Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#4575836 Napisano: 30.07.2011 05:59:41 w Rossmann
maa napisał(a):

wsciekly napisał(a):

maa napisał(a):

aurorcia napisał(a):

a gość sprzedający na allegro 100szt tych past powinien mieć skontrolowany dowód zakupu za nie (fakturę i tym podobne)porażka i ludzie piszą,że w Katowicach past brak,a jak ma nie być brak skoro gość jest z Katowic a kto wie ilu jeszcze takich zdolnych jest emotka




nawet mial wiecej bo w komentarzach mozna sprawdzic ile sztuj juz ich sprzedal i wychodzi na to ze mial co najmniej drugie tyle

a swoja droga czy to przypadkiem nie nasz forumowicz?



nasz emotka




no właśnie tak mi się wydawało, że kojarzę takiego nicka



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4575816 Napisano: 30.07.2011 05:47:37 w Zostań testerem.
sanu napisał(a):

ja mam zazwyczaj tyle rozmów ile dostaję próbek dla znajomych, do próbek zawsze dołączam ulotki i myślę, że taki sposób najbardziej zachęca do kupna. W przypadku farb i zero próbek... widzę, że ulotki nie cieszą się zbytnim zainteresowaniem, kiedy chociaż jakiegoś gadżeciku nie ma...



Ale z drugiej strony - jak wyobrażasz sobie próbki w przypadku farby - ilość na 1 pasemko emotka

Normalnie 1 farba wystarcza na 1 farbowanie, więc musieliby dołączyć więcej pełnowartościowych produktów... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4575809 Napisano: 30.07.2011 05:40:40 w Konkursowiczki w ciąży

A tak na marginesie to przeglądam ten ciążowy wątek, bo właśnie jesteśmy z mężem na etapie zastanawiania się czy drugie dziecko ma być młodsze od córeczki o 2 lata czy o 3, czy mamy zacząć starać się o drugie dziecko już teraz, czy za rok. Nie wiem, czy dwa lata to nie za mało, czy poradzę sobie z ciążą i z opieką nad tak małym dzieckiem i jak sobie poradzę z dwoma szkrabami z tak małą różnicą wieku...



Z autopsji mogę polecić różnicę 2,5 roku (starałam się, by rocznikowo zmieścić się w 2 latach różnicy). Przy małej różnicy wieku dzieci mają ze sobą doskonały kontakt,wspólnie się bawią, mają wspólne zabawki i zainteresowania (aktualnie mają 5 i 2,5 roku). Kiedy urodził się młodszy starszy był już odpieluchowany i w miarę samodzielny, więc dawałam sobie radę z opieką nad dwójką. Teraz wspólnie będą chodzić do przedszkola, na dodatkowe zajęcia, basen, itp. też można ich zapisać razem (bo rocznikowo to tylko 2 lata różnicy,szkoła też jest w tym samym budynku, więc na kilka lat odpada mi problem logistyczny, kiedy jedno dziecko wozi się np. jeszcze do żłobka, a drugie już do podstawówki, czy gimnazjum, inne zajęcia dla różnych grup wiekowych.

Pomiędzy mną i moją siostrą jest aż 6 lat różnicy - w dzieciństwie była to niestety po prostu przepaść. Widzę, że moje dzieci lepiej się dogadują, a młodszy dzięki temu ma słownictwo jak co najmniej 4-latek:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4552593 Napisano: 22.07.2011 12:31:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
kaki76 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

z tymi pieczątkami to najgłupszy pomysł pod słońcem, bo nawet nie wiecie jak łatwo jest zamówić sobie dowolny stempelek emotka


i tu masz rację właśnie tak jest



Pieczątki??? I co jeszcze???

Każdy paragon można zweryfikować w sklepie,dzwoniąc i podając nr paragonu - po co wymyślać jakąś kwadraturę koła???

Moim zdaniem wystarczy, by agencje akceptowały tylko oryginały, które - w wypadku wątpliwości co do ich autentyczności - można dodatkowo zweryfikować w sklepie po numerze. Niczego więcej wymyślać nie potrzeba.
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4552487 Napisano: 22.07.2011 12:11:14 w Paragony
Mam 2 paragony z Praktikera Wrocław:
1)z 2.07;
2)z 3.07

- sprzedam lub odkupie jakąś ciekawą nagrodę (oprócz suszarek, blenderów,mopów i aparatów). Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4549104 Napisano: 21.07.2011 12:05:26 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

olunka napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

wkurza mnie praktiker emotka
poprzednia edycja i ta wieklkie pudlo


wiem co czujesz, mam tak samo:(



bo to przykład konka dla hurtowników emotka

posiadacz jednego, dwóch paragonów wygrywa przez przeoczenie emotka


mam 14 paragonow:(



ale znam kilku gości, którzy mają chody u kasjerek i w ochronie (paragony często zostają w wózkach) i po kilkaset świstków z kasy zdołali uzbierać emotka



U mnie też wielkie zero z Praktikera - ale tylko potwierdziło to regułę, że loterie nie są moją domeną. Z 2 paragonami żaden ze mnie hurtownik
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4548976 Napisano: 21.07.2011 11:35:03 w Paragony
Mam 2 paragony Praktiker Wrocław - PW Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4522598 Napisano: 10.07.2011 04:29:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dag napisał(a):

Nie wiem czy omawialiście hasła z Wyborowej ale dla mnie to rymowana tandeta, z drugiej strony dobrze wiedzieć do jakiego pułapu zlecieć emotka
http://www.podbijamyswiat.pl/#/zwyciezcy



