac to uwazajcie na osobe o niku kinga1. Nie wywiązuje się z tego o czym była mowa. Przykro mi i czuje się bardzo oszukana przez kingę1. zapłaciłam za cos czego nie dostała – dostalam tylko w czesci. Przestrzegam przed wymiana z kinga1. mam do wglądu calą korespondencję dla zainteresowanych pozdrawiam








A ja proszę, żeby jej nie mylić ze mną emotka


to zdecydowanie kinga1



ja wiem, ale informuję innych, że jednak końcówka ma znaczenie emotka


W temacie.. wkurz mnie, że co się biorę za mycie okien, to zaczyna padać i nie wiem kiedy w końcu je umyję emotka


kiedyś jak była zadyma z nią rzeczywiście zastanawiała sie czy to nie ty emotka
a mnie wkurza że po wymyciu 1 okna siedze i znowu nie daje rady ruszać sie emotka


kalisto o 18 chcesz okna myc emotka
emotka
wkurza mnie zmiana czasu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3255708 Napisano: 31.03.2010 02:59:38 w Paragony
iaziaz napisał(a):

paragon real quantum sprzedam propozycje cenowe prosze na pw emotka


rowniez sprzedam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3245357 Napisano: 28.03.2010 11:06:09 w skojarzenia
0 0

barbara1910

#3240485 Napisano: 26.03.2010 10:16:48 w TESCO konkursy
a jeszcze wiem ze do tagaa20 dzwonili bo wyslala jeden paragon zeby doslala drugi ,wiec dziwnie zamkneli liste emotka a z listy wynika ze duzo brak danych panienka chyba sie pogubila w papierach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3240414 Napisano: 26.03.2010 09:52:06 w TESCO konkursy
powiem tak ostatnio wysylalam tzn nie ja tylko moje dziecko z niewiedzy listem zwyklym rzeczy z metkami do kolezanek i prosze sobie wyobrazic ze doszlo i nic nie zginelo ,a tak szczerze moglby sie ktos polakomic bo nowe...natomiast do organizatorow nie dochodza wiec jak to jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3240400 Napisano: 26.03.2010 09:48:27 w TESCO konkursy
martek napisał(a):

baraba napisał(a):

malgol napisał(a):

frezja napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

frezja napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

Dajcie tel do Puriny, ja też jeszcze nie dostałem bonów emotka


nie dostalam rowniez mimo ze jestem na liscie,dzwonilam ponoc babki nie ma tej ktora zajmowala sie konkursem emotka chyba im sie cos poknocilo z wynikami i adresami emotka


ja też nie dostałam bonów a jestem na liście


SKORO OFICJALNIE ZAMKNELI LISTE I JESTESMY NA NIEJ TO MUSIALY PARAGONY DOJSC emotka


do mnie tez nie doszly, a jestem na liscie



jak się jest na liście, to nie znaczy to, że bony się dotsanie... bonów nie dostałam (listonosz do mnie trafi nawet bez adresu, wystarczy moje nazwisko), a na liście widnieję, dzisiaj jak dzwoniłam to babeczka powiedziała, że nie dostali ode mnie paragonu i tu jest problem emotka



Mnie też próbowała wmówić, że nie ma ode mnie paragonów, a zanosiłam do agencji osobiście i miałam potwierdzenie emotka Także trochę to dziwne, że zaginęły w drodze z recepcji do jej pokoju...


