Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#4927034 Napisano: 30.12.2011 01:05:36 w Kaufland konkursy
klaudiag19 napisał(a):

murzyn1991 napisał(a):

klaudiag19 napisał(a):

podajcie maila do odeslania paragonu, bo albo mam zly albo nie wiem bo ciagle mi wraca


a.bartoszewska@tqg.pl


znowu wrócił.... emotka emotka emotka



Może skrzynka się zapchała? Wczoraj wysyłałam i była ustawiona automatyczna odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4927025 Napisano: 30.12.2011 01:00:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
efelinkaaa napisał(a):

edith napisał(a):

Ale tak nawiasem mowiąc paskudnie maja ci ktorym zabrali auta i nie chodzi czy slusznie czy nie ale ja bym nigdy nie chciala miec auto prawie już w domu albo tak wartościową nagrode i potem gdyby mi ja zabrali emotka A auto pewnie opite rodzinka powiadomiona szok i wstyd a nawet upokorzenie emotka




auto jak auto, ale milion złotych? emotka



To milion też zmienił właściciela??? emotka Nie brałam udziału, więc nie jestem na bieżąco, ale nie chciałabym być na miejscu tej osoby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4927011 Napisano: 30.12.2011 12:52:32 w Wkurza mnie...
bethan napisał(a):

marielu napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

mightyb napisał(a):

Wkurza mnie że niektórzy maja fantazje wygrywania , piszą ze wygrali a tak wcale nie jest.Pewna osoba z tego forum to już lekka przesada , niby wygrała a prawda inna czyż nie ....??




O tak... mitomania czasem kwitnie... mnie wkurzają zwlaszcza wpisy typu: kilka bonów z... albo kilka zestawów nagród w.... No żesz kurza twarz! Jak wygrywam kilka- to piszę konkretnie: siedem, osiemnaście, sto trzydzieści pięć- a nie kilka- to podpada pod mitomanię. Moim zdaniem.



łojjj tam emotka jak fantazjować to z rozmachem , chrzanić kilka wygranch jak sie chwalić to kurza tfarz z fantazją emotka


Ja sobie z ciekawości razu pewnego sprawdziłam, jak świetnie, że np. Nivea opublikowała nazwiska emotka Fantazja stuknęła się z rzeczywistością.



Ja tam widzę prostą zależność - jedni się chwalą, a inni wygrywają. Ci wygrywający naprawdę konkretne nagrody z reguły nie piszą o tym na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4921395 Napisano: 27.12.2011 05:09:48 w co chcielibyście wygrać?
Nie jestem zachłanna emotka
Pralka,zmywarka,TV + powtórka wygranych z 2011 roku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4903568 Napisano: 15.12.2011 03:03:09 w Konkursowiczki w ciąży
grusia25 napisał(a):

no no niestety ten brat akurat cesarskie cięcie ,mama próbowała siłami natury ale brachol zamiast na dół pchał się do góry i po parugodzinnych meczarniach podjęli łaskawie decyzje o cc. Moja mamuśka to duze dzieci rodziła (już kiedyś o tym pisałam . Siostra ponad 3 kg , ja 4,250, brat 5,200 i brat 6,200 dlatego tak się boję ,że mnie też czeka duży bobasek emotka emotka emotka



Dziś usłyszałam w Wiadomościach o narodzinach największej dziewczynki w Polsce - 6.870 kg emotka Matka ma cukrzycę.

Takiego kloca Wam oczywiście nie życzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4898955 Napisano: 13.12.2011 06:07:43 w Udane wymiany - polecane nicki:)
awi

Dziękuję i polecam:) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4888861 Napisano: 09.12.2011 09:49:05 w Pomocy!!!!
ziolko napisał(a):

patita06 napisał(a):

czy zdarzyło się komuś, że zaginęła zamówiona przesyłka za pobraniem?




