Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#4061819 Napisano: 19.01.2011 05:48:07 w Paragony
fryz napisał(a):

Szukam paragonu na konkurs Moja pierwsza zima gerber. Chcialabym wziac udzial a nie mam kogo nakramic tymi produktami. Chetnie wymienie na inna wygrana. Prosze o propozycje na PW emotka



Ale w przypadku wygranej podpisuje się oświadczenie, że jest się rodzicem lub opiekunem prawnym dziecka do 3 lat i to jest warunek wzięcia udziału w konkursie ...

W temacie - mam paragony:
- TESCO - płatki Nestle (1 dzień promocji - 13.01),
- TESCO - Gerber za min.20zł (można też wykorzystać na ogólny Gerber) (1 dzień promocji - 13.01). Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4052637 Napisano: 16.01.2011 09:30:33 w Wkurza mnie...
judyta74 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

melissa napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Wkurza mnie że miałam lecieć do Tunezji na wakacje i co ? i nie polecę emotka Teraz to już nie wiem co mam wybrać.



No,raczej bardziej cywilizowane rejony - może Hiszpania,Grecja,Bułgaria? Można znaleźć ciekawe i niedrogie oferty emotka


myślę o Grecji ale tam plaże głównie żwirkowo kamieniste a ja lecę z 6-latką i pragnę piasku
Hiszpania -ceny trochę mnie przerażają
Bułgaria mało egzotyczna
chyba jednak postawie na Grecję - może znajdę jakąś ciekawą ofertę
a dzieci chciały wielbłąda zobaczyć emotka


ja byłam i tylko piaszczyste emotka wiec zależy od miejsca wtedy moja córka też miała 6 lat ( oj kiedy to było emotka )- poszukaj w ofetach na pewno znjadziesz z piaszczystymi bo kamienista z dzieckiem a nawet i dla dorosłych to nieciekawa albo wybierz Tunezję tam piasku masa



Grecji kontynentalnej nie polecam,natomiast Rodos i Kretę jak najbardziej - i plaże piaszczyste również można tam znaleźć - nie wszystkie są kamieniste:) Moje dzieci były zadowolone:)

Poza tym przy wyjazdach z dziećmi nie skreślałabym tak zupełnie Bułgarii - byłam i zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona (zarzut, że mało egzotyczna,gdy mówimy o wyjazdach z dziećmi uważam za bezsensowny, nadmiar egzotyki (inna flora bakteryjna,klątwa Faraona,etc. zdecydowanie dzieciom nie służy). Bułgarię mogę polecić na wyjazdy z dziećmi, w przeciwieństwie do np. Egiptu czy Tunezji. Teneryfa też jest super,ale to już niestety wyższa półka cenowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4052115 Napisano: 15.01.2011 08:48:39 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

Wkurza mnie że miałam lecieć do Tunezji na wakacje i co ? i nie polecę emotka Teraz to już nie wiem co mam wybrać.



No,raczej bardziej cywilizowane rejony - może Hiszpania,Grecja,Bułgaria? Można znaleźć ciekawe i niedrogie oferty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4049118 Napisano: 14.01.2011 05:35:34 w Paragony
drzemek napisał(a):

nestle tesco szukam



Z tego,który wczoraj się rozpoczął? Już dzwonili? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4037293 Napisano: 10.01.2011 09:15:13 w Rossmann
pawel1615 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

melissa napisał(a):

Weszłam w galerię HIPP-a i oniemiałam emotka

Zobaczcie zdjęcie nr 148 - nie dość, że nie na temat - brak produktu Hipp, w opisie kOMpiel (brr, aż zęby bolą od takich ortów),to jeszcze całe genitalia dzieciaka na wierzchu....



juz o tej kOMpieli to nie wspominam, bo tam często pojawia się taki napis.. ale zdjęcie rzeczywiście szokuje emotka
Rodzice rzeczywiście nie mają pojęcia ile zboczeńców siedzi w necie i tylko czeka na takie zdjęcia.. ;/


no, na przykład taka Ewelinka czy melissa. Niby nicki żeńskie, ale nie wiadomo czy po drugiej stronie nie siedzą 40-letni faceci, którzy niby się oburzają a tak naprawdę tylko podglądają czy ktoś nie dodał kolejnego fajnego zdjęcia
emotka emotka


żartuje ofkors emotka




Oj,chyba musisz popracować nad dowcipami,bo jakoś mało śmieszne
emotka

A tak z innej beczki - odebrałam dzisiaj w Rossmannie Hippolita dla młodszego synka,bo starszy nie pozwalał mu się bawić swoim Hippciem,wygranym przez mnie rok wcześniej. Co było robić - musiałam napisać kolejny wierszyk na konkurs i teraz obaj zadowoleni. emotka

Czy Wasze dzieci też muszą mieć wszystko to samo co siostra/ brat,czy tylko moi tak mają?

