Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#4509462 Napisano: 05.07.2011 09:07:40 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

klaudia011 napisał(a):

anava napisał(a):

katrin22 napisał(a):

benasia napisał(a):

mi też się przytyło trochę a co najgorsze najwięcej na udach emotka
w ciąży nie można nic stosować żadnych pasów masujących na żadną część ciała emotka


Mi na razie tylko w brzuch poszło, a wyskoczyła mi dosłownie taka piłeczka, że już każdy by się kapnął, że w ciąży jestem .


piłeczkę mam i ja
i co gorsze rozstępy na udach- znacie może jakiś sprawdzony i dobry preparat emotka



ja używałam balsamu i oliwki z babydream tych dla ciężarnych.
przytyłam 20kg i zero rozstępów, ale nie wiem czy to zasługa kremów czy po prostu ja nie mam skłonności do rozstępów.


Czytałam gdzieś w gazecie, że osoby o ciemnej karnacji są mniej narażone na rozstępy, ja niestety należę do tych co opalają się najpierw na raka i jak wyjdzie słońce to nos mam w piegach...



Kolejny mit emotka

Ja opalam się raczej na złoty kolor, a rozstępów nie nabawiłam się ani po pierwszej,ani drugiej ciąży. Stosowałam tylko zwykłą oliwkę - żadnych drogich Mustelli czy innych chwytów marketingowych. Ale fakt, jestem szczupła i w ciąży przytyłam max.12 kg,w drugiej ok. 10. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4508510 Napisano: 05.07.2011 05:15:37 w Paragony
Mam paragon Fresco - PW:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4507046 Napisano: 05.07.2011 11:59:27 w Carrefour konkursy
O oryginały zawsze prosili tylko niektórych, wyrywkowo - może im podpadłaś emotka

U mnie jak dotąd wystarczał skan na maila - nawet przy głównych. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4502701 Napisano: 03.07.2011 09:31:33 w Nagrody nieotrzymane lub uszkodzone
maa napisał(a):

Czy ktos otrzymał nagrode z konkursu
”SYOSS. STYL I PROFESJONALIZM” ??
Konkurs trwał od 01.03.2011 do 08.05.2011r.
Do wygrania były warsztaty stylu w Szkole Stylu Moniki Jaruzelskiej oraz nagrody dzienne w postaci suszarek Rowenta.



Dawno temu suszarka + jakiś czas temu protokół przekazania nagrody głównej. Voucher na warsztaty mieli dosłać w ciągu 21dni - na razie cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4501037 Napisano: 03.07.2011 10:31:36 w Inne mniejsze markety
kammaro napisał(a):

gocha542 napisał(a):

avatea napisał(a):

joan napisał(a):

cb656 o raju, za oknem pada i ja też padłam! emotka emotka emotka

Pytanko: czy ktoś płacił już bonami Kauflanda z ostatniego konka TQG? Bo wiem, że jedna osoba wspomniała na forum o problemach z ich realizacją, a chciałabym je podarować i zależy mi, żeby wszystko było cacuś glancuś emotka



zakupy zrobione bez problemu:)


moje tez bez najmniejszego problemu emotka


Ja też bez problemu zrobiłam zakupy, ale najpierw poszłam do informacji, tam pani sprawdzila, czy karta jest aktywna (była aktywna)



Też wczoraj byłam na zakupach - żadnych problemów nie było:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4495707 Napisano: 01.07.2011 09:21:04 w Paragony
Mam paragony:
- Fresco,
- Rexona
(nie wysłałam zgłoszeń emotka ). Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4495628 Napisano: 01.07.2011 09:04:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewa1982 napisał(a):

aga67 napisał(a):

Czy do sphinksa wygrywając bon na 50zł trzeba na pewno odsyłać dane z peselem i NIP emotka Może ktoś wie?



Kurcze mi przy bonie tylko jeden załącznik wysłali ten bez NIPU ale z dowodem osobistym
Oswiadczenie Laureata konkursu.
czy to znaczy że coś za mało dostałam do wypełnienia?