dobre ale maja bajzel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3240397 Napisano: 26.03.2010 09:47:41 w TESCO konkursy
baraba napisał(a):

malgol napisał(a):

frezja napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

frezja napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

Dajcie tel do Puriny, ja też jeszcze nie dostałem bonów emotka


nie dostalam rowniez mimo ze jestem na liscie,dzwonilam ponoc babki nie ma tej ktora zajmowala sie konkursem emotka chyba im sie cos poknocilo z wynikami i adresami emotka


ja też nie dostałam bonów a jestem na liście


SKORO OFICJALNIE ZAMKNELI LISTE I JESTESMY NA NIEJ TO MUSIALY PARAGONY DOJSC emotka


do mnie tez nie doszly, a jestem na liscie



jak się jest na liście, to nie znaczy to, że bony się dotsanie... bonów nie dostałam (listonosz do mnie trafi nawet bez adresu, wystarczy moje nazwisko), a na liście widnieję, dzisiaj jak dzwoniłam to babeczka powiedziała, że nie dostali ode mnie paragonu i tu jest problem emotka

a masz potwierdzenie ze poleconym wyslane ,
Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3214326 Napisano: 18.03.2010 10:44:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
leona napisał(a):

olus15 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

olus15 tak wsrod Brytyjczykow jak i Amerykancow sa oszusci,nie przesadzaj ze tylko sa u nas ...malo szmugli,afer... poczytaj polonijne wiesci a wogole uwazam ze ta dysusja powinna juz byc skonczona ...kurcze tak tu fajnie kiedys bylo emotka ech



chodziło mi o ściąganie w szkołach i przepisywanie esejów itd.



A czy to usprawiedliwia, że inni kradną? Inaczej byś barbaro1910 śpiewała jakby ci ktoś furę spod domu sprzątną i nie mów, że byś się powstrzymała od węszenie i nie poszła nawet na komisariat. W końcu to nie będzie taki pierwszy przypadek kradzieży...

od hasel zaczelyscie konczycie na samochodach sorry ale ja nie w ten tramwaj wsiadlam i juz na tym koncze...wole poczytac wiesci na necie jak tutaj wdawac sie w dyskusje niepotrzebna
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3214316 Napisano: 18.03.2010 10:38:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
olus15 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

olus15 tak wsrod Brytyjczykow jak i Amerykancow sa oszusci,nie przesadzaj ze tylko sa u nas ...malo szmugli,afer... poczytaj polonijne wiesci a wogole uwazam ze ta dysusja powinna juz byc skonczona ...kurcze tak tu fajnie kiedys bylo emotka ech



chodziło mi o ściąganie w szkołach i przepisywanie esejów itd.


a jestes pewna ze nie sciagaja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3214293 Napisano: 18.03.2010 10:27:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
olus15 tak wsrod Brytyjczykow jak i Amerykancow sa oszusci,nie przesadzaj ze tylko sa u nas ...malo szmugli,afer... poczytaj polonijne wiesci a wogole uwazam ze ta dysusja powinna juz byc skonczona ...kurcze tak tu fajnie kiedys bylo emotka ech Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3214164 Napisano: 18.03.2010 09:40:51 w PODZIĘKOWANIA
martul napisał(a):

ogromne podziękowania dla Dysi emotka
miło ,że są ludzie którzy bezinteresownie dzielą się z innymi

wielkie dzięki emotka emotka


dysi dziekujesz ja bym nie dziekowala emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3214147 Napisano: 18.03.2010 09:35:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

kalka napisał(a):

Co do kwestii o których pisała ola2493 jak:
-klikanie sobie nawzajem w beznadziejne prace
-granie na tysiąc kont i fikcyjne osoby tudzież psa i kota
- granie bez paragonów
- oszukiwanie w grach za pomocą programów
to ze smutkiem się z nią zgadzam, ale na to chyba nie ma rady, prawnie to nie jest zabronione, a organizatorzy konkursów często to po prostu akceptują emotka


prawnie i to jest zabronione emotka
wiecie co , ja nigdy nie szukam żadnych plagiatów itp ale szczerze poprostu brzydze się osobami które kradną czyjeś teksty po to żeby wygrać ,
choć tekst dodaj do ulubionych czy inne tego typu nie uważam za plagiat.
jeśli chodzi o chwalenie się w MDW większość z nas chwali się tylko częścią wygranych i nie uważam to za coś złego emotka
i wrcając do tych plagiatów chciałabym żeby kiedyś taka osoba wygrała mega dużą nagrode po czym przez plagiat została by jej odebrana ot dopiero by była załamka emotka

oj kalisto
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3214138 Napisano: 18.03.2010 09:33:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
kuku napisał(a):

