Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#6696138 Napisano: 10.04.2020 17:45:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zbliża się połowa kwietnia,a Budżetu w Kauflandzie ni widu ni słychu emotka
Czyżby już zakończyli całkowicie? Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

tereniagno

#6695503 Napisano: 07.04.2020 20:51:55 w Wkurza mnie...
@FBilona :emerytom i rencistom też nie zazdroszczę po prostu pechowo pracowali i mało teraz mają tych świadczeń
Nie to,że pechowo pracowali-takie były kiedyś płace za pracę i dlatego są niskie emerytury i renty. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6695447 Napisano: 07.04.2020 16:38:56 w Wkurza mnie...
Mnie wkurza "mały wirus",który zachowuje się jak Putin.
Myśli,ze jest nieśmiertelny i rządzi jak pijany zając emotka Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

tereniagno

#6694793 Napisano: 03.04.2020 23:24:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dawno mnie tu nie było, więc najwyższy czas się wpisać -kompletne ZERO emotka
Marzec kiepsko zakończony i kwiecień tak samo rozpoczęty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6693601 Napisano: 31.03.2020 01:08:06 w Wkurza mnie...
Dobiła mnie jeszcze pogoda. Spojrzałam teraz w okno i nie wierzę, biało i sypie śnieg.
Na dworze -2 stopnie emotka "W marcu jak w garncu" emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

tereniagno

#6693545 Napisano: 30.03.2020 20:22:40 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

FBilona napisał(a):

Najnowsze wiadomości : (...) i hit, są plany zamknięcia na święta miast


O jakie miasta chodzi? Skąd to info? I co to w praktyce oznacza?

W praktyce oznacza to, że nie opuścisz swojego miasta...i z drugiej strony nikt do Ciebie nie przyjedzie. Dość logiczne podejście do sprawy, święta za pasem, trzeba uziemić włóczykijów. Brawo.
Aczkolwiek pytanie co z pracującymi w innym mieście? emotka  Być może będą jakieś wykluczenia.

Może zrobią jak w stanie wojennym: przepustki i godzina policyjna-ograniczenie przemieszczania się? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6693312 Napisano: 29.03.2020 20:04:36 w WC - rozmowy o wszystkim
pionas napisał(a):

Hej.

czy w konkursie Rafaello są jakieś bramki?
Wygrał ktoś z Was SPA? emotka

U mnie same pudła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6692678 Napisano: 26.03.2020 14:38:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

tereniagno

#6692505 Napisano: 25.03.2020 20:29:55 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

anula18 napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

Musze się wyżalić, bo nie dam rady. Nie dość, że epidemia koronawirusa mnie strasznie dołuje i się po prostu boję to jeszcze kurier DPD tak mnie dziś wkurzył, że szok. Przyszedł po paczki do domu chociaż jak sam powiedział nie powinien w związku z epidemią. To ja powinnam mu je znieść ale bardzo mu się spieszyło więc wszedł. Paczki miałam oklejone z każdej strony  - "uwaga szkło", "szkło ostrożnie", a on już na klatce wali tymi paczkami o ścianę. Mówię do niego "niech Pan uważa, bo tam jest szkło". Na to on do mnie "Proszę panią, nie ma na to czasu". Teraz siedzę i się martwię w jakim stanie dojdą te przesyłki.

Ale o co Ty masz do niego pretensje? To on powinien je mieć do Ciebie. Jeśli niewłaściwie spakowałaś zawartość to myślisz że on Ci teraz weźmie delikatnie w paluszki i na paluszkach zaniesie do odbiorcy, bo naklejkę sobie nakleiłaś? No proszę... nie rób sobie żartów. Nikt nawet nie rozpatrzy takiej pseudo reklamacji.

emotka  Kurczę, szkoda że Smolar tak do tego nie podszedł, kiedy nadawał wygrane kubki Prima - podobno to była moja ( i wielu innych laureatów) wina, że nie zrobiłam fotek rozbitej nagrody zaraz po odbiorze paczki, choć ewidentnie to kurier DPD walił nią niemiłosiernie, a i spakowanie pozostawiało wiele do życzenia...  emotka

Ja do dziś nie dostałam kubka z reklamacji. Kurier nawet nie przyniósł mi do domu, bo powiedział, że wszystko gruchało w środku:) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

tereniagno

tereniagno

#6691678 Napisano: 22.03.2020 19:15:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

delvitto napisał(a):

w loterii Milka, https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-slodka-radosc-wygrywania-z-darkmilk.html#.Xnd7q4hKjIU
jak to jest z produktami promocyjnymi, bo na stronie jest ich zaledwie kilka? Czy poza wyłączonymi* mogą być duże czekolady 300g, albo inne ciastka niż Pieguski?

moim zdaniem tak bo "produkty marki Milka z wyłączeniem lodów,serków, jogurtówi mlecznej kanapki Milka,"

Też zastanawiałam się nad tym i uważam, że wszystkie z wyłączeniem z regulaminu.
W poprzedniej edycji nic nie wygrałam, więc jak na razie, to puściłam tylko 2 zgłoszenia i pudła.emotka
nariam napisał(a):

awi napisał(a):

Witam,  po jakim czasie wpływają stówki z hochlandu ?

