Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kadett33

kadett33

#6244135 Napisano: 22.08.2016 11:42:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

nkba napisał(a):

Widzę, że Aleksandrów opanował loterię Familijnych emotka Tydzień 4 emotka

to pewnie znowu rozpakowują wafle i sprzedają na kgemotka

a po co mają to robić? Kod jest na opakowaniu, więc wystarczy że dokładnie go odkleją i mogą sprzedać w oryginalnym opakowaniu.

PS. Ale w 4 tygodniu są tylko kody więc skąd masz taką informacje? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6244041 Napisano: 22.08.2016 09:09:57 w SZUKAM....
kozuszka38 napisał(a):

Wie ktoś może jakim kurierem wysłać paczkę do Anglii? Może zna ktoś stronkę gdzie mogłabym to zlecić ? emotka

https://furgonetk...t/GB/wielka_brytania

Ale jak sprzedajesz komuś to przez allegro i ci nie zapłacił nie polecam wysłania. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6243269 Napisano: 19.08.2016 15:40:55 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy jedna jedyna zmywarka z konkursu Fairy w Żabce ma już swojego właściciela? emotka

jeszcze za wczesie. Wybór 23.08 informowanie w ciagu 10 dni.

ale tam będą dwie zmywarki jeden na fresh market a drugi na żabkę? Bo regulaminy były osobne, treść sms-a także inna.

Nie, jedna na dwa sklepy łącznie

szkoda, mogli to napisać w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6243143 Napisano: 19.08.2016 13:32:35 w Czy informują/ informowali?
madzia1-s napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy jedna jedyna zmywarka z konkursu Fairy w Żabce ma już swojego właściciela? emotka

jeszcze za wczesie. Wybór 23.08 informowanie w ciagu 10 dni.

ale tam będą dwie zmywarki jeden na fresh market a drugi na żabkę? Bo regulaminy były osobne, treść sms-a także inna. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6242326 Napisano: 18.08.2016 11:48:30 w SZUKAM....
basku napisał(a):

z jakiego numeru dzoni biedronka z walizkami?
i czy to chodzi o ten konkurs https://www.e-kon...ka.html#.V7V7ua6c2lh

mam jakies nieodebrane polaczenie z 42 230 70 24 emotka

ten numer jest z banku citi. Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

kadett33

#6241976 Napisano: 17.08.2016 15:32:56 w Informują
delvitto napisał(a):

@bucik-konkursy napisał(a):

majka1141 napisał(a):

Smolar Radość Wygrywania tylko nie wiem który paragon wygrał wiecie jak ro ustalić?

Zadzwonić do Organizatora i zapytać?
Hę?

sprawdzić w telefonie wysyłane wiadomości, i znaleźć smsa ze zgłoszeniem.

a dlaczego nie możesz wysłać wszystkich paragonów które słałaś na ten konkurs? Wyświetl w wątku >>
1 zubi 0

kadett33

#6241786 Napisano: 17.08.2016 10:39:53 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

Szukam info czy istnieje coś takiego jak uniwersalna ładowarka do telefonu komórkowego - nie samochodowaemotka Nie mam na myśli żadnych ładowarek do smartfonów/tabletów itp., raczej ładowarki do starszych modeli komórek.

chodzi ci o taką ładowarkę? http://archiwum.a...tis-i4375126459.html Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6241673 Napisano: 16.08.2016 22:44:00 w SZUKAM....
rkvi napisał(a):

ziolko napisał(a):

ziolko napisał(a):

rkvi napisał(a):

ziolko napisał(a):

rkvi napisał(a):

Szukam kogoś, kto miał podobną sytuację: pani na Poczcie najprawdopodobniej zamieniła mi naklejki w listach poleconych i list, który miał dojść do Poznania wyświetla się, że dotarł do Szczecina. Czy jest szansa, że listy dotarły we właściwe miejsca? Wykluczam swoją pomyłkę.

ale przecież list tak czy siak ma adres, prawda? 

