Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#3504037 Napisano: 29.06.2010 12:34:24 w Paragony
Mam paragon na Pepsi z Carrefoura - konkurs trwa do jutra (ja nie biorę w nim udziału). Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3496779 Napisano: 26.06.2010 03:26:05 w Paragony
Mam paragony:
- Nescafe Carrefoure,
- Winiary z PiP,
- Dove z 22.05. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3496740 Napisano: 26.06.2010 02:59:30 w PODZIĘKOWANIA
Sylwika76

Serdeczne podziękowania za bezinteresowność emotka emotka emotka emotka emotka

PS. Pozdrawienia dla Twoich rodziców - są bardzo mili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3496720 Napisano: 26.06.2010 02:50:48 w dzis mam urodzinki
Sylwika76
Wszystkiego naj z okazji dzisiejszych urodzin emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3492928 Napisano: 25.06.2010 08:44:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
benon69 napisał(a):

w tygodniu dotarl zestaw kosmetykow za paragony na wartosc 150 zl - wartosc zestawu 20 zl hehe emotka



To może Soraya? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3490951 Napisano: 24.06.2010 02:18:30 w Paragony
melissa napisał(a):

melissa napisał(a):

Szukam paragonu na 4 produkty Winiar z Carrefoura.

Oczywiście kupiłam te 4 galaretki za 5 zł, ale po powrocie z urlopu nic nie mogę znależć

Proszę o oferty na PW - zapłacę, zrobię doładowanie lub mogę się wymienić na jakiś inny potrzebny komuś paragon - mamm.in. paragony z Nescafe, Winiary z PiP, etc.



Jeśli ktoś chciałby zagrać np. w Netto lub Lidlu, to też mogę zrobić odpowiednie zakupy.



Proszę o podawanie Waszych konkretnych propozycji cenowych - będzie łatwiej i szybciej. Dostałam dużo PW, ale bez konkretów.


Mam też jeszcze paragon Dove z początku promocji - gdyby ktoś nadal szukał:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3490846 Napisano: 24.06.2010 01:44:46 w Paragony
melissa napisał(a):

Szukam paragonu na 4 produkty Winiar z Carrefoura.

Oczywiście kupiłam te 4 galaretki za 5 zł, ale po powrocie z urlopu nic nie mogę znależć

Proszę o oferty na PW - zapłacę, zrobię doładowanie lub mogę się wymienić na jakiś inny potrzebny komuś paragon - mamm.in. paragony z Nescafe, Winiary z PiP, etc.



Jeśli ktoś chciałby zagrać np. w Netto lub Lidlu, to też mogę zrobić odpowiednie zakupy.
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3490840 Napisano: 24.06.2010 01:43:31 w Paragony
Szukam paragonu na 4 produkty Winiar z Carrefoura.

Oczywiście kupiłam te 4 galaretki za 5 zł, ale po powrocie z urlopu nic nie mogę znależć

Proszę o oferty na PW - zapłacę, zrobię doładowanie lub mogę się wymienić na jakiś inny potrzebny komuś paragon - mamm.in. paragony z Nescafe, Winiary z PiP, etc. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3458212 Napisano: 14.06.2010 04:59:59 w Paragony
melissa napisał(a):

Mam paragonY:
- Tesco Winiary,
- Nescafe Carrefour,
- Dove
- oferty na PW
(tylko do jutra, bo w środę wyjeżdżam).



Winiary już nieaktualne.

Dove - z 22.05.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3457731 Napisano: 14.06.2010 02:18:52 w Paragony
Mam paragonY:
- Tesco Winiary,
- Nescafe Carrefour,
- Dove
- oferty na PW
(tylko do jutra, bo w środę wyjeżdżam). Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3457331 Napisano: 14.06.2010 12:44:03 w Paragony
melissa napisał(a):

Mam paragon Tesco Winiary - PW.




Mam też Nescafe Carrefour- nie zdążyłam wysłać SMS-a. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3457244 Napisano: 14.06.2010 12:24:15 w Paragony
Mam paragon Tesco Winiary - PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3449403 Napisano: 11.06.2010 09:05:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier z zestawem Bebiko za wierszyk (miś, bębenek i pudło z farbkami). Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3445220 Napisano: 09.06.2010 06:36:56 w Paragony
Mam paragony:
- Winiary - Tesco,
- Dove.

