Reklama na e-Konkursy.info

Rapsy z Liberem

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#6629071 Napisano: 11.08.2019 13:53:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Surf-następne dziś pudło emotka
Dziś 11, a u mnie pusto, żadnej nagrodyemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6628706 Napisano: 09.08.2019 17:56:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
agata17134 napisał(a):

Sofa Prince polo z rezerwy - kurier DPD 

I u mnie z rezerwy + 2 koszulki z Oreo DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6628395 Napisano: 08.08.2019 19:55:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Loteria  Tymbark-pudła, nie potrafię postawić na miejscowośćemotka
Surf już mnie dobija emotka Dziś następne pudła.
Nie wiem czy ktoś trafia w godzinę, bo mnie co inne trafiaemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

tereniagno

#6628302 Napisano: 08.08.2019 14:28:08 w Smolar
pc174 napisał(a):

Czy reklamował ktoś uszkodzoną nagrodę u Smolara? Kolega spisał od razu protokół przy kurierze, ale paczka została u niego i nie za bardzo wiem, jak ma to teraz wyglądać. Czekać na odzew DPD czy Smolara?  emotka

Mój kurier odesłał kubek z Primy,bo stwierdził,że był potrzaskany. Nie wiem, czy spisał protokół, bo nie było mnie w domu,ale kazał napisać maila do organizatora (Smolar). Napisałam i do dziś nie odezwali się i nowy kubek też nie  przyszedł. Minęły 2 tygodnie. Wyświetl w wątku >>
1 pc174 0

tereniagno

#6627794 Napisano: 07.08.2019 10:13:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kolejny Surf pudłoemotka
Chociaż 1 stówkę  na zwrot zakupów,proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6627192 Napisano: 05.08.2019 11:31:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Hmmm. sierpień, cicho i pusto emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6626685 Napisano: 02.08.2019 21:07:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta do Decatlonu z ABC -Smolar  -DPD Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

tereniagno

#6626366 Napisano: 02.08.2019 01:39:13 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

androm napisał(a):

jokan napisał(a):

ludzie sie umawiaja, ze chca cos kupic, a potem albo pisza albo dzwonia i takie rozne rzeczy wymyslaja...no kreatywnosc ponad wszystko
- dziecko zachorowalo
- samochod sie rozkraczyl
...czekam na dalsze kreatywnosci emotka
I chodzi o to, że nie proponuja innego terminu, tylko to i koniec. Wiec dla mnie jest to zwykla glupia wymowka. Nie prosciej powiedziec, ze nie jest ktos juz zainteresowany?

niech zgadne... ludzie z olx?
nie wiem czy na tym serwisie kumuluje sie jakas dziwna grupa, ale to co potrafia wyczyniać to masakra
mnie jedni dwa dni meczyli, non stop czy aktualne itd.,umowili sie rano, zmienilam dla nich plany,  bo jechali z daleka, a oni po poludniu, na pol godziny przed tym jak mieli przyjsc napisali sms "nie przyjedziemy". Ani sorry, ani nic.
Nie wiem skąd się biorą ci ludzie tam, ale to jakas specyficzna podgrupa chamów i prostaków.
A podejmowanie decyzji w narodzie to normalnie zanikło. Sami nie wiedzą czego chcą. Chcą. Nie chcą.
Dziwny tok myślenia: - Aktualne? - Tak. - No  to już nie chcę.
Ogólnie, ja nie zawracałabym komuś gitary gdybym nie była zdecydowana za zakup. A jakbym była zdecydowana to bym poszła i kupiła. Wydaje mi się to proste i logiczne, ale dla większości widzę, że to przerasta ich możliwości intelektualne.

