Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kadett33

kadett33

#6136750 Napisano: 24.12.2015 09:24:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogaliczek napisał(a):

Czy ktos płacił kartą 100 zl z biedronki ? Bo ja mialam odmowe.

tak, i wszystko ok, sprawdź czy masz na karcie pieniądze pod linkiem http://www.edenred.pl/saldo/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6136749 Napisano: 24.12.2015 09:22:00 w Czy informują/ informowali?
shell napisał(a):

kadett33 napisał(a):

Czy już winiary dzwoniło z nagrodą główną?

Jeszcze do mnie nie dzwonili emotka

to chyba nie wygrałeś, bo jak mają zamiar dzisiaj dostarczyć kartę to pewnie już telefon był po 8 Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6136744 Napisano: 24.12.2015 09:11:29 w Czy informują/ informowali?
Czy już winiary dzwoniło z nagrodą główną? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6136642 Napisano: 23.12.2015 19:36:36 w SZUKAM....
amif napisał(a):

kto wozi paczki-sprzątaczki?

Fed-ex wcześniej czy nadal nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6136621 Napisano: 23.12.2015 18:28:08 w SZUKAM....
defed napisał(a):

xjustx napisał(a):

szukam może ktoś wie jak sprawdzić saldo z karty z podlaskiego.

ja mam swoją zarejestrowaną tutaj: https://myedenred.pl/
ale nie wiem jak sprawdzić saldo bez rejestracji, może na stronce coś zajdziesz

tutaj można sprawdzić bez rejestracji: http://www.edenred.pl/saldo/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6136245 Napisano: 22.12.2015 22:12:16 w Biedronka
olimpica83 napisał(a):

Czy te karty na 20 lecie-realizacja jednorazowa trzeba aktywować i wprowadzać Pin?

ta karta jest na podpis, można ją użyć kilka razy. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6136066 Napisano: 22.12.2015 17:30:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
viviean napisał(a):

Podpowiedzcie gdzie można dostać promocyjną mąkę Szymanowską z kodami? 

u mnie są w HM Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6135876 Napisano: 22.12.2015 13:43:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anika1989 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

lager napisał(a):

Czy orientujecie się może w sprawie biletów z konkursu Lays (ten ogólnopolski "Kibicuj z Lay's), czy laureat może podać inne dwie osoby, które pojadą na mecz? Nie odpisują nic, a nic emotka

Nie można odstępować biletów osobom trzecim. Mówi o tym jednoznacznie Regulamin:

W przypadku Laureata Nagrody głównej potrzebne będzie podanie adresu Laureata w Polsce dla doręczeń oraz danych kontaktowych Laureata
oraz osoby towarzyszącej potrzebnych do rezerwacji biletów lotniczych, tj. numeru telefonu, danych wynikających z dokumentu tożsamości, tj.: imię, nazwisko, adres, zameldowania, numer i seria dowodu osobistego lub paszportu, PESEL.
W przypadku gdyby z przyczyn losowych Laureat nie mógł skorzystać z Nagrody Głównej, osoba towarzysząca uprzednio zgłoszona przez Laureata może skorzystać z Nagrody Głównej jedynie samodzielnie (nie przysługuje jej możliwość wzięcia ze sobą osoby trzeciej) pod warunkiem że jest pełnoletnia.

Laureat przyjmuje do wiadomości, że z uwagi na konieczność rezerwacji biletów lotniczych dla niego i jego osoby towarzyszącej z odpowiednim wyprzedzeniem podanie błędnych danych lub ich zmiana nie będzie możliwa lub będzie wiązała się z dodatkowymi kosztami. W związku z tym, w przypadku konieczności zmiany danych podanych do rezerwacji biletów lotniczych dla Laureata lub jego osoby towarzyszącej, jeśli zmiana taka będzie możliwa, będzie ona dokonywana samodzielnie przez Laureata i na jego koszt. Laureat jest świadomy, że Organizator ani Fundator nie zapewnia
ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia na czas podróży Laureata i jego osoby towarzyszącej, ani jakiegokolwiek wsparcia rezydenta na miejscu meczu. Laureat jest zobowiązany do samodzielnego zapewnienia preferowanego przez siebie ubezpieczenia.

Trzeba podać im dane osoby która wygrała, ale gdy już otrzymasz bilety i inne dokumenty, możesz pójść do firmy która obsługuje lot i zapytać ile będzie kosztowała zmiana danych na bilecie, ale za tą zmianę zapłacisz ty, aby wejść na stadion nic nie trzeba zmieniać, a do hotelu zapewne wystarczy tylko jeden dowód i karta płatnicza.

