Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#3682613 Napisano: 07.09.2010 10:37:14 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

bethan napisał(a):

wsciekly napisał(a):

o kurcze emotka

od jutra znowu w intermarche wygłupy z paragonami emotka emotka


Jakie, jakie emotka ?



https://www.e-kon...rticles-5-68418.html



U mnie w mieście nie ma Intermarche, a na so-called turystykę konkursową zupełnie nie mam czasu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3680290 Napisano: 06.09.2010 11:49:03 w Paragony
Zostały mi paragony:

- na walizkę - Carrefour - 13.08, godz. 13:55;
- Coca-Cola - Biedronka - 06.08;
- Mamba/nimm2 - 24.08.

PW:))) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3680261 Napisano: 06.09.2010 11:41:50 w Carrefour konkursy
samantha22 napisał(a):

no to ja się pochwalę 1 bon mój emotka

a o wygranym autku by chyba nie dzwonili w niedziele przed 22 emotka




No raczej nie - ale pewnie już pozamiatane:(

W poprzednim konkursie najpierw dzwonili z wycieczkami, a za kilka dni szły eski z bonami... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3680068 Napisano: 06.09.2010 10:51:11 w Carrefour konkursy
aleks21 napisał(a):

co dostaliście z naturelli - potencjalną wygraną??



Tak - TQG zawsze zaznacza potencjalną - bo o wygranej można mówić dopiero po odesłaniu paragonu.

Przyznać się, kto zgarnął auto - z głównymi zawsze dzwonią:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3680033 Napisano: 06.09.2010 10:41:26 w Carrefour konkursy
Przed chwilą SMS z Naturelli:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3679407 Napisano: 06.09.2010 07:16:35 w Połączenia nieodebrane
tynka9863 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

marta25 napisał(a):

melissa napisał(a):

marta25 napisał(a):

beata28 napisał(a):

melissa napisał(a):

beata28 napisał(a):

melissa napisał(a):

maribog napisał(a):

olciak napisał(a):

melissa napisał(a):

Kto dziś dzwonił z 566 540 729? Mam nieodebrane po godz. 12-tej.


to Graf ale nie wiem w jakiej sprawie do Ciebie- moze rezerwa Palmolive? emotka



albo kosze piknikowe... tak jak ostatnio dzwonili bo sporo smsków nie dotarło do ludzi



A te kosze z Biedronki też Graf organizował?

u mnie rowniez nieodebrane z tego numeru , w Biedronce nie grałam, hmmmm z czym ten Graf dzowni?



To może Ajax?

Dzwonili już do kogoś?




Ajax tez odpada , bo z tego nr nie słałm nic.

Kosze tez odpadają bo nie brałam udziału, ale zagadka, a pani akurat wyszła. emotka


może dzwonic z konkursu wakacyjne plamy z intermarche zeby ponaglić w wysyłaniu paragonów:) do mnie wczoraj dzwoniła




Na ten nr nie wygrałam z plam, tylko na inne i paragony dawno odesłane - chyba że jakaś rezerwa? emotka



ja dostałam kilka dni temu smsy z wakacyjnych plam (zakładam że rezerwa) chociaż dziwne bo w normalnym terminie nie wygralam nic a teraz niby 4 bony:) a pozniej pani dzwonila ponaglać z paragonami


dzwonili z wakacyjnych plam, nie dotarły do wszystkich smsy i dzwonią, rozmawiałam dzisiaj z panią od konka, z żadnych innych mówiła że nie dzwoniła


do mnie tez dzwoniła o paragon



Dzieki za odp.:)

W takim razie czekam - mam nadzieję, że zadzwonią powtórnie:)

Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3672956 Napisano: 03.09.2010 11:38:21 w Połączenia nieodebrane
marta25 napisał(a):

beata28 napisał(a):

melissa napisał(a):

beata28 napisał(a):

melissa napisał(a):

maribog napisał(a):

olciak napisał(a):

melissa napisał(a):

Kto dziś dzwonił z 566 540 729? Mam nieodebrane po godz. 12-tej.


to Graf ale nie wiem w jakiej sprawie do Ciebie- moze rezerwa Palmolive? emotka



albo kosze piknikowe... tak jak ostatnio dzwonili bo sporo smsków nie dotarło do ludzi



A te kosze z Biedronki też Graf organizował?

u mnie rowniez nieodebrane z tego numeru , w Biedronce nie grałam, hmmmm z czym ten Graf dzowni?



