Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#5057057 Napisano: 06.03.2012 06:25:20 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

ziolko napisał(a):

Dianek.. szalejesz emotka

czemu boisz się pełni??


Bo podczas pełni kobiałki rodzą na potęgę emotka



Dokładnie:) Sama jestem tego przykładem - pierwszy poród w pełnię, załapałam się na ostatnie miejsce na porodówce i był to dziewiąty poród tej nocy, a dla porównania poprzedniej nocy był tylko jeden jedyny poród. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5054630 Napisano: 05.03.2012 04:17:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Coś chyba na szybko wklejali te wyniki, bo na męża wysłałam tylko 1 zgłoszenie, a ma 100zł i segregator emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

melissa

#5047757 Napisano: 01.03.2012 09:06:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Tetrapak ze Streetcomu - 15 soczków jabłkowych - Kurier Siódemka. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5046038 Napisano: 29.02.2012 09:05:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dłuuugie i nuuudne - nie dałam rady obejrzeć do końca - facet z uwagi na tuszę przypomina mi ś.p. Kuronia - na tym chciał bazować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5033684 Napisano: 22.02.2012 05:49:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
Nie monia, aczkolwiek inna forumowiczka;)

Gratuluję:) choć nie wiem o co miało chodzić z tą wizualizacją - i po co to? emotka

W ogóle sporo osób z forum na liście;)

Ja niestety przegapiłam konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5033674 Napisano: 22.02.2012 05:45:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
darekgryko napisał(a):

nocti napisał(a):

LOGITECH

http://www.poland.logitech.com/mini/

Tematem było hasło... a zwycięskie w postaci wizualizacji ...
Straciłam wiarę w kolejną firmę...



moim zdaniem to jest MONIAU kiedys w wynikach chyba GG widziałem taka wizualizację, też auto wygrane było, wizualizacja prawie identycza jak pamietam, i charakter pracy pisanej pasuje do niej. (tak mi sie zdaje)


Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5030582 Napisano: 21.02.2012 12:28:08 w Zostań testerem.
masza napisał(a):

maro napisał(a):

Idą już emaile Tetra Pak emotka


emotka mam i ja



Też mam. Ktoś wie, co będzie w paczce? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5030020 Napisano: 20.02.2012 10:31:12 w Wkurza mnie...
agamaty napisał(a):

barszcz napisał(a):

wsciekly napisał(a):

luzak napisał(a):

wsciekly napisał(a):

luzak napisał(a):

200 frytkownic i ani jedna nie trafi do mnie emotka czas wziąć urlop konkursowy



250 emotka



nie kopie się leżącego (czy jakoś tak to było) emotka



nie kopię emotka tylko mam dziwne wrażenie, że to koszmarna loteria była

u mnie chwyciło z 3-ch nowych starterów, z których słałem jedno zgłoszenie po drugim

wszystkie kolejne eski wysyłane z pozostałych fonów kilka minut później już nie miały szczęścia

czyżby nagrodzili pierwsze 250 esków emotka emotka emotka


Raczej mylna teoria,bo ja wygrałam z lutego!



mój wygrany był z 2.02. Numer telefonu już kiedyś w Kamisie nagrodzony. Wstyd się przyznać, ale chyba nauczyłam się schodzić na ich poziom

emotka



Ja wysłałam 2 hasła - oba oczywiście za pięć dwunasta ostatniego dnia emotka

Jedno na przyzwoitym poziomie, w miarę przemyślane i dopracowane, jakie wysyłam do innych agencji i drugie pod smolara - proste rymy, bez polotu. Zgadnijcie, które wygrało? emotka

Jak pójdę dalej w tym kierunku smolarowym, to następnym razem będzie główna, bo to jeszcze było za dobre
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5027034 Napisano: 19.02.2012 08:00:49 w Pomocy!!!!
edith napisał(a):

Chodzi mi o podatek bo chcę się rozliczyc emotka Wiem ze podatek od nagrod pokrywają organizatorzy a co z kwotą ktora sama zaplacilam od konkursu chodzi mi o konk Cinema City tam byl Voycher 3000 i płaciłam 300 zl podatku to się odlicza przychodzi jakieś rozliczenie od nich emotka



Też raz wygrałam voucher, od którego Organizator nie odprowadził podatku - musiałam wpłacić 700zł na konto Organizatora przed wydaniem nagrody, żadnego PIT-a jednak nie otrzymałam, nie uwzględniałam też tego w swoim zeznaniu rocznym. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5026163 Napisano: 19.02.2012 11:54:11 w Konkursowiczki w ciąży
Agusia - gratulacje:)

A,że poród to taki pikuś to były wywody pewnej besserwisserki, która oczywiście nigdy nie rodziła, ale wszystko wie najlepiej;)
No cóż, osoby, które porody SN mają już za sobą uśmiechały się tylko na to z politowaniem. Życie uczy pokory, a teorię i praktykę dzieli przepaść.

