Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika margo466

margo466

#5475719 Napisano: 27.11.2012 09:45:37 w Rossmann
awi napisał(a):

Proszę o pomoc emotka
Nie mogę znaleźć okazji dnia na dzisiaj i jutro. Na stronie wyświetla sie dopiero czwartek 29.11

http://www.rossnet.pl/okazje

Gdzie jest dzisiejsza i jutrzejsza?


nie ma i nie było.Kody kończą się zazwyczaj dwa dni przed terminem nowej gazetki i jest to czas na realizację wcześniej pobranych kodów. Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

#5472903 Napisano: 26.11.2012 06:46:07 w Wkurza mnie...
mikki85 napisał(a):

pola731, a mnie wydaje się, że zrobiła to z premedytacją, żeby pokazać Ci co dla niej znaczą całe te konkursy


ja też tak uważam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

#5468673 Napisano: 24.11.2012 03:21:56 w Zbieramy kasę!

margo466

#5467482 Napisano: 23.11.2012 07:24:07 w dzis mam urodzinki
agusia147 napisał(a):

bachacz to sto latek kochana emotka


i ja też 100 życzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

margo466

#5461428 Napisano: 20.11.2012 12:49:52 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

i jeszcze ejdna kwestia - czy oni to beda sprawdzac czy zaufaja uczestnikom, ze skoro nie mial prawa brac udzialu w konkursie to nie wziąl emotka


masz prawo brać udział w każdym konkursie bo nigdy nie wiesz w którym wygrasz. Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

#5458907 Napisano: 18.11.2012 10:54:09 w Rossmann
mirai w quizach czasowych można wygrać jedną nagrodę raz na 3 miesiące Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

#5456956 Napisano: 17.11.2012 04:57:53 w Zbieramy kasę!

margo466

#5455652 Napisano: 16.11.2012 06:15:39 w Rossmann
benasia napisał(a):

mam pytanie to ograniczenie w konkursie to jak mam liczyć? ostatnie wyniki na jakich jestem są z 10października, teraz biorę udzial w konkursie który trwa do 25 listopada a wyniki mają byc 14 grudnia - a więc mogę wygrac w nim czy nie? bo w teori zaczał się 2 listopada... emotka


od 11 masz prawo do wygranej wg ich teorii.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

#5455322 Napisano: 16.11.2012 03:14:00 w Rossmann
koper napisał(a):

paolka napisał(a):


jesli ten zapis dotyczy sie tez konkursów promocyjnych,, to skąd mam wiedzieć czy kupic czy nie kupic emotka



No właśnie ja w Rossnecie przerzucam się chyba na same konkursy promocyjne...


ja też - ale ich jest w sumie niewiele a szkoda bo wtedy liczba zgłoszeń jest niewielka i są jakieś realne szanse na wygraną. Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

#5449763 Napisano: 13.11.2012 06:47:13 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratulacje gosia16 i vilemo emotka emotka emotka
piękne wygrane Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

#5447115 Napisano: 12.11.2012 03:37:04 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

kazolka napisał(a):

A ja mam wrażenie, że ktoś wnikliwie czyta nasze forum i szuka podpowiedzi do regulaminów. emotka



mnie też się tak wydaje, i pewnie mają wtyczkę na różnych forach z konkursami, a z drugiej strony mało tu kombinatorów na forum, którzy sami się zdradzają na ile kont i komu grają? po wynikach na rossnet zresztą widać...


w końcu to oni sami listy wygranych sporządzają
i chyba czytać umieją ,nie trzeba żadnych donosów ani zazdrości.Ograniczenia są w wielu konkursach więc dlaczego oni nie mieliby ich stosować? Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

#5443738 Napisano: 10.11.2012 10:35:02 w Inne mniejsze markety
normafia napisał(a):

normafia napisał(a):

diabe napisał(a):

normafia napisał(a):

diabe napisał(a):

adamadam napisał(a):

diabe napisał(a):

