Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tusiek

tusiek

#4583360 Napisano: 02.08.2011 12:39:42 w Rossmann
agnieszkaka napisał(a):

aerdna napisał(a):

mmaddamm napisał(a):

dzis jeszcze Venus chyba ma byc?


Tak, o 15tej o ile nie przesuną.



to przesuwanie to chyba jedyny pewniak na rossnet emotka
odbiór nagród maybelline również przesunęli



zobaczymy może punktualnym i wynikami Venus sie zrehabilituja Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4583358 Napisano: 02.08.2011 12:38:01 w Pomocy!!!!
ewa1982 napisał(a):

Czy ktoś może wie czy przedłużając umowę w T-Mobile mogę wziąść umowe beze tel a telefon zakupić z punktów era premia? czy aby wykorzystać punkty muszę wziąść umowę z telefonem - uff ale namieszałam mam nadzieję że ktoś mi potrafi pomóc.



rozumię cię
tak można Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4583124 Napisano: 02.08.2011 11:22:16 w Rossmann
silvia8 napisał(a):

ja wysłałam 1 zgłoszenie



ja 3 Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4583088 Napisano: 02.08.2011 11:09:13 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

jokan napisał(a):

kotek11 napisał(a):

jokan napisał(a):

tusiek napisał(a):

jokan napisał(a):

a czy ktoś brał udział w loterii Rossmana? podobno dzisiaj ma być losowanie?



masz na myśli loterię co trzeba było kupic produkty za 15 zł,bo jeśli o to chodzi to ja



tak, ta loteria


dzis losowanie - wystarczy sprawdzic w regulaminie na stronce emotka




wiem że dzisiaj emotka

tylko ciekawi mnie o której emotka


to po co znak zapytania emotka nie ważne o której losują.. ważne czy faktycznie szybko powiadomią o ew. wygranych emotka



własnie
jak coś dostaniecie to piszcie bo jestem ciekawa
Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4583008 Napisano: 02.08.2011 10:47:05 w Rossmann
jokan napisał(a):

a czy ktoś brał udział w loterii Rossmana? podobno dzisiaj ma być losowanie?



masz na myśli loterię co trzeba było kupic produkty za 15 zł,bo jeśli o to chodzi to ja Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4582736 Napisano: 02.08.2011 09:37:05 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,że od niedzieli nic.Wpadł charmsik i cisza. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4582731 Napisano: 02.08.2011 09:36:11 w Wkurza mnie...
leelee napisał(a):

moja ciężka głupota emotka



e tam pewnie nie jest aż tak źle Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4580238 Napisano: 01.08.2011 12:14:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ksiązka <Jak nie zabiłam męża z szczytny cel
pizamka dla synka wygrana w dzień dziecka(straciłam już nadzieję a tu prosze 2 miesiące później zjawia się ona) Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4579128 Napisano: 01.08.2011 04:38:47 w Popraw sobie humor...
merynosek napisał(a):

Stare ale śmieszy mnie za każdym razem jak to czytam emotka


PRZEPIS DLA MEZCZYZN NA SZARLOTKE



Książka kucharska dla mężczyzn: przepis na ciasto - Szarlotka



1. Z lodówki weź 10 jajek - połóż na stole ocalałe 7, wytrzyj podłogę, następnym razem uważaj!

2. Weź sporą miskę i wbij jajka rozbijając je o brzeg naczynia.

3. Wytrzyj podłogę, następnym razem bardziej uważaj! W naczyniu mamy 5 żółtek.

4. Weź mikser i wstaw do niego skrzydełka i zacznij ubijać jajka.

5. Wstaw od nowa skrzydełka do miksera, tym razem do oporu. Zacznij ubijać.

6. Umyj twarz, ręce i plecy. W naczyniu pozostały 2 żółtka, a dokładnie tyle potrzeba na szarlotkę.

7. Oklej ściany i sufit kuchni gazetami, meble pokryj folią, będziemy dodawać mąkę.

8. Nasyp 20 dkg mąki do szklanki, pozostałe 80 dkg zbierz z powrotem do torebki.

9. Sprawdź czy ściany i sufit są oklejone szczelnie, przystąp do miksowania.

10. Weź szybciutko prysznic!

11. Weź 4 jabłka i ostry nóź.

12. Idź do apteki po jodynę, plaster i bandaże. Po powrocie zacznij obierać jabłka. Przemyj jodyną kciuk!

13. Potnij jabłka w kostkę pamiętając, że potrzebujemy 2-ch jabłek, więc nie wolno zjeść więcej niż połowę! Przemyj jodyną palec wskazujący i środkowy.

