Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#5837856 Napisano: 15.03.2014 20:16:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

anus napisał(a):

violka88 napisał(a):

czy informowali już laureatów z konkursu http://www.kawatchibo.pl/loteria
za luty II etap emotka emotka emotka emotka



losowanie jest dopiero 19 marca


A myslałam że II etap trwa do końca lutego emotka
emotka
dzieki za info emotka



Bo II etap trwał do 28.02, tylko losowania jeszcze nie było;) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5837855 Napisano: 15.03.2014 20:12:44 w Konkursowiczki w ciąży
madziamck napisał(a):

To i ja się pochwalę
4 marca przyszedł na świat Synek Wiktorek emotka



Gratulacje emotka
Wszystkie Wiktorki to fajne chłopaki;) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5836554 Napisano: 12.03.2014 14:06:07 w Kaufland konkursy
W ubiegłym roku TQ wysyłało GLS-em - najgorsi kurierzy w moim odczuciu. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5836513 Napisano: 12.03.2014 13:08:00 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Witajcie potencjalni laureaci i wysyłanie skanu dowodów emotka
Ale może i konkurencja od razu zmaleje emotka


Są zmiany na lepsze:
- brak info o skanie DO,
- potencjalny zmienia się na ostatecznego po odesłaniu stosownych docsów

emotka



Niestety - pamiętam bycie li tylko potencjalnym po odesłaniu wszystkich danych emotka
I nie widzę żadnych zmian na lepsze w zamianie 4Frame na TQ. A o dowody mogą prosić - jest wzmianka w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5834434 Napisano: 06.03.2014 14:58:27 w Rossmann
grisss_89 napisał(a):

help,
kupując 2 produkty na ten sam konkurs powinnam dostać dwa paragony niefiskalne czy 1 paragon z dwoma kodami, czy może 1 paragon z 1 kodem który odblokuje mi dwukrotnie ?

kupiłam dwa produkty nivea, na bank obydwa konkursowe i mam jeden kod, myślałam że może trzeba dwa razy ten sam wpisać i się dwukrotnie odblokuje ale niestety nie...
tak samo z bellaherbs... kupiłam 2 produkty, obydwa konkursowe (takie same zresztą) i do nich dostałam 1 niefiskalny, z 1 kodem...
Jak to jest ? albo jak być powinno ?



Produkty na ten sam konkurs muszą być na oddzielnych paragonach - jeśli są na jednym dostaniesz tylko 1 kod. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5830307 Napisano: 26.02.2014 13:17:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aga67 napisał(a):

tulipanka napisał(a):

aga67 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Widzę wyniki z PS3, kto od Nas został właścicielem Citroena??
Komu można gratulować??


Niestety,nie mnie emotka tylko subskrypcja.Ciekawa jestem ile było zgłoszeń. emotka


Nieraz wygrywałam w dość poważnych konkursach fotograficznych, byłam przekonana że ze zgłoszeniem wspięłam się na wyżyny własnej inwencji. Nie liczyłam na auto, bo wiadomo że tak łatwo nie ma, ale ogólnie na COŚ. a tu taki klops, nawet subskrypcji emotka Ciężki konkurs...


Moze idą w stronę bardziej amatorskiego podejścia do fotografii.Moje zdjecie było po prostu smieszne,zrobione zwykłym aparatem.



Wrzucili gdzieś nagrodzone zdjęcia? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5826230 Napisano: 18.02.2014 22:05:16 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

malenka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurzyłam się,bo mężowi zepsuły się okulary,z tego powodu poszedł do okulisty.Wyszedł z gabinetu,a pani z optyka powiedziała,że od 1 stycznia jest ustawa,że okulary musi zrobić zaraz na miejscu u nich emotka .Musiał oprawki zaraz wybrać i zapłacić emotka Czy ktoś orientuje się w tej sprawie?Mamy sprawdzonego optyka,u którego cały czas robimy okulary i ma duży wybór oprawek,a ten jest maleńki i nie ma specjalnego wyboru emotka emotka emotka


jaka niby ustawa? ja bym to wzięła za zwykły chwyt marketingowy..



Coś mało prawdopodobne mi się to wydaje. Gdyby to było refundowane to ok, rozumiem, ale skoro mąż za wszystko płacił to jakim prawem ktoś miał mu narzucać gdzie i kiedy ma receptę realizować? Siostra była co prawda w grudniu na wizycie, ale powiedzieli jej, że na zrealizowanie recepty ma 3 m-ce.


ciekawe ja synowi zmieniam szkła w okularach 3 razy w roku i idę gdzie mi się podoba a nie gdzie mi karzą przecież ja za to płace i to wcale nie mało



Chyba pani z optyka przeszarżowała i to zdrowo! Nie daj sobie wmówić takich bzdur - nawet Bareja by większego absurdu nie wymyślił. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5824211 Napisano: 15.02.2014 11:11:28 w Kaufland konkursy
Też dopiero się zabieram za skanowanie. Luuz;) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5822463 Napisano: 12.02.2014 10:31:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

izak1000 napisał(a):

asia670 napisał(a):

marzena2210 napisał(a):

a może ktoś wie...jesli wygrało się np.2 kubki z tchibo to paragony i oświadczenia jednej kopercie można czy w dwoch oddzielnie


no pewnie,bo tak to wartość listu przekroczy wart.kubka emotka


na szczęście tu można wysyłać listem zwykłym,dlatego koszt mniejszy..



