Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aniajukej

aniajukej

#6588939 Napisano: 10.04.2019 18:13:28 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

To ja akurat uwazam pomysł z bonami do smyka za niesmaczny. Kiedyś dawało się kwiaty, bukiet to koszt ok 60-150 zł wiec ktis wpadł na pomysł by zamiast tego kupić karmę do schroniska, pieluchy do hospicjum, zabawki do domów dziecka itd. Fajna inicjatywa. Ale chwile potem się to przekształciło w „więcej dla mnie” i zaczęli prosić o wina, bony, totolotka.
Zwykła ludzka pazerność. 


Didam tylko, ze na ostatnim weselu jakim byłam ksiądz narzucił ze zamiast kwiatów goście maja wrzucać kasę do specjalnie przygotowanej skrzynki z caritasu. Składając życzenia parze młódek obok stał giermek ze skrzyneczka.


Też tak myślę. Nie każdy musi mieć miejsce na 50 bukietów kwiatów albo nie każdy musi lubić kwiaty. Ja nie lubię i jak już dojrzeję do ślubu to na moich zaproszeniach będzie widniała informacja wytłuszczonym drukiem, że bardzo dziękuję za kwiaty, ale zamiast tego poproszę o karmę lub datek dla schroniska.
Proszenie gości o bony na ciuchy dla mojego dziecka zamiast kwiatów uważam za co najmniej nie na miejscu. Takie moje zdanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6587575 Napisano: 06.04.2019 00:31:42 w Wkurza mnie...
szukajacykonkursow napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

bruce napisał(a):

Myślę, że w każdym zawodzie są osoby, rzetelnie wykonujące swoje zajęcia, jak i takie, które - kosztem innych - lekceważą te obowiązki. emotka  Piekarz, który pracuje niesolidnie, upiecze niesmaczny/niezdrowy/szkodliwy chleb, taki sam lekarz zaszyje w ciele pacjenta o jedne narzędzia operacyjne za dużo, a pielęgniarka w szpitalu, by obejrzeć ulubiony serial, odejdzie od łóżka człowieka umierającego, dróżnik zaśpi/zagapi się i pociąg wjedzie na jadący spokojnie przez przejazd kolejowy samochód, pijany kierowca wycieczki spowoduje wypadek i zginą niewinni pasażerowie, nauczyciel nie nadąży na uczniami - nie dopilnuje wycieczki szkolnej w górach i dojdzie do tragedii, jak na Pilsku...  Wiadomo - są ludzie i ludziska...  emotka

Owszem, ale złego piekarza zwolnią, kucharza - również. Policjanci, lekarze itp - jeśli nienależycie wypełniają swoje obowiązki - mogą liczyć się ze zwolnieniem z pracy. A nauczyciele? Właśnie myślę, że najgorzej mają Ci najlepsi, przykładający się do swoich obowiązków. Nie dość, że mają dużo więcej pracy, stresu itp.to jeszcze dostają cięgi za swoich mniej przykładających się do pracy
kolegów.

Bo powinna prywatyzacja szkół, pszyszłaby kontrola na lekcje czy nauczyciel się przykłada do nauczania i mógłby stracić pracę.Młodzież też chciałaby lub musiałaby się lepiej uczyć bo rodzice by za to płacili.Wedle powiedzenia,Z niewolnika nie ma pracownika/ucznia.Nauczyciel ma z tego pensję a uczeń jak nie zda z jednego,dwóch przedmiotów zmarnowany czas i musi cały rok powtarzać od nowa.Wiecie dlaczego nauczyciele tak protestowali przeciwko likwidacjom gimnazjów...?Bo będą mieli o jeden rok mniej pracy, a co niektórzy to nawet obawiali się że stracą pracę.Czyli im to nie przeszkadzało ta praca w tym całym haosie(sam chodziłem do gimnzajum)ale uczniom już tak.Teraz domagają nawet podwyżek po 1000 zł. poprzednio były obawy o pracę.A jak wiemy wysokość zarobków zależy od ilości chętnych.


Miałam dzisiaj naprawdę kiepski dzień. Prawdopodobnie stracę wysoką wygraną (niestety z własnej winy), druga, równie wysoka wygrana, zaginęła w czeluściach wszechświata, rano pies pochorował mi się na uszy, córka przechodzi burze hormonalne a na dodatek moja siostra zasnęła przed naszą telekonferencją i się nudzę.
Ale dzięki Tobie naprawdę poprawił mi się humor. Dziękuję emotka
Uwielbiam takie posty. Pełne merytorycznej wiedzy, sensownej argumentacji, poprawnej polszczyzny i po prostu - trafiające w sedno sprawy. Słusznie, że się odezwałeś/aś. Tenksik emotka Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6587345 Napisano: 05.04.2019 11:32:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jubileusz 10 lat na e-konkursach emotka  
Fajnie. 
P.S. A propos super benefitów między innymi nauczycieli mam Pionas pytanko...Są płacone jakieś jubileuszówki? emotka Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6587317 Napisano: 05.04.2019 10:41:26 w Wkurza mnie...
Moja mama była nauczycielką przez ponad 30 lat. Miała operację na struny głosowe, ale do dzisiaj odczuwa skutki swojej pracy w "połowie wymiaru czasu przeciętnego pracującego".
Do dzisiaj pamiętam, że mama bardzo rzadko miała czas dla mnie i mojej siostry, bo po pracy i obiedzie, który gotowała poprzedniego dnia późnym wieczorem, siadała do sprawdzania zeszytów, kartkówek, sprawdzianów czy wypracowań. 
Zawsze była do dyspozycji uczniów i ich rodziców popołudniami po pracy. Do tego zebrania z rodzicami, odpowiedzialność za dzieci podczas wycieczek, przygotowywanie szkolnych przedstawień, dekoracji, prezentów dla rodziców, babć, dziadków, wyjazdy na występy muzyczne, koncerty, konkursy plastyczne, muzyczne, etc.
Zawsze też musiała słuchać tekstu: A wiesz, tobie to dobrze. Wolne weekendy, wakacje, ferie, na emeryturkę sobie wcześniej pójdziesz. 
Tylko, że nikt nie widział ile moją mamę kosztuje jej praca, którą zresztą wykonywała z powołania. 
Czy chcesz powiedzieć, że teraz nauczyciele są inni? emotka Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6587154 Napisano: 04.04.2019 16:47:50 w Udane wymiany - polecane nicki:)
adamaszek,
Dziękuję za zaufanie, bardzo miłą konwersację i udaną transakcję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6586756 Napisano: 03.04.2019 16:29:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ogromne GRATULACJE emotka Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6585482 Napisano: 31.03.2019 14:01:39 w Udane wymiany - polecane nicki:)
cleo25,
Dziękuję za miły gest i prezent emotka Odwdzięczę się emotka Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

