Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#3029136 Napisano: 18.01.2010 02:28:25 w Rossmann
malenka89 napisał(a):

To czekamy zatem na Tesco emotka
Dostali pewnie rozkaz z góry i muszą się dzisiaj z wszystkim wyrobić skoro nawet Carrefour już rozwiązany, a mieli ponad miesiąc czasu emotka
I bardzo dobrze, L'Oreal zachowało u mnie szacunek emotka

Trzymam więc kciuki bo może faktycznie Zakopane czeka na Ciebie emotka



Teraz żałuję, że odpuściłam Tesco, bo w pozostałych mam 100% skuteczności - super początek tygodnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3028826 Napisano: 18.01.2010 01:00:32 w Carrefour konkursy
Hurra - po prostu kocham L'Oreal - jeszcze żaden ich paragon mi się nie zmarnował emotka emotka emotka
Karta i u mnie emotka

Warto czytać forum - normalnie pewnie zapomniałabym już o tym konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3019032 Napisano: 14.01.2010 11:47:00 w Oddam za darmo
Jeśli ktoś chce zabawkę z J&J Carrefour, to chętnie oddam za darmo wygraną - trzeba mieć własny paragon z Carrefoura Wrocław Borek Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3019027 Napisano: 14.01.2010 11:45:49 w Paragony
Jeśli ktoś chce zabawkę z J&J Carrefour, to chętnie oddam za darmo wygraną - trzeba mieć własny paragon z Carrefoura Wrocław Borek Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3016277 Napisano: 13.01.2010 09:10:21 w Rossmann
ania75 napisał(a):

bethan napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

słuchajcie wygrał ktoś z was na rosnecie dwa lub więcej razy?:) Jeśli tak to ile?:) Pozdrawiam


Też wygrałam w 3 konkursach, ale nie zawsze na siebie, raz na męża, raz na mamę. I również nie gram w konkursach, w których nagrody mi nie są potrzebne emotka


Wygrałam chyba 4-5 razy, gram tam od października lub listopada. Nie gram o rzeczy, które nie są mi potrzebne i nie zawsze się udaje to, co chcę emotka


Wygrałam dwa razy -gram na jedno konto-więc wygrana BARDZO wtedy cieszy.



Na rosnecie wygrałam chyba w 6 opisówkach - tylko na swoje konto(nie licząc kilku opisówek na rossmannie), w czasówkach - zero wygranych. Brałam udział tylko w wybranych konkursach, gdzieś od września-października.


Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3009059 Napisano: 10.01.2010 12:39:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
darekgryko napisał(a):

ok,

tato999 napisał(a):

ja proponuję stworzyć listę osób, które dopisują się do akcji i wyznaczyć jedną osobę, która spośród konkursów na hasło znajdzie odpowiedni konk i poinformuje o tym osoby z danej listy


co Wy na to?


prosze zorganozowac, mnie na PW poinformowac. bedzie zabawa!


Też poproszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2997919 Napisano: 06.01.2010 11:15:31 w Rossmann
iaziaz napisał(a):

szarri napisał(a):

i jak tam, zadowoleni po wynikach ambi pur? ; )
ja nawet nie brałam udziału (nie cierpię czasówek), ale widzę, że ludzie grali na krewnych i znajomych królika...


tak emotka



Nie biorę udziału w czasówkach, bo i tak nigdy nic w ten sposób nie wygrałam - ale jak zwykle Białystok, Szczecin i Żory po kilka razy... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2997663 Napisano: 06.01.2010 10:20:24 w Rossmann
polec napisał(a):

anetka2a napisał(a):

polec napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

dreams napisał(a):

toka napisał(a):

mahuska napisał(a):

ale jak na 200 nagród coś mało osób sie chwaliło... ja nie mam szczęścia do rossmana/rossnetu


ostatnio chyba 3 dni zawiadamiali-moze teraz tez tak będzie emotka



Jedyna nadzieja... bo, az korci zeby sprzedac paragon. Chociaz tyle propozycji dostalam, ze moze byc spora lista rezerwowych i troce zal by bylo, aby sie stalo jak przy ostatniej promocji, ze ktos na forum sprzedal paragon a pozniej wygral.


trzymaj paragonik bo na pewno się trafi nagroda emotka



Chyba mówicie o Lorealu, ale jestem wściekła a to , miałam dwa takie fajne zgloszenia, a do tego 2 wlasne paragony i lipa. Ani na jednym ani na drugim mailu. Jestem mega wściekła, ale może bedzie jakaś rezerwowa???


