Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kadett33

kadett33

#6311060 Napisano: 15.01.2017 15:30:50 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Kupiłem w sklepie starter na play internet za 0 zł bo akurat tylko taki mieli... ma ktoś jakieś info czy można go jakoś kodem przedłużyć żeby karta była aktywna z miesiac nie musząc się doładowywać? Chce mieć aktywne konto ale tylko na potrzeby tego konkursu a nie chce doładowywać go za 30 zł emotka  

wbij *163*2# i po doładowaniu 5zł konto będzie ważne rok. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6311037 Napisano: 15.01.2017 13:12:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

kadett33 napisał(a):

mia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

andii napisał(a):

izak1000 napisał(a):

andii napisał(a):

mia napisał(a):

A Play-Karta to już koniec jak chodzi o nagrody z I etapu, rozumiem? emotka

ale chyba jeszcze nikogo nie informowali.Mnie się wydaje że w poniedziałek ruszą emotka

Wczoraj był wpis o wygranej w MDW..

OO to przepraszam, nie widziałam-  emotka

Nie sądzę,aby jednego dnia zdążyli poinformować 250 osób.Zależy, ile jest w sumie osób dzwoniących do ludzi z info o wygranej.

Jeśli dzwonili... Mogły pójść smsy, maile itp. Tego nie wiemy, jak informują.

W regulaminie jest że najpierw dzwonią, później mail albo sms. W piątek na pewno dzwonili więc pewnie jeszcze nie do wszystkich zadzwonili.

Nikt nie zapytał "u źródła" na PW ?  emotka

Ja pytałem się dlatego napisałem że na pewno w piątek dzwonili, a nie smsowali lub mailowali.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6311036 Napisano: 15.01.2017 13:11:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Halszka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

delvitto napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Halszka napisał(a):

Wyjaśnijcie mi proszę (Loteria milion warta w Play i Pociąg do nagród)
Numer telefonu z którego od lat korzysta moja mama (jest jej numerem)  zarejestrowałam na siebie

Jak tu brać udział w tych konkursach?
Wpisywać swoje dane jako rejestrującego czy użytkownika? (Przecież w Unique organizuje wiele konkursów i z tego numeru zgłoszenia wysyła Mama na swoje dane a teraz ja się tam zaplącze przy tym numerze?)
Chodzi mi o to, żeby nie narobić bałaganu.... czy lepiej sobie nie darować....

Pociąg do nagród musi grać ten kto zarejestrował.  Ja bym nie mieszała.  Chyba, że zapamiętasz w  której agencji kto i co , bo oni dane przetrzymują  emotka

a skąd takie info? to jest konkurs doładowań, a nie za rejestrację. Regulamin mówi, że telefon można zarejestrować albo teraz, albo można użyć numer już dawno zarejestrowany, nie znalazłam opcji, że jest to tożsame z uczestnictwem?
W loterii play z kolei też nie jest ta rzecz istotna, gdyż pisałam do organizatora, i mam takie potwierdzenie na @.

tak zrozumiałam z regulaminu
3. Uczestnik Konkursu przyjmuje do wiadomości fakt, iż operator sieci komórkowej, której jest klientem, dokona na prośbę Organizatora weryfikacji rejestracji karty SIM Uczestnika Konkursu oraz dokonania doładowania telefonu zgodnie z ust. 2 

Dziękuje za odpowiedzi. emotka Muszę kolejny raz przeanalizować te regulaminy...

No tak, ale będą sprawdzać czy numer jest zarejestrowany i czy doładowany, ale danych osobowych jak mi wiadomo nie mogą podać. I pewnie dostaną od operatora że numer xxxxxxxxx jest zarejestrowany i doładowany w dniu xx.xx.2017 i nic więcej. Ale dla pewności lepiej słać na dane które są podane podczas rejestracji.

