Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dusia99

dusia99

#3939944 Napisano: 08.12.2010 10:10:57 w Inne mniejsze markety
chasia napisał(a):

wowczek napisał(a):

nawigacje z lidla już obdzwonione? Kilka osób wygrało i cisza emotka emotka emotka




Chyba jeszcze nie wszystkie. 15 quadów powiadamiali w ponad godzinę i skończyli ok. 15:30. Przyjmując, że dzwonią do 17, nie daliby rady obdzwonić 100 osób.


ale nie dzwonili do 17.30 tylko dluuuuzej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3907528 Napisano: 28.11.2010 12:04:56 w Pomocy!!!!
amif napisał(a):

czy ze starterka play za 9zł moge od razu wysyłąc smsy na nr premium czy musze doładowac tak jak w starterkach za 5 zł?


mozesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3875740 Napisano: 18.11.2010 11:55:55 w Paragony
szukam paragonow tesco zupy to nasza specjalosc - mam ew. na zamiane paragony winiary bomi, topaz, ziarenka smaku i inne.
jesli ktos posiada takowe paragony prosze o PW Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3821925 Napisano: 31.10.2010 10:50:48 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

dusia99 napisał(a):

toudikot napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

dusia99 napisał(a):

wkurza mnie to, ze na niektórych serwerach jest juz 01.11.2010 przez nieprzestawienie godziny po zmianie czasu emotka
a ja jak zwykle zostawilam hasla konkursowe na ostatnia chwile i juz po ptokach emotka


mnie tez to wkurzyło,wróciłam niedawno,chciałam powysyłac hasła a tu .... emotka ,tyle czasu zmarnowanego na pisanie


ja wiem jedno, rozniose ich chyba we wtorek emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


tez przyszlam sie powkurzac, a konkretnie na winiary w bomi emotka


i ewentualnie w topazie...

zastanawiam sie czy po telefonie kalisto we wtorek jest szansa, ze wezma te SMSy pod uwage emotka


a skąad wiecie , czy tych esków nie zaliczyło?


zwrotka mowi jasno, ze juz po konkursie. wiec bez interwencji na pewno nie zaliczy Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3821912 Napisano: 31.10.2010 10:47:26 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

dusia99 napisał(a):

toudikot napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

dusia99 napisał(a):

wkurza mnie to, ze na niektórych serwerach jest juz 01.11.2010 przez nieprzestawienie godziny po zmianie czasu emotka
a ja jak zwykle zostawilam hasla konkursowe na ostatnia chwile i juz po ptokach emotka


mnie tez to wkurzyło,wróciłam niedawno,chciałam powysyłac hasła a tu .... emotka ,tyle czasu zmarnowanego na pisanie


ja wiem jedno, rozniose ich chyba we wtorek emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


tez przyszlam sie powkurzac, a konkretnie na winiary w bomi emotka


i ewentualnie w topazie...

zastanawiam sie czy po telefonie kalisto we wtorek jest szansa, ze wezma te SMSy pod uwage emotka


yhym
chciałaś napisac po telefonie wszystkich
emotka
ale poprawił mi się humor, jak wyobrazilam sobie jak przyjdą we wtorek po długim weekandzie do pracy z dobrymi humorami, i zostaną powitani ogromem telefonów emotka


wszystkich jak wszystkich, ale Twoja skutecznosc w zalatwianiu takich spraw zawsze byla niezla emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3821898 Napisano: 31.10.2010 10:43:46 w Wkurza mnie...
toudikot napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

dusia99 napisał(a):

wkurza mnie to, ze na niektórych serwerach jest juz 01.11.2010 przez nieprzestawienie godziny po zmianie czasu emotka
a ja jak zwykle zostawilam hasla konkursowe na ostatnia chwile i juz po ptokach emotka


mnie tez to wkurzyło,wróciłam niedawno,chciałam powysyłac hasła a tu .... emotka ,tyle czasu zmarnowanego na pisanie


ja wiem jedno, rozniose ich chyba we wtorek emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


tez przyszlam sie powkurzac, a konkretnie na winiary w bomi emotka


i ewentualnie w topazie...