W moim wypadku w hotelu sprawdzali oba dowody i jedną kartę kredytową emotka

no to może zależy od kraju czy chcą od dwóch osób czy od jednej, no chcą kredytową, ale debetową także przyjmują. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6135834 Napisano: 22.12.2015 12:58:28 w SZUKAM....
marlena083 napisał(a):

z czego wczoraj po 16stej dzwoniło Albedo? mam nieodebrane (syoss superpharm nie grałam)

może winiary? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6135832 Napisano: 22.12.2015 12:56:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tomniewkurza napisał(a):

lager napisał(a):

Czy orientujecie się może w sprawie biletów z konkursu Lays (ten ogólnopolski "Kibicuj z Lay's), czy laureat może podać inne dwie osoby, które pojadą na mecz? Nie odpisują nic, a nic emotka

Nie można odstępować biletów osobom trzecim. Mówi o tym jednoznacznie Regulamin:

W przypadku Laureata Nagrody głównej potrzebne będzie podanie adresu Laureata w Polsce dla doręczeń oraz danych kontaktowych Laureata
oraz osoby towarzyszącej potrzebnych do rezerwacji biletów lotniczych, tj. numeru telefonu, danych wynikających z dokumentu tożsamości, tj.: imię, nazwisko, adres, zameldowania, numer i seria dowodu osobistego lub paszportu, PESEL.
W przypadku gdyby z przyczyn losowych Laureat nie mógł skorzystać z Nagrody Głównej, osoba towarzysząca uprzednio zgłoszona przez Laureata może skorzystać z Nagrody Głównej jedynie samodzielnie (nie przysługuje jej możliwość wzięcia ze sobą osoby trzeciej) pod warunkiem że jest pełnoletnia.

Laureat przyjmuje do wiadomości, że z uwagi na konieczność rezerwacji biletów lotniczych dla niego i jego osoby towarzyszącej z odpowiednim wyprzedzeniem podanie błędnych danych lub ich zmiana nie będzie możliwa lub będzie wiązała się z dodatkowymi kosztami. W związku z tym, w przypadku konieczności zmiany danych podanych do rezerwacji biletów lotniczych dla Laureata lub jego osoby towarzyszącej, jeśli zmiana taka będzie możliwa, będzie ona dokonywana samodzielnie przez Laureata i na jego koszt. Laureat jest świadomy, że Organizator ani Fundator nie zapewnia
ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia na czas podróży Laureata i jego osoby towarzyszącej, ani jakiegokolwiek wsparcia rezydenta na miejscu meczu. Laureat jest zobowiązany do samodzielnego zapewnienia preferowanego przez siebie ubezpieczenia.

Trzeba podać im dane osoby która wygrała, ale gdy już otrzymasz bilety i inne dokumenty, możesz pójść do firmy która obsługuje lot i zapytać ile będzie kosztowała zmiana danych na bilecie, ale za tą zmianę zapłacisz ty, aby wejść na stadion nic nie trzeba zmieniać, a do hotelu zapewne wystarczy tylko jeden dowód i karta płatnicza. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6135571 Napisano: 21.12.2015 21:31:49 w SZUKAM....
ankasss napisał(a):

czy płacąc kartą z konkursu BIEDRONKI mogę wykorzystać to 100 zł a resztę dopłacić gotówką?

tak, ale najlepiej najpierw zapłacić gotówką powyżej tych 100zł, a dopiero później dać kartę, ponieważ większość kasjerek nie potrafi wbić aby pobrało z karty 100zł, a tak automatycznie wejdzie że trzeba pobrać 100zł z karty. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6135463 Napisano: 21.12.2015 18:53:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusia222 napisał(a):

mam pytanko, czy karta z super-pharm działa jak bon z kaufland?  wydają resztę?

ta karta działa jak karta pre-paid. Może płacić kilka razy nią aż będzie 0zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6135100 Napisano: 21.12.2015 11:22:17 w TESCO konkursy
szuszu11 napisał(a):

Frama napisał(a):

szuszu11 napisał(a):

Cześć czy ze świątecznej gotówki wysyłają potwierdzenie na e mail? Bo nic nie dostałem :<

Nie wysyłają, potwierdzenie zgłoszenia pobierasz ze strony, zaraz po zgłoszeniu.
Na emaila przyjdzie informacja o wygranej emotka

 Jeśli nie pobrałem może mieć to ew jakieś konsekwencje? Wysyłałem zgłoszenie z tel i się trochę zakręciłem.