To może Ajax?

Dzwonili już do kogoś?




Ajax tez odpada , bo z tego nr nie słałm nic.

Kosze tez odpadają bo nie brałam udziału, ale zagadka, a pani akurat wyszła. emotka


może dzwonic z konkursu wakacyjne plamy z intermarche zeby ponaglić w wysyłaniu paragonów:) do mnie wczoraj dzwoniła




Na ten nr nie wygrałam z plam, tylko na inne i paragony dawno odesłane - chyba że jakaś rezerwa? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3672876 Napisano: 03.09.2010 11:19:45 w Połączenia nieodebrane
beata28 napisał(a):

melissa napisał(a):

maribog napisał(a):

olciak napisał(a):

melissa napisał(a):

Kto dziś dzwonił z 566 540 729? Mam nieodebrane po godz. 12-tej.


to Graf ale nie wiem w jakiej sprawie do Ciebie- moze rezerwa Palmolive? emotka



albo kosze piknikowe... tak jak ostatnio dzwonili bo sporo smsków nie dotarło do ludzi



A te kosze z Biedronki też Graf organizował?

u mnie rowniez nieodebrane z tego numeru , w Biedronce nie grałam, hmmmm z czym ten Graf dzowni?



To może Ajax?

Dzwonili już do kogoś?

Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3672843 Napisano: 03.09.2010 11:10:52 w Połączenia nieodebrane
maribog napisał(a):

olciak napisał(a):

melissa napisał(a):

Kto dziś dzwonił z 566 540 729? Mam nieodebrane po godz. 12-tej.


to Graf ale nie wiem w jakiej sprawie do Ciebie- moze rezerwa Palmolive? emotka



albo kosze piknikowe... tak jak ostatnio dzwonili bo sporo smsków nie dotarło do ludzi



A te kosze z Biedronki też Graf organizował?
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3672768 Napisano: 03.09.2010 10:48:10 w Połączenia nieodebrane
olciak napisał(a):

melissa napisał(a):

Kto dziś dzwonił z 566 540 729? Mam nieodebrane po godz. 12-tej.


to Graf ale nie wiem w jakiej sprawie do Ciebie- moze rezerwa Palmolive? emotka



Nie brałam udziału w Palmolive, więc nie to
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3672747 Napisano: 03.09.2010 10:42:50 w Połączenia nieodebrane
Kto dziś dzwonił z 566 540 729? Mam nieodebrane po godz. 12-tej.

Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3672386 Napisano: 03.09.2010 08:51:21 w Paragony
Mam paragon na walizke z Kupujesz-podróżujesz - PW:))) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3670883 Napisano: 02.09.2010 02:13:31 w Paragony
Mam paragony:
- Domestos - Real,
- Coca-Cola - Biedr,
- Knorr - Netto,
- Nimm2 - Real

PW:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3668049 Napisano: 01.09.2010 12:28:30 w Paragony
Mam paragony:
- Coca-cola z Biedronki;
- Nimm2 - Real;
- Cif i Domestos - Real.

PW
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3655125 Napisano: 27.08.2010 10:43:05 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

melissa napisał(a):

pola731 napisał(a):

melissa napisał(a):

pola731 napisał(a):

wkurza mnie , że mnie podkusiło - wziełam udział w konkursie PiP - dziś dodali moją fotkę - i widzę , że ludziska oddają głosy (zanim zdążyłam poprosić w kliknijcie ) i od razu oceny po jednej gwiazdce ... nie rozumiem - gdyby wcale głosu nie oddali miałabym jeszcze mniej , bo zero ...



