Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jokan

jokan

#7193248 Napisano: 21.07.2024 20:19:49 w Paragony na trwające konkursy
kupie Kaktus Moje sklepy Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192881 Napisano: 19.07.2024 14:42:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

jokan napisał(a):

gryszelm napisał(a):

karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo...

Miałam tak, ale gdy dodałam jeszcze raz zdjęcie to przeszło

Dodawałam przez Instagram, co "wpisywać" w dwóch pierwszych rubrykach, bo ciągle mam błąd

a jaki błąd ci wyskakuje? z tego co pamiętam, to w pierwszej było Imię i naziwsko (ewntualnie nick), a w drugiej imię, trzeciej Nazwisko, i tam też trzeba wybrać platforme  (FB, insta, czt Tiktok)

No właśnie w pierwszej rubryce wpisuję imię i nazwisko w 2 wybieram Instagram i mam "Podaj prawidłowe dane Twojego konta social media z jakiego dokonano zgłoszenia do promocji" jak próbuje dodać link do mego insta lub tylko samą nazwę to mam "Brak wyników"

Nie wiem, ja wypełniałam z FB i poszło. Może ktoś jeszcze wypełniał z Insta i się wypowie... Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192869 Napisano: 19.07.2024 13:50:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo...

Miałam tak, ale gdy dodałam jeszcze raz zdjęcie to przeszło

Dodawałam przez Instagram, co "wpisywać" w dwóch pierwszych rubrykach, bo ciągle mam błąd

a jaki błąd ci wyskakuje? z tego co pamiętam, to w pierwszej było Imię i naziwsko (ewntualnie nick), a w drugiej imię, trzeciej Nazwisko, i tam też trzeba wybrać platforme  (FB, insta, czt Tiktok) Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192861 Napisano: 19.07.2024 12:49:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo...

Miałam tak, ale gdy dodałam jeszcze raz zdjęcie to przeszło

dzięki, popróbowałam i poszło emotka emotka Wyświetl w wątku >>

jokan

#7192858 Napisano: 19.07.2024 12:45:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo... Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

jokan

#7192782 Napisano: 19.07.2024 10:09:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiaaa85 napisał(a):

katarzynap napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Co do Capri sun to u mnie główna  wygrał mąż jednym zgłoszeniem, na początku konkursu. 
natomaist ja wysyłałam z 10 innych i nie dali nawet vouchera 200 zł, ale robiłam na samym końcu… 

może jest nadzieja ?;p


A z ciekawości rymowanki czy zwykły tekst?

U mnie to samo, wygrało zgłoszenie z pierwszych dni - tekst a reszta w ostatni dzień nie ma nic. 
Jeśli będą rezerwy to sprawdzajcie pocztę , właśnie przepadł mi bon , pisałam wcześniej o jaki numer paragonu chodzi , napisałam do nich jeszcze raz i okazało się , że w polu nr paragonu wpisałam 1 a ja nie mam takiego nr tzn paragon z data się zgadza ale numer jest inny …. Wiec będzie weryfikacja negatywna emotka

a tam jest rezerwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192739 Napisano: 19.07.2024 08:13:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

jokan napisał(a):

banka-manka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy z Everydayme były jakieś vouchery do Decathlona do wygrania? Mam maila z wygraną z dzisiaj ale nie wiem czy to prawdziwy mail...niby od nich, ale nie pamiętam...może ktoś pamięta?

Był Fairy. Ale to już dawno. Może rezerwa?
https://www.everydayme.pl/fairy-olympics

właśnie nie brałam tam udziału z tego, co pamiętam....a czy te bony przychodziły w linku do pobrania? Coś nie wierzę temu mailowi....dlatego pytam z jakiego dokładnie maila przychodzi powiadomienie.
Dobra, napisałam do everydayme, zobaczymy co odpiszą....

Z maila everydayme@email.everydayme.pl. Tak, voucher był pod linkiem do pobrania emotka

no to super że sobie takie testy robią....emotka Wyświetl w wątku >>

jokan

#7192737 Napisano: 19.07.2024 08:11:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

[quote=monia0303]

jokan napisał(a):

banka-manka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy z Everydayme były jakieś vouchery do Decathlona do wygrania? Mam maila z wygraną z dzisiaj ale nie wiem czy to prawdziwy mail...niby od nich, ale nie pamiętam...może ktoś pamięta?

Był Fairy. Ale to już dawno. Może rezerwa?
https://www.everydayme.pl/fairy-olympics

właśnie nie brałam tam udziału z tego, co pamiętam....a czy te bony przychodziły w linku do pobrania? Coś nie wierzę temu mailowi....dlatego pytam z jakiego dokładnie maila przychodzi powiadomienie

Ja też dostałam i już się ucieszyłam ale nie ma.kwoty wygranej tylko pisze TEST zł. Więc chyba jakiś ich błąd. Ja w fairy grałam tylko 1 zgloszeniem i wygrałam 500 zl.

no właśnie, dokładnie mam to samo Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192733 Napisano: 19.07.2024 08:04:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy z Everydayme były jakieś vouchery do Decathlona do wygrania? Mam maila z wygraną z dzisiaj ale nie wiem czy to prawdziwy mail...niby od nich, ale nie pamiętam...może ktoś pamięta?