Potwierdzenie Ci będzie potrzebne tylko w razie gdy agencja powie Ci że np zrobiłaś literówkę np w peselu, numer paragonu i będzie mogła sprawdzić i np udowodnić że podałaś dobry pesel/numer paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6134894 Napisano: 20.12.2015 19:48:12 w Smolar
giulietta napisał(a):

rpk napisał(a):

giulietta napisał(a):

rpk napisał(a):

Może powinniśmy zasypać smolara zapytaniami o wyniki do wszystkich konkursów w których nie zamieszczają listy na stronie i dla świętego spokoju zaczną zamieszczać emotka

e-mail: [email protected]

a gdzie są publikowane te inne listy? pierwszy raz zagrałam w misiach i nawet niedźwiedzia nie ma?  emotka emotka  lubię tą agencję, chociaż po loteriach i niedoszłych smsach, pomyłkowych smsach, braku list moja sympatia zmalała   emotka  porządek musi być, więc proszę o zakładkę z filmikami z losowań na stronie i obok drugą właśnie z tymi listami emotka  agencja na początku roku ogarniała 70% rynku konkursowo-loteryjnego, ale teraz to jest już 79% a taka skala zobowiązuje emotka emotka

Ciężko wymagać aby nakręcali filmiki do każdego konkursu ale mi chodzi o listy laureatów nawet po zakończeniu konkursu smolar ich w 90% nie zamieszcza.

ale po co filmik do konkursu jak to nie losowanie, a wybór komisji emotka  więc lista wystarczy, ale losowania w loteriach jak najbardziej filmik emotka

aby nie losowali, tylko wybierali. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6133907 Napisano: 17.12.2015 22:30:07 w Wkurza mnie...
Brak pełnych nazw produktów na paragonach, czy w biurze obsługi można dostać wydruk z kodami kreskowymi produktów z paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6133896 Napisano: 17.12.2015 21:42:54 w SZUKAM....
Czy na jakieś stronie lub sms-em można sprawdzić stan karty podarunkowej w banku Citi handlowy? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6133233 Napisano: 16.12.2015 19:07:24 w Biedronka
trampek. napisał(a):

Jak jest z tą kartą 20 lat? bo moja mama ją dostała trzeba ją aktywować? i w sklepie płaci sie bez pinu, proszę o wyjasnienie emotka bo dzwoni do mnie ze tam pisze, ze sie aktywuje a ja nie mam jej przy sobie i nie wiem? czyli z ta karta idzie do sklepu i placi bez rejstracji na stronie??? nie mam jak po nia pojechac zeby zobaczyc co tam pisze

ta karta jest na podpis, nie trzeba jej rejestrować. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6133231 Napisano: 16.12.2015 19:04:51 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

Szukam kogos kto wytlumaczy mi jak dla glaba jak dziala zewnetrzna ladowarka do baterri?nie potrafie tego rozgryzc emotka

tą ładowarkę ładujesz tak samo jak telefon, gdy zostaje naładowana pakujesz ją do torebki razem z kablem który ma wtyczkę do twojego telefonu i gdy twój telefon będzie rozładowany podłączasz tą baterie do telefonu i ładuje jakby była podłączona do kontaktu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6133227 Napisano: 16.12.2015 19:01:38 w TESCO konkursy
szuszu11 napisał(a):

giulietta napisał(a):

szuszu11 napisał(a):

Wracając do konkursu Świąteczna gotówka, nie mogę dojść do tego czy  muszę kupić już zapakowany zestaw czy jednak mogę dobrać sobie zgodnie z regulaminem dane produkty

http://www.tesco....y/lista-zestawow.pdf

Chodzi o to, czy taki zestaw ma być zapakowany, czy  mogę z półki wziąć osobno gel i dezodorant który jest na liście

tylko zestawy zapakowane w oryginalny karton promocyjny bierze udział w konkursie.

Czy komuś  w tesco udało sie kupić zestaw do tego konkursu za 15zł? Bo w ofercie jest ale na sklepie nigdy nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6133119 Napisano: 16.12.2015 16:49:55 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

edith napisał(a):

Dzisiaj dotarła do mnie karta podarunkowa  100 zl do Castoramy z jakiego to konkursu??Szukam w głowie i nie mogę sobie przypomniećemotka emotka Nie kojarzę wogóle konkursu z kartą dp Castoramyemotka

a może z tego
http://www.rmf.fm/f/castorama4.html

tesco/carrefour nivea? Wyświetl w wątku >>
0 0