Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#4292803 Napisano: 15.04.2011 08:19:15 w TESCO konkursy
januleczkak napisał(a):

powiedzcie mi czy jeśli ma się dwie wygrane z Tesco i ogólnego można posłać ten sam paragon na te same dane?



Pytałam-można:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4288522 Napisano: 14.04.2011 10:18:33 w TESCO konkursy
emio2 napisał(a):

dziękuję ślicznie emotka



Gratuluję Las Vegas emotka

Super wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4286378 Napisano: 13.04.2011 12:15:54 w TESCO konkursy
termitek99 napisał(a):

Czy paragony z Playboya nalezy odeslac mailem czy poczta?



W mailu napisali:
Prosimy o przesłanie do 18.04 danych adresowych, numeru telefonu, serii
i numeru dowodu osobistego. Prosimy również o dołączenie paragonu z
promocyjnymi produktami, gdzie data na paragonie nie może być
późniejsza, niż data zgłoszenia udziału w konkursie.

i nie podali żadnego adresu,to chyba mailem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4286353 Napisano: 13.04.2011 12:11:07 w TESCO konkursy
U mnie mail o 13:57 - 300zł.

Jak na jeden mail wysłany za pięć dwunasta, to chyba nieźle:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4286053 Napisano: 13.04.2011 09:38:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Odebrana z poczty książka o origami z dlalejdis.

Oj, jak zacznę układać papierowe hasła, to drżyjcie narody;) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4285954 Napisano: 13.04.2011 08:59:24 w Carrefour konkursy
bobilcia napisał(a):

Nowy konk w Carrefour.Promocyjny-zakup pieluszek Huggies
http://www.pielus...pl/htmlcontent/id/23



Mój maluch się pięknie odpieluchował praktycznie z dnia na dzień i zostałam z niewykorzystanym zapasem pampersów,więc ten konk odpuszczam. emotka

Nie ma nic innego? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4284707 Napisano: 12.04.2011 04:32:55 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
mia napisał(a):

Problem jest w tym, że ich intencje zapewne są zbożne i chcą ukrócić handel paragonami (ja też emotka ), tylko, że zabierają się do tego od... Maryny strony.
Wystarczyłoby wprowadzić warunek wpisywania numeru paragonu w zgłoszeniu oprócz miasta i problem byłby z głowy... bez żadnych kserokopii...



I tu się mylisz,bo w aktualnym konkursie wprowadzili już wpisywanie numeru paragonu,co wcale nie znaczy, że tym samym zrezygnowali z potencjalnych laureatów:

8. Poinformowanie uczestników, którzy zostali wytypowani jako finaliści konkursu nastąpi telefonicznie lub drogą SMS w terminie do 10 dni od wytypowania finalistów. Następnie z grona finalistów zostaną wytypowani laureaci konkursu.

Czyli jeśli czyjeś nazwisko im się nie spodoba, to i tak nie wygra, pomimo posiadania paragonu z wcześniej wpisanym numerem,etc. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4272376 Napisano: 07.04.2011 09:01:07 w Konkursowiczki w ciąży
nineczka17 napisał(a):

benasia napisał(a):

oj ciężkie jest życie kobiety w ciązy... emotka

oj tak ja całą każdą źle się bardzo czułam i lekarze nie umieli mi powiedzieć dlaczego emotka

Może której mamie się sprawdzi

http://jolmys.webpark.pl/

mi wszystko sie tu zgadza z tabelka




Do tabelki proponuję podejść z przymrużeniem oka - jak i do wielu innych tego typu przesądów związanych z ciążą - wg tabelki powinnam mieć syna i córkę, a mam 2 synów - prawdopodobieństwo trafienia 50/50, czyli na dwoje babka wróżyła,itp.