11 wygrałam a 13 na koncie

To szybko emotka Ciekawe kiedy będą przelewy z Wawela?
Czy dopiero po zakończeniu konkursu w czerwcu, puszczą wcześniej? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6691582 Napisano: 21.03.2020 23:20:47 w dzis mam urodzinki
pioge7 napisał(a):

Dziś ostatnie urodziny z 2 z przodu, za rok pierwsze z 3. To czas pewnych przemyśleń i rozważań swojego życia i dochodzę do wniosku, że pomimo tego, że nadal jestem singlem i nie osiągnąłem zbytnio w życiu nic, co by było ciekawego, jestem ze swojego życia zadowolony, niczego nie żałuję i patrzę w przyszłość w kolorowych barwach emotka  

emotka emotka emotka Wszystkiego najlepszegoemotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

tereniagno

#6691418 Napisano: 20.03.2020 21:56:53 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

tereniagno napisał(a):

ivanotta napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

Nie wierzę w to, co czytam ....

Apel Rydzyka w obliczu pandemii koronawirusa  emotka "W poważnej sytuacji pandemii koronawirusa bardzo trudno zwrócić mi się do Państwa (...) Prosimy, abyście nie odkładali na potem przekazywania pomocy materialnej na funkcjonowanie i istnienie jakże ważnych dla Polski i Polaków (...) Radio Maryja i Telewizja trwam.
Przed pandemią koronawirusa ofiary składane na te media, przy bardzo oszczędnym gospodarowaniu starczały skromnie od pierwszego do pierwszego. Teraz, gdy firmy i zakłady pracy spowalniają działalność, a więc i zarobki mogą być mniejsze, boimy się o istnienie #Radia #Maryja, Telewizji #TrwamNasz Dziennik." - napisał #Rydzyk 

Sam by się dorzucił to złote klamki by te redakcje miały  emotka

Jestem katoliczką, ale bardzo jestem tym zbulwersowana emotka Jeszcze ma mało? z wszystkich stron ciągnie ile się da emotka

Jeżeliffinansowannie jest z podanych źródeł. To,przepraszam czego się dziwić, że potrzebuję wsparcia. Każdy ma prawo słuchać stacji jakiej chce. Poprosił o wsparcie i co wtym złego.tylu  ludzi go potrzebuje i dla każdego co innego jest wazne. W czasach pokoju myśli się o lekkim życiu, najlepiej z wartościami wybiorczymi, a wczasiewojnyż nie raz pozostaje tylko modlitwa. 

Niech wesprze to modlitwą, a nie wołaniem kasy! Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6691380 Napisano: 20.03.2020 17:22:19 w Pomocy!!!!
ramaja napisał(a):

po prawej stronie jest tzn była ta strzałka za która sie odklejało  i pokazywał sie kod i jej nie mam już bo  sie blondynce urwała emotka bedą jutro walczyc w ciągu dnia,ale dzieki sprobuje jakos bo serki mam dwa emotka )))))o w drugim nie wyglada lepiej

emotka emotka emotka No to nieźle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6691374 Napisano: 20.03.2020 17:06:03 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

Nie wierzę w to, co czytam ....

Apel Rydzyka w obliczu pandemii koronawirusa  emotka "W poważnej sytuacji pandemii koronawirusa bardzo trudno zwrócić mi się do Państwa (...) Prosimy, abyście nie odkładali na potem przekazywania pomocy materialnej na funkcjonowanie i istnienie jakże ważnych dla Polski i Polaków (...) Radio Maryja i Telewizja trwam.
Przed pandemią koronawirusa ofiary składane na te media, przy bardzo oszczędnym gospodarowaniu starczały skromnie od pierwszego do pierwszego. Teraz, gdy firmy i zakłady pracy spowalniają działalność, a więc i zarobki mogą być mniejsze, boimy się o istnienie #Radia #Maryja, Telewizji #TrwamNasz Dziennik." - napisał #Rydzyk 

Sam by się dorzucił to złote klamki by te redakcje miały  emotka

Jestem katoliczką, ale bardzo jestem tym zbulwersowana emotka Jeszcze ma mało? z wszystkich stron ciągnie ile się da emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

tereniagno

#6691357 Napisano: 20.03.2020 15:38:00 w PODZIĘKOWANIA
@pioge7,
Dziękuję za wczorajszą pomoc:)
Dziś zrobiłam i zadziałałoemotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

tereniagno

#6691159 Napisano: 19.03.2020 19:02:15 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurza mnie moja drukarka.Wymieniłam tusze na nowe oryginalne, a ona wariuje i nie chce mi skanować emotka
Raz zeskanuje, następnie -błąd, nie ma połączenia z komputerem. emotka
Wyłączyłam i włączyłam ponownie-nie ma połączenia z komputerem (Nie ruszałam jej),za chwilę skanuje emotka

może spróbuj odinstalować i na nowo zainstalować sterowniki.
ja dziś też miałem problem ze swoją.. Raz łapała połączenie przez wifi zaraz nie.
Odinstalowałem i zainstalowałem na nowo i mam emotka

Już wyłączyłam ją, bo wkurzyłam się. Po trudach zeskanowałam co potrzebowałam.
Następnym razem to zrobię, jak będę ją włączała.Dziękuję za radęemotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

tereniagno

#6691153 Napisano: 19.03.2020 18:49:03 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie moja drukarka.Wymieniłam tusze na nowe oryginalne, a ona wariuje i nie chce mi skanowaćemotka
Raz zeskanuje, następnie -błąd, nie ma połączenia z komputerem.emotka
Wyłączyłam i włączyłam ponownie-nie ma połączenia z komputerem (Nie ruszałam jej),za chwilę skanujeemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6691090 Napisano: 19.03.2020 14:40:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dziś moja wygrana 11 lat na forumemotka Wyświetl w wątku >>