Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika KochamKoty

KochamKoty

#3473319 Napisano: 19.06.2010 09:59:54 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

a propos przepadania nagród - Rossnet też jest niezły...

kiedyś wpadł nam odkurzacz, ale ktoś za późno sprawdził wyniki i nie wysłał w porę swojego paragonu

a że oni nie informują o wygranej, więc na drugi dzień skreślili delikwenta z listy i już

zastanawia mnie więc, po co w profilu wymagają pełnych danych, skoro potem nie potrafią skorzystać ani z telefonu ani z adresu mailowego




Jak nie informują o wygranej?
U mnie za każdym razem przychodzi mail z gratulacjami... Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3464511 Napisano: 16.06.2010 06:33:41 w Paragony
Czy ma ktoś może paragon z Tesco Pantene z 13 maja sprzed godziny 10? Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3461170 Napisano: 15.06.2010 04:03:53 w Wkurza mnie...
damsel napisał(a):

A mnie wkurza brak bonu do empika z fb choć jestem pewna że się załapałam emotka





Nie jesteś sama, też nie dostałam tego bonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3460768 Napisano: 15.06.2010 01:38:17 w Wkurza mnie...
potworkaa napisał(a):

katmich napisał(a):

beciala napisał(a):

katmich napisał(a):

wkurza mnie że nic nie wygrywam konkretnego tylko jakieś pierdoły emotka ja chcę samochód, wycieczkę, pralkę, zmywarkę.. emotka emotka


apetyt rośnie w miarę jedzenia ... emotka
skąd ja to znam ? emotka emotka




nio.. emotka


ja swoja do tunezji chetnie sprzedam za pol ceny bo same klopoty przez nia nikt ze mna leciec nie chce emotka




możesz mnie zabrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3460726 Napisano: 15.06.2010 01:26:08 w Wkurza mnie...
darekgryko napisał(a):

kingaa napisał(a):

darekgryko napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

darekgryko napisał(a):

Allegro, może nie samo allegro, ale Ci co sprzedają przeterminowany towar i nawet tego nie zaznaczają w ofercie.

Takie fajne ekskluzywne przeterminowane kosmetyki zamówiłem dla dziewczyny firmy Harnn Thann zapewne sprzedawca-osoba z Ustrzyk Dolnych jest na tym forum...


a napewno jest to data do zużycia czy data produkcji ? emotka



Też tak może być, więc warto sprawdzić emotka


tak. data produkji 4.05 2007r:)
na innym produkcie allergowicz z Ustrzyk obciął metke jest ważne do: i pieknie obciete..
tonik z zestawu jest jeszcze dobry, ważny do października.

obciach niesamowity..a chiałem taka piekna niespodziankę zrobic...




jak ta osoba nic nie napisała o dacie ważności na aukcji, to pisz, że chcesz zwrócić towar, bo przeterminowane kosmetyki, to jedynie mogą wylądować w koszu, bo do niczego innego się nie nadają. Pewnie będzie ciężko, bo ta osoba wie co sprzedała i będzie się bronić rękami i nogami, ale co to ma być przeterminowane kosmetyki? emotka A jak nie to pisz do allegro i wiadomo jaki komentarz się należy!



dzięki za rady. ale to skomplikowane, koledze dałem nakaz licytowania, bo sam wyjeżdzałem, wczoraj moja kochana dostała niespodzianke..
nie bede juz angażował kolegi do pisania postów, cóż 80zł z przesyłka mnie to kosztowało.
a z tego mydło 100gr jest z dobrą ważnościa jeszcze miesiąc.

Nie pozdrawiam Cie Rafał z Ustrzyk..wstyd.
nagroda pewnie była z wygranych kisił pewnie nie wiadomo ile, nikt nie kupował, to na koniec jak juz po terminie licytacje zrobił.




rozbawił mnie tekst kisił pewnie nie wiadomo ile emotka

Nie mogłam się powstrzymać emotka

Choć sama też nie chciałabym kupić przeterminowanych kosmetyków! Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3460489 Napisano: 15.06.2010 12:08:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bielenda z FB i torba Masmixa PP Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3459965 Napisano: 15.06.2010 09:36:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
lovcia88 napisał(a):

ostatnio też wygrały badziewia więc czego się spodziewaliście ?:)
Tego, ze wygraja jeszcze wieksze badziewia emotka





Nie martwcie się, nie ten konkurs to następny i wtedy na pewno docenią waszą twórczość!

Nie ma co się przejmować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3459951 Napisano: 15.06.2010 09:33:30 w Wkurza mnie...
wkurza mnie moje lenistwo, za tydzień egzamin,a ja siedzę i czytam to co nie potrzeba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3459639 Napisano: 15.06.2010 08:01:10 w TESCO konkursy
sambolera napisał(a):

nowy konkurs Tesco http://download.t...17.06-23.06.2010.swf
kup 2 zgrzewki naleczowianka-wygraj skuter




ktoś wie od kiedy jest ten konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3457625 Napisano: 14.06.2010 01:51:11 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

fantazja23 napisał(a):

abodak napisał(a):

monia24 napisał(a):

fantazja23 napisał(a):

wkurza mnie,że każdym razem powraca do mnie wiadomość wysyłana do firmy Swiift emotka