Oooo, też jestem po akcji Olx! Wystawiłam maszynę do chleba, odbiór tylko osobisty. Zaznaczyłam w ogłoszeniu. Kilkanaście wiadomości, że ile za wysyłkę, bo mi bardzo zależy itp. Cierpliwie, maniakalnie odpowiadałam, że nie wysyłam- ale może jednak? Znalazł się chętny na odbiór osobisty. W niedzielę, o 19. Czekam. Czekam. 21.50- a można jutro? No strzeliło mnie, ale szansę dałam, godziny wyznaczyłam. Udało się. Prawie w czasie. Też mam wrażenie że Olx to taka jakaś dziwna zbieranina się zrobiła.

Też 2x miałam akcję na olx. Raz wystawiłam małą pralkę bardzo tanio i w bardzo dobrym stanie, mało używana, to baba męczyła mnie, żebym wysłała pocztą-50km, nie miała czym dojechać. Głupia ze mnie-zlitowałam się i wesłałam za zaliczeniem. Po miesiącu baba pralkę zepsuła, bo coś jej tam wpadło(sama przyznała się), zadzwoniła do mnie, że mam jej przysłać kasę na naprawę, ponieważ wysłałam jej zepsutą pralkę. Powiedziałam jej, że ma m świadków,że pralka była w 100% dobra i nie ma więcej wydzwaniać. Po pół roku, znowu zadzwoniła, ale już nie odebrałam telefonu.
A w drugim przypadku sprzedawałam nowego grilla (nie rozpakowany w kartonie) wartości 230zł, za 180. Dosyć, że tyle opuściłam,to facet wydzwaniał i targował się, żebym sprzedała za 120zł. Powiedziałam,że jak nie chce,to niech idzie do sklepu kupić sobie, ponieważ nie muszę na gwałt sprzedawać i tyle.Już więcej nie zadzwonił.
Nic już nie wystawiam na olx Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

tereniagno

#6626285 Napisano: 01.08.2019 21:24:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Lipiec kiepski, do tego 2 nagrody przepadłyemotka może sierpień będzie lepszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6625769 Napisano: 31.07.2019 18:16:12 w Oddam za darmo

tereniagno

#6625755 Napisano: 31.07.2019 17:54:54 w SZUKAM....
Mam 6 kapsli z konkursu "Przymierz się do nagród"
Czy do tego musi być paragon? Może ktoś zainteresowany? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6625550 Napisano: 31.07.2019 10:35:11 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy ktoś kiedyś pisał reklamację do IQ Marketing i otrzymał pozytywną odpowiedź ? Mam zamiar do Nich napisać w sprawie negatywnej weryfikacji paragonu z PP/niby nieczytelny/...  emotka

ja pisalam bo o ile dobrze pamietam, to oni obslugiwali loterie lubisiowa, pozytywnie rozpatrzona, a chodzilo o to, ze kurier ani do mnie nie dzwonil ani zadnego awiza nie dostalam a paczka do nich niby wrocila, wiec im co nieco opisalam i gra przyszla - nie wiem natomiast jak tu zareaguje na twoja reklamacje w sprawie paragonu

1)Tak,pisałam, nagroda przepadła-paragon nieczytelny.
W drugim przypadku pisałam już na forum,że na paragonie miałam wafle Kraft P i też nie uznali reklamacji, więc nie wiem czy to coś da.
Spróbować możesz, może Tobie uznają,powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6625548 Napisano: 31.07.2019 10:25:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

Czy na budżet Kauflanda nr systemowy piszecie ze spacjami czy bez?

bez Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6624664 Napisano: 29.07.2019 11:20:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Gra z Lubisiów i kubek z Primy potrzaskany, więc  kurier zabrał go bez otwierania do zwrotu. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6622327 Napisano: 21.07.2019 21:12:07 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

Na miejscu agencji to zamiast jakichś adnotacji, których się boją często w sklepach dawać (sama miałam sytuację jak babka się bała dać pieczątki "bo ona nie może dawać pieczątek", a to kierownik sklepu taki mądry...
Agencja powinna się kontaktować ze sklepem jak mą wąty (niech se zadzwoni). Konsument nie powinien być pokrzywdzony, powinno się to odbyć poza nim. W żadnym wypadku jak kupił, nie powinna mu być odebrana nagroda.
Wszystko powinno być przesądzane na jego korzyść w razie niejasności, a to dlatego, że agencja i producent żyją z konsumenta, bez niego, by nie było businessu więc powinni się z nim jak z jajkiem obchodzić, a nie uwalać przy byle okazji pozostawiając niesmak, czyli zgoła przeciwny efekt osiągając niż ten do którego ich zatrudniono.