Wyświetl w wątku >>

kadett33

#6310975 Napisano: 14.01.2017 21:38:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

Halszka napisał(a):

Wyjaśnijcie mi proszę (Loteria milion warta w Play i Pociąg do nagród)
Numer telefonu z którego od lat korzysta moja mama (jest jej numerem)  zarejestrowałam na siebie

Jak tu brać udział w tych konkursach?
Wpisywać swoje dane jako rejestrującego czy użytkownika? (Przecież w Unique organizuje wiele konkursów i z tego numeru zgłoszenia wysyła Mama na swoje dane a teraz ja się tam zaplącze przy tym numerze?)
Chodzi mi o to, żeby nie narobić bałaganu.... czy lepiej sobie nie darować....

Pociąg do nagród musi grać ten kto zarejestrował.  Ja bym nie mieszała.  Chyba, że zapamiętasz w  której agencji kto i co , bo oni dane przetrzymują  emotka

Ale jak mi wiadomo nie mogą przekazać agencji reklamowej kto jest zarejestrowany pod danym numerem. Ale ja osobiście bym nie ryzykował i bym słał na dane które są podane podczas rejestracji numeru.

Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6310972 Napisano: 14.01.2017 21:34:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

andii napisał(a):

izak1000 napisał(a):

andii napisał(a):

mia napisał(a):

A Play-Karta to już koniec jak chodzi o nagrody z I etapu, rozumiem? emotka

ale chyba jeszcze nikogo nie informowali.Mnie się wydaje że w poniedziałek ruszą emotka

Wczoraj był wpis o wygranej w MDW..

OO to przepraszam, nie widziałam-  emotka

Nie sądzę,aby jednego dnia zdążyli poinformować 250 osób.Zależy, ile jest w sumie osób dzwoniących do ludzi z info o wygranej.

Jeśli dzwonili... Mogły pójść smsy, maile itp. Tego nie wiemy, jak informują.

W regulaminie jest że najpierw dzwonią, później mail albo sms. W piątek na pewno dzwonili więc pewnie jeszcze nie do wszystkich zadzwonili.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6310799 Napisano: 13.01.2017 20:26:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Jeśli zrobię doładowanie w loterii Play poprzez stronę konkursową na kwotę 10zł to mogę to doładowanie zgłosić także w konkursie Pociąg do nagród?

tak Wyświetl w wątku >>

kadett33

#6310756 Napisano: 13.01.2017 17:57:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

jest jest, dzięki- bo zastanawiałam się czy można zgłosić się jeżeli wcześniej było doładowanie- bo wiem że kiedyś był ten konk NA LENIWCA-tam trzeba było doładować i wymyślić nazwę tak jakby na bieżąco:)  a tu jednak już tydzień temu doładowałam 

tak można. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6310753 Napisano: 13.01.2017 17:53:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

kadett33 napisał(a):

andii napisał(a):

kadett33 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

monisss napisał(a):

kreo42 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

ponawiam moje pytanie, w zwiazku z konkursem pociag do nagród, co wpisujecie, długie hasła czy jenozdaniowe?

Tam jest limit znaków tak mały, że raczej nie ma dużego pola do popisu... emotka

tak, jedno juz wysłałem- ale nie wiem czy dobrze rozumie pytanie- moze ktos podsunie pomysł emotka wczesniej wpisałem KOLEJ NA ROZMOWY DA CI NAGRODY

a to nie miała być nazwa pociągu?
moze posuniesz pomysł?:) jak widac zle rozumie pytanie

no coś w stylu "Pendolino" itd.

a czy do tego POCIĄG DO NAGRÓD to można zgłosić się ; np dzisiaj?-mimo iż zarejestrowałam i doładowałam numer tydzień temu???   emotka

Jak doładowanie wykonałeś przez strony które są podane w regulaminie to tak.

hehe normalnie przez bank doładowałam, bo jeszcze nie wiedziałam o konkursie:)  więc chyba nie 

doładowania z banku biorą udział,ale sprawdź czy twój bank jest na liście. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6310746 Napisano: 13.01.2017 17:20:34 w SZUKAM....
banka-manka napisał(a):

5 dni roboczych, gdy powiadomienie było w poniedziałek daje mi czas do następnego poniedziałku czy piątku (dziś)? Chodzi mi o oświadczenie i paragon w Command Biedronka, kiedy ostatni dzień słania? 

jak dla mnie to do poniedziałku, ale kto ich tam wie. Wyświetl w wątku >>

kadett33

#6310740 Napisano: 13.01.2017 16:57:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

kadett33 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

monisss napisał(a):

kreo42 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

ponawiam moje pytanie, w zwiazku z konkursem pociag do nagród, co wpisujecie, długie hasła czy jenozdaniowe?