Ja też liczę na rezerwową, albo że będę jeszcze powiadamiać... Bo mnie delikatnie mówiąc olali emotka



Witam w klubie. Ale zaczynam sie zastanawiać, ze jak wszystkie te konkursy Loreala i Garniera organizuje Red Age, to czy może już wiedzą , ze Ktoś coś już u nich wygrał i więcej lipa emotka



Chyba nie jest tak źle - przedostatnio wygrałam bony, a teraz nawet nagrodę główną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2997656 Napisano: 06.01.2010 10:18:50 w Carrefour konkursy
Czy komuś coś wiadomo nt. wyników jesiennych konkursów Garniera i Loreal w Carrefour? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2997647 Napisano: 06.01.2010 10:17:18 w Rossmann
A czy coś wiadomo nt. jesiennego konkursu Garniera w Rossmannie? Był jeszcze przed Lorealem - niedługo paragon całkiem mi spłowieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2994930 Napisano: 05.01.2010 03:15:23 w Rossmann
muzulmanka napisał(a):

amie7 napisał(a):

I jeszcze ja wygrałam w Bobovicie emotka emotka emotka

Ślicznie dziękuję wszystkim za głosiki i gratuluję pozostałym zwycięzcom emotka


a ja nie emotka
a tyle głosów zbierałam i tyle osób mi -przynajmniej teoretycznie- głosowało emotka



Dlatego nie mam zaufania do tego typu konkursów, gdzie nie widać ilośći głosów - nigdy nie wiadomo, na czym się stoi... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2979050 Napisano: 30.12.2009 04:25:53 w Paragony
melissa napisał(a):

Mam 2 nowe wygrane z wczoraj - biżuteria za zakup Wedla za 11 zł - oddam jeden zestaw osobie, która ma dwa paragony lub inne propozycje - PW.



Już nieaktualne. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2977758 Napisano: 30.12.2009 10:34:34 w Paragony
Mam 2 nowe wygrane z wczoraj - biżuteria za zakup Wedla za 11 zł - oddam jeden zestaw osobie, która ma dwa paragony lub inne propozycje - PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2975879 Napisano: 29.12.2009 05:42:17 w Rossmann
marielu napisał(a):

niuniu napisał(a):

Gratuluję wygranych Cleanic emotka

Niestety nie wszyscy grają fair no ale co zrobić ...

Jeszcze raz Gratki uczciwym zwycięzcą



niuniu masz chyba inne niż wszyscy wyobrażenie o graniu fair emotka albo sądzisz wg siebie .. emotka



+ błędy ortograficzne zdecydowanie nie przemawiają na korzyść autora w opisówkach (piszemy: gratulujemy zwycięzcOM, nie zwycięzcą...) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2975782 Napisano: 29.12.2009 05:17:33 w Rossmann
maa napisał(a):

olus15 napisał(a):

mi się wydaję, że w tych konkursach gdzie trzeba coś zakupić to nie jest trudno wygrać
bardzo rzadko wyrzucam paragon do kosza po odczytaniu wyników
gorzej u mnie z czasówkami i tymi bez konieczności zakupu produktów




to prawda
wtedy konkurecja jest znacznie wieksza



Niby racja, ale jestem chyba wyjątkiem od reguły - wygrałam ostatnio w HIPP, AA, Teekanne, gdzie niczego nie trzeba było kupować, a z Lirene, Velvet i Cleanic zostały mi niepotrzebne paragony... - czyżby mój limit nagród na rossnecie się wyczerpał?
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2973784 Napisano: 29.12.2009 09:04:45 w TESCO konkursy
arta napisał(a):

malenka89 napisał(a):

siwy28 napisał(a):

wpadły mi 2 zestawy kosmetyków AA może ma ktoś kto nie wygrał paragonik??pw !wystarczy skan na maila- emotka



tak - wygrały dwie osoby od Nas emotka
niestety nie ja emotka


przeciez tam podczas wyslania zgloszenia sie dawalo skan paragonu...
ja mam spa emotka



Gratulacje!
Super wygrana - ja coś żadnego SPA trafić nie mogę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2961916 Napisano: 23.12.2009 06:26:51 w Paragony
melissa napisał(a):

Mam paragon z Wedla Magiczne chwile. Jeśli ktoś ma więcej wygranych niż paragonów, chętnie przejmę wygrany numer - PW.



Już nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2959297 Napisano: 22.12.2009 02:27:45 w Wkurza mnie...
olus15 napisał(a):

a ja po świetnej rossnetowej passie teraz mam przestój
i tak się zastanawiam czy nadal się tam silić wymyślając teksty czy kupując produkty czy może oni mają jakiś limit wygranych?
będę wdzięczna za odpowiedź
ostatnio nagrody same kosmetykowe co tak średnio mi odpowiada i szkoda mi czasu jeżeli moje zgłoszenie jest pomijane



Też mam wrażenie, że po w sumie 9 wygranych na rossnecie moje nazwisko znalazło się na jakiejś czarnej liście.
Mąż nazywa się tak jak ja, więc pisanie na niego zbyt wiele by chyba nie zmieniło. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2958315 Napisano: 22.12.2009 08:03:41 w Paragony
Mam paragon z Wedla Magiczne chwile. Jeśli ktoś ma więcej wygranych niż paragonów, chętnie przejmę wygrany numer - PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#2956008 Napisano: 21.12.2009 09:11:41 w Paragony
Mam paragon Wedla z Reala z 28.11. PW. Wyświetl w wątku >>
0 0