zastanawiam sie czy po telefonie kalisto we wtorek jest szansa, ze wezma te SMSy pod uwage emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3821880 Napisano: 31.10.2010 10:39:14 w Konkursy z dużą ilością nagród
errorr napisał(a):

Przypominam że dziś po północy ostatni etap karty dań emotka 220 x 100zł,6 x 1000zł,2 x 10000zł. http://winiary.pl/kartadan/Default.aspx . Kto się bawi ze mną dziś po godzinie duchów emotka Bo sam się boje emotka


nie boj sie, z pewnoscia nie bedziesz sam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3821846 Napisano: 31.10.2010 10:24:26 w Wkurza mnie...
wkurza mnie to, ze na niektórych serwerach jest juz 01.11.2010 przez nieprzestawienie godziny po zmianie czasu emotka
a ja jak zwykle zostawilam hasla konkursowe na ostatnia chwile i juz po ptokach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3810771 Napisano: 27.10.2010 12:37:04 w TESCO konkursy
alaalex40 napisał(a):

dzwonila wlasnie Pani z parasolem emotka

moze Pani dzwoni z parasolkami a Pan z bonami...

emotka


nie, Pan tez z parasolami dzwoni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3810332 Napisano: 27.10.2010 10:04:42 w TESCO konkursy
smsowicz napisał(a):

dusia99 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

smsowicz napisał(a):

yonia napisał(a):

bo Pan chyba dzwoni. wczoraj dzwonil Pan, a dzisiaj Pan i Pani


Do mnie 3x miła Pani emotka Facet - nieee emotka



Pan tez miły, tylko brac emotka -wlasnie dzwonil



potwiwerdzam miły, aczkolwiek poprosiłam żeby już nie dzwonił z parasolami emotka


Był miły, ale teraz zaczyna się robić nachalny? emotka


może za bardzo kokietowałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3810277 Napisano: 27.10.2010 09:47:02 w TESCO konkursy
visserarthur napisał(a):

smsowicz napisał(a):

yonia napisał(a):

bo Pan chyba dzwoni. wczoraj dzwonil Pan, a dzisiaj Pan i Pani


Do mnie 3x miła Pani emotka Facet - nieee emotka



Pan tez miły, tylko brac emotka -wlasnie dzwonil



potwiwerdzam miły, aczkolwiek poprosiłam żeby już nie dzwonił z parasolami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3808329 Napisano: 26.10.2010 01:25:04 w Wkurza mnie...

dusia99

#3742663 Napisano: 30.09.2010 03:59:07 w TESCO konkursy
ania26 napisał(a):

a jaki jest dokładnie warunek trzeba miec zakupy za min 15 zł w tesco i savia czy tesco lub savia???


witamy na forum :d Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3742496 Napisano: 30.09.2010 03:29:15 w TESCO konkursy
bethan napisał(a):

No nie, już jest emotka Ale pytanie dali, haha.



nom wyczesane. ciekawe czy ktokolwiek zna odpowiedz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3741850 Napisano: 30.09.2010 12:31:44 w TESCO konkursy
przemekm77 napisał(a):

np. ile w sklepach Tesco kosztuje kilogram gruszek?


dobre emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3739652 Napisano: 29.09.2010 07:28:01 w Wkurza mnie...
cudaczek napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

dusia99 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

w Polsce biura podrózy nie są tak wysoko ubezpieczone zeby oddać pieniadze osobom, które na wycieczkę jeszcze nie pojechały, ostatnio jak padł kopernik to dołożono kasę zeby sciągnąc do kraju tych którzy wyjechali a ludzie którzy wpłacili kasę i nie zdążyli pojechać do tej pory pieniedzy nie mają, selectours podobnie, planuje sie dopiero zmianę przepisów prawnych i podniesienie składki na ubezpieczenie, płacimy duuużo wiecej niz Niemcy a jesteśmy znacznie słabiej obsłużeni i ubezpieczeni, może uzyskasz cos od organizatora konkursu, ew jakaś wzmianka ze sie wyzalisz na łamach prasy ze dali ci nagrodę z której nie mozesz skorzystać,
o tym że biuro leci wie sie z reguły wcześniej,
o koperniku mówiło sie już jakiś czas że słaby, selectours też, co do orbis travel nie śledziłam sprawy ale teraz zobaczymy co z eximem....szkoda będzie jak poleci


ale orbis był wysoko ubezpieczony, jakby nie było to jedno z większych biur, na pewno pomoże interwencja u organizatora lub sponsora bo jednak to on mógł wykupić ten bon - chyba że sponsorem było biuro