Tam jest limit znaków tak mały, że raczej nie ma dużego pola do popisu... emotka

tak, jedno juz wysłałem- ale nie wiem czy dobrze rozumie pytanie- moze ktos podsunie pomysł emotka wczesniej wpisałem KOLEJ NA ROZMOWY DA CI NAGRODY

a to nie miała być nazwa pociągu?
moze posuniesz pomysł?:) jak widac zle rozumie pytanie

no coś w stylu "Pendolino" itd.

a czy do tego POCIĄG DO NAGRÓD to można zgłosić się ; np dzisiaj?-mimo iż zarejestrowałam i doładowałam numer tydzień temu???   emotka

Jak doładowanie wykonałeś przez strony które są podane w regulaminie to tak. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

kadett33

#6310710 Napisano: 13.01.2017 15:24:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

kadett33 napisał(a):

monisss napisał(a):

dużo losów puszczaliście na kartamilionwarta?

401
mia napisał(a):

monisss napisał(a):

dużo losów puszczaliście na kartamilionwarta?

A były już wyniki? emotka
U mnie chyba po 3 losy wyszło. Mizeria. emotka

Wczoraj było losowanie, więc mogą już dzwonić, a wciągu 3 tygodni wyniki mają być na stronie.

nie doczytałam. 400? daj znać proszę ile wygranych udało się zgarnać emotka cały czas zastanawiam się czy nie "odczarować" loterii zainwestowaniem w jakąś czy lepiej nie bo się dodatkowo załamię:P

z jednego numeru więc max 3 nagrody mogą być. Więcej losów na jeden numer nie można mieć Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6310593 Napisano: 13.01.2017 12:18:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

dużo losów puszczaliście na kartamilionwarta?

401
mia napisał(a):

monisss napisał(a):

dużo losów puszczaliście na kartamilionwarta?

A były już wyniki? emotka
U mnie chyba po 3 losy wyszło. Mizeria. emotka

Wczoraj było losowanie, więc mogą już dzwonić, a wciągu 3 tygodni wyniki mają być na stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6310574 Napisano: 13.01.2017 11:34:58 w WC - rozmowy o wszystkim
andii napisał(a):

defed napisał(a):

andii napisał(a):

Hello, czy ktoś orientuje się czy można wyrejestrować numer? chciałam dziś w Play wyrejestrować zbędny numer(ale zarejestrowany) i powiedzieli mi że nie ma takiego czegoś jak wyrejestrowanie numeru emotka   . że jak nie będę korzystać to mam wyrzucić emotka

pytałam niedawno w Play o możliwość wyrejestrowania nr - powiedzieli mi, że sam się wyrejestruje po 6 miesiącach bezczynności i wróci na rynek jako nowy nr

aaaa . to dobrze wiedzieć emotka  dzięki

No nie wiem czy tak dobrze, kiedyś czytałem gdzieś że ktoś zakupił nowy starter, a numer był nadal zarejestrowany na osobę która miała numer wcześniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6310556 Napisano: 13.01.2017 11:03:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

bzowapani napisał(a):


dla nich napewno za proste emotka ok dzieki cos wymysle

ale mi chodzi że nazwy krótkie 1-2 słowa, ale to twój wybór. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

kadett33

#6310549 Napisano: 13.01.2017 10:57:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

monisss napisał(a):

kreo42 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

ponawiam moje pytanie, w zwiazku z konkursem pociag do nagród, co wpisujecie, długie hasła czy jenozdaniowe?