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4258987 Napisano: 31.03.2011 10:11:08 w Wkurza mnie...
bobilcia napisał(a):

że zostawiam rozwiązywanie konków na ostatnią chwilę



Możemy sobie podać ręce - w ten sposób znowu zostałam z paragonami,na które nie zdążyłam wysłać zgłoszeń:(
I nie wzięłam udziału w tylu fajnych konkursach:( Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4254767 Napisano: 30.03.2011 08:26:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta do Reserved - wygrana z listopada ubiegłego roku (PP) emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4249702 Napisano: 27.03.2011 10:10:25 w Wkurza mnie...
że nie mogę zasnąć,bo denerwuję się jutrzejszą (a właściwie już dzisiejszą)operacją męża... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4239029 Napisano: 23.03.2011 11:02:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kubki z Sagi i buciki z Befado Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4237413 Napisano: 22.03.2011 06:01:54 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

moniaainom napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):


mój dwa lata w październiku skończył i tez nie mówi.. mamy czekac do 3 r.z. i wtedy zaczniemy się martwić.. Zresztą, jak zapisywałam Sebastiana do przedszkola to Pani powiedziała, że sporo 3latków nie mówi, ale szybko uczą się w grupie, więc nie mam co się martwić..

Podobno..

aaa przy badaniu bioder też lekarz kazał pieluszkować szeroko - profilaktycznie.. nie wiem po co, jak wszytsko było ok..?



Jestem zdania, że rzeczywiście do 3 roku trzeba dać dziecku czas. Mimo wszystko warto w domu zachęcać do mówienia, dużo czytać, zachęcać do nazywania obrazków w książce, przedmiotów w domu czy nawet opowiadania o minionym dniu. Niestety mowa u dzieci jest w ostatnich czasach na bardzo niskim poziomie i pomijam fakt, że nie chcą mówić, bo chyba większy problem jest z niewyraźnym mówieniem. Czasem ciężko zrozumieć, co mówi taki 6 czy 7-latek. Przyczyn może być wiele i nawet zbyt długie podawanie papek zamiast normalnego jedzenia ma ogromny wpływ na mowę.
Nie usypiajmy naszej czujności tylko dlatego, że dużo 3-latków nie mówi... Moja córeczka skończyła miesiąc temu dwa lata i mówi pełnymi zdaniami, nazywa wszystko, co spotyka na drodze (czasem jeszcze po swojemu). Oczywiście wszystko zależy od dziecka, bo są i takie, które rozgadają się z dnia na dzień i nas zaskoczą emotka Tylko od rodziców też trzeba więcej wymagać.


Mój synek skończył 2 latka w grudniu i mówi całymi zdaniami. Ciągle o coś pyta, prawie wszystko potrafi nazwać. Więc dla mnie byłoby dziwne, że 2,5- 3 latek nie potrafi mówić emotka
Ale ja przyznam szczerze, że ciągle z nim rozmawiam. Nawet, jak synek bawi się sam, to zagadują go, pytam o różne rzeczy i puszczam mu bajki dla maluszków. Ostatnio nawet podłapał kilka słów po angielsku, z bajki.
Tak jak napisała moniaainom, nie należy wmawiać sobie, że wiele 3- latków nie mówi. Trzeba uważnie obserwować maluszka.



Mój młodszy synek ma 2 lata i 4 miesiące i nadaje bez przerwy - po prostu buzia mu się nie zamyka. Mówi w sposób zrozumiały, pełnymi zdaniami, powtarza nawet wierszyki,które starszy brat przyniósł z przedszkola. W ogóle widzę tu duży wpływ starszego brata,w którego jest zapatrzony i koniecznie chce mu dorównać, chłopcy dużo ze sobą rozmawiają i młodszy wyraźnie na tym korzysta. Z tego co pamiętam starszy w tym wieku nie mówił jeszcze tak dużo.