ooooooo
mnie zginęły listy polecone - ja wysyłałam, ale złożyłam reklamację i było ok


zadzwoń na infolinię poczty
Infolinia: 801 333 444, (+48) 43 842 06 00 (dla telefonów komórkowych i z zagranicy) - działa w dni robocze w godzinach 8:00 - 20:00

i podaj numer przesyłki, kto, kiedy i gdzie nadawał, dane odbiorcy

tam od razu dostaniesz informację o statusie przesyłki

jeśli tego nie będzie, to składaj reklamację, jeśli minęło 14 dni od wysłania - idziesz do dowolnej poczty i tam składasz na druczku, tylko nie wiem, jaką wysokość kwoty możesz podać jako odszkodowanie, bo ja nie wykorzystałam całej kwoty w listach poleconych



Odszkodowanie za zgubiony polecony jest stałe - to 110zł + koszt traktowania listu jako polecony (czyli normalnie 2,20zł - różnica pom. ceną zwykłego a poleconego).

Przy pobraniowych biorą pod uwagę deklarowaną wartość przesyłki.

Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4888038 Napisano: 08.12.2011 08:34:52 w TESCO konkursy
Dzięki pasji do dewiacji
Zostałem poddany ... kastracji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4887870 Napisano: 08.12.2011 07:22:47 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

melissa - nie daj się wrąbać, jak w tym kawale emotka



Staram się oponować, ale coś nagle wszyscy dookoła mi wmawiają trzecie, nawet moja własna rodzicielka coś napomykała, przyjaciółka też ostatnio zadzwoniła i pyta, czy w ciąży nie jestem emotka Przy trzecim w końcu miałabym przedszkole za darmo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4887847 Napisano: 08.12.2011 07:15:44 w Konkursowiczki w ciąży
inka113 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

melissa szczęściara z Ciebie z tą wagą, i z tym, że niczego sobie nie odmawiasz emotka
Na kiedy masz termin?


melissa emotka ty masz jakis termin????



No masz, następna emotka Tak się rodzą plotki emotka

Inka, to przecież Ty mówiłaś, że chcesz jeszcze trzecie, nie ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4886829 Napisano: 08.12.2011 01:07:23 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

melissa szczęściara z Ciebie z tą wagą, i z tym, że niczego sobie nie odmawiasz emotka
Na kiedy masz termin?



O nie, moja dwójka mi póki co wystarczy. Chyba, że jednak jeszcze kiedyś zmienię zdanie;)
Czasami wpadam do tego wątku z czystej sympatii dla przyszłych mam borykających się z ciążowymi rozterkami, ale w ciąży nie jestem:) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4886703 Napisano: 08.12.2011 12:26:18 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

melissa napisał(a):

sonata napisał(a):

katrin22 napisał(a):

A ja dzisiaj byłam na szczepieniu, ale ze względu, że mały ma nadal sapkę, to został zaszczepiony tylko przeciwko żółtaczce, reszta za 2 tyg, ale lekarka powiedziała, że mały jest zdrowy.
Kubuś ma 6 tygodni i waży już 5150 kg emotka ))
I jest tylko na cycu emotka plus herbatka.
Sama lekarka się zdziwiła, bo 2 tygodnie temu ważył 4350 kg, czyli szybko przybiera na wadze.


Moja najstarsza córcia tak szybko rosła. Ma 13 lat i 177 cm emotka



Moi też tak szybko przybierali karmieni tylko naturalnie - na szczęście to chłopcy i nie grożą im kompleksy z tego tytułu:)
Ja mam 173 cm i jest OK, ale więcej nie chciałabym mieć.


Ja mam 166 cm, i chciałabym być wyższa, ale już raczej nie urosnę, chyba, że wszerz hehe, za to mąż ma 190 cm i to pewnie po nim synek tak przybiera, i dobrze, bo nie będzie kur cenzuralkiem emotka
Jeju ja tak się cieszę, że mogę karmić piersią, to jest niby nic, ale daje taką satysfakcję i więź z niunią emotka



Ja mam 167 i ważę w tej chwili coś koło 80kg... słoń jestem emotka



Ja za to powinnam przytyć - przed ciążami ważyłam 58 kg, a teraz mniej, choć niczego sobie nie odmawiam emotka

