Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#3275333 Napisano: 07.04.2010 11:25:05 w TESCO konkursy
agusiac87 napisał(a):

kingaa napisał(a):

banditos napisał(a):

hmm Dove, wyciąg. z regulaminu:
jedna osoba oraz jedno gospodarstwo domowe może otrzymać jedną nagrodę



emotka no tak... ograniczenie, bo nadmiar kosmetyków też szkodzi emotka



ale wtopili konkurs emotka ja rezygnuję bo za 30zł kupic zeby mieć kosmetyki za 60 zł - paranoja emotka



Też mi się nie kalkuluje, tym bardziej, że na brak kosmetyków ostatnio nie narzekam, a ma przyjść jeszcze zestaw Garniera za 600zł i kilka drobniejszych:)

Niby dużo konkursów, ale jakieś kiepskie - skreśłiłam już Garnier na ilość dezodorantów, Dove - chyba muszę poszukać gdzie indziej jakichś niekosmetykowych
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3253611 Napisano: 31.03.2010 06:23:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bransoletka Dorato. Bransoletka fajna, ale serduszko wyjątkowoo badziewne - dobrze, że można odpiąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3248552 Napisano: 29.03.2010 06:39:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Szlafrok z Timotei - jakiś taki sztuczny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3237855 Napisano: 26.03.2010 09:48:51 w Wkurza mnie...
fantazja23 napisał(a):

dianek napisał(a):

agusia200189 napisał(a):

wkurza mnie to, że od wczoraj nie moge zdjąć pierśionka. Kurde no. Już chyba wszystkiego próbowałam. A przecinanie go nie bardzo mi na rękę emotka




schłódź rękę, np, potrzymaj w zimnej wodzie dość długo (tylko sobie nie odmróź emotka ), później wysmaruj oliwką, oliwą, olejem i ściągaj emotka wszedł to i zejdzie emotka




a mnie wkurza,że została mi wata w uchu i nie wiem co zrobić bo nie chce wyjść emotka

Jakiego ja mam ostatnio pecha !



Oj - w końcu się odwróci emotka emotka emotka emotka I może znowu spotkamy się na jakiejś wygranej wycieczce? Głowa do góry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3235105 Napisano: 25.03.2010 11:36:18 w Wkurza mnie...
merynosek napisał(a):

cobra176 napisał(a):

Wkurza mnie KingoLotto !!
30 stycznia zamówiłam płytę DVD i do tej pory nic nie dostałam emotka


Ja czekałam równe 2 miesiące na płytę emotka
Wkrótce dostaniesz:)

A w temacie to wkurza mnie, że chociaż mam już swoje lata to wciąż nie mogę mieć swojego zdania... emotka



No co Ty? A kto Ci zabrania mieć swoje zdanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3231685 Napisano: 24.03.2010 12:34:23 w Wkurza mnie...
fantazja23 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

kingaa napisał(a):

Wkurza mnie, że od rana czuję się fatalnie... albo i nawet gorzej emotka objawy jak podczas ciąży, ale raczej to nie to! Zatruć się nie miałam czym, to chyba umieram emotka emotka od 8 rano nic mi się nie polepszyło, a ja już po tabletach i innych specyfikach!!


a może jednak emotka
wszystko mnie wkurza mam parszywy humor od wczoraj i nie zapowiada się na poprawe emotka




Dziewczyny strzelcie sobie kielicha emotka
Albo wyjdźcie na spacer, w taką pogodę trudno mieć zły humor emotka



I to mnie właśnie wkurza emotka piękna pogoda, a ja muszę siedzieć w pracy... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3228740 Napisano: 23.03.2010 01:28:09 w Paragony
fantazja23 napisał(a):

Szukam paragonu z Euro-sklepu,u mnie niestety takiego nie ma,a chciałabym wziąć udział w konkursie.