PW Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3443546 Napisano: 09.06.2010 07:32:50 w Paragony
Mam paragon na 4 produkty Winiar z Tesco.

PW:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3440321 Napisano: 07.06.2010 09:25:16 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

melissa napisał(a):

kingaa napisał(a):

jac1968 napisał(a):

merynosek napisał(a):

samanta3 napisał(a):

misia89p napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

misia89p napisał(a):

a mnie wkurza, że jutro w pracy mamy jakąś operatywkę czy coś i znowu będzie cały dzień nerwówka emotka
i wkurza mnie, że nie mogę znaleźć jakiegoś fajnego pokoju nad morzem, nawet nie wiemy gdzie dokładnie chcemy jechać emotka


Pokoju nad morzem lepiej nie rezerwowac.Zawsze sa wolne miejsca i w niskich cenach.Zawsze mozecie zmienic plany ze wzgledu na pogode i teraz trzeba uwazac na zanieczyszczenia po powodzi wiec elpiej nierezerwowac a czekac na decyzję ktore plaze sa bezpieczne


ale z drugiej strony jeśli teraz nie zarezerwujemy to potem ceny mogą być jeszcze większe, z tego względu że właśnie mało osób pojedzie nad morze i będzie kiepski sezon. a nawet jeśli nie będzie pogody to chcemy po prostu jechać odpocząć emotka


z tymi wolnymi to bym się nie zgodziła
emotka może i są wolne na kwaterach za 100/os lub droższe ale tańszych nie uraczysz ...bynajmniej tak jest w mojej wiosce emotka


No to do koleżanki jedziemy nad morze emotka
Może jakiś rabacik? emotka


Najlepiej na Chorwację.



a mnie wkurza, że na dupce nie umiem usiedzieć i co roku wczasy, a w tym roku wymyśliłam sobie, żeby zmienić samochód i uparłam się, że choćby nie wiem co, to go zmienimy. Tylko, że ja choruję żeby znowu wrócić do Egiptu, a raczej nie pogodzę wczasów i nowego samochodu emotka Chyba, żeeee wymienilibyśmy troszkę później samochód emotka No i to mnie wkurza, że obojętnie co nie postanowię, to wczasy mi nie dają spokoju, a niestety tanie nie są, a ten Egipt się ode mnie nie odczepi emotka emotka



Oj, urlop to przecież podstawa. Samochód może poczekać, a żyje się tylko raz.
Ja jestem wybitnie ciepłolubna i też co roku muszę gdzieś wyjechać i porządnie się wygrzać. A ponieważ wygrywam albo Paryż w lutym, albo rejs w listopadzie, to pozostaje niezaalita od lat metoda rachelowa emotka emotka emotka

I tym sposobem wyjazd w czerwcu mam już opłacony, a przymierzamy sie jeszcze do drugiego wyjazdu we wrześniu. emotka



ja zawsze miałam wykupione wczasy już nawet w grudniu!! a teraz mnie szlag trafia emotka bo wiem, że nie mogę żadnych wczasów ale LA LA LA jak mam nie móc, jak chcę!! Ten mój opowiada, że jak tak bardzo chcę, to MOŻE LAST MINUTE. Jakie Last minute, jak ja już chcę wiedzieć, gdzie będę dupkę smażyć. Bo nie wiem jak to zrobię, ale chcę wczasy emotka Poproszę jakąś większą wygraną, bo musi mi starczyć na moje zachcianki emotka emotka I tak cały czas powtarzam, że mnie tam MPK pasuje, bo i tak nie mam prawka, a samochód byłby dla mojego i stąd mam te dylematy emotka



Jedź! Jest dużo tanich ofert do Egiptu, np.
http://www.ostatn...ail&oid=11081526

Miłego odpoczynku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3440298 Napisano: 07.06.2010 09:14:13 w Carrefour konkursy
tynka9863 napisał(a):

dla tych ktorzy czekaja na bony zalegle z konkursu jesien kolorow garniera napisalam do agencji Redage z kim mam sie kontaktowac w sprawie nagrody z nimi czy z Loreal o dziwo odpisali:
Witam serdecznie,



W sprawie bonów proszę o bezpośredni kontakt z nami .

Bardzo proszę opisać sytuację odnośnie bonów a spróbujemy wyjaśnić zaistniałą sytuacje.