I nie wiem dlaczego emotka emotka




piszesz że 2 i??? bo zawsze wszystkim wracał z tego powodu że pisali przez jedno


konkurs@swiift.pl




Piszę właśnie przez ii ( swiift) emotka

a może mają przepełnioną pocztę?



ja w sobotę późnym wieczorem dostałam info, że mój mejl do swiifta nie dotarł, a wysłałam go w piątek emotka od razu po przeczytaniu (niedziela) posłałam ponownie, dzisiaj dzwoniłam do nich w tej sprawie, żeby upewnić się czy wszystko ok i czy mi przyjęli dane, a kobita mówi, że jak coś chcę, to mam pisać na mejla podanego w regulaminie konkursu, bo oni nic mi przez telefon nie powiedzą i się rozłączyła. To nasmarowałam im mejla ale oczywiście odpowiedzi brak, a wystarczyło mi poświęcić 2 minuty na rozmowę telefoniczną emotka





też z nią gadałam , nawet jednego słowa nie pozwoliła mi wypowiedzieć i nie mam pojęcia czy ten mail w końcu doszedł czy nie, bo ciągle wracał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3456158 Napisano: 14.06.2010 06:38:22 w Wkurza mnie...
abodak napisał(a):

monia24 napisał(a):

fantazja23 napisał(a):

wkurza mnie,że każdym razem powraca do mnie wiadomość wysyłana do firmy Swiift emotka

I nie wiem dlaczego emotka emotka




piszesz że 2 i??? bo zawsze wszystkim wracał z tego powodu że pisali przez jedno


konkurs@swiift.pl




Piszę właśnie przez ii ( swiift) emotka

a może mają przepełnioną pocztę? Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3456134 Napisano: 14.06.2010 06:29:30 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,że każdym razem powraca do mnie wiadomość wysyłana do firmy Swiift emotka

I nie wiem dlaczego emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3450198 Napisano: 11.06.2010 01:35:11 w TESCO konkursy
krynia napisał(a):

fantazja23 napisał(a):

madzdz napisał(a):

Jak czytalam regulamin Pantene to wychodzi na to, że i o kosmetykach i iphonach będą powiadamiać smsem i to o takiej samej treści. Troszkę niefajnie emotka





Ja zadzwoniłam do tej agencji,żeby się dowiedzieć jaka wpadła nagroda,ale niestety nie da się wyciągnąć od Pani ani jednego słówka emotka



swiift o wszystkich nagrodach powiadamia SMS-em - ta sama procedura przesyłania danych i paragonów

tylko potem mamy niespodziankę czy wygraliśmy bony lub i-phony czy też jedynie kosmetyki




Tylko po co robić z tego taką tajemnicę?
Skoro wygrałam, to fajnie byłoby wiedzieć co... Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3449880 Napisano: 11.06.2010 11:38:46 w Inne mniejsze markety
kingaa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

krynia napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

właśnie się zastanawiam jak można przeczytać parę tysięcy haseł? i wydaje mi się że ja po 100 miałbym już dość i dlatego będzie losowanie emotka



albo jak większość agencji wybiorą pierwsze z listy


ja myśle że jednak czytają, nie wszystkie ale jednak



czytają, czytają i nie ma znaczenia czy się wysłało pierwszego czy ostatniego dnia





ale skąd wiadomo jak wybierają,
pewnie co firma to obyczaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3449843 Napisano: 11.06.2010 11:27:15 w Inne mniejsze markety
ja też jedno w ostatni dzień i boję się,że nie doczytają tych końcowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3446630 Napisano: 10.06.2010 10:08:30 w TESCO konkursy
kingaa napisał(a):

fantazja23 napisał(a):

madzdz napisał(a):

Jak czytalam regulamin Pantene to wychodzi na to, że i o kosmetykach i iphonach będą powiadamiać smsem i to o takiej samej treści. Troszkę niefajnie emotka





Ja zadzwoniłam do tej agencji,żeby się dowiedzieć jaka wpadła nagroda,ale niestety nie da się wyciągnąć od Pani ani jednego słówka emotka



kurde to teraz do 15 lipca czekać z nadzieją emotka mogliby mi akurat na urodziny prezent zrobić emotka




bez sensu taka niepewność, a gdzie tam 15 lipiec emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3446572 Napisano: 10.06.2010 09:52:12 w TESCO konkursy
madzdz napisał(a):

Jak czytalam regulamin Pantene to wychodzi na to, że i o kosmetykach i iphonach będą powiadamiać smsem i to o takiej samej treści. Troszkę niefajnie emotka





Ja zadzwoniłam do tej agencji,żeby się dowiedzieć jaka wpadła nagroda,ale niestety nie da się wyciągnąć od Pani ani jednego słówka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3446545 Napisano: 10.06.2010 09:41:13 w Paragony
Szukam paragoniku z Pantene Nature Fusion(Tesco)z 13 maja , proszę o propozycje na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3438999 Napisano: 07.06.2010 12:51:14 w Inne mniejsze markety
smoczyca napisał(a):

było jakieś info o tv z intermarche?




11 czerwca mają być wyniki. Wyświetl w wątku >>
0 0

KochamKoty

#3438573 Napisano: 07.06.2010 10:54:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
koszulka z Bipa PP Wyświetl w wątku >>
0 0