Gorzej jak list zaginie, a za miesiąc wygrasz samochód na ten numer paragonu emotka



Inpost też ma polecone - to tańsza opcja w porównaniu z pocztą, zwłaszcza teraz po wzroście cen. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5819726 Napisano: 07.02.2014 15:34:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

ma ktos sms z koszulka z monstera juz ?



Przed weekendem puścili chyba tylko konsole i gry. Koszulki zapewne w poniedziałek. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5819716 Napisano: 07.02.2014 15:26:26 w Informują
Lecą SMSy z Monstera. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5819700 Napisano: 07.02.2014 15:11:06 w Kaufland konkursy
nilia22 napisał(a):

a ja aktywalam w bankomacie, i mialam 98zl na koncie, a nie stowke emotka



bo 2 zł pobierają za sprawdzenie stanu konta w bankomacie Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5813515 Napisano: 27.01.2014 22:07:47 w Rossmann
donia7 napisał(a):

a skąd wiecie, że to ostatni dzień konkursowy będzie martwy a nie np pierwszy? emotka



Bo po odblokowaniu konkursu pojawiał się zapis, że konkurs przewiduje nagrody dzienne i tygodniowe i trwa od 28.12 do 26.01 (30dni). 27.01 został więc pominięty. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5813062 Napisano: 27.01.2014 12:45:14 w Rossmann
mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jak się odblokuje konkurs Bonda, to jest informacja, że zestawy kosmetyków i chyba karty podarunkowe rozdają po kilka dziennie, a wiec wybieraja zwyciezcow z osób, ktore tego dnia wyslalay emotka w regulaminie o tym ani słowa... a jak sie zliczy nagrody, to mozna dojsc do wniosku, ze na dzien dzisiejszy zadne nagrody dzienne nie przypadaja.


Szlag! To gdybym o tym wiedziała, wysłałabym w środku konkursu, a nie w ostatni dzień, kiedy na pewno poszło najwięcej zgłoszeń! emotka



Na wczoraj jeszcze przynajmniej przewidzieli nagrody dzienne i tygodniowe, a na dzisiaj już nie zostały żadne nagrody - można sobie pisać na Berdyczów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5812934 Napisano: 27.01.2014 11:02:09 w Rossmann
Dobrze, że nie zrobiłam jeszcze zakupów na inne konkursy, tylko ten nieszczęsny Bond emotka Chyba w ogóle nie jest mi dane zagrać w ross na nowych zasadach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5812913 Napisano: 27.01.2014 10:46:33 w Rossmann
Ja właśnie zabrałam się za Bonda i wzięłam w nim udział chyba tylko dla sportu. Dopiero po odblokowaniu okazało się, że były etapy dzienne (30 - od 28.12 do 26.01, czyli ostatni skończył się wczoraj). W regulaminie o tym ani słowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5807736 Napisano: 16.01.2014 14:35:08 w Wkurza mnie...
jkkp napisał(a):

izak1000 napisał(a):

jkkp napisał(a):

izak1000 napisał(a):

jkkp napisał(a):

ale Wy jesteście, ja tu koszmar przeżyłam, przez miesiąc będę go miała przed oczyma a Wy tu se jaja ze mnie robicie emotka
Ale przyznam się zakatrupiłam stwora emotka


to przynosi pecha...pajączka należało "wystawić" za okno emotka


wtedy by był pech, bo pewnie bym zawału dostała emotka


jest takie powiedzenie:
"szczęśliwy ten dom, gdzie myszy i pająki są" emotka


no nie wiem, nie mam nic przeciwko pająkom, ale nich odemnie i od mojego domu trzymaja się na kilometr emotka
dlaczego to nie moga być motylki emotka



Motylki? Chyba w wersji "mole spożywcze" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5807680 Napisano: 16.01.2014 13:41:19 w Wkurza mnie...
maribog napisał(a):

jkkp napisał(a):

siedzę sobie przy kompie i widzę jak mi coś lezie po panelach, czarne, włochate i duże, nie wiedziałam czy uciekać czy to gonić, tak bardzo się boję pająków, że cały czas mam gęsią skórkę na samą myśl, że to wlazło do domu emotka



Jak tego czegoś nie goniłaś to uwierz, że zobaczysz to jeszcze raz emotka



Chyba nie pocieszyłeś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5807637 Napisano: 16.01.2014 12:47:55 w TESCO konkursy
asante napisał(a):

maria1980 napisał(a):

wygrywac napisał(a):

Mogli już dać wycieczkę dwuosobową...po co jechać samemu do Chin emotka


Żeby tam kogoś poznać, żeby pozwiedzać? ? ? Żeby nagroda była tańsza ?


Żeby schudnąć, bo jak się zagłębić w opis wycieczki, to wyżywienie nie jest wymienione emotka



Oj, wczasy odchudzające to chyba nie dla mnie. I w co tu grać
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5805778 Napisano: 13.01.2014 09:37:27 w Kaufland konkursy
aendrius1 napisał(a):

Podobno wożą bony z Kauflandu..ale nie Opekiem???



Opek to teraz FedEx - kurierzy ci sami;) Wyświetl w wątku >>
0 0