Na co ten paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3228592 Napisano: 23.03.2010 12:51:28 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że mam w pracy masę pilnych spraw do załatwienia na wczoraj, a dopadło mnie chyba wiosenne przesilenie, bo nic mi się nie chce:( Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3227199 Napisano: 22.03.2010 10:39:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
iwcia13 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

Garnier zjad cenowy -Opek emotka



u mnie też emotka


I u mnie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3205621 Napisano: 16.03.2010 03:16:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

Czy ktoś wie coś na temat konkursu Wedding ( z suknią)? Wyników nie ma i nie ma... emotka



Niestety nie - w takich konkursach już nie startuję emotka za to suknię weddingową nadal posiadam emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3205375 Napisano: 16.03.2010 01:36:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
marcepan1983 napisał(a):

melissa napisał(a):

grancias napisał(a):

merynosek napisał(a):

pamal73 napisał(a):

http://www.carref...aj-wyjatkowa-chwile/

daje do myślenia emotka


Porażka... Ciekawe ile smsów wysłali i z jakiego zegara korzystali...
Nie ma to jak rodzinny biznes emotka



Te osoby czesto wygrywaja w konkursach, gdzie trzeba cos kupic. Pewnie dużo inwestuja, ale kazdy ma do tego prawo ...



3 klany hurtowników z Jaworzna, Jutrosina i Krakowa podzieliły się wszystkimi nagrodami.... no sorry - 1 człowiek z Wrocławia spoza tych klanów się zaplątał emotka




broni Ci ktoś mieć 5 telefonów i wysyłać po kilkadziesiąt smsów? płaczesz jak moher, a Ci, którzy akurat to robią nie łamią regulaminu w żaden sposób



A kto tu płacze????
emotka emotka emotka
Nawet udziału tam nie brałam. Nie można już komentować wyników w topie tego dotyczącym? Naucz się czytać ze zrozumieniem - ale to chyba zbyt trudne - więc lepiej wracaj do nabijania głosów w klikanych, może tym razem cię nie wywalą emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3205320 Napisano: 16.03.2010 01:17:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
grancias napisał(a):

merynosek napisał(a):

pamal73 napisał(a):

http://www.carref...aj-wyjatkowa-chwile/

daje do myślenia emotka


Porażka... Ciekawe ile smsów wysłali i z jakiego zegara korzystali...
Nie ma to jak rodzinny biznes emotka



Te osoby czesto wygrywaja w konkursach, gdzie trzeba cos kupic. Pewnie dużo inwestuja, ale kazdy ma do tego prawo ...



3 klany hurtowników z Jaworzna, Jutrosina i Krakowa podzieliły się wszystkimi nagrodami.... no sorry - 1 człowiek z Wrocławia spoza tych klanów się zaplątał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3204321 Napisano: 16.03.2010 07:53:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
nutelka1 napisał(a):

czarnaporzeczka2 napisał(a):

Czy wygrał ktoś coś z knora? u mnie tyle kaski poszło i nic emotka


kolejny konkurs dla hurtowników ja odpuściłam i chyba dobrze emotka już nawet na końcu jak miałam paragony to nie chciało mi się ich dodawać pewnie tak samo tu jak i w winiarach ....



Na szczęście sobie odpuściłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3203904 Napisano: 15.03.2010 09:39:57 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

regusia napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Nie warto, pokazali już co potrafią, więc można się było spodziewać takich wyników.




TO PO cholere pisali tyle o weryfikacji oszustów emotka emotka emotka



Tak samo pisali w przypadku tamtego konkursu...



Widzę, że to standardowy zapis - niestety, to tylko pusty zapis. Jak widać nikt go nie przestrzega. Mnie ostatnio tak wkurzyła fitella. Nie dość, że w 1 etapie nie weryfikowali ewidentnie nabijanych głosów, choć obiecywali to w regulaminie, to jeszcze zrobili przewał z finałowym quizem - i to już skutecznie podniosło mi ciśnienie.

Wypełniłam ten quiz w piątek o 12-tej, zgodnie z regulaminem, podziękowano mi za jego wypełnienie, pojawiła się informacja, że wyniki będą o godz. 16:30, więc wyłączyłam komputer, bo musiałam wyjść.

Tymczasem dzisiaj znalazłam w mailu taką wiadomość z piątku:

Uwaga! Awaria!

Z powodu awarii Twoje wyniki quizu mogły nie zapisać się w systemie. Prosimy o wejście na stronę jeszcze raz i ponowne wzięcie udziału w quizie.