I odebrałam sobie jeszcze 2 flakony perfum zamówionych z okazji Rossmanna za wygrane wcześniej bony,a co:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4037218 Napisano: 10.01.2011 09:03:55 w Winiary
efelinkaaa napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

aga17 napisał(a):

czy dzisiaj powiadamiali z winiary,ktoś wygrał?


nadal tylko jedna osoba się pochwaliła, w dodatku z pierwszych dni konkursu.. emotka


dziwne...znow niemal konkurs widmo



dokładnie, też mnie dziwi ten konkurs.. Na całe forum, w ciągu kilku dni tylko jedna wygrana? ;|



A mnie to nie dziwi - wygrane raptem 3 na dzień na tysiące SMS-ów. A Chotomów,czy inne Jaworzno nie mają zwyczaju chwalić się nagrodami na forum. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4037056 Napisano: 10.01.2011 08:37:15 w Rossmann
Weszłam w galerię HIPP-a i oniemiałam emotka

Zobaczcie zdjęcie nr 148 - nie dość, że nie na temat - brak produktu Hipp, w opisie kOMpiel (brr, aż zęby bolą od takich ortów),to jeszcze całe genitalia dzieciaka na wierzchu....

Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4032059 Napisano: 09.01.2011 12:26:41 w Inne mniejsze markety
MEGA nagrody w Netto - wartość SMS-a + odesłania oryginału paragonu poleconym przewyższa wartość nagrody emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4031929 Napisano: 09.01.2011 11:54:57 w Winiary
azych2 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

golias napisał(a):

Ja wysłałem dzis 18 zgłoszeń do winiary.
Kupiłem 54 zupki w kauflandzie po 0.95gr jak nie wejdzie wygrana to lipa.

Wygrywacie tam cos?;)


co tak mało emotka


Wściekły a ty wygrałeś na te zgłoszenia co słałeś?;]


posłałem tylko próbne strzały - po jednym z każdego fonu, ale klapa

na początku promocji chyba zbyt wielu konkurso-maniaków gra i ciężko trafić emotka


Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym wygrają hurtownicy. Opublikują listę zwycięzców to się ją porówna z listą z 2010 roku.



Dokładnie - konkurs dla Chotomowa.

Odpuściłam, bo szans na wygraną 0, a zupek w proszku nie cierpię. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4014839 Napisano: 03.01.2011 07:09:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
Moje dzieci mają odpowiednio 2 i 4 lata. Uzdolnienia plastyczne - adekwatne do wieku. Dlatego daliśmy sobie spokój z tym konkursem,widząc skalę oszustw na stronie (chociaż nawet kupiłam już wymagane soczki Tymbarku,a maskotki podobały się moim dzieciom).

Prawdziwe, samodzielne prace tak małych dzieci nie miały tam jednak szans, a sama nigdy nie brałam udziału w konkursach plastycznych, a zwłaszcza takich, gdzie trzeba narysować ulubionego bohatera kreskówki, które moim zdaniem z samego założenia przeznaczone są dla dzieci,nawet jeżeli nie wpisano tego wołowymi literami w regulaminie i udział dorosłych w takich konkursach budzi po prostu mój niesmak.

I tyle w temacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4014816 Napisano: 03.01.2011 07:00:20 w Udane wymiany - polecane nicki:)
tsiknias

Dziękuję i pozdrawiam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4014811 Napisano: 03.01.2011 06:57:23 w PODZIĘKOWANIA
tsiknias

Dziękuję i pozdrawiam emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4012179 Napisano: 02.01.2011 07:06:20 w Dziś cieszę się z.....
stasiak50 napisał(a):

Ja się cieszę że już niedługo wiosna emotka emotka




Jeszcze %-y po Sylwestrze trzymają emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4003648 Napisano: 29.12.2010 06:17:51 w Paragony
visserarthur napisał(a):

melissa napisał(a):

79magda napisał(a):

bethan napisał(a):

szczegolnie zapraszam osóbki, ktore kiedyś otrzymały ode mnie bezinteresownie nagrody- nadszedł czas na rewanżyk
To prawda, pomagasz za friko. Niestety, nie mam takiego paragonu, chętnie bym Ci dała. Właśnie za bezinteresowną pomoc kiedyś.