14. Jedyne pozostałe jabłko pocięte w kostkę wrzuć do naczynia z ciastem, pozbieraj z podłogi pozostałe kawałki i przemyj wodą.

15. Wymieszaj wszystkie składniki w naczyniu mikserem, umyj lodówkę bo jak zaschnie to nie domyjesz!

16. Przelej ciasto do foremki, wstaw do piekarnika.

17. Po godzinie, jeśli nie widać żadnych zmian włącz piekarnik.

18. Po przebudzeniu nie dzwon po straż pożarną! Po prostu otwórz okno i piekarnik.

19. Po tych traumatycznych przeżyciach pozostaje tylko schłodzona żubrówka i sok jabłkowy;-) - smacznego emotka ))



jakbym mojego w kuchni widziała emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4579127 Napisano: 01.08.2011 04:35:01 w Popraw sobie humor...
slavek napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

rodos napisał(a):

Prawo jest prawem a życzliwość życzliwością
Opowieść kierowcy TiR-a....

- Jadę z Opola do Częstochowy i widzę gościa łapiacego okazję. Zatrzymałem się, a on mówi, że bardzo potrzebuje podwózki i że nie ma grosza, i czy bym mu nie pomógł. Zabieram go, sadzam obok siebie zaczynamy luźną rozmowę. Od słowa do słowa i wychodzi, że gość właśnie wyszedł z pierdla, gdzie spędził parę lat za rozboje, napady itp. Zrobło się niesfojo, nawet zacząłem się nieco bać. Ale patrze, a tu jeszcze jeden koleś łapie stopa, wiec pomyślawszy, że tamten nic mi nie zrobi przy świadku, przesadziłem pasażera na tylną knapę a nowego zaprosiłem na miejse obo siebie. No i jedziemy, rozmawiamy, jest OK.
Po jakimś czasie koleś z boku (drugi wsiadający) wyciaga odznakę, blankiecik i mówi, że jest policjantem, a ja dostaję mandat 300zł i ileś tam punktów, bo tu i tu zrobiłem to i tamto. Tak mnie zaskoczył, że niewile myśląc przyjąłem mandat oczywiściw wkur..ny na maxa.
Chwilę później gliniarz każe się wysadzić. Nic nie odezwawszy się wysadziłem go tam, gdzie chciał i nadal wkur..ny pojechałem dalej. Po niedługimm czasie gostek z tylnej kanapy, dotychczas milczący, prosi abym go wysadział tam i tam. Kiedy wysiadał wyjął portwel i daje mi 3, słownie trzy stówy.
Ja na to
- Przecież umawialiśmy się, że podwiozę Pana za darmo, nie chcę tej forsy.
On odpowiada:
-Bierz Pan będzie na ten mandat.
Ja na to:
-Ale jak to? Przecież mówił Pan, że nie ma pieniędzy. Poza tym był to mandat dla mnie i przecież nic Panu do tego.
A on:
- Chciał Pan być uprzejmy... życzliwy... Podwozi Pan człowieka z dobrego serca, a ten cenzura mandat Panu wypisuje
..To mu zakosiłem portwel!


emotka emotka




o ludzie niezłe emotka emotka emotka emotka



emotka pozdrów kolesia ode mnie Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4575097 Napisano: 30.07.2011 12:34:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co z pomagamy przszołom.Uzupełnili zwycięsców czy jeszcze nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4573619 Napisano: 29.07.2011 07:28:03 w Rossmann
friq napisał(a):