Tam jest limit znaków tak mały, że raczej nie ma dużego pola do popisu... emotka

tak, jedno juz wysłałem- ale nie wiem czy dobrze rozumie pytanie- moze ktos podsunie pomysł emotka wczesniej wpisałem KOLEJ NA ROZMOWY DA CI NAGRODY

a to nie miała być nazwa pociągu?
moze posuniesz pomysł?:) jak widac zle rozumie pytanie

no coś w stylu "Pendolino" itd. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6310115 Napisano: 12.01.2017 10:35:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Czy jeśli nie wygram w pierwszym etapie loterii Karta milion warta karty przedpłaconej, to mogę ten sam zarejestrowany numer Play zgłosić ponownie w kolejnym etapie emotka

nie, aby zagrać w drugim etapie trzeba doładować numer. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6309734 Napisano: 11.01.2017 10:45:41 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

hogata1179 napisał(a):

aneciaa napisał(a):

zuzola napisał(a):

baxter napisał(a):

zuzola napisał(a):

kamis smaki 25 lecia,
czy ktoś pamieta od kiedy do kiedy trwał ten etap ze stojakami?

od 1 listopada 2016 r. do 31 grudnia 2016

o dziekuje bardzo emotka

Czy jak zgłaszałam w tym okresie dwa paragony to obydwa mam wysłać?myślałam ze ten kamis był podzielony na miesiące

brat w tamtym etapie  napisał do nich zapytanie bo też wysyłał kilka paragonów  i odpisali mu z jakiej daty ma wysłać...

A mi w pierwszym jak i drugim etapie napsiali że mam odesłać wszytskie i oni znajdą ten właściwy. Nie chcieli podac ńumeru paragonu który wygrał emotka  

Bo numeru ci nie podadzą,jedynie mogą ci podać w którym dniu zgłosiłeś paragon to jak masz gdzieś zapisane to dojdziesz który masz do nich wysłać. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6309639 Napisano: 10.01.2017 23:01:18 w SZUKAM....
wesoyromek napisał(a):

szukam informacji jak przedłużyć ważność konta na rok w Orange

sms o treści Start na numer 8002 po 100 dniach od aktywacji za darmo, w innym wypadku 3zł. Wyświetl w wątku >>

kadett33

#6307353 Napisano: 03.01.2017 20:56:46 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

kadett33 napisał(a):

pablo75 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Podczas dzisiejszych zakupów kupiłam konkursową paczkę Lay's(duża, 140g). W domu patrzę na paragon a tam 6,40 zł  emotka  
lepiej, żeby był w niej szczęśliwy kod!

Dlatego zawsze sprawdzam każdy paragon jeszcze w sklepie bo nie raz były naprawdę duże pomyłki lub niezgodność ceny na paragonie z ceną na półce.Ale według prawa zawsze płaci się cenę która jest na półce emotka

A co gdy kasjerka wezwie drugą pracownicę która pójdzie na ten dział i przyniesie cenę sprzed promocji i powie że taka cena wisiała, a cenę promocyjną schowa?

w większości sklepy są okamerowane to może by się nie wyparła  emotka  zresztą uważam,że w tych czasach kamery powinny być wszędzie  emotka  czy to sklep, a tym bardziej ulica... nawet przed chwilą byłam świadkiem jak gość w media m.... kupił kabel do kompa czy czegoś tam i była inna cena, kasjerka oczywiście, że nie... i nie wie o co chodzi, powiedziałam fajnemu Panu, że jak widział na półce inną cenę to płaci tą co widział czyli niższą....pan w barwach purpury pobiegł po ten drugi kabel i faktycznie duża różnica... kasjerka zaczęła gdzieś tam dzwonić... w ciągu roku mam dużo takich sytuacji zwłaszcza w drogeriach   

To była biedronka, ale mała kwota, więc kto będzie bawił się w oglądanie kamer, a poza tym do kogo się zgłosić? Jak nie ma tam biura obsługi klienta, więc aby coś załatwić trzeba zablokować kasę.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6307297 Napisano: 03.01.2017 18:39:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek, napisał(a):

http://www.imiepiekna.pl/

czy na ten konkurs zakupy można robić w dowolnym sklepie?

tak. Wyświetl w wątku >>
0 0