Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kadett33

kadett33

#6161095 Napisano: 17.02.2016 10:37:38 w SZUKAM....
dorothy napisał(a):

może ktoś wie?: kilka dni temu otrzymałam smsa od Payback: dostałeś ekupon na zakupy w aplikacji allegro! Aby zebrać 5x więcej punktów wejdź do aplikacji Payback i aktywuj ekupon
ale wchodzę i nic nie widzę, gdzie to jest? chyba, że już po tej promocji

miałem taki kupon tydzień temu, ale już jest nieaktywny więc na to wychodzi że już po promocji. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6161083 Napisano: 17.02.2016 10:07:53 w Biedronka
lager napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Morti84 napisał(a):

@asante napisał(a):

mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy wiadomo, co z pozostałą 100-tką zwycięzców z 2 etapu? emotka

Przecież pisałam - uznali, że ma być 100, i zadowoleni, iż mają pełną listę, tym razem bez powtórzeń, poszli na kawę. emotka
A może po raz któryś zmienili regulamin i nagród będzie 100? emotka

Mam ochotę ich pogryźć emotka

Ktoś próbował ich uświadomić dzisiaj ?  Mają jakiś numer ? Stronę, albo coś?

W regulaminie jest 200 osób,a nie 100,więc dlaczego tylko 100?Może jutro uzupełnią? emotka zagrywają sobie w kulki?emotka 1000 sztuk przez 5 etapów to nie jest 100 tylko 200,a może nie potrafią liczyć do 200? emotka emotka

No a czy tych, których nie ma na owej liście dostali maila, że wygrali, czyli są jakby w drugiej setce ?

a były maile z 2 etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6160878 Napisano: 16.02.2016 16:56:35 w SZUKAM....
barcza napisał(a):

kachakacha napisał(a):

izak1000 napisał(a):

trampek. napisał(a):

Orientuje się ktoś gdzie znjade te kostki duck na paczka sprzataczka 5w1 lub te barwiace woda? w takich skelpach jak tesco (małe) biedronka, C4, kaufland? czy raczej w tych mniejszych bo nie mam za bardzo jak z dzieckiem szukac a chciałabym sie zorientowac mniej wiecej gdzie sa bede wdzieczna za odp:)

W Kaufland  i Rossmanie jest bardzo duży  wybór  tych produktów. .


Tak, potwierdzam - w Rossmann są kostki barwiące wodę i te naklejane. Nie wiem natomist, gdzie można kupić płyn duck. W Tesco i Rossmannie nie ma emotka

Płyn Duck jest w Intermarche

Płyny Duck w tesco i auchan są. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6160740 Napisano: 16.02.2016 12:46:32 w Biedronka
defed napisał(a):

@asante napisał(a):

O co chodzi z tym brakiem drugiej setki laureatów w Zott? emotka

Pewnie tym razem przed publikacją wyników wnikliwie sprawdzają listę pod kątem zgodności z regulaminem emotka
Ale powinni najpierw zająć się listą z 1etapu, żeby to miało ręce i nogi.

muszą poczekać na listy z danymi i paragonami, bo za te same nazwisko i imię nie mogą kogoś skreślić z listy. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6160067 Napisano: 15.02.2016 09:00:21 w SZUKAM....
defed napisał(a):

ika1 napisał(a):

Szukam kto mi podpowie dlaczego mam negatywnie z sagi zgłoszenia wysłałam w dniu zakupu 

-w formularzu jest bledna suma z paragonu, np.za calosc zakupow, a powinna byc tylko kwota za 1 herbate saga
-zakupiona herbata to nie Saga tylko Minutka lub inna konkurencyjna marka
-adres Twojego gospodarstwa domowego zostal juz wczesniej zgloszony-jest limit 1 zwrotku za 1 opakowanie Sagi na 1gospodarstwo 
-wpisane w formularzu dane z paragonu nie zgadzaja sie z faktycznymi: np.uciekla lub byla przestawiona jedna cyferka 
-przeslany skan paragonu nie jest skanem za zakup Sagi, tylko przypadkiem jest z innego konkursu
Lub...???

O ile dobrze pamietam tam trzeba wpisac date zakupu w formacie MM-DD-RRRR
Czyli najpierw miesiac, potem dzien i na koncu rok

jeszcze może coś że zdjęciem zły format albo wielkość?

skanu lub zdjęcia przedstawiającego paragon fiskalny, o którym mowa w lit. b) powyżej. Zdjęcie nie powinno przekraczać wielkości 1MB i być wykonane w formacie .jpg; .png; .gif; .tif; .pdf.; Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6159290 Napisano: 12.02.2016 10:51:48 w Biedronka
viviean napisał(a):

odnośnie konkursu z płatnością kartą: czy płacicie za jedne zakupy kilka razy czy lepiej na jednym paragonie (za każde wydane 10 zł jest 1 los jak dobrze zrozumiałam)? Czy według regulaminu liczy się tylko jeden paragon, bo już "głupnę" emotka

za zakup od 1gr do 10,00 otrzymujesz 1 los, od 10,01 do 20,00 2 losy itd.
Więc lepiej kupować wszystko na osobny paragon to będziesz miała więcej losów, ale takie osoby mogą wykluczyć za złamanie jednego z punktów regulaminu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6158354 Napisano: 10.02.2016 14:10:06 w Paragony
Posiadam paragon Zott Biedronka z 1 etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6158312 Napisano: 10.02.2016 13:03:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolinamat napisał(a):

