Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kadett33

kadett33

kadett33

#6230111 Napisano: 17.07.2016 18:17:51 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

3 napisał(a):

Możesz ogolić nogi i "tam" też... nikt Ci nie zabroni...

emotka  ochroniarz nie bedzie gonił? ??  emotka emotka emotka

możliwe że pomoże Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6230066 Napisano: 17.07.2016 12:11:29 w Czy informują/ informowali?
olus15 napisał(a):

Familijne

tu masz wygrywające kody: http://promocjafamilijne.pl/zwyciezcy Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6229367 Napisano: 14.07.2016 22:09:53 w Smolar
mariolakal napisał(a):

kadett33 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy Smolar jest bardzo rygorystyczny odnoście dat odsyłania paragonów, czy może zerka na datę stempla pocztowego ? Wysłałam do Nich 7 lipca poleconym priorytetem kopertę zbiorczą z sześcioma paragonami i oświadczeniami z różnych konków, a ona krążyła do dziś  po Łodzi... Z Urzędu Pocztowego 58 przekierowywano ją na Łódź 7 przez 3 dni...   emotka

liczy się data stempla, ale zazwyczaj mają 1 nagroda na 1 gospodarstwo, więc skąd tyle paragonów w jednej kopercie?

Każdy paragon był na inną osobę i z różnych konków... Nie martwcie się forumowicze... To paragony moich znajomych "tubylców"... 

ja tylko chciałem poinformowałem abyś później nie dziwiła się że nagroda nie dotarła bo na ten sam adres, jak każdy jest na inny adres, albo każdy na inny konkurs to nie ma problemu. Wyświetl w wątku >>

kadett33

#6229322 Napisano: 14.07.2016 20:31:44 w Smolar
mariolakal napisał(a):

kadett33 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy Smolar jest bardzo rygorystyczny odnoście dat odsyłania paragonów, czy może zerka na datę stempla pocztowego ? Wysłałam do Nich 7 lipca poleconym priorytetem kopertę zbiorczą z sześcioma paragonami i oświadczeniami z różnych konków, a ona krążyła do dziś  po Łodzi... Z Urzędu Pocztowego 58 przekierowywano ją na Łódź 7 przez 3 dni...   emotka

liczy się data stempla, ale zazwyczaj mają 1 nagroda na 1 gospodarstwo, więc skąd tyle paragonów w jednej kopercie?

Każdy paragon był na inną osobę i z różnych konków... Nie martwcie się forumowicze... To paragony moich znajomych "tubylców"... 

emotka i jeszcze każdy formularz na inny adres? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6229304 Napisano: 14.07.2016 20:02:50 w Smolar
mariolakal napisał(a):

Czy Smolar jest bardzo rygorystyczny odnoście dat odsyłania paragonów, czy może zerka na datę stempla pocztowego ? Wysłałam do Nich 7 lipca poleconym priorytetem kopertę zbiorczą z sześcioma paragonami i oświadczeniami z różnych konków, a ona krążyła do dziś  po Łodzi... Z Urzędu Pocztowego 58 przekierowywano ją na Łódź 7 przez 3 dni...   emotka

liczy się data stempla, ale zazwyczaj mają 1 nagroda na 1 gospodarstwo, więc skąd tyle paragonów w jednej kopercie? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6228803 Napisano: 13.07.2016 20:16:00 w SZUKAM....
shell napisał(a):

Jeśli ktoś ma komornika zasądzonego i wygra np auto/voucher/telefon itp to komornik "ściąga" pieniądze za tę wygraną od zwycięzcy? Albo coś w tym stylu? Trzeba te nagrode sprzedac i oddać pieniądze? Albo oddać ją komornikowi?

komornik zapewne po jakimś czasie się dowie o wygranym samochodzie, skuter, wysoki bon. A jeśli chodzi o średniej wartości telefon to zapewne nie dowiedzą się. I gdy ta nagroda nie zostanie sprzedana przed wizytą pracownika komorniczego to zostanie zajęty na poczet długo. I otrzyma jakiś termin na zwrot długu, jak do określonego terminu nie spłaci nagroda zostanie sprzedana w licytacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6227977 Napisano: 12.07.2016 09:26:35 w Wkurza mnie...
pakowa napisał(a):

aerdna napisał(a):

kadett33 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pakowa napisał(a):

kurier na ktorego czekalam od samego rana do jekiejś 16:30 poczym wyszlam z domu i przemiescilam sie w inny zakamarek mojego jakze pieknego miasta ..gdy tylko dotarłam na miejsce docelowe zadzwonil mily kurier iż ma dla mnie paczuszke czy jest ktos w domku? poinformowalam go ze niestety ale teraz nikogo nie ma i zeby wrocil do mnie jutro gdyz z jego relacji wynikalo ze nie bedzie juz w mojej okolicy a bedzie ok 3 km dalej i wracac nie bedzie! po calej rozmowie poinformowal mnie ze jezeli jutro nie zastania nikogo odsyla paczuszke do nadawcy ... a gdy prosilam o okreslenie godziny podjecia nastepnej proby doreczenia paczzki uslyszalam iz ok 17 - 18 a moze do poludnia emotka