Na każdym paragonie jest nr NIP i nr kasy fiskalnej, które to wpisuje się w formularz, więc mają wgląd do sprawdzenia paragonu, czy taki produkt był zakupiony. Przy weryfikacji ponoć dokładnie   sprawdzają paragony. Skoro mieli wątpliwości, powinni sobie zadzwonić do danego sklepu. Już pisałam, że kierowniczka sklepu wpisała na odwrocie paragonu, że to ten produkt i postawiła pieczątkę. To nie jest jakiś sklepik osiedlowy, tylko duża sieć sklepów.
Nie chodzi mi w tej chwili o mój paragon, ale ogólnie o Organizatorów. Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6622198 Napisano: 20.07.2019 23:29:19 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

Może w tym, że mondelez robi tez inne batoniko/wafle. A może w tym, ze regulamin pisze o tym w conajmniej 4 punktach, ze jeśli na paragonie nie widnieje nazwa to należy odesłać zdjęcie z adnotacja sklepu. Nie rozumiem, ktos bierze konkursowy paragon, widzi ze nie ma nazwy i pomimo informacji co należy zrobić w tej sytuacji, odsyła paragon bez nazwy produktu i bez adnotacji sklepu a potem ma pretensje do organizatora? O ile dobrze pamietam to  nawet w formularzu było dodatkowe okienko na zdjęcie adnotacji.

Nie wysyłałam adnotacji, ponieważ  sugerowałam się tym, że na paragonie jest napisane "Wafelek KRAFT  P " i  to wystarczy.
Kij im w oko, było minęło i przepadłoemotka
Człowiek zawsze uczy się na błędachemotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6622175 Napisano: 20.07.2019 20:17:30 w Pomocy!!!!
Czy w loterii Tymbarka ma ktoś problem z postawieniem kapsla na mapie?
Wszystkie posty działają normalnie,a jak klikam "GRAJ", to cały czas wczytuje i nie chce pokazać mapy do postawienia kapsla? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6622173 Napisano: 20.07.2019 20:04:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
marfiusza napisał(a):

Skyr - tyle jogurtów wypiłam i NIC nie trafiłam! WHY?

To tak,jak ja-pusto emotka
Dziś z Surfa 3 paragony i 3 pudła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6622172 Napisano: 20.07.2019 19:57:48 w Żegnamy zmarłych
marzanna napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Dawid  emotka  niby mi nieznane dziecko, ale jakoś miałem cichą nadzieje... 

Mam podobnie, teraz przeczytałam na FB, brak słów...  emotka

Przeczytałam i aż mi ciarki przeszły. Do tej pory nie mogę się otrząsnąć. To nie mieści się w głowie. (*)

Biedne dziecko,zemstą konfliktu rodzicówemotka (*) Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6621987 Napisano: 19.07.2019 21:51:44 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

masakra....zeby na takich pufach oszczedzac....a niech sie tymi "leżuchami" wypchają !!!

Napisali,że zostają u Organizatora. Mieli podstawę do uznania reklamacji,  ponieważ wysłałam im skan z adnotacją i pieczątką sklepu na odwrocie paragonu. Niby tak sprawdzają paragony, a kierowniczka powiedziała, że gdyby weszli w system, to jest napisane, że to wafelek Prince polo.Czyli nie sprawdzają, tylko patrzą co na paragonie napisane i tyleemotka
Kij im w oko,niech się wypchają pakułamiemotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, jokan 0