Czy rezerwa z Platinum jest? Dowiedziałam się pocztą pantoflową że jest osoba która wygrała Quada bez paragonu i szuka głupka za marne .. zł emotka


haha pewnie chce 10 zł dać!!


no odrobinkę więcej , ale mniej niż 100 zł emotka , ja rozumię chociaż 10 % ale taka suma -masakra.Quad wart 20 tys zł-bez komentarza emotka



A na co przydadzą się paragony osobie, która nie wygrała? Przecież to już bezużyteczny śmieć i dziwię się tym, co na kawałku niepotrzebnego papieru chcą zarobić
emotka


Czyli w Twoim rozumowaniu- jak nic nie wygram w konkursie- to jest bezużyteczny śmieć i trzeba paragon oddać? Jakoś nie widzę w Twoich postach że ogłaszasz się iż chcesz oddać paragony z konkursów.Czyli nastała nowa moda nie kupujemy nic na konkursy bo je dostaniemy od Ciebie bo to są bezużyteczne śmieci ? OK wygram samochód i się zgłoszę -pozdrawiam emotka



Nie ogłaszam, że oddam paragony, ale też nigdy nie kupuję, bo zawsze je mam- tyle, ile trzeba.
Po konkursie, kiedy nic mi nie wpadnie i wszystko już pozamiatane, to paragony wyrzucam, stają się dla mnie bezużyteczne. Nie ogłaszam się na forum, że sprezentuję paragony, gdyż nie cierpię sterczeć w kolejce na poczcie, wolę ten czas przeznaczyć na tworzenie do następnych konków emotka Nigdy jednak nie nabijam sobie portfela na tych, którym udało się wygrać. Nie wnikam dlaczego nie mają paragonu. Niektórych nie stać na robienie co rusz zakupów promocyjnych, inni mają poważne życiowe problemy i brakuje im czasu, są też tacy co mieszkają w mniejszych miejscowościach- po zakupy musieliby jechać wiele kilometrów. A Ty nigdy nie grasz z jednym paragonem na więcej zgłoszeń?



czy branie udziału w konkursach to jest obowiązek jakiś? bo wtedy zrozumiałabym Twoje wywody Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

margo466

#5438767 Napisano: 07.11.2012 06:58:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
jolcia12 napisał(a):

ir napisał(a):

Niezłe olanie. Aż wstyd. Osoba, która wysłała dużą ilość zgłoszeń musiałaby chyba siedzieć dwa tygodnie 24/24 i stukać w klawiaturę. Jeśli zależy im tylko na odbębnieniu zlecenia, to dali radę (mówię o agencji)



ja pier*&*^ co to za problemzatrudnić bezrobotnego do klikania emotka

przestańcie robić z igły widły, czas pogodzić się z przegraną!


nikt TOBIE tego nie broni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

#5438756 Napisano: 07.11.2012 06:55:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
adamadam napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Szanowna Pani,



Dziękujemy za udział w Loterii „ Jedz Smacznie i Zdrowo”.



Pragniemy poinformować, ze loteria jest grą losową w której o wygranej decyduje przypadek.

Organizator nie ma żadnego wpływu na to, które osoby wygrywają w loterii. Losowania odbywają się zgodnie z przepisami prawa pod nadzorem powołanej do tego Komisji.

Możliwość wygrania wielu nagród wynika z zapisów Regulaminu i jest uwarunkowane rachunkiem prawdopodobieństwa.

Fakt że jedna osoba zdobywa wiele nagród jest spowodowany najprawdopodobniej tym, iż osoba ta wysłała bardzo dużą ilość zgłoszeń do czego uprawnia ją Regulamin loterii, który nie ogranicza możliwości wielokrotnego wzięcia w niej udziału po każdorazowym spełnieniu warunków tego Regulaminu.

normalmnie śmiech na sali-napisalam im czy jest mozliwosc zweryfikowania paragonow owych szczesliwcow




chyab juz gdzieś to pisałem - niech zorganizuja konkurs tylko dla tych paru osób co wygrały,
szkoda naszego czasu na branie w nim udziału


czasu i fatygi na zakupy,że nie wspomnę o wydatkach. Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