Również bym oddała, ale nawet nie kojarzę, by w moim mieście był takowy sklep
emotka



Sklep jest, Magda, chyba nawet 2:)
Ale paragonu też nie mam,bo swoje szanse w tej loterii oceniłam na równe 0 i nie brałam udziału.



wiesz, że fizycznie istnieją (byłaś w nich) czy tylko na liście sklepów widziałaś, bo np. kiedyś był bodajże na krynickiej i już go nie ma, więc tych innych może też już nie ma emotka



Na liście nawet nie sprawdzałam, bo loterię też skreśliłam z góry, ale jakieś pół roku temu byłam w Groszku na Kolistej, więc zakładam, że nadal tam jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4003572 Napisano: 29.12.2010 05:57:14 w Paragony
79magda napisał(a):

bethan napisał(a):

szczegolnie zapraszam osóbki, ktore kiedyś otrzymały ode mnie bezinteresownie nagrody- nadszedł czas na rewanżyk
To prawda, pomagasz za friko. Niestety, nie mam takiego paragonu, chętnie bym Ci dała. Właśnie za bezinteresowną pomoc kiedyś.



Również bym oddała, ale nawet nie kojarzę, by w moim mieście był takowy sklep
emotka



Sklep jest, Magda, chyba nawet 2:)
Ale paragonu też nie mam,bo swoje szanse w tej loterii oceniłam na równe 0 i nie brałam udziału. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4003489 Napisano: 29.12.2010 05:31:22 w Rossmann
joan napisał(a):

merynosek napisał(a):

Nie czekacie z graniem do Sylwestra? emotka


Wiesz, ja chyba czekam, bo ani w tej, ani w poprzedniej edycji nie zagrałam - prześladuje mnie skleroza i myśli o niebieskich migdałach oraz ta piosenka: http://www.youtub.../watch?v=fLDqzGV2aZI emotka




To tak jak ja emotka

W zeszłej nie zagrałam w ogóle,a teraz przypominam sobie parę minut po 18-tej:(

Na jutro nastawiam budzik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3997248 Napisano: 27.12.2010 06:08:56 w Paragony
barti978 napisał(a):

Odkupię paragon Gerber na zakup produktów za min. 15 zł sprzed 25.12.

jak by co to pw



A mi chciałeś sprzedać??? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3996785 Napisano: 27.12.2010 04:20:58 w Paragony
Odkupię paragon Gerber na zakup produktów za min. 15 zł sprzed 25.12.
- kolejny telefon emotka

Proszę o oferty na PW:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3995253 Napisano: 27.12.2010 09:32:35 w Paragony
melissa napisał(a):

melissa napisał(a):

Sprzedam wygrany bon o wartości 200zł osobie z własnym paragonem na zakup produktów Gerbera za 15 zł - wpadła nadprogramowa wygrana - jeszcze nie podałam danych:)

Propozycje na PW.



SMS wysłany wczoraj, info o wygranej dziś.

Czekam na propozycje:)


Ewentualnie proszę o propozycje dotyczące odkupienia paragonu - PW:)




JUŻ NIEAKTUALNE.

Dziękuję za wszystkie PW - ich ilość przerosła moje oczekiwania.

Chyba święta sprawiły,że nie było konkurencji skoro udało się wygrać takiemu pechowcowi loteryjnemu jak ja:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#3994257 Napisano: 26.12.2010 06:44:01 w Paragony
melissa napisał(a):

Sprzedam wygrany bon o wartości 200zł osobie z własnym paragonem na zakup produktów Gerbera za 15 zł - wpadła nadprogramowa wygrana - jeszcze nie podałam danych:)

Propozycje na PW.



SMS wysłany wczoraj, info o wygranej dziś.

Czekam na propozycje:)


Ewentualnie proszę o propozycje dotyczące odkupienia paragonu - PW:)
Wyświetl w wątku >>
0 0