Był Fairy. Ale to już dawno. Może rezerwa?
https://www.everydayme.pl/fairy-olympics

właśnie nie brałam tam udziału z tego, co pamiętam....a czy te bony przychodziły w linku do pobrania? Coś nie wierzę temu mailowi....dlatego pytam z jakiego dokładnie maila przychodzi powiadomienie.
Dobra, napisałam do everydayme, zobaczymy co odpiszą.... Wyświetl w wątku >>

jokan

#7192730 Napisano: 19.07.2024 07:57:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Everydayme były jakieś vouchery do Decathlona do wygrania? Mam maila z wygraną z dzisiaj ale nie wiem czy to prawdziwy mail...niby od nich, ale nie pamiętam...może ktoś pamięta?
Widzę tylko Fairy z Biedronki, ale tam chyba nie brałam udziału.

Czy ktoś może mi napisać na priv z jakiego maila przychodzi powiedomienie o wygranej z Everydayme? Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192692 Napisano: 18.07.2024 22:44:32 w Zapowiedzi konkursów
Obraliście z nami kurs na czyste morze? Warto, bo oprócz pomocy Bałtykowi możecie wygrać atrakcyjne nagrody! Wystarczy, że:
Pobierzecie aplikację Activy i zarejestrujecie aktywność w naszym wyzwaniu "Kurs na czyste morze z Continental",
Wrzucicie zrzut ekranu aktywności w Activy w komentarzu,
Opiszecie swoje ulubione miejsce nad Bałtykiem.
Wybierzemy aż 10 zwycięzców, którzy zdobędą:
Nagrodę I stopnia - zegarek Continental,
Nagrodę II stopnia - głośnik JBL.

Powodzenia!

https://www.conti...urs-na-czyste-morze/

https://www.faceb...8DwwKc5QtpqhgyyZo2al Wyświetl w wątku >>

jokan

#7192663 Napisano: 18.07.2024 21:40:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
u mnie też porażkaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192431 Napisano: 18.07.2024 08:37:14 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
stalowiak1979 napisał(a):

Rockstar gdzie najtaniej kupujecie i w jakiej cenie?

2,49 zł w Leclerc z kartą, promo do 20.07 Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192421 Napisano: 18.07.2024 07:01:14 w Wkurza mnie...
wkurzam się, że DPD dostarczył moją paczkę do innego miasta do jakiegoś punktu zastępczego, no tragedia...szkoda, że nie do Warszawy.... Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192410 Napisano: 17.07.2024 23:02:51 w Reflinki
29renata napisał(a):

Poda ktoś fajne konto do cashbacku? Najlepiej z promocja dla nowych?

Ja korzystam z TIPLI, jest dużo zwrotów...oczywiście im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz. Na ten moment wszystkich zwrotów mam ponad 260 zł.
Zachęcam do rejestracji z mojego linka emotka





Trzeba pamiętać, żeby do przeglądarki wgrać sobie wtyczkę TIPLI
i sprawdzać
przed zakupami czy jest włączona. Ja nie to wejść na Tipli i ją aktywować ponownie. Ale jakby co, to zawsze można się przypomnieć o zwrot i oni to sprawdzą. Mi się z Temu zwroty nie naliczyły i pisałam z 10 reklamacji i wszystkie uznali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192409 Napisano: 17.07.2024 23:00:08 w Avanti
Jestemnowa napisał(a):

Wątpię żeby agencja potrafiła wyłapać tekst pisany AI  , przecież chyba nikt nie przepisuje go tak jak generator tworzy . Raczej ludzie czerpią mocną  inspiracje z tych tekstów i na ich podstawie piszą coś od siebie no bo tak to trochę Kali jeść Kali pić emotka

teksty pisane AI rzucają się w oczy, bo to jest jeden styl....bawiłam się AI i wiem na co ją stać emotka . Niektórzy piszą dokładnie to, co ta im pisze, ale jak ktoś zaczerpnie tylko pomysł, a napisze coś sam, to może coś z tego będzie...ale z drugiej strony te pomysły są monotonne, powtarzające się, więc nie wiem jak to jest do końca...? Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

jokan

#7192404 Napisano: 17.07.2024 22:30:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś kto gra w piwnych kojarzy w których nie jest wymagany jest paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192048 Napisano: 17.07.2024 06:08:06 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Dagaa napisał(a):

Monster Munch?

w Zabce małe paczki cena od 2,99  lub 3,20 zaleznie od sklepu Wyświetl w wątku >>
1 Dagaa 0

jokan

#7191810 Napisano: 16.07.2024 12:43:32 w Paragony na trwające konkursy
sprzedam paragon na Letnie kibicowanie Wyświetl w wątku >>
0 0