#5438636 Napisano: 07.11.2012 06:09:52 w Wkurza mnie...
luko922 napisał(a):

a mnie wkurza, że muszę podjąć decyzję, czy brać kredyt studencki... chcę go zaciągnąć i pieniądzy nie wykorzystywać, tylko odkładać choćby na głupią lokatę, ale w perspektywie mam jakieś inne, bardziej ryzykowne inwestycje... Ale jestem rozdarty, kredyt to jednak kredyt, chociaż ten to jest chyba na najlepszych warunkach z możliwych.


dobrze napisałeś - kredyt to jednak kredyt a warunki mogą się zmienić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

#5438602 Napisano: 07.11.2012 05:50:54 w NIE polecam wymiany z....
baraba napisał(a):

skarb888 napisał(a):

baraba napisał(a):

wsciekly napisał(a):

baraba napisał(a):

Nie polecam wymiany z bethan
Kupiłam od bethan paragon, sama do mnie napisała z propozycją sprzedaży, dostałam skan paragonu i odesłałam. Zapewniała mnie, że oryginał jak tylko będzie potrzebny, to odeśle. Po jakimś czasie bethan wygrała z rezerwy, nie miała drugiego paragonu, więc poleciała z tym odkupionym przeze mnie paragonem do marketu po fakturę. Zostawiła paragon, dostała fakturę i odesłała ją do agencji. Oryginału paragonu oczywiście od niej nie dostałam, a moja nagroda przepadła. Tak, więc nie radzę robić interesów bethan, bo można się rozczarować.



a taka święta emotka



no niestety, święta nie jest, a wydawało mi się, że jak ktoś jest aktywny na forum, to jest w porządku, myliłam się... ma tylko szczęście, że zwróciła mi pieniądze, ale zrobiła to dopiero wtedy, jak się przekonała, że nie dostałam nagrody, wcześniej tak mi pisała, że : najwyżej, jak nie dadzą Ci nagrody, to zwrócę ci pieniądze... sama na siebie jestem zła, że z nią się dogadałam, bo napisały jeszcze do mnie dwie osoby z paragonami, ale im podziękowałam, a teraz żałuję emotka



Przykre, że przez czyjeś oszustwo straciłaś nagrodę, ale dobrze, że o tym piszesz, może inni się nie natną.
Niestety, ale to, co ludzie sami o sobie piszą i w jakim świetle usiłują się przedstawić często ma się nijak do rzeczywistości...

Jeśli już kupuję od kogoś paragon, to wolę dopłacić za przesyłkę oryginału, nawet jeśli organizatorowi wystarcza skan.



mam nadzieję, że już nikt się więcej nie natnie, a ja mam nauczkę, żeby od razu prosic o wysyłkę paragonu, a nie wierzyc na słowo... myśłałam, że osoba o jakimś tam stażu na forum i sporej ilości postów nie wyroluje człowieka, ale widzę, że jak w grę wchodzą pieniądze, to nikomu na 100% nie należy ufac... człowiek całe życie się uczy emotka


dobrze,że o tym piszesz bo pozory często mylą. Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

#5438595 Napisano: 07.11.2012 05:46:29 w TESCO konkursy
ir napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

awe napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

dobrze myślę, że na pasje zakupów z hortex wystarczą trzy soczki Leon ze słomką?


tak
emotka


dzięki emotka



Też mam dylemat... A czy to 3 różne produkty? Sama nie wiem...


kup 3 dowolne a nie różne Wyświetl w wątku >>
0 0

margo466

#5438216 Napisano: 07.11.2012 02:43:47 w Rossmann
kamila10001 napisał(a):

A mnie to właśnie pokazało że wygrana to kwestia szczęścia, hasło ok ale myślę że inni mieli równie dobre, kwestia gustu


dokładnie - mnie się podobają i to bardzo wszystkie trzy które wygrały skuter. Wyświetl w wątku >>
0 0