Tylko 1 osoba ma głośnik z Żabki??????emotka

pewnie reszta osób się nie dowie o wygranej, bo zapewne smsy się zawiesiły i nie poszły do wszystkich. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6157406 Napisano: 08.02.2016 17:08:00 w Czy informują/ informowali?
chochliczka napisał(a):

 z belriso?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6157082 Napisano: 08.02.2016 11:20:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

napiszecie kiedy te bony mozna odbierac (czy np. sobota czy niedziela wchodzi w gre) ? czy lepiej dzwonic

tak można odbierać we wszystkie dni tygodnia



Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6157038 Napisano: 08.02.2016 10:09:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Frama napisał(a):

jokan napisał(a):

@ambi_9 napisał(a):

Myślicie, że o której dziś bedzie informował Auchan? jak to wygladało tydzień temu? emotka

wygrane chyba miedzy 9 a 10, a całą resztę później...

U mnie zupełnie inaczej: w poniedziałek  @ o przegranej były o 12:02 a o wygranej miałam o 12:57

a nie grałeś na dwa sklepy? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6156942 Napisano: 07.02.2016 21:24:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

Podpowie ktoś czy konkurs z Monsterem w Tesco organizowany jest we wszystkich sklepach czy tylko w Hipermarketach- regulamin mi się nie otwiera, cały czas wskakuje ten z Pepsi

W regulaminie nic nie widzę że w wybranych sklepach więc chyba we wszystkich.

http://www.tesco....onster/regulamin.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6156936 Napisano: 07.02.2016 21:07:22 w SZUKAM....
rkvi napisał(a):

kadett33 napisał(a):

[quote=

kadett33 napisał(a):

rkvi napisał(a):

rkvi]Szukam w którym miejscu znajduje się numer systemowy na paragonie z Kauflandu?

Dzięki za odpowiedz, u mnie nie ma nic takiego, jest tylko nr transakcji na dole w formacie x-xxx-xxx

no to pewnie to.
U mnie jest opisane jako nr. sys nad tym kodem jest #BBB xxxxxx Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6156924 Napisano: 07.02.2016 20:51:32 w SZUKAM....
rkvi napisał(a):

Szukam w którym miejscu znajduje się numer systemowy na paragonie z Kauflandu?

na dole paragonu. xxx-xxxx-xxxxx taki format ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6155441 Napisano: 04.02.2016 21:14:05 w Paragony
Posiadam paragon Black Biedronka z pierwszego dnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6155433 Napisano: 04.02.2016 21:03:32 w SZUKAM....
batistutek123 napisał(a):

szukam żony!

nadal nie znalazłeś? Zgłosiłeś tą informacje do programu Ktokolwiek widział ktokolwiek wie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6155431 Napisano: 04.02.2016 21:01:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamil17 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

Reni napisał(a):

kajeczka napisał(a):

Reni napisał(a):

U mnie "tylko" 40 minut tłumaczenia i czekania... emotka

a w którym tyle czekać trzeba ? emotka  bo nie wiem, czy mi cierpliwości wystarczy emotka

w Bonarce ale teraz już będzie ok  emotka

ja tam ide jutro, a o co im chodziło ?? chcieli wydruk e-maila czy co ?

nie tzreba wydrku @ -podajesz tylko swoje nazisko a oni sprawdzaja na liście szczęśliwców

dzięki a nie wiecie czy ten bon trzeba zrealizować w tym Auchan co się wygrało czy można w innym ??

można zrealizować innych auchanach, ale trzeba odebrać w tym co się podało.

wioleczka83 napisał(a):

mmika26 napisał(a):

Hej, mam pytanie do osób, którym udało się wygrać mikrofalówkę z Belriso - zdradźcie czy dokańczaliście zdanie czy pisaliście dłuższą wypowiedź? No i czy wierszem czy prozą? emotka bo widzę na Fb, że ktoś się pieni, że nagradzają "wiersze' i "epopeje"... więc nie wiem jakim tokiem pójść, a mikrofala mi się marzy emotka

mnie tez to ciekawi .

ja wstawiłem link. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6154310 Napisano: 03.02.2016 11:39:38 w WC - rozmowy o wszystkim
jokan napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

jokan napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

parole21 napisał(a):

Możecie mi powiedzieć, który starter najlepiej nadaje się do konkursów? Chodzi o to żeby od razu można było wysyłać sms premium, żeby jak najdłużej trwała ważność konta itp?