Raczej kurier sobie sam "odesłać paczuszki" nie może. Paczka powinna leżeć gdzieś w ich magazynie/parceli czy czymkolwiek przez min tydz.

jak poda ze błędny adres lub odbiorca odmówił odbiór to szybko wraca do nadawcy.

Dokładnie DPD odesłał mi paczkę do Smolara na następny dzień, wpisując błędny adres mimo że nawet na domofonie jest wpisane moje nazwisko. Nagroda przepadła

Pozostaje mi siedzieć w domu i oczekiwać ...emotka

a jaka to firma? Może DHL? To jak masz blisko kiosk inmedio to pewnie mogą ci w nim zostawić tą paczkę i możesz odebrać o godzinie której chcesz. Firma DPD ma swoje lokale Strefa paczki gdzie także zostawiają paczki do odbioru. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6227972 Napisano: 12.07.2016 08:56:58 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

pakowa napisał(a):

kurier na ktorego czekalam od samego rana do jekiejś 16:30 poczym wyszlam z domu i przemiescilam sie w inny zakamarek mojego jakze pieknego miasta ..gdy tylko dotarłam na miejsce docelowe zadzwonil mily kurier iż ma dla mnie paczuszke czy jest ktos w domku? poinformowalam go ze niestety ale teraz nikogo nie ma i zeby wrocil do mnie jutro gdyz z jego relacji wynikalo ze nie bedzie juz w mojej okolicy a bedzie ok 3 km dalej i wracac nie bedzie! po calej rozmowie poinformowal mnie ze jezeli jutro nie zastania nikogo odsyla paczuszke do nadawcy ... a gdy prosilam o okreslenie godziny podjecia nastepnej proby doreczenia paczzki uslyszalam iz ok 17 - 18 a moze do poludnia emotka

Raczej kurier sobie sam "odesłać paczuszki" nie może. Paczka powinna leżeć gdzieś w ich magazynie/parceli czy czymkolwiek przez min tydz.

jak poda ze błędny adres lub odbiorca odmówił odbiór to szybko wraca do nadawcy. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6227971 Napisano: 12.07.2016 08:55:31 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

Kunlunija, Joan, szukam tego konkursu z konkretnymi produktami; właśnie zakończony nie był tym; jest mi potrzebny, jak każdemu konkursowiczowi - aby ze spokojem sumienia zakupić masowo rzeczy niezbędne w ilości hurtowej   emotka i móc zawsze wytłumaczyć, że "to na konkurs!", nawet nie mając cienia nadziei na wygraną... Uwiodły mnie podczas poprzedniego "budżetowego" nowe zapachy Lenor i czekam, żeby ich znowu nakupować massakrycznie dużo. emotka

to w superpharm masz konkurs na ten produkt. A w środę będzie najprawdopodobniej w carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6227920 Napisano: 11.07.2016 22:23:45 w SZUKAM....
rogalino napisał(a):

kadett33 napisał(a):

rogalino napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy do tych traktorków z Develey, samochodu i kucyków Pony też trzeba mieć jakieś punkty z opakowań Develey i zgłosić paragonyemotka

połowa punktów musi być z zakupionego produktu, lub jak brałaś udział w ostatnim konkurs develey gdzie było pytanie codzienne inne to także te punkty się liczą jak za zakup towaru.