Karmienie naturalne też było dla mnie niesamowitym doświadczeniem - ta słodka minka maleństwa szukającego piersi - bezcenna:))))
Za to odstawienie moich cycoholików już takie łatwe nie było:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4885712 Napisano: 07.12.2011 11:08:10 w TESCO konkursy
ciasssteczko napisał(a):

konkx napisał(a):

Jest jeszcze jakaś ciapa, co tak jak ja przez miesiąc się nie mogła zmobilizować, żeby ułożyć zgłoszenie na Hortex i wysyłała teraz przed północą?
Czy jestem po prostu najwybitniejszym przedstawicielem ciap? emotka



witam w klubie ciap emotka



To i ja się przywitam - moje jedyne hasło poszło o 23:59:39 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4884412 Napisano: 07.12.2011 05:43:18 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

katrin22 napisał(a):

A ja dzisiaj byłam na szczepieniu, ale ze względu, że mały ma nadal sapkę, to został zaszczepiony tylko przeciwko żółtaczce, reszta za 2 tyg, ale lekarka powiedziała, że mały jest zdrowy.
Kubuś ma 6 tygodni i waży już 5150 kg emotka ))
I jest tylko na cycu emotka plus herbatka.
Sama lekarka się zdziwiła, bo 2 tygodnie temu ważył 4350 kg, czyli szybko przybiera na wadze.


Moja najstarsza córcia tak szybko rosła. Ma 13 lat i 177 cm emotka



Moi też tak szybko przybierali karmieni tylko naturalnie - na szczęście to chłopcy i nie grożą im kompleksy z tego tytułu:)
Ja mam 173 cm i jest OK, ale więcej nie chciałabym mieć. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4884379 Napisano: 07.12.2011 05:34:52 w Popraw sobie humor...
Znalezione w sieci:


SRANIE W U-BANIE

Ze słodyczy ostatnio, to tylko ciasteczka owsiane z miodem podjadam, bo dochtór szokolady zabronił.
Podjadam i podjadam i efekty są znakomite znaczy pierdzę jak złoto.
Wybrałam się dziś w miasto a tak sobie łaziłam po Stachusie i popierdywałam cichutko - na dworze każdy może.
Pora była jednak do domu wracać, udałam się więc do ubany i czekam spokojnie przy glajzach.
Owsianka jednak już taka spokojna nie była, brzucho mi nabzdyczyło do oporu, myślałam,że trzasnę ale ja dzielnie zwieracze zwarłam i trzymam - myślę jak zug punktualnie przyjedzie dam rady dowieźć do Heimeranplacu i tam wypuszczę orkę na wolność.

Ciężko coraz bardziej- uban przyjechał wsiadam, szybko zajmuję plac - na siedząco się tak nie pcha no i trochę do góry podeszło.
Rozglądam się - pustawo, myslę k***a zaraz mi dziurę w boku wyrwie.
Wykombinowałam że podniosę trochę pół cenzurak i cichcem puszczę parę.
Już pół cenzurak w górze już się zabieram do puszczenia gazów, gdy nie wiadomo skąd, nie wiadomo jak dosiada się do mnie chłop nie znajomy.
Tak sie stremowałam i zestresowałam,że zamiast cichego psssssssssyttttt wyszło głośne BRUUUM.

- Gesundcheit - rzecze on
-Danke - odpowiadam grzecznie, wpatrując się w ciemność za oknem wagonu Po czym słysze jak chłop po polsku pod nosem mamrocze
- k***a co za naród żadnej kultury,zjebie sie taka pod sam nos.
Smiech mnie w płucach dusi aż mi oczy w wytrzeszcz poszły.
Ostatkiem woli silnej opanowawszy pierwszy odruch parsknięcia z powagą szczelam gościowi monologa.

- Najpierw mnie Pan zdrowia winszujesz po germańsku,zeby potem po polsku po godności pojechać Chłopina wybałuszył gały aż go zatkło- ja powierciłam się trochę, uniosłam noge wypuściłam resztkę powietrza błąkającego sie po odwłoku cichutkim pssssssyyt.
Założyłam ręce na podołek, umościłam sie jak kuma w pekaesie i kontynuuje monolog spokojnym głosem.