Z góry przepraszamy za problem.


www.fitella.pl/konkurs


Powodzenia!

No szlag mnie po prostu trafił!!!! Profesjonalna organizacja, nie ma co. Mi pewnie w ogóle nie zaliczono tego quizu, podczas gdy inni wypełnili go ponownie, znając już pytania i mając mnóstwo czasu na znalezienie odpowiedzi i podrasowanie wyników.

Jeśli już wystąpiła awaria, powinni wyznaczyć nowy termin, z innymi pytaniami. Ciekawe, ile osób załatwili w ten sposób - te płatki, które wygrałam jako nagrodę pocieszenia, mogą sobie wsadzić....

Osoba, która wygrała Londyn nie dość, że w I etapie ewidentnie nabijała sobie głosy za cichym przyzwoleniem organizatorów, to jeszcze w drugim etapie wygrała pewnie dzięki przekrętowi...

To był mój pierwszy (częściowo) klikany konkurs - i chyba mi wystarczy....

A na fitellę już patrzeć nie mogę - na pewno więcej nie kupię żadnego ich produktu. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3203549 Napisano: 15.03.2010 08:26:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
marcepan1983 napisał(a):

regusia napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

regusia napisał(a):



szok....wygraly plantacje ktore pojawily sie w ostatniej chwili....szok....niemoge dojsc do siebie...te co w ostatnią noc nabiły....



tchibo to ściema. usunęli na początku kilka prac, które miały najwięcej głosów, a później resztę już zostawili




to największy szok jaki widziałam....



też mnie to wkurza. jak chcą być tacy skrupulatni to niech śledzą każda pracę i nawet 10 nabitych głosów niech usuwają,a nie raz zrobią porządek,a później już olewka. jak mieli zamiar sobie odpuścić to nie powinni nikogo usuwać! ten co pierwszy sobie nabijał jest po prostu w tym momencie kozłem ofiarnym i tyle.
gdybym zaczął sobie nabijać w połowie konkursu,a nie na początku to by mnie nie wywalili i miałbym expres emotka



Ostatnie zdanie mnie rozwaliło ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3202296 Napisano: 15.03.2010 01:34:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
jomico napisał(a):

melissa napisał(a):

Mnie ostatnio wkurzyła fitella. Nie dość, że w 1 etapie nie weryfikowali ewidentnie nabijanych głosów, choć obiecywali to w regulaminie, to jeszcze zrobili przewał z finałowym quizem.

Wypełniłam ten quiz w piątek o 12-tej, zgodnie z regulaminem, podziękowano mi za jego wypełnienie, pojawiła się informacja, że wyniki będą o godz. 16:30, więc wyłączyłam komputer, bo musiałam wyjść.

Tymczasem dzisiaj znalazłam w mailu taką wiadomość z piątku:

Uwaga! Awaria!

Z powodu awarii Twoje wyniki quizu mogły nie zapisać się w systemie. Prosimy o wejście na stronę jeszcze raz i ponowne wzięcie udziału w quizie.


Z góry przepraszamy za problem.


www.fitella.pl/konkurs


Powodzenia!

No szlag mnie po prostu trafił!!!! Profesjonalna organizacja, nie ma co. Mi pewnie w ogóle nie zaliczono tego quizu, podczas gdy inni wypełnili go ponownie, znając już pytania i mając mnóstwo czasu na znalezienie odpowiedzi i podrasowanie wyników.

Jeśli już wystąpiła awaria, powinni wyznaczyć nowy termin, z innymi pytaniami. Ciekawe, ile osób załatwili w ten sposób - te płatki, które wygrałam jako nagrodę pocieszenia, mogą sobie wsadzić....

Wyszłam na tym konku jak Zabłocki na mydle - straciłam mnóstwo czasu, nie wspominając nawet o nagrodach w konku na forum, których wartość znacznie przekroczyła wygraną w tym konkursie.

emotka emotka emotka emotka



ja na szczęście wzięłam urlop, żeby na spokojnie wypełnić test. I chociaż wygrałam Ipoda to uważam, że zachowali się nie w porządku...