Ale głosowanie nie ma tu chyba większego znaczenia - i tak wszystko zależy od kierowników sklepów, bo z głosowania jest raptem 1 nagroda, więc jej zdobycie graniczy z cudem emotka


ale 100 wartosciowych nagród na koniec rozdzielą między te z największą ilością głosów

- oj tam - wywalam ze stopki prośbę o kliki bo szkoda nerwów - dodałam fotkę to niech już zostanie


pola731 napisał(a):

melissa napisał(a):

pola731 napisał(a):

wkurza mnie , że mnie podkusiło - wziełam udział w konkursie PiP - dziś dodali moją fotkę - i widzę , że ludziska oddają głosy (zanim zdążyłam poprosić w kliknijcie ) i od razu oceny po jednej gwiazdce ... nie rozumiem - gdyby wcale głosu nie oddali miałabym jeszcze mniej , bo zero ...



Ale głosowanie nie ma tu chyba większego znaczenia - i tak wszystko zależy od kierowników sklepów, bo z głosowania jest raptem 1 nagroda, więc jej zdobycie graniczy z cudem emotka


ale 100 wartosciowych nagród na koniec rozdzielą między te z największą ilością głosów

- oj tam - wywalam ze stopki prośbę o kliki bo szkoda nerwów - dodałam fotkę to niech już zostanie



Chyba źle zrozumiałaś regulamin:
wśród laureatów nagród dodatkowych zostanie wyłonionych przez Jury Organizatora 30 laureatów nagród głównych, czyli nagrody główne rozdzielone zostaną wśród tych,których wcześniej wybiorą kierownicy poszczególnych sklepów - głosowanie nie ma tu żadnego znaczenia,

za głosowanie jest tylko 1 nagroda w całym konkursie i o jej przyznaniu decyduje średnia liczba punktów to suma punktów podzielona przez liczbę głosujących... i dalej uwzględnionych zostanie 100 zdjęć, na które zagłosowała największa liczba internautów (jeśli kilka zdjęć uzyska identyczną średnią ocen o wyborze zwycięzcy zadecyduje jury Organizatora),

czyli moim zdaniem szkoda fatygi na zbieranie głosów - tak naprawdę to konkurs dla znajomych kierowników sklepów....


masz rację - ale zdziwiło mnie ,że wchodzą mi na maila potwierdzenia oddania głosów - i od razu spadająco...3 - 2,84 - 2,33 - 2....
po co ktoś wogóle zadaje sobie trud , żeby głosować na cudze zdjęcie ?



Też mnie to dziwi, że ludziom nie szkoda czasu, żeby komuś bezinteresownie zaszkodzić, ale - jak widać - niestety dużo jest takich bezinteresownie zawistnych. Nudzą się, czy co? Sam wolę inaczej spędzać swój wolny czas emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3654878 Napisano: 27.08.2010 09:32:29 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

melissa napisał(a):

pola731 napisał(a):

wkurza mnie , że mnie podkusiło - wziełam udział w konkursie PiP - dziś dodali moją fotkę - i widzę , że ludziska oddają głosy (zanim zdążyłam poprosić w kliknijcie ) i od razu oceny po jednej gwiazdce ... nie rozumiem - gdyby wcale głosu nie oddali miałabym jeszcze mniej , bo zero ...



Ale głosowanie nie ma tu chyba większego znaczenia - i tak wszystko zależy od kierowników sklepów, bo z głosowania jest raptem 1 nagroda, więc jej zdobycie graniczy z cudem emotka


ale 100 wartosciowych nagród na koniec rozdzielą między te z największą ilością głosów

- oj tam - wywalam ze stopki prośbę o kliki bo szkoda nerwów - dodałam fotkę to niech już zostanie


pola731 napisał(a):

melissa napisał(a):

pola731 napisał(a):

wkurza mnie , że mnie podkusiło - wziełam udział w konkursie PiP - dziś dodali moją fotkę - i widzę , że ludziska oddają głosy (zanim zdążyłam poprosić w kliknijcie ) i od razu oceny po jednej gwiazdce ... nie rozumiem - gdyby wcale głosu nie oddali miałabym jeszcze mniej , bo zero ...