Stawiam na NJU - bezterminowa ważność konta to jest coś nie do pogardzenia w sytuacji, gdy fon ma słuzyć do okazjonalnego wysyłania SMSów. emotka

czyli wystarczy starter kupic i on jest bezterminowy ? czy trzeba na poczatku doladowac cos?

A możesz sama emotka przeczytać na stronie operatora? TUTAJ oferta NJU 
W ramach promocji po wieki konto w nju na kartę i środki na nim zgromadzone są ważne bezterminowo już po pierwszym doładowaniu dowolną kwotą. Później wystarczy doładowywać konto raz na pół roku lub bezpłatnie odpowiadać na SMSy utrzymaniowe.
Informacje dodatkowe: Bezterminowa ważność konta zostanie ustawiona w ciągu 15 minut od pierwszego doładowania konta
Każdorazowo po doładowaniu w SMS-ie potwierdzającym zasilenie konta otrzymasz informację o bezterminowej ważności środków
Uwaga: Aby utrzymać konto i środki na nim zgromadzone w przypadku braku kolejnych doładowań należy odpowiadać na bezpłatne SMSy Utrzymaniowe, które nju wysyła jeżeli od ostatniego doładowania upłynęło 6 miesięcy, albo jeżeli upłynęło 3 miesiące od ostatniej odpowiedzi na SMSa Utrzymaniowego. Zasady szczegółowo opisuje regulamin promocji "po wieki" Promocja po wieki łączy się ze wszystkimi usługami dostępnymi w ofercie nju na kartę

tak, moge przeczytac, ale teraz nie mam czasu....dzieki

Ale w NJU chyba trzeba doładować na początku za min 10zł aby można słać smsy premium.
Ja polecam Virgin Mobile po doładowaniu za min.5zł konto ważne rok i po tym doładowaniu można słać smsy premium.


Ja mam Virgin, ale cos mi smignelo, ze zeby wysylam premium to trzeba miec stan konta 6 zł ? Nie wiem dokladnie, bo mam od niedawna.

wystarczy tylko raz doładować aby można słać smsy premium. Nie trzeba mieć jakieś kwoty aby można słać smsy premium, tylko wystarczy aby był  kwota na tego smsa. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6154291 Napisano: 03.02.2016 11:28:07 w WC - rozmowy o wszystkim
jokan napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

jokan napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

parole21 napisał(a):

Możecie mi powiedzieć, który starter najlepiej nadaje się do konkursów? Chodzi o to żeby od razu można było wysyłać sms premium, żeby jak najdłużej trwała ważność konta itp?

Stawiam na NJU - bezterminowa ważność konta to jest coś nie do pogardzenia w sytuacji, gdy fon ma słuzyć do okazjonalnego wysyłania SMSów. emotka

czyli wystarczy starter kupic i on jest bezterminowy ? czy trzeba na poczatku doladowac cos?

A możesz sama emotka przeczytać na stronie operatora? TUTAJ oferta NJU 
W ramach promocji po wieki konto w nju na kartę i środki na nim zgromadzone są ważne bezterminowo już po pierwszym doładowaniu dowolną kwotą. Później wystarczy doładowywać konto raz na pół roku lub bezpłatnie odpowiadać na SMSy utrzymaniowe.
Informacje dodatkowe: Bezterminowa ważność konta zostanie ustawiona w ciągu 15 minut od pierwszego doładowania konta
Każdorazowo po doładowaniu w SMS-ie potwierdzającym zasilenie konta otrzymasz informację o bezterminowej ważności środków
Uwaga: Aby utrzymać konto i środki na nim zgromadzone w przypadku braku kolejnych doładowań należy odpowiadać na bezpłatne SMSy Utrzymaniowe, które nju wysyła jeżeli od ostatniego doładowania upłynęło 6 miesięcy, albo jeżeli upłynęło 3 miesiące od ostatniej odpowiedzi na SMSa Utrzymaniowego. Zasady szczegółowo opisuje regulamin promocji "po wieki" Promocja po wieki łączy się ze wszystkimi usługami dostępnymi w ofercie nju na kartę

tak, moge przeczytac, ale teraz nie mam czasu....dzieki

Ale w NJU chyba trzeba doładować na początku za min 10zł aby można słać smsy premium.
Ja polecam Virgin Mobile po doładowaniu za min.5zł konto ważne rok i po tym doładowaniu można słać smsy premium. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6153712 Napisano: 02.02.2016 12:08:19 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

ma ktoś sposób na ten actimel... chcę wygrać w sumie 6 tego... kody mam a próbuję i próbuję i nic... potrzebuję dla sióstr.. a ugrałem jedno i się udało nie wiem jakim cudem a teraz nic emotka jest jakiś sprawdzony sposób??? wyysłam 2 lub 1 sekundę przed pełną i nici emotka

ale tam losują, a nie kto pierwszy. Wyświetl w wątku >>
0 0