Ja zarówno przy bonach, jak i ipodzie miałam po 3 załączniki do wypełnienia. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4493540 Napisano: 30.06.2011 02:21:07 w Połączenia nieodebrane
iaziaz napisał(a):

anava napisał(a):

wczoraj ok 18 i dziś rano zastrzeżony na jeden telefon emotka nie wiecie co to może być?


moze karlsbad



U mnie takie nieodebrane okazały się fioletowym zakochaniem z Carrefoura Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4493401 Napisano: 30.06.2011 01:32:50 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

deva napisał(a):

szczupak napisał(a):

iaziaz napisał(a):

katia305 napisał(a):

fioletowe zakochanie - dzwonili do mnie dzisiaj z 02.06 bo w srode wieczorkiem nie obieralam emotka


dawno dzwonili?


do mnie jakieś pół godzinki temu z 4-czerwca- bonik wpadł




czy ktoś wie, kiedy będzie wysyłka bonów z filotegowego zakochania??


pewnie w ostatni dzieN regulaminowy



Też dziś odebrałam telefon - z 4.06. Wcześniej 2 x nieodebrane - tak krótko dzwonili, że nie zdążyłam odebrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4470704 Napisano: 22.06.2011 09:07:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
evika0 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

wsciekly napisał(a):

goralecka napisał(a):

patrzcie co Alma napisala
II miejsce: Uczestnik nie przeszedł przez weryfikację poprawności zgłoszenia.
Zgodnie z regulaminem jury konkursowe wskaże laureata drugiego miejsca.
RIOJA WINEM PŁYN¡CA (WYCIECZKA DLA 2 OSÓB/6 DNI) BAKIO – BILBAO – HARO – LAGUARDIA – GUERNICA


ale to nie była omawiana na forum praca zbiorowa wiolafasola - okrasa emotka


przecież nie tylko 1 miejsce było plagiatem...



emotka emotka emotka emotka



Włączcie Polonię - teraz nadają program Okrsy z mulami splagiatowany przez wiolę fasolę

Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4451836 Napisano: 15.06.2011 09:15:10 w Wkurza mnie...
sylwika76 napisał(a):

skorpionka82 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

a mnie wkurza,że jeśli o coś pytam na Forum to rzadko się znajdzie miła Osoba która udzieli mi odpowiedzi emotka



pewnie Twoja wypowiedź ginie w gąszczu innych rozmów emotka




obyś miała rację bo ja odnoszę wrażenie,że mnie nikt nie lubi
emotka



Ja Cię lubię emotka emotka emotka

Tylko w większości konkursów, o które pytasz, po prostu nie brałam udziału... Jeśli jednak znam odpowiedź na Twoje pytania, chętnie służę pomocą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4425335 Napisano: 07.06.2011 06:47:26 w Wkurza mnie...
lucja napisał(a):

Wkurza mnie i empik i ten kod z Pawełka emotka

zakupiłam klocki lego za 92,99 zł i wykorzystując kod za 100 zł, mam dopłacic 2 grosze!

Nie wiem jaki oni to liczą emotka

Może ktoś mi to wyjaśnić? Mam jeszcze jeden kod do wykorzystania a nie chcę dopłacać do interesu emotka Chćby nawet 2 grosze emotka



Koszt przesyłki?

Można wybrać opcję odbioru w empiku,wtedy nie dopłacasz. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4423554 Napisano: 07.06.2011 09:23:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Syoss Kaufland - UPS Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4398844 Napisano: 27.05.2011 12:07:44 w Wkurza mnie...
...że wróciłam do domu z kilkudniowego wyjazdu i zastałam armagedon emotka Lodówka WYBUCHŁA, w całym mieszkaniu smołowaty osad, wszystkie rzeczy zasyfione, cud, że pożar,który wybuchł od lodówki,sam się ugasił i całe mieszkanie nie poszło z dymem.

Coś tego roku nie mogę zaliczyć do udanych:( Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4398822 Napisano: 27.05.2011 12:02:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
Osobiście nie mam żadnej potrzeby chwalenia się nagrodami, unikam topu MDW, jeśli w ogóle piszę o wygranych to raczej w kontekście odpowiedzi na konkretne pytania, czy dzielenia się wątpliwościami,ale cenne są dla mnie informacje od innych, że np. zaczęli już dzwonić z info o wygranej z jakiegoś konkursu,w którym brałam udział.

Jednakże zawistne posty na forum i ataki na tych,którzy ośmielają się często wygrywać konkretne nagrody doprowadziły do tego, że większość tego typu informacji uzyskuję jedynie na PW... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4395600 Napisano: 26.05.2011 01:20:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
asiabuczkowska napisał(a):

musztarda napisał(a):

http://sphinx.pl/konkurs/wyniki

mozna sobie wyobrazic jaki gniot wygral emotka emotka emotka


dlaczego?