Prawda, ma, ale pytam, bo nie wiem czy listy doszły prawidłowo. Bo jeśli nie, to przepadną mi nagrody za ponad tysiąc zł:/ 

ile tych listów było? 2 czy więcej? może sprawdzisz numery odwrotnie? a najlepiej zadzwoń jutro tam, gdzie miały listy dotrzeć i zwyczajnie zapytać o to, czy już są

ale numery listów są po sobie, jak uważasz że nakleiła kogoś przed tobą numer lub za tobą to wystarczy sprawdzić kolejny numer.

Ja wysyłałam dwa listy: jeden do Szczecina, a drugi do Poznania. I na potwierdzeniu z Poznania mam, że dotarł do Szczecina, a na potwierdzeniu ze Szczecina, że dotarł do Poznania 

no czyli nie ma problemu, listonosz bierze adres podany na kopercie, więc nie ma możliwości aby list nadany do poznania dostarczył w Szczecinie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6241658 Napisano: 16.08.2016 22:18:02 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

rkvi napisał(a):

ziolko napisał(a):

rkvi napisał(a):

Szukam kogoś, kto miał podobną sytuację: pani na Poczcie najprawdopodobniej zamieniła mi naklejki w listach poleconych i list, który miał dojść do Poznania wyświetla się, że dotarł do Szczecina. Czy jest szansa, że listy dotarły we właściwe miejsca? Wykluczam swoją pomyłkę.

ale przecież list tak czy siak ma adres, prawda? 

Prawda, ma, ale pytam, bo nie wiem czy listy doszły prawidłowo. Bo jeśli nie, to przepadną mi nagrody za ponad tysiąc zł:/ 

ile tych listów było? 2 czy więcej? może sprawdzisz numery odwrotnie? a najlepiej zadzwoń jutro tam, gdzie miały listy dotrzeć i zwyczajnie zapytać o to, czy już są

ale numery listów są po sobie, jak uważasz że nakleiła kogoś przed tobą numer lub za tobą to wystarczy sprawdzić kolejny numer. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6241238 Napisano: 16.08.2016 09:58:54 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

kadett33 napisał(a):

@bucik-konkursy napisał(a):

"Kwota doładowania zostanie pobrana ze środków dostępnych poza abonamentem."
Chyba nie stanowi problemu udać się do salonu Play czy choćby zadzwonić i wyjaśnić te wątpliwości? Czy kwota otrzymana za rejestrację to środki "poza abonamentem" czy w jego ramach?
Ja obstawiam kontakt PISEMNY, by później nie było, że pracownik coś na gębę obiecał, a potem się tłumaczył, że Klient źle zrozumiał.

czyli ta kwota zostanie dopisana dodatkowo do rachunku.

Do jakiego rachunku? emotka
I jeszcze jedno pytanie, rejestrowalam karte w play w czwartek, powinnam cos dostać ??? W sensie jakiś profitów. 

bo ta usługa o której rozmawiamy jest dla osób które mają telefon na abonament i mogą doładować komuś numer co ma telefon na kartę, gdy ta osoba doładuje telefon tej drugiej osobie, ta kwota zostanie dopisana mu do rachunku. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6241173 Napisano: 15.08.2016 22:14:04 w SZUKAM....
@bucik-konkursy napisał(a):

luckymen napisał(a):

@bucik-konkursy napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Mój Tati dostał 5 stów w PLAY i nie wie, co z nimi począć...

Czytałaś to?
http://doladowani...c/szczegoly/#telefon
Tati może ze swojego telefonu doładować konto komuś na kartę w Play emotka

wg mnie kwota doładowania zostanie dopisana do faktury i ją powiększy, a nie ze środków za rejestrację to pójdzie

"Kwota doładowania zostanie pobrana ze środków dostępnych poza abonamentem."
Chyba nie stanowi problemu udać się do salonu Play czy choćby zadzwonić i wyjaśnić te wątpliwości? Czy kwota otrzymana za rejestrację to środki "poza abonamentem" czy w jego ramach?
Ja obstawiam kontakt PISEMNY, by później nie było, że pracownik coś na gębę obiecał, a potem się tłumaczył, że Klient źle zrozumiał.