aniajukej

#6585480 Napisano: 31.03.2019 13:59:57 w Udane wymiany - polecane nicki:)
dorothy,
Dziękuję za zaufanie i szybką wymianę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6585479 Napisano: 31.03.2019 13:58:27 w Udane wymiany - polecane nicki:)
arabela79,
Bardzo miło się robi wymiany z takimi osobami jak arabela79. Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6583581 Napisano: 25.03.2019 12:11:20 w Udane wymiany - polecane nicki:)
FBadam10,
Konkretny i rzetelny forumowicz emotka Polecam! Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6580829 Napisano: 15.03.2019 12:30:23 w Udane wymiany - polecane nicki:)
patysiaczek,
Miła, szybka i konkretna wymiana. Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6580103 Napisano: 13.03.2019 13:23:39 w Pomocy!!!!
luko922 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ej, serio nie da się wysłać zza granicy smsa premium? emotka Jak mam wysłać sms na konkurs? emotka  

Z Play się nie da, przerabiałam temat emotka

W T-mobile mi powiedzieli, że powinno się dać, ale im nie wierzę, bo oni nigdy nic nie wiedzą. A nie działa. To po co ja się na Maltę przeprowadzałem...  emotka


Odradzam zdecydowanie Red Bull mobile, który jest chyba jakimś odszczepieńcem Playa. Kupiłam starter, bo porzebowałam kolejnego numeru konkursowego. Zapomnij, że wyślesz sms premium z ich sieci zza granicy! emotka
Polecam jedynie Plusa. Niezawodny od 14 lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6580006 Napisano: 13.03.2019 11:33:01 w SZUKAM....
Dobrze mi się wydaje, że szukał ktoś ostatnio promocyjnych doładowań?
Dla pierwszych 1000 osób, które doładują konto w Plusie bransoletka Yes gratis.
Warunki w regulaminie.
https://doladuj.p...wanie_07.03.2019.pdf Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6579968 Napisano: 13.03.2019 10:05:21 w Dziś cieszę się z.....
nanajka81 napisał(a):

andii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Dziś cieszę się, że nareszcie dotarły do nas Cheetosy konkursowe  emotka i kupiłam już kilka paczek.

no to powodzenia! emotka

heheh a to juz zakończony konek emotka

ojej... no to w takim razie aniajukej - powodzenia w innych konkursach emotka


Dziękuję emotka  Wiem, że zakończony. Zaraz po napisaniu tego posta przeniosłam się do wątku Wkurza mnie emotka  
W temacie dziś cieszę się, że serki Hochland kupiłam i konkurs jeszcze trwa!! emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

aniajukej

#6579808 Napisano: 12.03.2019 21:51:20 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że promocyjne produkty docierają do nas z mega opóźnieniem!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6579806 Napisano: 12.03.2019 21:45:19 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się, że nareszcie dotarły do nas Cheetosy konkursowe emotka i kupiłam już kilka paczek. Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6579625 Napisano: 12.03.2019 12:33:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
Gdy w 2010 roku na RMF był wakacyjny konkurs, w którym trzeba było dokończyć zdanie "W wakacje jestem...", na liście zwycięzców byłam codziennie, wygrywając każdorazowo 450 zł w bonach TravelPass. Oczywiście codziennie pod innym imieniem i nazwiskiem, bo grałam na wszystkich z rodziny a w regulaminie bodajże był zapis, że jedna osoba może wygrać jeden raz.
Trafiłam w gusta jury i codziennie nagradzali moje zgłoszenia. Nie uważam, że byłam bezczelnym złodziejem, tylko przedsiębiorczą konkursowiczką emotka  I nikogo nie zamierzam za to przepraszać.
Jak komuś nie idzie w konkursach to niech zmieni myślenie i spróbuje w inny sposób oczarować jury. Szukanie spisku czy oskarżanie i obrażanie innych za to, że są lepsi jest takie płaściutkie... Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6579584 Napisano: 12.03.2019 11:31:31 w Udane wymiany - polecane nicki:)
misiamisiam,
Dziękuję za sprawną i sympatyczną wymianę emotka Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6579582 Napisano: 12.03.2019 11:30:22 w Udane wymiany - polecane nicki:)
dwaburekoty,
Dziękuję za sprawną i sympatyczną wymianę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6579329 Napisano: 11.03.2019 16:21:57 w Udane wymiany - polecane nicki:)
kolorowekredki,
Godna zaufania osoba, polecam z czystym sumieniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0