Nie bronię nikogo ale chyba nie ma tutaj obowiązku wpisywania w jakikolwiek temat ?
Pewno, że plagiat jest nie w porządku ale atakowanie innych w sposób w jaki to robicie do dobrych uczynków także nie należy emotka


tez mi sie to nie podoba...moze juz zakonczcie ta goraca dyskusje bo do niczego dobrego nie doprowadzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3204109 Napisano: 15.03.2010 10:43:23 w Paragony
misiekolsztyn napisał(a):

Witam!

Mam nietypową prośbę. Czy ma ktoś może paragony za zakup komputera, lub czegoś z tym związanego (akcesoria, kable, wszystko) albo jakiś książek (obojętnie jakich, mogą być kursy językowe lub coś w tym stylu)? Bardzo mi jest to potrzebne.


mam na klawiature emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3148586 Napisano: 25.02.2010 03:57:07 w Paragony
barbara1910 napisał(a):

mam do sprzedania purine z 13 i 17 ...jak cos pw ...

tanio
mam jeszcze cote dor 29.01
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3148505 Napisano: 25.02.2010 03:33:25 w Paragony
mam do sprzedania purine z 13 i 17 ...jak cos pw ... Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3129190 Napisano: 19.02.2010 11:31:59 w Rossmann
melissa napisał(a):

crysaliska napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Są wyniki zostań twarza mayceline
Konkurs Zostań twarzą magazynu Skarb z Maybelline New York 29.12.2009 r. - 28.01.2010 r.


Nagrodę główną w postaci sesji zdjęciowej na okładkę magazynu Skarb oraz zestaw kosmetyków Maybelline New York o wartości 700 zł otrzymuje:

Magda Trusow Braniewo



I wice laureatką została:

Marta Marciniak Jarocin,

która otrzymuje zestaw kosmetyków Maybelline New York o wartości 500 zł brutto.



II wice laureatką została:

Joanna Orzechowska Boguszów-Gorce,

która otrzymuje zestaw kosmetyków Maybelline New York o wartości 300 zł brutto.



Nagrody III stopnia w postaci zestawów kosmetyków Meybelline New York o wartości 100 zł otrzymują:

Marta Sosnowska Gdynia
Paulina Jankowska Wrocław
Klaudia Sitko Lublin
Ewa Kowbaj Choszczno
Katarzyna Gorol Strzebiń
Agnieszka Jarosławska Zamość
Katarzyna Tyrka Zamość
Natalia Kalczuk Giżycko
Anna Wilk Turawa
Maja Rudzka Szczecin



Laureatką nagrody publiczności, która otrzymuje zestaw kosmetyków Maybelline New York o wartości 500 zł została:

Paulina Dams Gniezno



Laureatka - Magda Trusow jest zawodową modelką... Szkoda, że zwykłe kobiety nie mają takiej okazji...



Magda Trusow z Braniewa, Wicemiss Polski 2006, w rozgrywanym w Seulu konkursie International Model of the Year 2007, zdobyła tytul II Wicemodel Photogenic 2007.
- czyli po raz kolejny rossnet się wygłupił z konkursem - miała być zabawa dla zwykłych klientek Rossmanna, a wygrała zawodowa modelka. I po co taki konkurs?

tanio ceni sobie swoja twarz jak na modelke
emotka tylko ze sesje i kosmetyki emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barbara1910

#3119722 Napisano: 17.02.2010 02:04:59 w Wkurza mnie...
anulka08 prosze mi nie wysylac linkow w temacie wklejajac link do klikania emotka emotka emotka
moze najpierw wypadaloby zapytac sie i przywitac a nie powysylac i znikac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0