Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#3994121 Napisano: 26.12.2010 05:43:25 w Paragony
Sprzedam wygrany bon o wartości 200zł osobie z własnym paragonem na zakup produktów Gerbera za 15 zł - wpadła nadprogramowa wygrana - jeszcze nie podałam danych:)

Propozycje na PW.
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3988301 Napisano: 22.12.2010 10:23:56 w Rossmann
zielonetrampki napisał(a):

mi się wydaje, że 1 jest źle i będzie ta odpowiedz białe coś tak sparwdzałam w google, ale nie chce wprowadzac zamieszania emotka
Już sama nie wiem



Nie.
Czerwone jajka to dobra odp.:

Oprócz tego Chińczycy wierzą, że Nowy Rok to też dzień urodzin każdego człowieka, w związku z czym obdarowują siebie wzajemnie podarunkami. Najpopularniejsze są czerwone jajka.
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3987111 Napisano: 22.12.2010 04:03:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wsciekly napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

nawigacja dojechala emotka


jaki kurier ?



OPEK Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3983152 Napisano: 21.12.2010 11:02:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Same baaardzo zaległe:
- pierwszy i jedyny zestaw Dove,
- voucher do SPA,
- 2 aparaty fotograficzne. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3970536 Napisano: 17.12.2010 10:54:41 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

goralecka napisał(a):

wkurzam się bo dziś mam jakiś nawał spamujących osób na PW. W ciagu 5 minut 4 wiadomości emotka
a dzis chyba z 10 ;/



ja wczoraj zablokowałam dwie osoby. Nigdy tego nie robiłam, ale nie chce mi sią ciągle pisać, że nie biorę w niczym udziału.. Raz - ok, dwa i trzy - przeboleję.. ale w kółko to samo..?



Ja też zaczęłam blokować - mam dość zaśmiecania skrzynki,na dodatek przez kompletnie nieznajome osoby. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3970464 Napisano: 17.12.2010 10:37:40 w Dziś cieszę się z.....
A ja się cieszę, że do pracy wracam dopiero po Nowym Roku,a teraz mam wreszcie trochę czasu, żeby porozpieszczać dzieciaki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3945979 Napisano: 09.12.2010 08:47:32 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

melissa napisał(a):

wsciekly napisał(a):

inka113 napisał(a):

chasia napisał(a):

wsciekly napisał(a):

leelee napisał(a):

79magda napisał(a):

A mnie wkurza, że jest tyle ponoć nadwyżkowych nawigacji z Lidla, a do mnie nie chcą nawet z jedną zadzwonić emotka emotka



No dzwonią za to do tych, co wygrali już wcześniej z 4-5 itd...


i chcą skany dowodów, o czym nie ma mowy w regulaminie emotka

a skoro nas obowiązuje regulamin - zwłaszcza w temacie co kupić, gdzie i jakiego eska wysłać, ich też to dotyczy emotka



Chcą skan dowodu osobistego emotka
Dziś Pani do mnie dzwoniła, ale o tym nie wspominała.


jakos tez nikt mi o tym nie wspomniał...



bo ludzie wstydzą się przyznać, że zostali wykolegowani przez kolejną agencję nadinterpretującą regulaminemotka




Ode mnie nikt nie chciał skanu dowodu,a dane i paragony już odesłane. Ale rozumiem,dlaczego to sprawdzają - regulamin wprowadza ograniczenie- 1 nagroda na gospodarstwo domowe:)


Jejjku za głupotę powinien być ban na tym forum emotka Po pierwsze w regulaminie jest jasno napisane ( chyba by musieli dużymi literami napisać dla co poniektórych) , że wysyła się ksero dowodu osobistego - taka informacja była zawarta od sameog początku konkursu, natomiast Pani która informuje o wygranych , nie informuje ażeby była taka potrzeba.



Do mnie pijesz z tą głupotą?????????????????