- Bo widzisz Pan, Pan myslisz,że ja nie mam kultury a Pan w błędzie jesteś Kiedyś niemiec zesrał się przy mnie podczas posiłku, na moje oburzenie i zniesmaczenie zachowaniem bździela, poinformowano mnie że tu u nich taki zwyczaj.
Skoro zwyczaj to ja od tego czasu popierduję gdzie popadnie.
Widzisz Pan to się nie nazywa brak kultury, to się nazywa integracja.
Jeśli będziesz Pan miał ochote puścić baka publicznie, nie czekaj Pan az Panu dziurę w boku wyrwie, ino integruj się pan śmiało.

Zerknęłam na gościa jednym okiem - zbaraniał albo w szoku

Po chwili wydalił z siebie
- Ja cenzurae - i jak nie zacznie ryczeć ze śmiechu aż się popłakał Potem wcisnął mi wizytówkę że słowami
- Niech Pani kiedyś do mnie zadzwoni, nawet jak Pani nie zadzwoni, ja i tak Pani nie zapomnę.



No i kto by pomyślał że na bąka można faceta złapać ...
Wyslano z bezprzewodowego terminala w ramach uslugi iPlus email dostepnej dzieki BlackBerry®. Wiecej informacji na www.iplus.pl.
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4884279 Napisano: 07.12.2011 05:07:06 w Kaufland konkursy
szaradzista1 napisał(a):

Bo już wczoraj zostały rozdysponowane....



Osłabiają mnie takie posty.

Ostatni etap skończył się 23 listopada - mieli czas na przeczytanie. A powiadomienie 110 osób z ostatniego etapu zajmuje więcej czasu niż trzech z samochodami. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4879889 Napisano: 06.12.2011 10:49:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
- Wróciliśmy z podróży do Jordanii - za wygrany voucher oczywiście (Petra jest niesamowita, choć wstęp koszmarnie drogi od czasu ogłoszenia jej jednym z siedmiu cudów świata);
- Odebrane HTC - główna z Tesco (PP);
- potwierdzony baaardzo miły prezent na Mikołaja - jedno marzenie spełnione:)... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4854282 Napisano: 25.11.2011 06:19:51 w Udane wymiany - polecane nicki:)
trebor1
henryczka62
erdena


Polecam - szybko, sprawnie i bezproblemowo:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4854261 Napisano: 25.11.2011 06:12:56 w Carrefour konkursy
sylwika76 napisał(a):

czy z konkursu Garnier dostaliście już bony?



Teraz wysyłają Loreal, Garniera chyba jeszcze nie zaczęli:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4849614 Napisano: 23.11.2011 08:45:20 w TESCO konkursy
79magda napisał(a):

malenka89 napisał(a):

za niedługo według niektórych żeby grać w konkursach będzie trzeba skończyć filologię polską emotka



To nie o to chodzi, ale te tłumy, którym się wydaje, że wystarczy sklecić pięć rymów, są zatrważające... Przecież to nie o to chodzi, żeby się rymowało, tylko, żeby był sens, treść, przekaz, jakieś emocje, a błędy ortograficzne i inne wg mnie są w pracach opisowych niedopuszczalne. Ktoś wcześniej napisał, że to nie matura - zgadzam się, na maturze pokazujesz swój poziom niedouczenia tylko małemu gronu, w konkursach ma szansę pośmiać się z Ciebie cała Polska... Ludzie są przedziwnie bezkrytyczni w stosunku do samych siebie emotka


bethan napisał(a):

Pośmiać i... zatrwożyć. Ja jestem zatrwożona poziomem, słownictwem, ortografią. I niezmiernie zdziwiona tym, że coś TAKIEGO zostaje dostrzeżone i nagrodzone.




Dokładnie. Bylejakość, przyzwolenie na błędy ortograficzne i stylistyczne... Mnie to od zawsze raziło, razi i razić będzie. Puryści językowi są niestety w mniejszości:( Wyświetl w wątku >>
0 0