Do tej pory ich nie dostałaś??????

Do mnie przyszły już parę miesięcy temu... Dziwna sprawa - myśłałam, że wysyłają hurtem. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3440271 Napisano: 07.06.2010 09:04:52 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

jac1968 napisał(a):

merynosek napisał(a):

samanta3 napisał(a):

misia89p napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

misia89p napisał(a):

a mnie wkurza, że jutro w pracy mamy jakąś operatywkę czy coś i znowu będzie cały dzień nerwówka emotka
i wkurza mnie, że nie mogę znaleźć jakiegoś fajnego pokoju nad morzem, nawet nie wiemy gdzie dokładnie chcemy jechać emotka


Pokoju nad morzem lepiej nie rezerwowac.Zawsze sa wolne miejsca i w niskich cenach.Zawsze mozecie zmienic plany ze wzgledu na pogode i teraz trzeba uwazac na zanieczyszczenia po powodzi wiec elpiej nierezerwowac a czekac na decyzję ktore plaze sa bezpieczne


ale z drugiej strony jeśli teraz nie zarezerwujemy to potem ceny mogą być jeszcze większe, z tego względu że właśnie mało osób pojedzie nad morze i będzie kiepski sezon. a nawet jeśli nie będzie pogody to chcemy po prostu jechać odpocząć emotka


z tymi wolnymi to bym się nie zgodziła
emotka może i są wolne na kwaterach za 100/os lub droższe ale tańszych nie uraczysz ...bynajmniej tak jest w mojej wiosce emotka


No to do koleżanki jedziemy nad morze emotka
Może jakiś rabacik? emotka


Najlepiej na Chorwację.



a mnie wkurza, że na dupce nie umiem usiedzieć i co roku wczasy, a w tym roku wymyśliłam sobie, żeby zmienić samochód i uparłam się, że choćby nie wiem co, to go zmienimy. Tylko, że ja choruję żeby znowu wrócić do Egiptu, a raczej nie pogodzę wczasów i nowego samochodu emotka Chyba, żeeee wymienilibyśmy troszkę później samochód emotka No i to mnie wkurza, że obojętnie co nie postanowię, to wczasy mi nie dają spokoju, a niestety tanie nie są, a ten Egipt się ode mnie nie odczepi emotka emotka



Oj, urlop to przecież podstawa. Samochód może poczekać, a żyje się tylko raz.
Ja jestem wybitnie ciepłolubna i też co roku muszę gdzieś wyjechać i porządnie się wygrzać. A ponieważ wygrywam albo Paryż w lutym, albo rejs w listopadzie, to pozostaje niezaalita od lat metoda rachelowa emotka emotka emotka

I tym sposobem wyjazd w czerwcu mam już opłacony, a przymierzamy sie jeszcze do drugiego wyjazdu we wrześniu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3437520 Napisano: 06.06.2010 09:11:05 w skojarzenia
0 0

melissa

#3435701 Napisano: 05.06.2010 09:07:35 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

sambolera napisał(a):

roznie z obronami bywa...
nie mozna za bardzo nastawiac sie na to tylko formalnosc
mojej kolezance promotor podal pytania jakie dostanie na egzaminie a w dniu obrony zadal jej zupelnie inne
wyobrazcie sobie jej wscieklosc...
wiadomo...mogla sie nauczyc...ale czemu ja tak zrobil w bambuko? emotka



Ja nie miałam podanych pytań (dwie obrony mgr mam za sobą), ale nawet, gdyby promotor podał, nie liczyłabym tylko na te pewniaki. Promotor mógł np. zapomnieć (zdarza się). Poza tym dostaje się jeszcze pytanie od recenzenta lub kogos innego z komisji więc trzeba być na wszystko przygotowanym. Pytania raczej dotyczą pracy i wiedzy zdobytej na studiach (podstawowej wiedzy) więc z nieba nie spadają.



Też nie znałam wcześniej pytań, ale generalnie dotyczyły one napisanej przez mnie pracy, więc bez przesady - nie wiem, co trzeba by było zrobić, żeby oblać. Chyba wykazać się totalną ignorancją.
Też mam za sobą 2 obrony - magisterkę i podyplomówkę z zupełnie innej dziedziny i ob ie dobrze wspominam. Wyświetl w wątku >>
0 0