Pod moim konkretnym postem odnośnie ograniczenia regulaminowego (1 nagroda na 1 gospodarstwo domowe, stąd łatwo wywnioskować, że w przypadku, gdy wygrało kilka osób o tym samym nazwisku organizator może poprosić o udowodnienie, że naprawdę nie są one zameldowane pod tym samym adresem - w 1 gospodarstwie domowym,stąd MOG¡ pojawić się w tych konkretnych przypadkach prośby o ksero dowodu):

Ponadto,Organizator zastrzega, iż nagrodę może otrzymać wyłącznie jeden z Laureatów
należących do wspólnego gospodarstwa domowego. Kryterium oceny przynależności do
danego gospodarstwa domowego stanowi wspólny adres
Laureatów wskazany na
zasadzie opisanej w pkt. 26 lit. d niniejszego Regulaminu Konkursu.


wysmażyłaś bełkotliwy post, pełen inwektyw, błędów i wyssanych z palca bzdur. WSTYD!!!! Kogoś chyba poniosło. Może próba projekcji własnej głupoty na innych
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3945718 Napisano: 09.12.2010 07:38:04 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

inka113 napisał(a):

chasia napisał(a):

wsciekly napisał(a):

leelee napisał(a):

79magda napisał(a):

A mnie wkurza, że jest tyle ponoć nadwyżkowych nawigacji z Lidla, a do mnie nie chcą nawet z jedną zadzwonić emotka emotka



No dzwonią za to do tych, co wygrali już wcześniej z 4-5 itd...


i chcą skany dowodów, o czym nie ma mowy w regulaminie emotka

a skoro nas obowiązuje regulamin - zwłaszcza w temacie co kupić, gdzie i jakiego eska wysłać, ich też to dotyczy emotka



Chcą skan dowodu osobistego emotka
Dziś Pani do mnie dzwoniła, ale o tym nie wspominała.


jakos tez nikt mi o tym nie wspomniał...



bo ludzie wstydzą się przyznać, że zostali wykolegowani przez kolejną agencję nadinterpretującą regulaminemotka




Ode mnie nikt nie chciał skanu dowodu,a dane i paragony już odesłane. Ale rozumiem,dlaczego to sprawdzają - regulamin wprowadza ograniczenie- 1 nagroda na gospodarstwo domowe:)

Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3942107 Napisano: 08.12.2010 07:33:12 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

leelee napisał(a):

A mnie wkurza, że nie udało mi się wygrać nawigacji w Lidlu emotka


mnie też nie ale nie traćmy nadziei może jeszcze zadzwonią, z kosmetykami(Natura) też dzwonili parę dni)




Spoko,jeszcze dzwonią emotka
U mnie dziś druga nawigacja wpadła. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3910188 Napisano: 29.11.2010 11:08:26 w Paragony
kristof23 napisał(a):

szukam paragonu na bobovite z carrefour emotka




1 nagroda na sklep - kto byłby taki głupi, żeby świadomie pozbawiać się możliwości jedynej wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3903581 Napisano: 26.11.2010 07:18:02 w Pomoc potrzebującym!
http://www.swiat-zdrowia.pl/dobruszka


Wróżka Dobruszka - wyczaruj dzieciom święta! Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3880080 Napisano: 19.11.2010 03:50:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
katmich napisał(a):

kurier przywiózł filiżanki z liptona



I fajne są? Czy badziew?
Może do mnie też kiedyś dotrą... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3877234 Napisano: 18.11.2010 07:10:27 w Carrefour konkursy
anik01 napisał(a):

janko napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

http://www.bobovi...ja_w_sieci_Carrefour

tu jest regulamin do bobovita, tylko trzeba kliknąć w odnośnik emotka


Dzięki emotka

Szkoda, że na hasło emotka



całe szczęście , że na hasło... emotka emotka emotka



W 100% się z Tobą zgadzam anik01 - większość moich wygranych to albo za hasło, albo za opisówkę:)

A w loteriach - ZERO wygranych - wszystko zgarniają hurtownicy,do których zdecydowanie się nie zaliczam
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3874678 Napisano: 17.11.2010 10:18:09 w TESCO konkursy
Czy konieczne jest odsyłanie odpowiedzi ZGODA lub REZYGNACJA (Turcja),czy można to w ogóle zignorować i nie odpowiadać? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3873704 Napisano: 17.11.2010 06:23:43 w Dziś cieszę się z.....
natie napisał(a):

dziś cieszę się ze zmiany stanu cywilnego emotka emotka



Gratulacje emotka

Ale w środę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3870781 Napisano: 16.11.2010 07:34:30 w Wkurza mnie...
muzulmanka napisał(a):

melissa napisał(a):

aleks21 napisał(a):

wkurza mnie gerber emotka Kurcze nakupowałam tych słoiczków, powysyłałam smsy i nic emotka Dobrze, że chociaż w niedługim czasie moja córa będzie słoiczkowa ale naprawdę mi się wizyta w Rekids marzyła...