Jak można oceniać hasło.którego się nie zna??? emotka

Ja szczerze gratuluję Kasiu emotka emotka

I nie dziwię się, że w MDW same wpisy o kubkach,próbkach i innych cenzurarelach.

Przy takiej skali bezinteresownej zawiści i żółci jak się tu wylewa nie dziwię się, że zdecydowana większość nie pisze już na forum o swoich konkretnych wygranych... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4393609 Napisano: 25.05.2011 09:42:57 w TESCO konkursy
ilonar2301 napisał(a):

zuzi494 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Dzwoniłam do Media, pan twierdzi, że nie ich wina, w Plusie twierdzą, że też nie ich wina emotka Ale nawet raportu dostarczenia nie mam emotka

czarnygreg z plusa masz zwrotkę?


z orange


Więc pewnie to wina Plusa, bo na żaden nr nie mam zwrotki. Teraz mogę sobie tymi paragonami emotka



a może dochodzą te smsy tylko zwrotek nie ma, jest taka opcja? ja mogę wysłać proszę bardzo ale mam co bo nic nie mogę wymyśleć
emotka



na pewno nie dochodzą, bo oprócz zwrotki konkursowej, nie ma też z plusa SMS-a z potwierdzeniem dojścia emotka


Jak tylko mój mąż się obudzi, to powiem mu, żeby też zadzwonił do Plusa, bo wina może leżeć po ich stronie. A jeden telefon w tej sprawie to jak widać za mało.
W ogóle facet próbował zrobić ze mnie idiotkę wmawiając mi, że na pewno chodzi mi o zwrotki, a nie o raporty emotka I że sms-y na pewno dochodzą, tylko Organizator nie musi wysyłać zwrotek emotka



I co - wiadomo w czym tkwi problem? Też mam tylko Plusa i właśnie posłałam eska na Berdyczów, bo ani raportu, ani zwrotki emotka

A miałam już nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4385935 Napisano: 23.05.2011 03:39:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarła konsola z Leclerca (jak znalazł na Dzień Dziecka), zabłąkany chomik z Puchatka,a z nowych weekend stylu + 2 x 100 do empiku:)

Miły początek tygodnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4369805 Napisano: 16.05.2011 05:31:53 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

inka113 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

malaga1 napisał(a):

może się nie znam, może jestem ignorantką (choć urodziłam 3 zdrowych dzieci) i mnie zlinczujecie ale oczy mi na wierzch wychodza jak czytam te rewelacje! kiedy byłam w ciąży to lekarz juz na początku mi powiedział zeby nie robić paniki bo ciąża to nie choroba (chyba ze ktoś ma zalecenie lezeć plackiem ale to chyba coś innego ! trzeba na siebie uważać, dbać ale wszystko z głową! jak tak czytam to co piszecie to najbezpieczniej juz w 2-3 m-cu połozyc się do szpitala i czekać...
grusia-najważniejsze to żyć zdrowo! czy słyszał ktoś żeby dla człowieka nie-w-ciąży alkohol, papierosy itd były zdrowe? zawsze tego nalezy unikać wiec w ciąży szczególnie ale przecież i histeria ma swoje granice... w sałacie są pestycydy, wiesz co dodają do mięsa i wędlin? wiesz czym pasione są krowy które my później zjadamy? jakie antybiotyki 'ładuje się' kurczakom do pasz? z takim podejściem to pozostaje nic nie jeść nic nie pić...



a ja uważam trzeba się położyć już od pierwszej godziny od zapłodnienia emotka




tylko jak to wykryc... a jeśli 'strzał' będzie chybiony? to po co przesadzać i lecieć bez sensu do szpitala?


lepiej tak profilaktycznie, bo może jednak trafiony - leżeć i czekać na wyniki testu emotka


Czytam to i co raz bardziej oczy wychodzą mi na wierzch.




OMG - dajcie sobie kobiety na luz. Czy ciąża naprawdę aż tak odmóżdża?

Trochę ZDROWEGO ROZS¡DKU jeszcze nikomu nie zaszkodziło. A popadanie w paranoję - i owszem;) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4360131 Napisano: 12.05.2011 08:51:13 w Konkursowiczki w ciąży
Na 3D najlepiej umówić się ok.24 tyg.- rysy dziecka są już wtedy ukształtowane (a np.w 21 przypomina jeszcze bardziej ufoludka niż dziecko)i można zrobić ładne zdjęcie buzi dziecka - po urodzeniu synek wyglądał dokładnie tak jak na tym zdjęciu. Wyświetl w wątku >>
0 0