Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#3433933 Napisano: 04.06.2010 08:12:59 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

cobra176 napisał(a):

Moja obrona, która czeka mnie za dni 6 i nauka, która się z tym wiąże emotka



Oj tam, obrona to nic strasznego emotka Ja też się bałam, a nie było czego.



Spoko - obrona to już tylko formalność emotka
Moja była nawet bardzo przyjemna.
Poza tym, osobiście nie zam nikogo, komu się to nie udało. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3433405 Napisano: 04.06.2010 04:28:26 w PODZIĘKOWANIA
fantazja23 napisał(a):

Melissa - dziękuję za pomoc emotka



Cieszę się, że pogłam pomóc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3433340 Napisano: 04.06.2010 03:45:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
W końcu wybrałam się na pocztę:
- Pluszaki Rozrabiaki ze Streetcomu,
- Dove z Tesco,
- Palmolive z Tesco,
- film Baal na DVD (nie mam pojęcia skąd),
- 114 zł rekompensaty za zgubiony polecony. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3429753 Napisano: 02.06.2010 08:59:58 w Paragony
Mam paragony:
- Winiary - Tesco,
- kawa Tchibo - Real,
- kawa Nescafe - Carrefour (zapomniałam wysłać SMS-a). Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3411615 Napisano: 26.05.2010 02:19:26 w Paragony
Mam paragon Wrocław Factory - Ariel. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3408108 Napisano: 25.05.2010 07:17:49 w TESCO konkursy
keiti78zg napisał(a):

tatek22 napisał(a):

u mnie poszło 100 kubusiowych zgloszen i ok


okurcze hehe tojana pewno nie wygrałam:) przy takiej ilosci:P



100 zgłoszeń???? Czyli 200 soczków??? emotka emotka Gdzie Ty to trzymasz?

Czy inni, którzy wygrali zapas soczków też robili takie hurtowe zakupy? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3406227 Napisano: 24.05.2010 11:16:23 w Carrefour konkursy
iaziaz napisał(a):

rafal100 napisał(a):

rafal100 napisał(a):

dysia napisał(a):

rafal100 napisał(a):

dysia napisał(a):

rafal100 napisał(a):

dysia napisał(a):

dla uspokojenia wszyskie kosze zostały juz wysłane jedna partią
natomiast na bony trzeba poczekać, maja mały poślizg
info ze Swiift



a dzwonilas dzis tak? no ale co powiedzieli, że wyślą w następnym tygodniu, czy kiedy?


w bonach maja mały poślizg (opoźnienie) sa zamówione
nie pytałam kiedy nastąpi wysyłka



wcale nie taki mały, w dodatku nie wiadomo kiedy w końcu wyślą, > do tych co czekają na bony, może do nich coś napiszemy, żeby w nich wzbudzić chęć dodania jakiś gratisów, za to oczekiwanie, w niektórych konkursach tak było, że dodawali.


zapomnij o gratisach emotka



a niby czemu? emotka



chyba tylko ja taka w gorącej wodzie kompana, ale bardzo chciałabym już ten bon wykorzystać emotka dodatkowo boję się, że wogóle nie przyjdzie


juz ktos pisał w mdw ze dzis dostał kosz nadany wczoraj czyli nie słali jedna partia jak sie okazuje emotka



Też dostałam kosz z Pantene w ubiegłym tygodniu Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3376499 Napisano: 13.05.2010 02:01:49 w TESCO konkursy
emmmiliaaa napisał(a):

czy ktoś wie jak wygląda sprawa z tym odsylaniem dowodu w konku Dove? ktoś chyba wcześniej do nich dzwonił... czy 'zasłaniacie' jakieś dane?

ja dzwonilam, trzeba odeslac dowod, ale mozna zamazac numer, serie dowodu i zdjecie, musi zostac: imie, nazwisko, adres zameldowania i pesel.




To może wystarczy sama 2 strona - tam są imie, nazwisko, adres zameldowania i pesel.

Ma ktoś do nich telefon? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3375280 Napisano: 13.05.2010 07:29:29 w Rossmann
halfpint napisał(a):

marta9022 napisał(a):

Czyżby prezenty w tak szybki sposób się rozeszły? Ja nie mam kodziku...:(



Prezenty się rozeszły w większości w jeden dzień, właściwie to nawet pół dnia...

Ja byłam odebrać prezent na Kleparzu w Krakowie i pani próbowała mi wcisnąć stary z przeterminowanym balsamem po goleniu. Zaparłam się, że to nie ten i nie będę brała starego prezentu i zrobiła się z tego mini zadyma, ponieważ za mną była dość spora kolejka. Pani na kasie zaczęła się na mnie wściekać i wykrzykiwać do innych ekspedientek, że ta Pani tu wybrzydza i domaga się innego prezentu - wszyscy w sklepie już na mnie patrzyli jak na wariatkę... Ale zaparłam się, że nie i w końcu przyszła jakaś Pani, która potwierdziła ekspedientce, że to jest stary prezent. Naburmuszona i z fochem wydała mi nowy, a ja czerwona jak burak pod obstrzałem wzroku reszty kupujących wyszłam jak najszybciej.
I kurde, ktoś tu kilka postów wcześniej słusznie zauważył, że kilka próbek nie jest wartych takich nerwów... emotka



Dlatego już się w to nie bawię - najbliższej drogerii już nie było, a żeby dojechać do innych więcej wydałabym na paliwo niż te próbki warte, a jeszcze stracony czas na stanie w kolejce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3372867 Napisano: 12.05.2010 08:03:43 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

Wkurza mnie brak paragonu z reala i to , że nie mogę go nigdzie odkupić od kogoś.Mój pies jest żarłoczny i wredny pożera wszystko co napotka na swojej drodze łącznie z paragonami wkurzyłam się i tyle.