No niestety - u mnie też zero - ale ja w żadnej loterii nie wygrywam, więc w sumie nie powinno mnie to nawet dziwić:(
Dobrze, że młody jeszcze pije mleko modyfikowane (chociaż nie wiem, czy Gerberem nie będzie pluł????), bo słoiczków za nic nie ruszy.


tylko chyba nie wszystkie mleka biorą udział- sprawdź



Tylko nr 1 nie,nr 3 bierze - tylko co z tego... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3869953 Napisano: 16.11.2010 03:23:34 w Wkurza mnie...
aleks21 napisał(a):

wkurza mnie gerber emotka Kurcze nakupowałam tych słoiczków, powysyłałam smsy i nic emotka Dobrze, że chociaż w niedługim czasie moja córa będzie słoiczkowa ale naprawdę mi się wizyta w Rekids marzyła...




No niestety - u mnie też zero - ale ja w żadnej loterii nie wygrywam, więc w sumie nie powinno mnie to nawet dziwić:(
Dobrze, że młody jeszcze pije mleko modyfikowane (chociaż nie wiem, czy Gerberem nie będzie pluł????), bo słoiczków za nic nie ruszy. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3869550 Napisano: 16.11.2010 01:17:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
masza napisał(a):

monisia23 napisał(a):

200 pluszowych miśków bebiko, na dwa zdjęcia moich synków miałam po blisko 60o uczciwych głosów, misia brak, ale cóż się dziwić jak zdjęcie z najwyższą punktacją ma 13639 głosów. Ciekawe jakim cudem, brak słów emotka //////////
Nawet głupiego miśka dla dziecka nie ma szans wygrać ;/


uwazam, ze powinni zwerzfikowac wyniki pod wzgl. autentycznosci....



Ja się tylko dziwię, czego to ludzie nie zrobią, żeby wygrać misia za kilka zł????

Mi najzwyczajniej szkody byłoby czasu... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3868069 Napisano: 15.11.2010 08:58:40 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

farciarzbrygitta napisał(a):

A mnie wkurza pewien hipermarket.
Dzisiaj okolo 11 bylem w hipermarkiecie kupic pomarancze smaku turcji, wzielem 12 sztuk i poprosilem o osobne paragony na kazda pomarancze, mialem pecha, bo byla dosc spora kolejka (2 kasy otwarte) no i sie zaczelo, kasierka drze morde ze ja se jaja robie, nie umiem liczyc itp. tak glosno darla morde ze ochroniarze sie zbiegli i zaczeli mnie obserwowac, wtedy jakis dziadek najpierw mnie udzerzyl w ramie, potem zlapal za kurtke szarpnal mnie rozrywajac mi ta kurtke, podlozyl noge i mnie popchnol wtedy to ja przewrocilem sie i upadlem na podloge, patrze na ochroniarzy a oni nic, tylko sie glupio smieja emotka wtedy jakas babcia podeszla z kula i udzerzyla mnie ta kula w glowe, potem jakas babka, blondyka okolo 30 lat potracila mnie lezacego wozkiem, ja wstalem, powiedzialem ze teraz te pomarancze to moze se wsadzic w d..e, wtedy to ochroniarz rzucil sie na mnie z pyskiem, chyba to byl jej maz, bo ona krzyczela dawaj mirku, dawaj!, wtedy ja do niego chodź na parking na solo cieciu, uciekam szybko od tych czubow i czekam w swoim bmw na sklepowym parkingu, czekam i czekam, a ich nie ma emotka ja nie wiem co teraz mam zrobic, nie mam ani paragonow, ani pomaranczy, czyli nie wezme udzialu w konkursie emotka
Teraz pytanie, czy komus zdarzyla sie podobna sytuacja?


emotka emotka emotka już dzisiaj nic mnie nie wkurzy



Ani mnie:)
Dzięki za poprawę humoru emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3865334 Napisano: 14.11.2010 11:07:37 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

olunka napisał(a):

olunka napisał(a):

radosna napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

no to ładnie!
ale nie będę sie martwić...chyba że wygram a ponieważ ostatnio rzadko mi sie to zdarza to szanse marne,



Pomożemy!



ja mam z bomi dwa paragony, więc w razie czego służę pomocą:)


a w temacie wkurza mnie, że napaliłam sie na konkurs gerbera, już zaplanowalam zakupy na jutro i teraz doczytałam, że to dla rodziców dzieci do 3 lat, a mój ma 4:(


głupota - jakby starsze dzieciaki nie jadały gerbera emotka
mój bratanek ma 5 i dalej lubi słoiczki emotka



5-latek i słoiczki? emotka To już chyba temat dla superniani emotka emotka emotka

Mój niespełna 2-latek od dawna już odmawia spożywania przemielonych potraw.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0