Ale głosowanie nie ma tu chyba większego znaczenia - i tak wszystko zależy od kierowników sklepów, bo z głosowania jest raptem 1 nagroda, więc jej zdobycie graniczy z cudem emotka


ale 100 wartosciowych nagród na koniec rozdzielą między te z największą ilością głosów

- oj tam - wywalam ze stopki prośbę o kliki bo szkoda nerwów - dodałam fotkę to niech już zostanie



Chyba źle zrozumiałaś regulamin:
wśród laureatów nagród dodatkowych zostanie wyłonionych przez Jury Organizatora 30 laureatów nagród głównych, czyli nagrody główne rozdzielone zostaną wśród tych,których wcześniej wybiorą kierownicy poszczególnych sklepów - głosowanie nie ma tu żadnego znaczenia,

za głosowanie jest tylko 1 nagroda w całym konkursie i o jej przyznaniu decyduje średnia liczba punktów to suma punktów podzielona przez liczbę głosujących... i dalej uwzględnionych zostanie 100 zdjęć, na które zagłosowała największa liczba internautów (jeśli kilka zdjęć uzyska identyczną średnią ocen o wyborze zwycięzcy zadecyduje jury Organizatora),

czyli moim zdaniem szkoda fatygi na zbieranie głosów - tak naprawdę to konkurs dla znajomych kierowników sklepów....
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3654787 Napisano: 27.08.2010 09:05:17 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

wkurza mnie , że mnie podkusiło - wziełam udział w konkursie PiP - dziś dodali moją fotkę - i widzę , że ludziska oddają głosy (zanim zdążyłam poprosić w kliknijcie ) i od razu oceny po jednej gwiazdce ... nie rozumiem - gdyby wcale głosu nie oddali miałabym jeszcze mniej , bo zero ...



Ale głosowanie nie ma tu chyba większego znaczenia - i tak wszystko zależy od kierowników sklepów, bo z głosowania jest raptem 1 nagroda, więc jej zdobycie graniczy z cudem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3652907 Napisano: 26.08.2010 12:58:30 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

madzia34 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

wkurza mnie moj TŻ.... rozumiem, wiele ale... jego reakcja na dwie kreski .... popsuła tą malutką radość emotka


gratulacje-moze to szok tak na niego zadzialał

dziekuje - ale to chyba bardziej glupota emotka


Niektórzy faceci są dziwni emotka ale nie martw się, może mu przejdzie jak dojdzie do siebie emotka

tylko, żeby to nie trwało przez najbliższe 18 lat...

choć pamietam, że przy pierwszym dzidziusiu też nie przeżywał tego wszystkiego tak jakbym chciała.. a może to tylko na filmach faceci się tak podniecają stanem błogosławionym emotka


Z własnego doświadczenia wiem, że faceci nie okazują tego aż tak entuzjastycznie, jak pokazują na filmach emotka I weź tu się ciesz, kiedy facet chce mieć dziecko, a jak przychodzi co do czego to mruknie pod nosem coś, co nawet nie przypomina zadowolenia emotka



Gratulacje emotka

Widocznie ten Twój typ tak ma - może jest introwertykiem?

Mój się cieszył i przy pierwszych i przy drugich dwóch kreseczkach, chociaż w obu przypadkach robiłam mu pobudkę o 5 nad ranem, bo z wrażenia już nie mogłam zasnąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3652316 Napisano: 26.08.2010 09:32:31 w Wkurza mnie...
shorty87 napisał(a):

z gorska to mam to samo co mnie tez wkurza nawet jak jednego dnia kilka kodow wpisze to nie wylosuja ani jednego



No właśnie - a woda obrzydliwa - więcej tego świństwa nie kupię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3652314 Napisano: 26.08.2010 09:31:29 w Wkurza mnie...
tsiknias napisał(a):

melissa napisał(a):

Wkurza mnie Górska Natura - na 30 kodów nie wpadł nawet 1 nędzny bonik, o SPA nie wspominając emotka

Ale cóż - jak widać w moim przypadku szkoda czasu i kasy na loterie - nic w nich nie wygrałam i pewnie nie wygram:(




nie poddawaj się, jak też w Górskiej Naturze wysłałam masę kodów i nic nie wpadło. poszczęści się w czymś innym.



No nie, generalnie nie jest tak źle - coś tam ciągle wygrywam, ale głównie w hasłowych i opisowych. Natomist loterie i czasówki - jedna wielka lipa - tzw. fuksa jak widać mi brak:(
Wyświetl w wątku >>
0 0