No właśnie - po co zabierają się za organizację konkursu, skoro nie potrafią go profesjonalnie przeprowadzić. Żenada - pozostał niesmak...

W życiu już nie kupię fitelli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3202081 Napisano: 15.03.2010 12:44:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
Mnie ostatnio wkurzyła fitella. Nie dość, że w 1 etapie nie weryfikowali ewidentnie nabijanych głosów, choć obiecywali to w regulaminie, to jeszcze zrobili przewał z finałowym quizem.

Wypełniłam ten quiz w piątek o 12-tej, zgodnie z regulaminem, podziękowano mi za jego wypełnienie, pojawiła się informacja, że wyniki będą o godz. 16:30, więc wyłączyłam komputer, bo musiałam wyjść.

Tymczasem dzisiaj znalazłam w mailu taką wiadomość z piątku:

Uwaga! Awaria!

Z powodu awarii Twoje wyniki quizu mogły nie zapisać się w systemie. Prosimy o wejście na stronę jeszcze raz i ponowne wzięcie udziału w quizie.


Z góry przepraszamy za problem.


www.fitella.pl/konkurs


Powodzenia!

No szlag mnie po prostu trafił!!!! Profesjonalna organizacja, nie ma co. Mi pewnie w ogóle nie zaliczono tego quizu, podczas gdy inni wypełnili go ponownie, znając już pytania i mając mnóstwo czasu na znalezienie odpowiedzi i podrasowanie wyników.

Jeśli już wystąpiła awaria, powinni wyznaczyć nowy termin, z innymi pytaniami. Ciekawe, ile osób załatwili w ten sposób - te płatki, które wygrałam jako nagrodę pocieszenia, mogą sobie wsadzić....

Wyszłam na tym konku jak Zabłocki na mydle - straciłam mnóstwo czasu, nie wspominając nawet o nagrodach w konku na forum, których wartość znacznie przekroczyła wygraną w tym konkursie.

emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3201997 Napisano: 15.03.2010 12:24:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
missy7 napisał(a):

plocia napisał(a):

muzulmanka napisał(a):

arta napisał(a):

Dodatkowo z konkursu wyrzucaliśmy strony gromadzące graczy internetowych i wiecznych konkursowiczów - pośród wyrzuconych była jedna osoba grająca jednocześnie w 12 konkursach.

-> nie brałam w tym udziału, ale czy to oznacza, że jeśli ludzie od nas z forum tu zbierali uczciwie głosy, to ich wywalono? emotka



a czy w REGULAMINIE jest mowa ze mogą zmienić regulamin w każdym momencie ??

wszystkich z e-konkkursów emotka



poczytajcie sobie na forum wizaż http://wizaz.pl/f...7890504#post17890504 tam trwa cała dyskusja




No istna paranoja:((

Sama nie brałam udziału, ale naprawdę współczuję tym, którzy stracili na to kupę czasu - to jakaś kpina!!!
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3197399 Napisano: 13.03.2010 10:06:12 w Wkurza mnie...
regusia napisał(a):

regusia napisał(a):

wkurza mnie,że ja od wtorku siedze i zbieram punkty na tchibo od 7 rano do 24 na okrągło,bomi zalezy na prezencie dla rodziców a ktos wchodzi sobie nagle dzisiaj i nabija sobie wiecej niz ja przez wszystkie dni sie naprosiłam ludzi emotka emotka emotka




emotka emotka



i 687 ode mnie:0

Konkursy klikane są wkurzające - nie da się ukryć:( Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3197391 Napisano: 13.03.2010 10:04:33 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

monia24 napisał(a):

regusia napisał(a):

wkurza mnie,że ja od wtorku siedze i zbieram punkty na tchibo od 7 rano do 24 na okrągło,bomi zalezy na prezencie dla rodziców a ktos wchodzi sobie nagle dzisiaj i nabija sobie wiecej niz ja przez wszystkie dni sie naprosiłam ludzi emotka emotka emotka



685 na pocieszenie emotka



mnie tez to wkurza
emotka bo tez pięć dni wyciete z zyciorysu mam i na darmo



642 ode mnie:)
Wyświetl w wątku >>
0 0