Czy działa wam konkurs z Axe ? Bo mi jakiś błąd wywala ;/



mi działa Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4573267 Napisano: 29.07.2011 05:24:51 w Moja pierwsza wygrana!
z gazetu uroda elektryczna maszynka do golenia podarowana ówczesnemu chłopakowi obecnie małżonkowi
dodatkową niespodzianka był fakt że nagroda dotarła w moje urodziny Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4572567 Napisano: 29.07.2011 01:13:42 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

ja odbierałam wczoraj 2 pasty - dziewczyna sie pytala kierowniczki czy moze jednej osobie wydac. kierownicza powiedziala, ze mozna, oczywiscie maja byc na osobnych paragonach i ... ma pamietac o zachowaniu kodu do kontroli czy tez rozliczenia



czyli z tego wychodzi,że można
bez sensu
nic nie kumam
a ja taka uczciwa chciałam byc Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4572471 Napisano: 29.07.2011 12:53:31 w Rossmann
u mnie tez kody chowała -wiec może muszą się z nich jakoś rozliczyc,Zresztą ja zgodnie z regulaminem odebrałam jedną paste i mam sumienie czyste.Myślę tylko,że jak się sponsorzy zorientują to skończą się tego typu akcje a szkoda i sami będziecie sobie winni. Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4572151 Napisano: 29.07.2011 11:28:21 w Rossmann
joan napisał(a):

Teoretycznie każdy może teraz pójść do Rossmannów z wykorzystanymi kodami, ALE... taka niska wartość nagrody, a niesmak wielki pozostanie. To, że pojawiła się sytuacja, w której można łatwo dokonać oszustwa i zdobyć nagrodę, nie usprawiedliwia takich zachowań, czyli użycia tego samego kodu kilkakrotnie.

Muszę przyznać, że sama bezmyślnie dziś wydrukowałam 8x ten sam kodzik. W sumie odebrałam przecież tylko 2 pasty (kody różne), a tak mogłabym obdzielić rodzinę. Ale wpisy dziewczyn mnie otrzeźwiły i wydruki są już w koszu na śmieci emotka

Wystąpił błąd organizacyjny, ale on się na kimś bardzo odbije. Wiadomo, że to nie sytuacja, gdy rozdają minisy kosmetyków albo załączają próbki do Kobiety Skarbu, bo tam ilość sztuk zawsze jest ograniczona i wszystko mieści się w przewidzianym na akcję budżecie.

Jeśli ktoś już odebrał pasty na ten sam kod - trudno, ale może warto, żeby pozostali zastanowili się nad świadomym NIEodebraniem past. Odmówili sobie tej nienależnej i tak nagrody, zauważyli, że to nie nagrody rządzą naszymi decyzjami, ale my decydujemy o tym, co robimy. Nie mam nic przeciwko wygrywaniu większej liczby nagród, niż 1 szt., ale tutaj wyraźnie widać, że odebranie kolejnej pasty na ten sam kod jest niezgodne z regulaminem.

Jeśli posiadasz wykorzystany już kod, zadaj sobie pytanie: czy jestem w stanie zrezygnować z następnej pasty? Dlaczego?




JOAN JESTEŚ WIELKA Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4571854 Napisano: 29.07.2011 10:12:55 w Rossmann
ziolko napisał(a):

ja nie mogę... emotka emotka

czego ludzie nie robią, aby zdobyć cokolwiek, byleby jak najwięcej się nachapać, a później forum zapchane wymianami, pół roku i więcej te same ogłoszenia ciągle emotka



brawo ziolko-popieram Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4567245 Napisano: 27.07.2011 05:54:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
szlafrok Gaviscon
fajny ale paska nie dali Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4563765 Napisano: 26.07.2011 05:44:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odebrane pasty
odbierałam w Rossmannie w Lublincu i było jeszcze mnóstwo. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#4562872 Napisano: 26.07.2011 12:09:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
od tygodnia nic
jeszcze chwila i w depreche wpadne
a jak na złośc większosc konków w których grałam trwa do konca lipca
chyba sama sobie zrobię jakiś prezencik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0