dzięki

nie trzeba mi uznali bez emotka

bo zapewne miałeś jakieś punkty które były liczone jako zakup, ponieważ w innym wypadku system nie pozwoli zamówić jak nie ma 50% pkt za zakup

nie miałem, gdyż nie kupuje ich produktów. Widocznie albo zmienili zasady albo ich "system" nie zadziałał emotka

ale ostatni konkurs gdzie były codziennie pytanie dot. develey dawały pkt jakbyś zakupił ich towar więc jak brałaś w tym udział miałaś pkt jakby za zakup towaru. Wyświetl w wątku >>
1 rogalino 0

kadett33

#6227871 Napisano: 11.07.2016 20:04:09 w SZUKAM....
rogalino napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy do tych traktorków z Develey, samochodu i kucyków Pony też trzeba mieć jakieś punkty z opakowań Develey i zgłosić paragonyemotka

połowa punktów musi być z zakupionego produktu, lub jak brałaś udział w ostatnim konkurs develey gdzie było pytanie codzienne inne to także te punkty się liczą jak za zakup towaru.

dzięki

nie trzeba mi uznali bez emotka

bo zapewne miałeś jakieś punkty które były liczone jako zakup, ponieważ w innym wypadku system nie pozwoli zamówić jak nie ma 50% pkt za zakup Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6227811 Napisano: 11.07.2016 17:10:16 w Czy informują/ informowali?
Monika11 napisał(a):

aguagu napisał(a):

Czy Albedo informowało już z konkursu Kreuj trendy z got2b? I Smolar z Żabki Heineken? 

Smolar z Żabki w środę 6 sms-ki -torby i bluzy, nikt piłkami się nie pochwalił

ale pytanie było o konkurs Heineken a nie Carlsberg/okocim.
Chyba jeszcze nie było wyników z biletów Heineken żabka Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6227808 Napisano: 11.07.2016 17:08:46 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

Czy do tych traktorków z Develey, samochodu i kucyków Pony też trzeba mieć jakieś punkty z opakowań Develey i zgłosić paragonyemotka

połowa punktów musi być z zakupionego produktu, lub jak brałaś udział w ostatnim konkurs develey gdzie było pytanie codzienne inne to także te punkty się liczą jak za zakup towaru. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6227444 Napisano: 10.07.2016 21:58:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

angie222 napisał(a):

Hahaha, uśmiałam się, następnym razem jak zapuszczę kłaki, to będę tak wychodzić do listonosza, ot co.

Śmiejecie się z Pani Karton, zaś są jeszcze gorsze przypadki. Ostatnio wyświetlił mi się film, na którym konkursowiczka przelewała bodajże Tigera do bardzo, ale to bardzo brudnej szklanki. Okazało się, że to jedynie wisienka na torcie - w galerii na Instagramie znajdowało się wiele zdjęć niezbyt czystego mieszkania, stylizacji w tłustych włosach etc. Przy każdej fotografii umieszczono tagi konkursowe. To było przerażające.

Niedobrze mi się zrobiło, kiedy to przeczytałam... emotka

może w tym konkursie były do wygrania szklanki i miało to jury skłonić do przyznania tej nagrody z troski o zdrowie uczestnika. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6227443 Napisano: 10.07.2016 21:56:52 w Giełda Kodów ; )
za 4 kody z lays dam doładowanie 5zł do Orange,Plus,T-mobile/heyah lub Play(doładowanie podeśle najwcześniej jutro)

3 kody z Heinekena dam za 2 kody z Lays

Już nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6227414 Napisano: 10.07.2016 20:30:09 w SZUKAM....
czy ktoś może zbierał kody z tych opakowań?
http://www.tvn24....chipsami,659887.html Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6227403 Napisano: 10.07.2016 19:52:33 w SZUKAM....
defed napisał(a):

shell napisał(a):

Szukam:
Konka z produktami Lovela
Konka z mydlami w plynie
:)

Mydlo w plynie Palmolive, Tesco - http://www.e-konk...ss.html#.V4KAcfDo6rU

także mydło Luksja ma loterie. Wyświetl w wątku >>
1 shell 0

kadett33

#6227402 Napisano: 10.07.2016 19:51:36 w Oddam za darmo
Oddam za darmo kod do bet-at-home na zakład 5 złotowy

Jest to specjalny bon z okazji "Euro 2016".Gracz może zrealizować tylko
jeden bon w ramach tej kampanii,przypadający tylko i wyłącznie na jedną
osobę,rodzinę,gospodarstwo domowe lub wspólny komputer.Wartość bonu musi
zostać w ciągu 6 miesięcy trzykrotnie postawiona w zakładach
sportowych(wymagany jest minimalny kurs 1,50).

Posiadam jeszcze z 10szt, jeden kod dla jednej osoby!
Chętne osoby proszę o wiadomość prywatną. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6227327 Napisano: 10.07.2016 13:10:43 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Jaki produkt i w jakim sklepie najtaniej można kupić produkt na konkurs Men Expert? Wyświetl w wątku >>
0 0