Szczere gratulacje, bo urodzić SN takiego klocusia to nie lada wyczyn:)

Gratulacje również dla Lui i Sonaty i dużo zdrówka dla wszystkich maluszków:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5023791 Napisano: 17.02.2012 05:18:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja mam paragony z 12.02, ale jeszcze nie zdążyłam zagrać. 12 obowiązywał regulamin bez konieczności wysyłki w dniu zakupu, więc się nie spieszyłam - paragony z tego dnia powinny być nadal ważne - nie ma obowiązku sprawdzania codziennie regulaminu, czy przypadkiem czegoś nie zmienili emotka

Jakby co, trzeba chyba będzie powoływać się na tamtą wersję regulaminu. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5022943 Napisano: 17.02.2012 08:54:02 w Konkursowiczki w ciąży
efelinkaaa napisał(a):

grusia napisał(a):

Chciałam teraz cos napisac ale ugryzłam sie w jezyk ( a raczej trzepnełam w paluchy ) co by jatki nie robic ... ale ostatnio jak tu wchodze to tylko po to by sie posmiac w duchu z niektorych wypowiedzi.



ja też.. zaczynam dzień od Waszego watku i od razu mi się humor poprawia emotka i tutaj tez ugryzę się w język emotka




Ten wątek przypomina już Popraw sobie humor - cóż, poród wszystko zweryfikuje, póki co można się pośmiać z przeteoretyzowania, które ma się nijak do rzeczywistości:)

Wiadomo coś, czy dziewczyny już urodziły? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5022168 Napisano: 16.02.2012 05:34:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
gosia16 napisał(a):

lucja napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

joan napisał(a):

zbojnicka napisał(a):

tak sobie mysle, ze masz racje.
i fakt-poniosło mnie.
wogóle mam nerwowy dzień.
ale jak po raz kolejny widze zamieszczone w prezentacji fotki, TE SAME na których wygrywała jako zenon, radosław, monika to poniosło,,,za mocno-fakt.


Zjedz pączka, będzie dobrze emotka


a ja zrobiłam super faworki!
teraz sie muszę powstrzymać zeby nie zeżreć emotka
chętnie bym trochę Wam oddała



jeden faworek to 90 kcal
emotka
To wolę pączka niż 4 faworki emotka


a 5 pączków i 15 faworków emotka
zawsze znajdzie się ktoś kto zepsuje ci radość emotka



ZAwsze mogło być gorzej - np. 15 pączków i 5 faworków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5014266 Napisano: 13.02.2012 11:56:03 w TESCO konkursy
isiulka napisał(a):

pola731 napisał(a):

cayenne napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

Cayenne, czyli udało się? emotka



Tak udało się emotka
Danke


ja też gratuluję emotka


yyy a co wygrał?



Też gratuluję:)

Domyślam się, że samochód z Winiar (ilościowy, więc nie brałam udziału). Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5012143 Napisano: 12.02.2012 12:13:09 w Kaufland konkursy
sylwika76 napisał(a):

masza napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na bony?


ja czekam na bony cała w nerwach - jeśli jutro nie dostanę to dzwonię do Pani Ani
emotka



Do nas doszły w piątek - tym razem chyba wysyłają partiami - nie ma się co denerwować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5005266 Napisano: 09.02.2012 12:51:48 w Pomocy!!!!
wsciekly napisał(a):

Miało być

Która Białogłowa odmówi tej przyjemności emotka



Ta, która jest na diecie emotka czyli większość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5004898 Napisano: 09.02.2012 10:32:15 w Wkurza mnie...
To jest nas więcej - też oczywiście nic nie wysłałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5003100 Napisano: 08.02.2012 02:13:12 w Konkursowiczki w ciąży
dagmara napisał(a):

Wczoraj o 13.40 zawitał do nas Ignacy Kazimierz (3300 i 51 cm). Urodził się w domu, poród trwał 1,5 godziny (trzy skórcze parte). Cała rodzina zczęśliwa.



Gratulacje emotka I dużo zdrówka dla Ignasia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4997309 Napisano: 06.02.2012 10:00:26 w TESCO konkursy
melissa napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

melissa napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

ale nawet 200 by już 98% ludzi odstraszyło a teraz to już nie wiem czemu to ma służyć emotka emotka emotka


Jak to czemu? Odstraszeniu konkurencji - 426 SMS-ów i dalej nabija, moim zdaniem bez pokrycia w paragonach, inni odpuszczą, a on zgarnie nagrodę z drugiego telefonu z 50 SMS-ami i paragonami emotka


raczej się nie zrozumiałyśmy



Przy 200 SMS-ach ktoś może jeszcze próbowa



EDYCJA NIE DZIAŁA:(

Przy 200 SMS-ach ktoś może jeszcze próbowałby się ścigać, przy ponad 450 - nie. 450 x 30 = 13.500 zł - inwestycja staje się nieopłacalna, nawet zakładając sprzedaż produktów poniżej ich wartości. Czysta podpucha gracza z drugiego miejsca. Wyświetl w wątku >>
0 0