Z drugiej strony znałam wiele dzieci,które zaczęły mówić dopiero po trzecich urodzinach i później nadrobiły - każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4236536 Napisano: 22.03.2011 12:28:55 w Dziś cieszę się z.....
Wiosny:)

Wszystkim znerwicowanym i wkurzającym się polecam dłuuugi spacer - u mnie piękne słoneczko od rana:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4236209 Napisano: 22.03.2011 10:54:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
beata82roksana82 napisał(a):

isiulka napisał(a):

isiulka napisał(a):

slonko365 napisał(a):


i irytuje mnie pastwienie się akurat nad jedną osobą z tego forum, bo wygrała kilka samochodów i wszyscy wiedzą o kogo chodzi.


To nie jest pastwienie się nad nią, po prostu się na nią uwzięli. Przeglądnij galerię, są jeszcze 2 osoby które wygrały podwójnie, ale oczywiście nikt o nich nie wspomina.


natomiast miejsce 67- padłam ze śmiechu

http://www.amazon.com/o/ASIN/1425900690


plagiat emotka dobre sobie emotka




OMG - ktoś nie potrafił sam zrobić zdjęcia, musiał kraść zdjęcie rodziny z netu???? To trzeba mieć tupet emotka

Co do podwójnych zdjęć, to rzeczywiście, wszyscy rzucili się na moniau, a np. 64 i 69 z Warszawy to też ewidentnie dokładnie ci sami ludzie - nawet im się przebrać nie chciało... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4231400 Napisano: 20.03.2011 03:57:57 w Pomocy!!!!
Bardzo proszę o podpowiedź jak wygrać chomika:)

Dzieci naoglądały się reklam i głowę mi suszą. Zapas kakao rośnie a niestety nie potrafię trafić.



emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4229708 Napisano: 19.03.2011 08:39:49 w Konkursowiczki w ciąży
kotek11 napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

benasia napisał(a):

a mam jescze takie pytanko ile kobiety w ciazy moga siedziec przy kompie? mam laptopa i nie wiem czy moge siedziec normalnie czy musze ograniczac ze względu na dzidzie?

mysle ze nie ma zadnych ograniczen, bylebys czula sie dobrze i wygodnie siedziala:)


mysle ze to zalezy od sprzetu i tego gdzie trzymasz laptopa.. w sumie nie bez powodu mowi sie,z ze kobieta w ciazy nie powinna pracowac wiecej niz 4 godz dziennie przy kompie...



Te przepisy nie były od dawna nowelizowane i dotyczyły monitorów starego typu.

Obie ciąże przepracowałam (praca to min. 8 godz.przy komputerze) i urodziłam dwoje zdrowych dzieci:)

A z ciążą wiąże się wiele nieuzasadnionych przesądów - trzeba do nich podchodzić z dystansem:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4228503 Napisano: 19.03.2011 10:22:40 w Konkursowiczki w ciąży
Termin terminem a życie życiem:) Też miałam termin na listopad, ale młody był bardzo ciekawy świata i zawitał do nas już w październiku:)

Gratulacje dla wszystkich zaciążonych - nie robię Wam konkurencji,bo już w tych konkursach nie startuję:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4224123 Napisano: 17.03.2011 12:03:40 w Inne mniejsze markety
jkkp napisał(a):

melissa napisał(a):

Mam pytanie odnośnie TQ - dawno tam nie grałam,a teraz 1 konkurs kusi:)

Czy to prawda, że w ostatnich konkursach, po informacji o byciu finalistą i odesłaniu prawidłowego paragonu ze swoimi danymi odmówili komuś nagrody? Jeśli tak, to jak to argumentowali?


niczym nie argumentowali, z potencjalnych nagrodzonych - wybierają finalistów emotka



No to niefajnie - czyli można nie dostać nagrody, bo im się nazwisko nie spodoba jako zbyt ograne?
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4224070 Napisano: 17.03.2011 11:41:52 w Inne mniejsze markety
Mam pytanie odnośnie TQ - dawno tam nie grałam,a teraz 1 konkurs kusi:)

Czy to prawda, że w ostatnich konkursach, po informacji o byciu finalistą i odesłaniu prawidłowego paragonu ze swoimi danymi odmówili komuś nagrody? Jeśli tak, to jak to argumentowali? Wyświetl w wątku >>
0 0