Wiesz, to były nagrody dla pierwszych, więc wszyscy wygrywali - mnie nie dziwi, że nikt nie chce sprzedać paragonu, skoro każdy wygrał. Ja swój paragon już dawno odesłałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3371114 Napisano: 11.05.2010 12:55:49 w Carrefour konkursy
visserarthur napisał(a):

a tak w ogole to jaki to ma byc proszek? bo tego z ulotki z napisem 7 technologii idealnego usuwania plam to raczej nie widzialem...



Wczoraj kupiłam Ariel 7 technologii w Factory, ale na paragonie i tak nie ma pełnej nazwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3371070 Napisano: 11.05.2010 12:38:47 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

Agnes napisał(a):

inka113 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

rafal100 napisał(a):

ivisia napisał(a):

hmmm a TARNÓW w Arielu obstawiony? emotka



a zielona góra?:)



o Łódź to az sie boje pytac emotka emotka


pytać można ale Łódź chyba jest gesto obstawiona choć Kerfiurów Ci u nas przecież dostatek! emotka


w łodzi carfiurków mało chyba tylko 3 które biora udzial a na tak duże miasto i tylu grających to stanowczo za mało


cztery emotka



4 to b. dużo

we Wrocławiu są tylko 2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3371001 Napisano: 11.05.2010 12:17:11 w Carrefour konkursy
alaalex40 napisał(a):

rafal100 napisał(a):

ivisia napisał(a):

hmmm a TARNÓW w Arielu obstawiony? emotka



a zielona góra?:)



o Łódź to az sie boje pytac emotka emotka



Ja o Wrocław też emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3369861 Napisano: 11.05.2010 06:22:17 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

melissa napisał(a):

sambolera napisał(a):

cb656 napisał(a):

sambolera napisał(a):

wkurzają mnie błędy ortograficzne na forum i nie tylko (ale chyba jestem w mniejszości)


To nawet nie jest wkurzanie - raczej coś w rodzaju politowania, żalu i wstydu. Tak - wstydu za kogoś, kto własne podstawowe braki edukacji usiłuje bezczelnie usprawiedliwiać różnymi powodami zastępczymi, z których głównym jest argument, że to nie klasówka, tylko forum i nie musi się starać.
(zarówno tabliczkę mnożenia, jak i zasady ortografii języka ojczystego poznajemy w szkole podstawowej)
Łączę się z Tobą w bólu emotka



bardzo dobrze to napisałeś emotka



Też tak mam - aż zęby bolą jak widzę np. pożądek pisany przez ż - a kilka osób notorycznie pisze z takimi błędami... I to wcale nie dzieci z pierwszych klas podstawówki, niestety...



Ale ja na przykład lubię tak pisać , aczkolwiek wiem że może to doprowadzać do szału.
Reasumując - powinnam się zmienić z potrzeby pełnej akceptacji każdego użytkownika na tym forum?
I tak jest to nie wykonalne, jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził emotka



Marielu - widzę różnicę (i nie tylko ja) pomiędzy celową stylizacją a brakami podstaw edukacji(i zdecydowanie nie są to literówki...) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3367494 Napisano: 10.05.2010 10:44:38 w Wkurza mnie...
sambolera napisał(a):

cb656 napisał(a):

sambolera napisał(a):

wkurzają mnie błędy ortograficzne na forum i nie tylko (ale chyba jestem w mniejszości)


To nawet nie jest wkurzanie - raczej coś w rodzaju politowania, żalu i wstydu. Tak - wstydu za kogoś, kto własne podstawowe braki edukacji usiłuje bezczelnie usprawiedliwiać różnymi powodami zastępczymi, z których głównym jest argument, że to nie klasówka, tylko forum i nie musi się starać.
(zarówno tabliczkę mnożenia, jak i zasady ortografii języka ojczystego poznajemy w szkole podstawowej)
Łączę się z Tobą w bólu emotka



bardzo dobrze to napisałeś emotka



Też tak mam - aż zęby bolą jak widzę np. pożądek pisany przez ż - a kilka osób notorycznie pisze z takimi błędami... I to wcale nie dzieci z pierwszych klas podstawówki, niestety...
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3362170 Napisano: 07.05.2010 08:08:06 w Paragony
Mam paragon na 4-pack Tyskiego z 2.05. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3359780 Napisano: 07.05.2010 09:54:18 w Rossmann
yszka napisał(a):

Czy komuś rzucił się w oczy Wrocław? emotka Bo nie widzę, chyba powinnam zmienić okulistę emotka




Ależ jest - w wielkopolskim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3359608 Napisano: 07.05.2010 09:23:24 w Rossmann
OMG - Wrocław znalazłam w ... Wielkopolsce, ale bez żadnej dośtępnej drogerii - odpuszczam - niech sobie ...... te próbki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3356989 Napisano: 06.05.2010 01:07:27 w Rossmann
rafal100 napisał(a):

czy u kogoś jest jakiś tani produkt Malizii dostępny??? (tani czyli poza wodą toaletową za 38 złotych)



U mnie nie ma żadnego - nawet drogiego:( Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3348809 Napisano: 04.05.2010 09:02:24 w Paragony
Mam paragon na Złote Skojarzenia z Wrocławia z 7.04.2010 - nie wysłałam zgłoszenia, bo za późno doczytałam, że zgłoszenie można wysłać tylko w dniu zakupu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0