czyli ta kwota zostanie dopisana dodatkowo do rachunku. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6241164 Napisano: 15.08.2016 21:35:54 w SZUKAM....
paula9891 napisał(a):

Szukam informacji na temat przesyłki, która waży 35 kg.
Wysyłaliście kiedyś coś takiego?
Będę wdzięczna za informację jakim kurierem to wysłać i ile mniej więcej kosztuje przesyłka emotka

https://furgonetka.pl/

28zł jak paczka normalnych wymiarów o wadze 35kg. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6240825 Napisano: 13.08.2016 18:54:56 w Wkurza mnie...
Andzik napisał(a):

Proszę o pomoc. Ja dopiero raczkuję w konkursach i próbowałam wziąć udział w konkursie ,,P&G troszczy się o przyszłych olimpijczyków''. Wysyłam sms, ale cały czas przychodzi mi, że błędny format. Co ja robię nie tak emotka .

a skąd mamy wiedzieć? Byś musiała podać jakaś treść podajesz, pod jaki numer wysyłasz smsa, ile znaków ma ten smsa, czy ma polskie znaki itd. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6240287 Napisano: 12.08.2016 11:21:59 w SZUKAM....
bridget napisał(a):

kadett33 napisał(a):

bridget napisał(a):

mam pytanie czy w eko - konkurs z lodami jest limit znaków, nie widze zapisu w regulaminie
 i 2 jak przedłuzyc rok waznosci konta w heyah i play?

w play trzeba przejść do taryfy rok ważności konta kodem *163*2# po doładowaniu konto będzie ważne rok.

dziękuje czy ta usługa  dodatkowo  kosztuje?

w play jest za darmo, tylko trzeba doładować za min 5zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6240162 Napisano: 11.08.2016 22:16:01 w SZUKAM....
bridget napisał(a):

mam pytanie czy w eko - konkurs z lodami jest limit znaków, nie widze zapisu w regulaminie
 i 2 jak przedłuzyc rok waznosci konta w heyah i play?

w play trzeba przejść do taryfy rok ważności konta kodem *163*2# po doładowaniu konto będzie ważne rok. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6240127 Napisano: 11.08.2016 21:07:06 w SZUKAM....
gosia16 napisał(a):

asiam napisał(a):

https://kodorzezwienia.pl/

Szukam kogoś kto mnie oświeci odnośnie tej promocji. Muszę doładować kartę kodami by brać udział w loterii by wygrać PS4 ?
Czy muszę mieć numer w Play ?
Proszę o info.

musisz mieć w play  emotka

oraz taryfę która bierze udział w tej loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6239622 Napisano: 10.08.2016 14:49:28 w SZUKAM....
nataszka napisał(a):

Gdzie kupić produkty na hapsnij?

na początku konkursu były dostępne w biedronce, ale czy są nadal nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6239618 Napisano: 10.08.2016 14:47:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursach Gillette i Fairy w sieci żabka i FreshMarket na każdy sklep była osobna pula nagród, po 1 zmywarce i 200bonów na każdą siec czy na obydwie sieci?
Ponieważ były osobne regulaminy w żabce i Freshmarket. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6239311 Napisano: 09.08.2016 17:02:21 w SZUKAM....
@-Violka- napisał(a):

Czy za bony do żabki (2x 25zł z konkursu z Colgate) kupował ktoś alkohol? Byłam pytać, ale odpowiedziano mi że "chyba" nie.

kupowałem papierosy i udało się bez problemu, więc alkohol zapewne tak samo przejdzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#6238299 Napisano: 06.08.2016 21:38:56 w SZUKAM....
kemli napisał(a):

szukam kogoś kto zostawiał konsole ps4 z premii dla siebie. działa wam wszystko? konsola wykrywa pada? czy ktoś miał może jakieś problemy?

jak nie wykrywa to podłącz przez kabel i kolejne raz powinny bez problemu znajdować pada bez kabla. Wyświetl w wątku >>
0 0