Ja uważam że są bardzo duże szanse na odzyskanie kasy


kalisto kwota ubezpieczenia o ile kojarze to 6mln PLN. To wg Ciebie bardzo duzo?


zalezy jak na to patrzeć, jeśli w pierwszej kolejności idzie ta kasa dla poszkodowanych klientów to myśle że powinno starczyć zwłaszcza, że jest jeszcze kasa z masy upadłościowej,mimo , że ta wiadomo że ma swoją kolejność do spłacania. nie jestem ekspertem ale moim zdaniem szanse sa duże



Chyba najlepiej uderzyć do organizatora konkursu: swego czasu upadła jakaś tania linia lotnicza (nazwa mi odleciała w mroki niepamięci, ale nie było to Sky Europe) i wszyscy, którzy wygrali vouchery dostali od organizatora równowartość wygranej w gotówce - trzeba było tylko odesłać voucher. Co prawda trzeba było czekać pół roku, ale... emotka


rowniez tak uwazam, zwlaszcza ze posiadanie bonu nie oznacza ze jestes juz ich klientem, umowa na swiadczenie uslugi nie zostala zawarta. wiec nie ma mowy o zwrocie w pierwszej kolejnosci.
a jesli organizatorowi konkursu udowodnisz, ze nie mozesz wykorzystac nagrody w wyznaczonym terminie z przyczyn niezaleznych od Ciebie (a w tym wypadku nie ma podlega to najmniejszej dyskusji) to jest szansa na odzyskanie choćby części nagrody tudzież zamiana na inną formę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3739473 Napisano: 29.09.2010 06:45:06 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

w Polsce biura podrózy nie są tak wysoko ubezpieczone zeby oddać pieniadze osobom, które na wycieczkę jeszcze nie pojechały, ostatnio jak padł kopernik to dołożono kasę zeby sciągnąc do kraju tych którzy wyjechali a ludzie którzy wpłacili kasę i nie zdążyli pojechać do tej pory pieniedzy nie mają, selectours podobnie, planuje sie dopiero zmianę przepisów prawnych i podniesienie składki na ubezpieczenie, płacimy duuużo wiecej niz Niemcy a jesteśmy znacznie słabiej obsłużeni i ubezpieczeni, może uzyskasz cos od organizatora konkursu, ew jakaś wzmianka ze sie wyzalisz na łamach prasy ze dali ci nagrodę z której nie mozesz skorzystać,
o tym że biuro leci wie sie z reguły wcześniej,
o koperniku mówiło sie już jakiś czas że słaby, selectours też, co do orbis travel nie śledziłam sprawy ale teraz zobaczymy co z eximem....szkoda będzie jak poleci


ale orbis był wysoko ubezpieczony, jakby nie było to jedno z większych biur, na pewno pomoże interwencja u organizatora lub sponsora bo jednak to on mógł wykupić ten bon - chyba że sponsorem było biuro

Ja uważam że są bardzo duże szanse na odzyskanie kasy


kalisto kwota ubezpieczenia o ile kojarze to 6mln PLN. To wg Ciebie bardzo duzo? Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3736841 Napisano: 29.09.2010 06:47:54 w Wkurza mnie...
upadłość biur podróży, które ostatnio upadaja jedne po drugim emotka

cale szczescie udało nam się bony konkursowe z Orbisu wykorzystac w lipcu - myslalam, ze to biuro upadnie jako ostatnie, ale jak widac mozna sie rozczarowac... Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3718445 Napisano: 23.09.2010 07:59:12 w Inne mniejsze markety
beata21 napisał(a):

Czy duzo osob bralo udzial w konkursie Konkurs dla bystrzakow- wymysl imie dla zwierzakow - chodzi mi o siec BOMI



DUZO Wyświetl w wątku >>
0 0

dusia99

#3712775 Napisano: 20.09.2010 06:30:59 w skojarzenia
kabaret - ani mru mru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0