Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sambolera

sambolera

sambolera

#6846223 Napisano: 23.02.2022 09:36:10 w Co można dostać gratis?
https://www.faceb...sts/1555391878170876

Zaplanuj randkę z samym sobą!Od 23.02 przy zakupach Creamy za min. 99 zł otrzymasz bilet na film "Mój syn" w kinie [url=https://www.faceb...p;__tn__=kK-R]Cinema City Poland A to ciekawostka o filmie, na który chcemy Cie zaprosić: James McAvoy, grający ojca poszukującego zaginionego syna, nie otrzymał scenariusza, ani nie został poinformowany, jakzakończy się cała historia. To, co widzowie zobaczą na ekranie, to w całości improwizacja aktora,który gra i reaguje na to, co przedstawiają jego ekranowi partnerzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

sambolera

sambolera

sambolera

#6843860 Napisano: 11.02.2022 10:20:28 w Co można dostać gratis?

sambolera

sambolera

sambolera

sambolera

#6842434 Napisano: 04.02.2022 03:15:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Znowu ta Loyalty Point Sp. z o.o.?! 
Czy tam pracują ludzie po ukończeniu Szkoły Podstawowej, lub są upośledzeni? 
Biorą kase za organizację loterii-to niech wezmą się za robotę! Co za wielkie  myślenie i umiejętności trzeba mieć by pracownik agencji sobie posprawdzał czy konkretny produkt na paragonie-jest właściwy?>
- a jeśli nie jest w stanie tego ogarnąć - to niech ograniczy się do kilku lub jednej sieci, np: Auchan, C4, ITM, Lidl?....

Do tego na fb piszą jak jakieś dziwne twory bez umiejętności czytania ze zrozumieniem.
W kółko ten sam tekst Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#6842395 Napisano: 03.02.2022 19:09:48 w SZUKAM....
gryszelm napisał(a):

Planuje zakup ekspresu ciśnieniowego. Zależy mi żeby był automatyczny z opcją latte, miał wbudowany pojemnik na mleko i młynek do kawy ziarnistej. Czy polecacie jakiś model? Szukam porady i inspiracji.

Bardzo polecam grupę na fb: Coffeedesk - kawowe wsparcie Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

sambolera

sambolera

sambolera

#6839819 Napisano: 24.01.2022 17:08:29 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

sambolera - to jest akurat jeden link, do tego jakiś dziwny ten wpis.Poza tym ten antybiotyk jest przepisywany przez różnych lekarzy. 
Kiedyś dostałam info, że córka cioci jest w USA i tam też przepisywali leki w tym rodzaju. 

to link instagramowy, doktorantki z farmacji, gdzie wyjaśniła, że przesłanki teoretyczne zostały potwierdzone we francuskim badaniu klinicznym opublikowanym w 2020 roku. Niestety badanie to było niskiej jakości, a więc powinniśmy mieć ograniczone zaufanie do wniosków które z niego płyną. Tylko 6(!) pacjentów w badaniu przyjmowała azytromycynę. Opublikowany pod koniec października 2021 roku przegląd systematyczny Cochrane obejmujący 11 badań na grupie 11281 pacjentów wskazuje, że azytromycyna w porównaniu do placebo i standardowej terapii w niewielkim stopniu lub w ogóle nie zmniejsza ryzyka śmieci ani nie poprawia stanu zdrowia u pacjentów hospitalizowanych (w 28 dniu terapii) Również u pacjentów leczonych pozaszpitalnie stwierdzono że azytromycyna ma minimalny efekt lub żaden na śmiertelność i częstość hospitalizacji (w 28 dniu terapii) oraz ustąpienie objawów (w 14 dniu terapii). 
Mogę i źródla naukowe przepisać. 
Ja wiem, że antybiotyk jest przepisywany przez lekarzy i wiem też że nie mają aktualnej wiedzy. Pamiętam szał na ten antybiotyk, przychodziło kilku lekarzy dziennie i przepisywali go sobie. Miała zostać wprowadzona reglamentacja.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#6839796 Napisano: 24.01.2022 16:15:30 w Wkurza mnie...
melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że w przychodni wypisali mi jakąś dziwną receptę. Poza tymi, które biorę, były też leki, których nigdy nie potrzebowałam i to w ogromnych ilościach, np. po 4 opakowania. Akurat ktoś za mnie to załatwiał i wykupował mi receptę, więc nie wiedział, że nie potrzebuję ich tylu. A teraz nie da się tego odkręcić. Apteka zwrotów nie przyjmuje, a w przychodni jeszcze mieli pretensje, że wszystko dobrze wystawili i umywają ręce. Więc zostałam z 12 opakowaniami niepotrzebnych leków. Najgorsze, że nawet nie mogę ich oddać w aptece, żeby przekazali komuś potrzebującemu... mogę jedynie zostawić do utylizacji emotka  tyle dobrych, nieotwartych leków pójdzie do "kosza". 

Próbowalas rozmawiac z kierownikiem apteki? Wytlumaczyc sytuacje? Moze zaszla jakas pomylka i te leki nie byly na Ciebie. Na pewno dojda do tego ktory lekarz to wypisal. Moze uda sie tak rozwiazac ze leki trafia do wlasciwej osoby. 
I leki nie musza isc do kosza. Moga isc do hospicjum np. 
W Warszawie organizacja MedycyNa Ulicy przyjmuje Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#6839743 Napisano: 24.01.2022 14:21:26 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Ogólne zalecenia przy Covidzie - te, co stosowałam oraz polecane od znajomych lekarzy- wit D
- wit C
- cynk
- Ibuprom/paracetamol
- antybiotyk Sumamed (lub inny z tą substancją czynną - brałam, żeby nie doszło do nadkażenia bakteryjnego)
- syrop na kaszel (mnie nie pomógł, bo wypiłam całą butelkę, a kaszel miałam taki, że masakra)
- leki przeciwzakrzepowe - aspiryna, zastrzyki - ogólnie bardzo ważne, bo podczas c19 następuje zagęszczenie krwi, stąd później zakrzepy, udary itp. 
Aspiryny nie można brać długotrwale, bo można nabawić się wrzodów żołądka.
 - dobre probiotyki, np Loggic60, Diflos60 (działają też trochę przeciwwirusowo) lub Sanprobi Super formula.

W Summamedzie jest azytromycyna.
Nie ma dla niej mocnych wskazan przy covidzie:

https://www.insta...utm_medium=copy_link Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

#6839515 Napisano: 23.01.2022 09:38:42 w Co można dostać gratis?
https://www.faceb...sts/2458594197607065

[url=https://www.faceb...tn__=kK-R]Provocater to ceniona przez Polki marka lakierów hybrydowych i tradycyjnych Tym razem dajemy Wam GRATIS klasyczny lakier przy zakupie dwóch dowolnych lakierów hybrydowych Provocater. Widzimy się w drogerii? Wyświetl w wątku >>
0 0

sambolera

sambolera

sambolera