De gustibus non disputandum est,ale jak dla mnie to,które otrzymało nagrodę główną (czyli 50. 000 jak doczytałam emotka ) jest najsłabsze z tych trzech zaprezentowanych, czyli dobrze, że przegapiłam konkurs, bo mój gust zupełnie nie zgadza się z gustem Szanownej Komisji... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4522572 Napisano: 10.07.2011 04:12:04 w Wkurza mnie...
grancias napisał(a):

wkurza mnie to zem len do kwadratu ;/ we wtorek obrona, a ja leze i sie bycze ;/ kurde a jutro do pracy ... ehhh mam nadzieje ze przygotuje sie jutro emotka w sumie cale studia uczylem sie dzien przed ;/



Spoko luz - obrona to czysta formalność - nie znam nikogo,komu nie udałoby się obronić emotka

Będzie dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4520328 Napisano: 09.07.2011 09:11:44 w Dziś cieszę się z.....
... że zapowiada się wreszcie piękny słoneczny weekend:)

Miłego dnia:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4520325 Napisano: 09.07.2011 09:09:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
Moim zdaniem konkursy powinny być przyjemnym hobby. Jeśli wymykają się spod kontroli i przesłaniają wszystko inne, należałoby się poważnie zastanowić, czy warto w to brnąć - wszelkie holizmy są niebezpieczne,w tym również konkursoholizm, na który niestety cierpi już spora grupa osób wypowiadających się w tym wątku...

Więcej dystansu - może wyjdźcie z dziećmi na spacer, wyjedźcie na weekend w plener - zapowiada się piękna pogoda na ten weekend...

Nie samymi konkursami człowiek żyje, a już na pewno nie powinien.

emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4519768 Napisano: 08.07.2011 07:54:36 w Dziś cieszę się z.....
barszcz napisał(a):

Tak mało mam ostatnio radosnych chwil,ale dziś cieszę się z 21 ROCZNICY ŚLUBU emotka emotka



Wow emotka Z jednym chłopem emotka

Gratki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4519611 Napisano: 08.07.2011 06:56:30 w Paragony
Odstąpię wygrany kosz z produktami - PiP Wrocław 75 - Krakowska (Family Point) - osobie z własnym paragonem - PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4519068 Napisano: 08.07.2011 02:38:58 w Dyskusje o wynikach konkursu


A miało być jakieś winko? Słodyczy mam chwilowo dość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4516991 Napisano: 07.07.2011 10:09:56 w Wkurza mnie...
henryczka62 napisał(a):

wera napisał(a):


O kurczaki to teraz już medycynę za kase można studiować emotka


można, płaci się i studiuje się normalnie z dziennymi



Moja siostrzenica tak ma - studiuje na dziennych,a razem z nią tzw. płatni wieczorowi - głównie kolejne pokolenia dzieci lekarzy - ich rodziców na to stać, więc nawet średnio rozgarnięci kończą potem medycynę,dzięki koneksjom przepychani z semestru na semestr,a potem mamy takich niedouczonych lekarzy... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4513325 Napisano: 06.07.2011 08:47:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja tak miałam w zeszłym roku - uparłam się na SPA i za Chiny Ludowe wygrać go nie mogłam - kiedy w końcu się udało,to później istny worek ze SPA się rozwiązał - i wpadały po kolei przypadkiem, gdy grałam o coś innego. Chyba muszę znowu zacząć grać o SPA, to zaczną inne nagrody wpadać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4513302 Napisano: 06.07.2011 08:42:38 w Wkurza mnie...
anava napisał(a):

elhad tak czytam i myślę... ciszę się jednak, że mój to jedynak emotka czasem jedynie za bardzo teściowej się słucha ale mam na to już swoje sposoby...



To samo pomyślałam - mój też jedynak i jak widać ma to swoje dobre strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4513265 Napisano: 06.07.2011 08:32:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

anava napisał(a):

Chcę wygrać jakieś SPA !!!!!!!!!!!!!! Alma mnie olała, inne konkursy też emotka emotka


A ja SPA mam już chwilowo potąd, wróciłam z Króla Kazimierza tydzień temu, za tydzień jadę do Kołobrzegu, a jeszcze mam bony Travel Spa, za które trzeba zamówić weekend dla kogoś z rodziny... emotka
Nie mam już czasu na jeżdżenie! Nawet wycieczka zagraniczna mnie nie rajcuje.
Potrzebna mi gotówka, samochód ledwo rzęzi, laptop się rozlatuje i pralka dwudziestoletnia się kończy! emotka emotka emotka




Ja też już w tym roku 5 x SPA wygrałam. A przydałaby się nowa pralka,lodówka i TV do nowego domu,nie wspominając już o samochodzie,który się kończy i jakimś przyjemnym voucherku na wakacje dla 4-osobowej rodzinki... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4511172 Napisano: 06.07.2011 12:34:31 w Inne mniejsze markety
79magda napisał(a):

melissa napisał(a):

fryteczka napisał(a):

benasia napisał(a):

ja brałam zupki te małe i pomysły na... i przy pomysłach też jakoś charakterystycznie pisało, a przy zupkach nie wiem bo mąż wrzucał emotka


u mnie w polo nie bylo zupek winiary emotka emotka



A u mnie nie znalazłam urny w jedynym Polo w mieście emotka



Jeżeli mówimy o tym samym mieście, to była urna
emotka



Raczej tak;)
W takim razie albo coś mi padło na wzrok,albo zdążyli ją już gdzieś schować w ostatni dzień.A gdzie stała? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4510856 Napisano: 06.07.2011 11:29:30 w Inne mniejsze markety
fryteczka napisał(a):

benasia napisał(a):

ja brałam zupki te małe i pomysły na... i przy pomysłach też jakoś charakterystycznie pisało, a przy zupkach nie wiem bo mąż wrzucał emotka


u mnie w polo nie bylo zupek winiary emotka emotka



A u mnie nie znalazłam urny w jedynym Polo w mieście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0